Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Tak já jsem určitě taky autentická a reálná. Ostatně na diskuzi kdy jste se naposledy pokakali jsem tu po sobě zanechala nesmazatelnou stopu a to bylo ještě před touhle čůrací story. Na tuhle diskuzi mě tak jako jiné přitáhla rostoucí aktivita a rozvíjející se příběh který se tu rozjel někdy od toho března. Akorát jsem teď trochu na rozpacích protože já tomu už skoro na 100% věřila a teď vidím že měl pravdu Waco který patří mimochodem mezi lidi se kterými komunikuji soukromě a ten mi od začátku psal že je to fake sice pěkně napsaný a čtivý ale pořád fake. Tak teď už chápu některé ty reakce na mou osobu když jsem poukázala na nějaké nesrovnalosti holt jsem nebyla součástí scénáře a tak i kdybych pravdu měla tak bych jí vlastně ani mít nemohla. Ale jinak bych nebyla tak příkrá ono totiž psaní jako terapie a vyrovnání se se sebou samým funguje. Mám to vyzkoušené já takhle zametla se svým dětstvím bez lásky a nelehkým dospíváním prostě jsem o tom napsala pobulela si při tom psaní a bylo to pro mě taky něco jako terapie takže chápu a rozumím

Touha (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Tak to, že to je fake nám tady bylo několika lidem jasno již daleko dříve (ikdyž se ostýchali ozvat neb umláceni čepicemi stráž držících strýčků děvčat) Já několikrát poukazovala na jasné důkazy v konkretních příspěvcích vedle toho umělého jazyka, kterým hlavní osoby mluví, rychlosti děje, přehnaně líčených sexuálních zkušeností atd. Mně na tom zajímá hlavně to, jak jednoduše se někteří muži dají zmanipulovat a věří se zavřenýma očima na jim milou umělou realitu

Tony (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Kikino, já tu ale nejsem ve scénáři. Proto mi nakonec přece jen připadla jako nejpřijatelnější tvoje varianta s Jakubem, i když ted vím, že je vše jinak. Vidím, že pohádka pokračuje. Ostatně tu na doktorce je to samý Andersen, bří Grimmové, Němcová&Co.------------------------Já tu jenom ještě napíšu pár příspěvků, proč jsem tu některé báchorky nedokázal skousnout a pak zítra odsud zmizím.

Pane Magistře, (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Vše od vás beru,ale uražené ego ne. Myslím si,že s vašimi zkušenostmi je to zbytečné. Ale Libor vás tím neúmyslně dostal do pozice, kterou neznáte. Proto ta podrážděnost. Rozumím. Proto ani náznak pochopení a empatie k Liborovi.
MÍLA

Tony (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Jinak mé podráždění má zcela jiný důvod. Lékařské vyšetření v tom Neustadtu to odhalilo. Těžká spánková apnoe. Já se už přes pět let nedokážu vůbec pořádně vyspat, i když toho za jednu noc nařežu tolik, že bych to pak musel šťípat celý měsíc.

Touha (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Že ty si myslíš, že nick Libor je ten z té zdejší pohádky? Mladý, svalnatý lehce perverzní muž zamilovaný do čůrající holky? :))) Nic ve zlym

Mila (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Omlouvám se ale tohle jsem nepochopila.

@ (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

To by mne zajímalo jak waco pozná fejk od skutečnosti. Já to neumim. Ale co se týká příběhu fakt bomba.

e vliv (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Já pochyboval mnohokrát, proto jsem se rozhodl, že si to ověřím. Buď v Mikulášovicích nebo v Mimoni. Johnovy příspěvky na mne vliv neměly. Přehlídl jsem je pouze letmo.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Virtuál nejsem. Ve starém systému jsem tu měl uvedeno jak jméno, tak fotografii. Tu mám i na některých jiných fórech.

Hm (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Promiňte oba. Omlouvám se vám.

Touha (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Vůbec se neomlouvej, není za co. Já občas komunikuji s Tonym i emailem, teď se na to taky chystám, vadí mi, když zrovna jeho, strašně hodného člověka takhle drsně manipuluje

Hm (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Nakonec se ukáže,že o Tony je virtuál a bude to celý megaturbofejk na druhou.
Kikině,johnovi a touze veřím. Asi ženská intuice.
Ikdyby megafejk,tak ten příběh je životný a není terapií jen pro Libora ale i pro jiný,co se v podobných sr......nachází

Touha (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Ne ne, Tonda fejk není, jsme tu na Doktorce už roky ještě s pár lidmi, jím jsem si jistá. Ono je celkem jednoduché fungovat jako fejk na jednom vlákně, ale není jednoduché a ani nemá smysl fungovat tak na celé Doktorce a dlouhé roky. Jinak pokud to zde někomu slouží jako terapie, tak to je dobře.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Milý ikk., ty pro mne existuješ stejně jako tento "Jakub" Stoprocentně autentická je tu pro mne pouze Touha, možná i Kikina nebo John. Pište si tu ty své báchorky dále.

Doktor (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Ano,to souhlasí

Gita (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Jste tu! :-) :-) Skvělé !

Jana (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Holky,příjemný den s Ťufíkem! :-) :-) :-) :-) :-)

@ (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Holky - palec hore !!!

Klára (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Dnes jsme se vzbudily kupodivu tím, že Ťufík kolem sedmé začal vydávat slabý písklavý zvuk a tak jsem měla s Nikolou hned starost, jestli mu něco není, ale pak přestal. Je to kluk a třeba volá samičku. Ten původní Ťufík to taky někdy dělal. Jestli bude pištět i dál,tak ho budeme dávat na noc do kuchyně nebo do chodby. Hned jsme udělaly čůrání a venku je chladno a tak jsme použily nočník a opět nám postačil najednou ikdyž byl skoro plný celý. Nejvíce jsem tentokrát čůrala asi já, protože jsem se už převalovala nějakou chvíli v posteli, protože pipinka hlásila, že se jí chce nutně a Miška a Nikola čůraly tak stejně,ale stejně podezřívám ségru,že když viděla plný nočník tak to trochu stopla,protože jí pipinka ještě čůrala skoro naplno a pak nic. No tak ten zbytek už v sobě vydrží a když tak půjde čůrat dopoledne dřív než my nebo to dočůrá v koupelně až si bude čistit zuby.Mamča je už vzhůru a slyším v kuchyni nějaký zvuky,tak tam půjdeme a dáme snídani. Včera Miška dala skype s mamčou . Ona má o ní starost,ale zjistla,že jsme celkem v pohodě a tak ještě mluvila s mojí mamčou a já bych si jen moc přála, aby tady Miška byla co nejdéle. Mamča bude muset příští týden odjet do Mimoně kvůli práci a zboží na dva dny tak ji se snažíme přesvědčit,že nás tady může nechat do rána a máme tady dobrou sousedku a na ní i telefon a tak to bude dobrodružný. Budeme se bát,a v noci nevystrčíme z hlavních dveří na zápraží ani nos ani palec u nohy.Kdyby přijel Libor bylo by to lepší, ale to se ještě uvidí. On teď má hodně práce ale říkal, že koncem července nebo první týden v srpnu by se mu to hodilo více,tak uvidíme a jdeme si dát teď něco dobrého.

Reklama

Přidat komentář