Reklama

na holou nebo ne ?

Milda (Po, 27. 12. 2021 - 12:12)

Taky bych se rád k nim přidal , trochu zlobím a potřebuji taky na zadek . Mužem se nějak domluvit kamarádsky ? Můj email je : [email protected]

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Už takových magoru zvrhliku mám dost zakroutit vám krke. Za týrání děti. Ludix 87 Antonín R.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Už takových magoru zvrhliku mám dost zakroutit vám krke. Za týrání děti. Ludix 87 Antonín R.

Andrea (Ne, 22. 11. 2020 - 01:11)

Jsi normální úchyl, za týrání je kriminál

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 11:11)

zadek je taky do krve

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 06:10)

Něco uvěřitelnějšího si vymyslet nedokážeš? I kdyby jen polovina z toho byla pravda, tak bys už dávno seděl ve vězení, protože děti by to nepřežily. Navíc by ti ruka upadla, kdybys něco takového chtěl realizovat, nemluvě o tom, že bys to časově nezvládl.

Otec (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Jídlo mají

Návštěvník (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

nemám problém dát naší mladé (10) na holou i v obchoďáku, pak nasadím kšíry,vodítko a přivážu ji k nákupnímu vozíku.

Janina (Út, 4. 8. 2020 - 13:08)

Ja dostala na holou od tatky kdyz mi bylo 11.Porad mi rikal ze bych nekdy potrebovala naplacat na holou jak se chovam.A jednou doma mi stahl kalhotky ohnul prez koleno a naplacal mi.A kdyz zkoncil tak mi na kazdou pulku dal pusu.Zalibylo se mi to tak,ze jsem odneho chtela vdicky naplacat a uz jsem si stahovala kalhotky sama.Byl nezni a parkrat se mi stalo ze pritom placani mi zajel prstama mezi.Bivala jsem stoho dost vzrusena a mokra.Co se delo pak dal uz patri do jine rubriky.

Z (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

Z

Verča (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

Co se dělo dál?

Janina (St, 5. 8. 2020 - 06:08)

Postupne jak mi zajizdel prstama pri placani mezi nohy,tak se mu vzdicky v trenkach postavil.Jemne jsem rostahla nohy a zklouznul az na mou pipku.Jemne ji drazdil a jemne mi strkal prsty do vnitr.Moc me to vzrusovalo a jeho taky.Jednou kdyz jsem zas chtela naplacat,tak si me ohnel prez operadlo kresla.Sundal mi kalhotky a do sikoka mi roztahl nohy.Ja se otocila a tatka si sundal trenky.Rekl at se niceho nebojim.Pak dal hlavu mezi a zacal me lizat na dirce.Rukou mi drazdil pipku a strkal tam prsty.Behem chvilky jsem byla cela mokra.Pak se narovnal,uchopil curaka a zacal si ho honit.Otocila se a divala se na nej.Spickou zaludu se mi dotikal na pipce.Rukou mi hladil zadecek.Pak me pevne rukou prichytl a ja ucitila,jak strika svoji mrdku na mou pipku a zadecek.Mrdka mi tekla po stehnech a mezi nohama jsem byla cela mokra a volepena.Pak se to casto opakovalo.Zacla jsem mu ho kourit a premlouvala ho aby mi ho tam zasunul.Nechtel,ale po dlouhem premlouvani jsem se dockala a strcil ho do me a pekne me osukal i s vystrikem dovnitr.

Návštěvník (St, 5. 8. 2020 - 21:08)

V jedenácti do tebe pustil semeno ? Tak to je teda nářez !

Anna (St, 22. 7. 2020 - 06:07)

Dostala jsem na holou od mámy , když mi bylo deset a to tak, že jsem bolestí nevydržela a úplně jsem se strašně počůrala,protože jsem ke vší smůle nutně potřebovala a máma mně zrovna odchytla,když jsem pospíchala záchod se vyčůrat. Pak už jsem nikdy nedostala,asi se styděla za to,co způsobila.

Z (Út, 4. 8. 2020 - 21:08)

Z

Cvok (Pá, 26. 6. 2020 - 11:06)

Mi jsme doma byli byti na holou normalne ale kdyz jsem byl v puberte tak jsem se stydel ale nic naplac,mamka mi stakla trenky a uz to pleskalo,jenom ze jsem se vzrusil a mel poluci ji na stehna,ostuda,ale bylo to naposledy.

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 10:06)

Moji rodiče mě nikdy netrestali ale já svoje děti každý den 6×preventivně na holou rákoskou a oni brečí tak za to dostanou ještě 20×.K tomu musí po výprasku bez oblečení sedět v koutu 4 hodiny a na dřevě a hrachu.Potom dostanou ještě 250 ran

Z (Po, 20. 7. 2020 - 07:07)

Z

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 04:07)

Až vyrostou budou to taky hulváti a násilníci jako ty

Návštěvník (Po, 20. 7. 2020 - 02:07)

Zaco TY JSI CVOK PAKO DEVIJANT PADOFIL ,KDYŽ NICO PROVEDOU TAK TRESTA PŘES ZADEK JINAK TY HNŮSE VYSMAHNÍ Z PROFILU DOKTORKA CZ

Reklama

Přidat komentář