Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Jirko, znova zde musí zaznít, že nikdo tě nechce utratit, manipulovat, škodit ti. Píšeš, že chceš lidem pomáhat, stejně tak chtějí pomáhat jiní lidé tobě. Už toho tady tolik zaznělo a nejsi schopen žádné sebereflexe, která by aspoň trochu změnila tvůj život. Je září, jdeš už aspoň do té práce?

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

"Stejně tak chtějí pomáhat jiní lidé tobě" ....ne Jirko, nebo kdo jsi, medvědí služba opravdu není pomocí. Odvádět od Krista je naopak škodění. Jsem si jist, že kdyby jste dopředu znali následky svého jednání, ani by vás nenapadlo pomyslet na to, co děláte. Jak psala Mima, nikomu jinému, než sobě ubližujete. Nemáte moudrost, aby vám to docházelo.

Rakato (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Jsem z vás Jirků zmatený. Jirka píše Jirkovi? Člověče, jsi v pořádku?

Tony (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

On myslel Hvězdouna, ten se též jmenuje Jirka, dle všeho tu teď čmárá jako zahrádkář.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

děláš jako kdybys nevěděl jak to to tady chodí

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

nikdo ti nechce odvádět krista doprdele už to pochop

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

Špatný jsi papoušek. Ne odvádět Krista, ale odvádět od Krista. A to opravdu děláte. On má sice hvězdoun taky anonymní nick, ale tebe bezpečně poznám podle prostoduchých, kratičkých příspěvků, většinou ne delších než jedno souvětí. Ty prosímtě nikoho nepoučuj, slepec jako ty, nikoho vodit nemůže. Nebudeš doufám zase brečet, že tě zas napadám, že ne.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

Dobře. Píšu prostoduché příspěvky. Nejsem slepec, ale mám problémy s očima, to byl zásah. Brečí malé děti, Jirko, a to už ty ani já nejsme. Ono je to teď takové modní slovo. O čem by sis chtěl povídat, kdybych nebyl špatný papoušek a slepec? Zajímá tě něco jiného než jen Bible? Dle toho jak občas píše s Rakatem, tek jsi sečtelý, možná i vzdělaný, využíváš toho nějak?

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

To že máš problémy se zrakem je mi velice líto. Můj způsob byl ale obrazně myšlený, ne nutně, že vidíš špatně na oči. Oni totiž mnohdy lidé, co téměř na oči nevidí, jsou méně slepí, než někteří, co mají zraky skoro jako sokolové a jestřábové dohromady. Vím, že mě nemáš v oblibě, ale dotknout jsem se tě nechtěl.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

Jojo, já vím, že jsi to nemyslel doslovně, bohužel to tak někdy vyjde. Nesmysl, že bych tě neměl rád, s lidmi na kterých mi nezáleží neztrácím čas. Teď tu nějakou dobu nebudu, i kvůli těm očím, tak ode mě bude pokoj. čau

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

Ať je to cokoliv, ať to dobře dopadne. Nedivil bych se, lidé mě moc rádi nemají, ale je pravda, a už se mi to několikrát v životě stalo, že cesta k přátelství někdy vede přes antipatie a nepochopení, i skrz nenávist nebo nesnášenlivost. Tak sem brzo napiš, jak budeš chtít.

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

Nemyslel jsem to tak že brečíš, dobře, promiň, ale já jen, žes několikrát jsi mi vyčetl, že tě napadám. Tak si na to už dávám pozor.

mima (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Jirko na tebe taky myslím ♥ přeji ti všechno to krásné a na co naráží tví oponenti, že v tvém životě chybí, aby ti nic nechybělo........ znáš to přísloví......... přej a bude ti přáno......jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá...... když zavoláš láska, ozvěna ti odpoví láska, když zavoláš, milují tě, ozvěna volá, milují tě...................Když budeš volat, jsi ubožák, psychopat, okultista...... ozvěna člověku to stejné vrátí nazpět. I kdyby chtěla změnit naše volání, zákon ozvěny bude posílat naše slova zpět.♥

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Děkuju Mimičko, já vím. Kdybych tu ale nechtěl být, nejsem tady. Měli bychom si užívat, že nás tupí. Ale tohle přece nic není.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 07:09)

