Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Pepan (So, 27. 4. 2024 - 21:04)

Na holou dneska  dostali u nás naši dva výlupci. Devítiletý Vašík a sedmiletý Péťa. Porvali se na hřišti za barákem. Péťa řekl Vašíkovi něco, co se mi nelíbilo a už byli v sobě. Rvali se tam před lidmi a váleli se po zemi. Zařval jsem na ně z okna nechte toho a mazejte domů! V předsíni jsem počkal, až se zujou a pak začaly na jejich hlavy pršet pohlavky a facky. Kluci křičeli jau, jau a snažili se si rukama zakrývat hlavu, dostali i přes ruce. Pak jsem je odtáhl do pokojíku a hodil je na zem. Vynadal jsem jim a musli se svlíkat. Stáhnout mikiny, tepláky dolů a pak i trenky a ponožky. Trička jsem jim nechal. Oba si pak museli vedle sebe kleknout na jednu postel, opřít se o lokty a kolena a pořádně tak vyšpulit ty jejich holé zadnice. A pak jsem vzal řemen a kluci byli biti jako žito. Za chvíli řvali, naříkali a tekly jim velké slzy. Pak mě prosili, abych je už nebil a slibovali, že už budou hodní. Nebylo jim to nic platné, museli vydržet pětatřicet ran. Ke konci bití už jen sténali a byli celí mokří od potu. Řemen během bití pořádně pleskal o ty jejich holé, vyšpulené zadnice. Ty se postupně pokrývaly červenými pruhy. Po výprasku kluci brečeli vleže na břiše vedle sebe na posteli a drželi si zbité zadky.

Default User Image

Áno výprask na holu je to poučné pre deti.Ja som tiež dostával výprask na holu keď som mal 12 rokov za zlé známky alebo keď som spravil niečo zlé som si musel stiahnuť dole tepláky slipy ponožky mal som len tričko na sebe som prehli ma cez kolená som dostal 25 na holú keď som si dával do zadu ruky za trest ďalších 25 na holú druhý krát už s palicou potom som zakrýval zadok s nohami som dostal ďalších 25 na holú s opaskom a potom sa to vystriedalo s vareškou.Bol to ponačny výprask na holu.Ako som čítal na internete že výprask na holú je liečivé pomáha to na depresiu na lepší spánok.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 28. 4. 2024 - 07:04)

Příště proutek. 

Default User Image
Anonym (So, 27. 4. 2024 - 19:04)

Jakoby že já nevěděla že se v dnešní době ještě mlátí děti?!

 

Default User Image
Petr (So, 27. 4. 2024 - 16:04)

Tak dneska byl bit Adam, ten starší, je mu jedenáct. Dostal na holou. Pro výprask si musel přijít vysvlečený jen do tirčka, bosý. Musel se přehnout přes sedačku a pak byl bit řemenem na tu jeho vyšpulenou, bílou, holou zadnici. Řval a brečel. Dostal třicet ran.

Default User Image
Honza (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Já dostávám na holou od táty ještě dneska a to je mi už přes padesát .

Default User Image
Anonym (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Já se teď učím ve škole že by se dítě mlátit nemělo a že na vás může zavolat i policie pokud by jste nevěděli!

 

Default User Image
Anonym (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Já se teď učím ve škole že by se dítě mlátit nemělo a že na vás může zavolat i policie pokud by jste nevěděli!

 

Default User Image
Anonym (So, 27. 4. 2024 - 15:04)

Více že když mlátíte dítě tak t toho může mít pak různé psychické problémy?? A nebo jste úplně blbý 🙄

Default User Image
Anonym (St, 24. 4. 2024 - 20:04)

Teda řemeno

Default User Image
Anonym (St, 24. 4. 2024 - 20:04)

Můžu se zeptat jak vypadá řemeslo?

Anonym (St, 24. 4. 2024 - 12:04)

Manželku jsem v dětství vidal, jak dostavala na holou od rodičů. Hráli jsme si, chodil jsem pro niat jde ven a často přede mnou dostala na holou pro zlobeni. Brečela u toho, vzpinala se, nechtěla se přede mnou vysvlect, ani dostat. Vrhala na mne pohledy plně zloby, v dospělosti mi řekla, že vyprasky by snesla, ale víc ji vadilo, že jsem byl u toho, to měla vztek, proto ty zle pohledy a brečela hanbou a vzteky. Ale teď, když zlobí, nastaví zadnicku sama, jak byla zvyklá. 

Default User Image
Anonym4 (Čt, 25. 4. 2024 - 14:04)

Čím dostávala?

Default User Image
Petr (So, 20. 4. 2024 - 12:04)

U nás dostávají kluci na spoďáry. Je jim teď 10 a 11 let. Ale před bitím se musí svléknout, pro výprask si musí přijít jen v tričku a ve spodárech. Svlečou se v pokojíku a pak si přijdou pro nářez do obýváku. Tam se přehnou přes sedačku nebo přes stůl a dostanou pořádně na ten jejich vyšpulený zadek. Trestáni jsou vařečkou, řemenem, silným prutem a někdy i rákoskou. Dneska bude bit ten maldší, za lhaní a podvádění. Dostane řemenem. Vždy jsou u výprasku oba, kdyý je bit jen jeden, tak se druhý musí dívat. Někdy to vidí i naše návštěva, nebo i jejich kamarádi.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 21. 4. 2024 - 08:04)

Dávejte na holou, žádné mazlení. Klucici si zlobeni, lhani a podvádění napříště rozmyslí.

Default User Image
Petr (Ne, 21. 4. 2024 - 21:04)

Jinak Marek byl včera ještě bit na spoďáry, měl jen tričko a byl bos. Musel se přehnout přes židli a pořádně dostal řemenem.

Default User Image
Petr (Ne, 21. 4. 2024 - 21:04)

Řekl jsem klukům, že už budou biti na holu. Takže až zase někdo z nch bude bit, což bude asi brzo, tak si bude muset před bitím sundat i spoďáry a pak nastavit a vyšpulit tu jeho holou.....

Default User Image
Anonym4 (Ne, 21. 4. 2024 - 23:04)

Nejlépe čerstvým proutkem.

Default User Image
Jindřiška (So, 13. 4. 2024 - 17:04)

Náš Filip, je mu deset když provede velkou lumpárnu, tak si musí sundat tričko a dostane nařezáno na holý záda. Stoupne si doprostřed pokoje, musí se sehnout, opřít se rukama o kolena a už dostává vejřez. Vříská a brečí, ale musí to vydržet. Na zádech má pak po bití rudý pruhy.

Default User Image
Jarunka (So, 30. 3. 2024 - 13:03)

Náš Jonáš, jednenáct let, bude dnes bit na tu jeho holou... A to nebude všechno, ještě pro něj vymýšlíme doplňkový trest. Každopádně bude bit na dlaně, protože ukradl peníze. A jen teď řešíme, jestli po výprsaku na tu holou dostane ještě na chodidla, nebo na lýtka.

Reklama

Přidat komentář