Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

Tady pořád prskáš, když se bavíme o náboženských pohádkách, fanaticky argumentuješ, tak je jasné, že jedině v kláštěře se budeš cítit dobře - na blízku svého oblíbeného hrdiny jako jeho nevěstka. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zase pluješ na své vylhané mystické vlně: parametry dítěte neovlivňuje jakýsi fantom, ale genetické informace. A lidé to umí také, copak jsi nečetla o těch etických problémech vědců, kteří v tom začali dělat? Je to zakázáno, proto se to nedělá. Ale pohlaví dítěte si vybrat můžeš, ale co vím, tak jen když jsi geneticky vadná a např. všichni tví synové by byli postiženi Beckerovou svalovou dystrofií (nemoc se nepřenáší z matky na dceru). --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A co s tím, že člověk nemůže něco ovlivnit? Za náhodou stojí podle tebe bůh? Nechápu, jak jsi na to přišla. ------------------------------------------------------------------ A pokud už píšu o bohu, tak i podle bible je bůh pěkný zmatkař - nedokázal stvořit dokonalé lidstvo, ponechal bez kontroly ráj, Evu a hada, dovolil Egypťanům, aby týrali Židy (takže ani smlouvu s nimi moc neplnil). A když zjistil, že se mu události vymkly z rukou, choval se jako psychopat a masový vrah - zabíjel a mrzačil. Takže asi uznáš, že vykládat, že bůh stojí za barvou oči aj. charakteristikami dítěte je úsměvné - vždyť se nedokázal postarat ani o mnohem důležitější věci tady na Zemi. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Už se konečně vzpamatuj a nejprve si promysli, než něco vyblemcáš.

Rakato (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

No vidíš, Mimo, jak je ten svět diferencovaný - já jsem neuměl srdíčko, ale už jsem se je naučil, prozatím jen černé: ♥. (Všimni si, že jsem nešel snadnou cestou ne neokopíroval to tvoje.) Zato ty pořád neumíš lebku s hnáty: ☠ .

mima (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

Rakato, měl jsi zůstat u té lebky z hnáty a mě nechat to srdíčko ............ Proč chceš být pořád lepší :-)

Rakato (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

Lidé jsou prostě soutěživí a učí se od sebe navzájem. Ale na něco ženy nemají, např. na zvládnutí lebky a hnátů. A proč zrovna tento symbol? Prostě sleduji seriál "Pod černou vlajkou" (Black Sails). Bavíme se? Nebavíme se. :-(

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

Černou lebkou a hnáty na bílém pozadí se obvykle označovaly obecně jedy, a bílou lebkou a hnáty na černém pozadí se označovaly ty mimořádně smrtelné. Ale nebyla by, vzhledem k době, v které žijeme, více kůl výstražný symbol radioaktivity? Přece jen, doba ledová, doba železná, bronzová, doba jedová, doba jaderná, neboli atomový věk. Za Alžběty protestantky nazývali věk zlatým, dnes by byl uranový?

Rakatovi (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

možná ty hnáty najdeš tady
http://zemepiszhlavy.blog.cz/1305/znaky-1424-znaku

Rakato (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

Děkluji ti, dobrý muži. Ani ten křížek není špatný. Za odměnu ti posílám možnost podívat se do své budoucnosti. Stařena Vanga ti ji sdělí: https://tecostore-plus.com/article30/?utm_source=adwords&utm_campaign=P-G-CZ-0334-911-Baba-Topi-NewAc-exp&utm_campaignid=6464895296&utm_creative=379384424109&gclid=EAIaIQobChMIjZWVpP-05AIVEZHeCh3bbgTXEAEYASAAEgIlR_D_BwE

Rakato (Út, 3. 9. 2019 - 17:09)

Hurá, tak už umím křížek!

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 11:09)

Podle mě je chyba, Jirko, že se neléčíš. Nikdy jsi nevyzkoušel léčbu, třeba by ti pomohla. Dneska existuje celá škála psychofarmak. Já nejsem zastánce braní prášků, ale v tvém případě... ulevilo by se ti, přestal by slyšet hlasy, nutkání vy vymizelo nebo se snížilo, mohl by sis najít práci, pak holku a zase by tě začal bavit život, přestal by ses modlit o smrt.

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

On vlastně veškerý smysl vaší argumentace, je postaven na jednoduchém základu, že křesťanství je psychická porucha a je nutné ho léčit. Anebo v lepším případě vy nevěřící byste chtěli určovat jaká míra křesťanství je ještě dobrá, jak říkáte umírněná, tj asi neškodná a jaká už je nebezpečná. To je přece absurdní, aby nevěřící člověk posuzoval něco, čemu nerozumí. Je v tom i drzost a pýcha. Komunisté také zasahovali do náboženství, zakazovali víru. Vždyť vy máte úplné stejně nebezpečné názory. Ten druhý anonym tu píše už dlouho jako komunista. Lidé nešťastní, sami potřebujete pomoct. Měli byste nad sebou plakat.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

A to jsem ještě zapomněl, že slyšíš hlasy a musíš něco nutkavého dělat....