Jirko, přiznej si, že nejsi ani umírněný křesťan, ani středně těžký závislák na víře, ale nejvyšší stupeň fanatismu. To i Mima dokáže psát o neutrálních věcech někdy. Asi proto, že má rodinu a její okolí ji nutí nevěnovat se jen náboženství. Ale ty jsi, Jirko, sám, nemáš už žádnou korekci svého chování a myšlení. Zabil jsi všechny koníčky a zůstalo ti jen náboženské blouznění. A smrti se bojíš nejvíce ze všech tady. Vypisuješ o smrti nejvíce, hlavně večer. Je jasné, že nemáš psychiku v pořádku a že zřejmě trpíš nějakou úzkostnou poruchou. Mimo ty tvé kompulze. Tvé úzkosti se hromadí navečer se setměním. Když se podívám na čas, kdy jsi psal i smrti, bylo to vždycky večer nebo v noci. Měl by ses léčit, Neléčíš se a ještě se tím chlubíš. Ty máš strach ze smrti, ale ve fázích náboženského rauše to přebije náboženský rauš, kdy pak bys "prosil boha o smrt". Takže se pohybuješ mezi dvěma extrémy: Prošení boha o smrt a nebo naopak strach ze smrti. Jirko, jsi magor, neléčíš se. Zajímalo by mě, z čeho žiješ.

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Není Jirko důvod, aby se obávali smrti lidé, kteří přijali Krista. Naopak ti, co ještě nepřijali by se měli obávat smrti, a to ani ne tak samotné smrti, jako toho, co bude po ní. A to je důvod, proč sem o smrti píšu. Apoštolé také vyzývají lidi k pokání a obrácení. Není na tom nic pyšného a sobeckého, naopak, úděl druhých mi lhostejný není, obzvlášťe, když se má jednat o úděl již neměnný.

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

Hvězdoslave, máš to dočista marné, podsouvat mi strach ze smrti. Totiž po mým narození, zjištění, že tady musím ještě být, mi bylo velikým zklamáním, než jsem pochopil, že tady mám ještě něco dělat. Tvoje psycho analýzy jsou liché a velmi amatérské, řekl bych ale, že mají spíš úmyslně sugestivní účely, než že by se jenom prostě upřímně mýlily. Snažíš se dost průhledně o manipulaci ostatních.

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 07:09)

Jsem si myslel, že to psal hvězdoun, ale tohle nejspíš ne, páč takovýhle hrubky by asi kantorskej neduělal. A nejen hrubky; seš si jistej, člověče, že chápeš správně význam slova "hysterie"? Vypadá to, že asi moc ne. Protože jedinej, kdo tady hysterčí seš ty. A pokud jde o ty, kteří sem náhodou přijdou, aby se dozvěděli něco o JHVH nebo Bibli, tak je tvoje starost o ně sice dojemná, ale neboj se, jistě je většina z nich schopná dělat si vlastní názory, podle svého rozumu, a nenechají se odradit mým "fanatismem", ale ani zmanipulovat tvojí hloupou anticipací. Máš to popletené, protože asi nečteš moje příspěvky; troskou, bez smyslu života, jsem byl právě do doby, než jsem se stal křesťanem. A z trosek jsem byl vytáhnutý.

Citace Jirky (Út, 3. 9. 2019 - 07:09)

Jirka napsal: "já se smrti nebojím, v čase znova narození jsem o ní dokonce prosil." Tohle nepotřebuje další komentář. Snad jen, že tato míra fanatismu a vyšinutosti je i u islamistů, když se obrátí na ten nejvyšší stupeň fanatismu. Mnozí z nich pak na tu smrt i jdou. A vezmou s sebou i nevinné okolí. Jirka je typ člověka, která padá do hlubin ideologií a knih. Kdyby se stal "znovuzrozeným" mezi muslimy v rámci islámu, tak je z něj džihádista. Slovo znovuzrození je tedy totéž, co v islámu džihád. Je to nejvyšší stupeň fanatismu v rámci té dané víry. Každé náboženství má různé stupně víry - od umírněných věřících přes středně těžké závisláky na víře až po nejvyšší stupeň náboženského šílení. Znovu zkopíruji, co napsal Jirka: "já se smrti nebojím, v čase znova narození jsem o ní dokonce prosil."

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 07:09)

Tohle už zase vypadá na hvězdouna. Asi nevíš co chceš, protože včera ses mě snažil přesvědčit, že se velice bojím smrti, a když to nefunguje, tak mě přirovnáváš k islámským extrémistům. Jenomže s tím rozdílem, že oni ve jménu víry zabíjí masy lidí, já jsem půl dne špatnej z toho, když náhodou v umyvadle utopím mušku. Ale chápu, pro tebe je to asi totéž.

Reklama

Přidat komentář