Reklama

na holou nebo ne ?

honza (Ne, 25. 7. 2021 - 09:07)

A potom 3 hodiny klečet nahý a výprask nejlépe před min. 4 lidmi kteří se budou posmívat.

Martin (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Bavime pozorovat moje děti se bojí výprasku Zavolám je do větší haly Přijdou už s brekem Kluk 12 let Holka 10 let .. Nejprve se jich zeptám proč zlobí proč neposloucháji proč nám lžou Oba brečí a slibuji že už budou hodný
.. Většinou v hale jsou i moje manželka a můj táta děda děti.. Kluk i holka si musí kleknout před manželku a já si manželky optam jestli je chce potrestat Manželka řekne ted ne Optam se taty dědy děti On řekne Ano a rád je potrestam Obě děti se na mě podívají v očích mají strach už párkrát od dědy dostaly... Děda jim poručí aby si stouply Hodně na ně přitom zvedne hlas Dává jim kázání o tom jak se mají chovat ať nebreci že už je pozdě Holka si při vysokém hlasů dědy ucvrkne do kalhot Děda ji řekne To na mě neplatí teď máš strach ale ne průsery to se nebojís Holka už brečí a začíná dědu prosit Ovšem beznadějně Děda ji sundá kalhoty i když se brání a nahlas prosí že už bude moc hodná Děda ji kalhoty stáhne ke kotníkum ohně jsi ji přes stehna Hlava holce visí dolů Už hystericky prosí Dědečku prosím tě ne já už budu moc hodná Děda nedá na slíbí Má velkou ruku a tou řeže holy zadek do červena Holka hlasitě brečí prosím Děda přestane holku postaví na nohy Má, od mi mokré kalhoty pod ním je louzicka Holka má ruce na zadku Děda ji oblékne ty počurany kalhoty a musí jít klecet Pak dostane syn 12 let Toho děda neohyba přes kolena Na toho vezme liskovy proutek Kluk přímo ječi prosí víc než holka a po třetím švihu začne čůrat Děda mu nedovolí sednou si na zem necha ho stát Pod klukem je velká louže Obě děti necháme vybrecet Pak je potrestá ještě moje ženě Holka od ní dostane na holy zadek deset ran a kluk pořádný tři facky Děda se jim pak opta jestli jim to stojí za to zlobit Oba brečí a slibuji že už nebudou zlobit Děda ještě nechá půl hodiny klecet v pocuranych kalhotech Pak teprva můžou vstát ale musí po sobě uklidit a to jim ještě pohrozi že příště bude výprask mnohem větší Obě děti jsou pak rok hodné i když sem tam zazlobi stačí když se na ně děda jen podívá a řekne Chcete jít do haly? Je v tu chvíli naprostý klid

Martin (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Bavime pozorovat moje děti se bojí výprasku Zavolám je do větší haly Přijdou už s brekem Kluk 12 let Holka 10 let .. Nejprve se jich zeptám proč zlobí proč neposloucháji proč nám lžou Oba brečí a slibuji že už budou hodný
.. Většinou v hale jsou i moje manželka a můj táta děda děti.. Kluk i holka si musí kleknout před manželku a já si manželky optam jestli je chce potrestat Manželka řekne ted ne Optam se taty dědy děti On řekne Ano a rád je potrestam Obě děti se na mě podívají v očích mají strach už párkrát od dědy dostaly... Děda jim poručí aby si stouply Hodně na ně přitom zvedne hlas Dává jim kázání o tom jak se mají chovat ať nebreci že už je pozdě Holka si při vysokém hlasů dědy ucvrkne do kalhot Děda ji řekne To na mě neplatí teď máš strach ale ne průsery to se nebojís Holka už brečí a začíná dědu prosit Ovšem beznadějně Děda ji sundá kalhoty i když se brání a nahlas prosí že už bude moc hodná Děda ji kalhoty stáhne ke kotníkum ohně jsi ji přes stehna Hlava holce visí dolů Už hystericky prosí Dědečku prosím tě ne já už budu moc hodná Děda nedá na slíbí Má velkou ruku a tou řeže holy zadek do červena Holka hlasitě brečí prosím Děda přestane holku postaví na nohy Má, od mi mokré kalhoty pod ním je louzicka Holka má ruce na zadku Děda ji oblékne ty počurany kalhoty a musí jít klecet Pak dostane syn 12 let Toho děda neohyba přes kolena Na toho vezme liskovy proutek Kluk přímo ječi prosí víc než holka a po třetím švihu začne čůrat Děda mu nedovolí sednou si na zem necha ho stát Pod klukem je velká louže Obě děti necháme vybrecet Pak je potrestá ještě moje ženě Holka od ní dostane na holy zadek deset ran a kluk pořádný tři facky Děda se jim pak opta jestli jim to stojí za to zlobit Oba brečí a slibuji že už nebudou zlobit Děda ještě nechá půl hodiny klecet v pocuranych kalhotech Pak teprva můžou vstát ale musí po sobě uklidit a to jim ještě pohrozi že příště bude výprask mnohem větší Obě děti jsou pak rok hodné i když sem tam zazlobi stačí když se na ně děda jen podívá a řekne Chcete jít do haly? Je v tu chvíli naprostý klid