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Mimochodem, jsem zvědav, co by ti řekl psycholog nebo psychiatr, kdybys mu řekl to, co tady píšeš. "Pane doktore, věnoval jsem se okultismu, kouřil jsem marihuanu, pil jsem alkohol, byl jsem gambler. Nyní jsem Kristův esoterik, znovunarozený, všechny kolem evangelizuji." A doktor by se tě zeptal to samé, co napadne každého: "Máš holku, Máš práci?" Ty bys odpověděl: " Ne, nemám holku, nemám peníze, nemám práci: Můj Pán si pro mě brzy přijde, někdy prosím o smrt. A jsem psychicky normální." Podle mě by ti doktor řekl: " Jo, ty jsi normální, a proto si tě tu necháme u nás v ústavu, máme tu samé takové normální" :-)

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

10:35 Návštěvník je jiný návštěvník :-)

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Věnoval se okultismu, kouřil marihuanu, pil alkohol, dokonce byl gambler. Nyní je Kristův esoterik, znovunarozený, všechny kolem evangelizuje. Nic mezi tím. Neutrální činnosti neexistují. Buď jedno šílenství nebo druhé šílenství. Ty vole, tak to jsme fakt někde jinde. Já jsem proti tobě úplně vobyč. Jezdím se sekačkou po trávníku, sázím a zalévám stromky, chodím se psem do lesa, čtu si v encyklopedii přírody. To bys nedokázal. Umřel bys nudou bez svého ezopyscho vzrůša, ať je jakéhokoli druhu. My dva se nikdy nepochopíme.

mima (Út, 3. 9. 2019 - 11:09)

Halleluja :-) a pak, že Bůh nečiní zázraky. Tady máte na Jirkovi důkaz! Pil, kouřil marihuanu a proto ten okultismus, dokonce byl gambler ! Jak tady píše návštěvník. Kdo v dnešním světě s tolika neřestí, nemocí byl osvobozen? Vždyť je to ten největší Boží zázrak...... Návštěvníků, je krásné, že sekas trávu, čteš si....ale abys pochopil co je to gamblerství, kouření marihuany, okultismus měl by jsi navštívit psychiatrické léčebny. I tomu největšímu hrdinovi, když bude odcházet, držet kliku z druhé strany toho oddělí, budou po zádech chodit ( jak praví moje Slovenska kamarádka ) zimomravky. Až se pohlédnes těm lidem do tváře a pak ty oči, které jsou zrcadlem tvé duše, prozradí všechno o nich, nebudeš už nikdy jako předtím, než jsi vstoupil na toto oddělení......... takže za mě v případě Jirky. Ještě jednou Halleluja! A už vůbec bys se neměl divit, že tak miluje svého lékaře, vysvoboditele, spasitele. Zdraví nepotřebují lékaře, ani mu nebudou projevovat, čest, respekt. Jen nemocný a znovu zase zdravý, ví co dělá........a proto nikdy nepochopíš Jirku a tvoje urážky, neubližují Jirkovi, ale nejvíce ublizujes sám sobě........

ale (Út, 3. 9. 2019 - 11:09)

on není znovu zdravý chápeš to? Nebo ho tady nečteš? Topí se ve sračkách, sebepoškozuje se, slyší zlé hlasy a trápí se, zde v diskuzi pozuráží lidi a pak spadne na dno a omlouvá se. Je neš´tastný sám ze sebe. Už to pochop

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 14:09)

Já se ale nesebepožkozuju? Se škodlivými návyky jsem skončil, to už jsem psal mnohokrát. Dokonce i čokoládu jsem omezil. Když jsem asi před hodinou z obchoďáku, tak jsem to vzal druhou stranou přes můstek, abych se podíval na řeku, oni tam totiž vysadili....a to je ten problém, že nevím jestli jsou to ondatry nebo nutrie, dokonce i bobr vypadá podobně, prostě z těch fotek to nepoznám, a to zvířatům docela rozumím. Bobr to ale asi nebude. Také jsem koukal jestli do řeky nevysadili krokodýly, aspoň do konce sezóny, poněvadž mi nehrálo, že se lidé nekoupou, ale pak jsem se doslechl, že důvodem je špinavá voda, a zřejmě i sinice.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Teď zase pro změnu zase brečí. Buď vyhrožuje nebo brečí. Nic mezi tím. Váš svět, křesťané, je beznadějně dualistický.

To snad ne (Út, 3. 9. 2019 - 08:09)

"že tady musím ještě být, mi bylo velikým zklamáním, než jsem pochopil, že tady mám ještě něco dělat" ------------- a co tu děláš? Čím jsi užitečný pro společnost?

Jirka (Út, 3. 9. 2019 - 09:09)

Hlásat Evangelium a otevírat lidem oči. Šířit Krista a upomínat na Boží moc, pomoci lidem, když bude potřeba a v mých silách. Takové a podobné věci bych měl dělat. Ty ale, podle tónu tvých příspěvků, nejspíš bys měl nechal utratit jako škodnou.

Reklama

Přidat komentář