Zaza (Ne, 18. 7. 2021 - 22:07)

Jestli chcete dostat výprask napište [email protected]

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 10:07)

čím provádíš výprask stojí to za to

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 18:07)

Jak?

Daniel (Pá, 25. 6. 2021 - 15:06)

Moje děti holka 10 a kluk 12 si na čuraji do kalhot ještě před vypraskem když na ně zvyšují hlas Pak je oba pošlu prevlct a uklidit po sobě Výprask dostanou holka na holy zadek jen rukou ale já pořádně pri pritlacim na síle Holka křičí prosí ať už přestanu poslední rány dostane na zemi a je cela mokrá počurana Nechám ji uklidnit pak si musí obléct po čůrane tepláky i kalhotky a jde klecet Kluk většinou dostane lístkovým proutkem asi 25 až 30 šlehu není nahý ale po čůra se celý Klecí prosím mě ať už přestanu Bolesti se sviji hladi si zadek Pak jsou dlouho hodný pamatuji si to...

zvedavy (Po, 14. 6. 2021 - 14:06)

Já dostávám na holou denně od manželky a někdy od tchyně

Dušan (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Dávat a pořádně. Dnešní fakani si nic jiného nezaslouží. dělat veřejné exekuce na Staroměstském náměstí. To by bylo super...

Návštěvník (St, 19. 5. 2021 - 15:05)

Na holou ano a vsichni tu rikaji ze holkam pry ne ale ja kdyz jsem byla ve veku 2-13 tak jsem dostavala na holou ze jsem si ani nesedla a do ted my rika tata a mama ze me mely rezat vice

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 22:05)

pokud má tanga, tak ty si může nechat.

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 22:05)

Jako to dítě když je rozmazlené tak 31 na holou

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 22:05)

Asi jo

maty (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

ahoj moc tě vás zdravím pokud si chceš soukromě pokecat na téma výprask na holou at už si na zadek dostala, dostávala anebo jsi na zadek vyplácela napiš mi na mail [email protected]

jarka (Po, 12. 4. 2021 - 11:04)

Můj muž miluje ,když mu vyšpulím zadeček a nechám si dát na holou a při tom se okamžitě počurám. Tak vždycky schválně se nechám v močáku plná a pak to praktikujeme a já to hned pustím a on hned mi ho pak tam zasune a je z toho vášnivej sex.

Anonymka (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

Jsem tuu

Regina (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

To je strasny

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 20:04)

Bum bum prásk prásk

Ludix 87 Dyk (Pá, 26. 3. 2021 - 15:03)

Já schvalují vyprask. Na zadek ale málo ran na holou 25 nebo přes zadek vyzdy 25 či 30.ale to ostani bití přes nohy. Pohlavní orgány je fuj uchylci to ve vás nechal Hytler ne

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 02:03)

Kdo bije své dospělé děti,je dementní úchyl který by sám potřeboval pořádný výprask,a ještě k tomu nakopat do zadku!Nedocílí tím vůbec ničeho,jen toho že se ztrapní před děckama a nikdo u něho nemá respekt,maximálně tak vynucený.Když je sám nevychovaný,a neví jak se zachází s dětma,tak nemůže vychovávat nikoho druhého!Kdyby rodič plesknul po zadku třeba tak ještě 12-ti letému potomkovi,ještě bych se nedivil,ale ve 20-ti to už je fakt na psychiatrickou léčbu.Nechápu jak se s tím někdo ještě může chlubit.

Reklama

Přidat komentář