Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Znalec (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

TAK KDYŽ PÍŠE KNIHY,PROČ TO NENAPSAL DO KNIHY JAKO PŘÍBĚH TŘEBA POD PSEUDONYMEM?????

Tony (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Ještě jeden dotaz. Email původního Jakuba už nefunguje, tak ho sem mohu dá[email protected] jeden z těch otrapů se tu ozval jako kluk17----------je to náhoda, nebo jsi tu historii diskuze zkoumal pro svou tvůrčí činnost opravdu tak důsledně?

Libor (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Vůbec ne. Neuvěřitelná shoda náhod.

ikk. (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

No tohle je hezký, ale nějaký čůrání by nebylo? Klárko, Miško a ostatní, kde jste?

Zvědavec (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Tak kam tohle povede? To je pravda nebo zase nějaká iluze?

Libor (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Nepřepálil, ale vysvětlím osobně. Jediné co mohu uvolnit ze sebe a vnímám to u sebe v rovnováze, že Nikolka je dívka, co se narodila mamince už mrtvá a já si ji do příběhu vzal jako živou a Klárka ji ten životještě jednou zachránila. Nemohu víc, omlouvám se, rád se s tebou U Vladařů sejdu. Je to tam hezké na posezení, tak někdy po 20.srpnu? Ale kontakt si dohodnu mimo tento rámec. Mám k tomu dost důvodů a stejně jako ty ani já o nich psát nemohu,ale stran příběhu nejsou podstatné.

Libor (St, 29. 7. 2020 - 17:07)

zde

Jenda (Čt, 30. 7. 2020 - 08:07)

No a co? Tady si může psát všelijaké bláboly kdo chce. Libor a kdokoliv jiný. Nejdůvěryhodnější ze všech je tady Matlák. (toto je odpověď na odkaz, kde se údajný Libor svěřuje, že si příběh vymýšlí a plete do toho mrtvé)

Tony (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Proto mnozí chtějí, abys v psaní pokračoval. Jasně, Klárka, Miška, ikk. jsou sice fiktivní ale reálný základ z tvých prožitků to má. Chyba je jenom v tom, že pocházím ze šluknovského výběžku a tak jsem po tom šel. Kdyby to bylo zařazeno jinam, tak už bych se tam v mém věku kvůli tomu netrmácel. ------------------A s tím Jakubem a dítětem: to se ti zcela nepovedlo. To jsi přepálil.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Ať Libor píše dál. Na rozdíl od produkce multinicka Zkoumala je to neškodné a má to určité reálné jádro z jeho životní zkušenosti. Jenom teď dumám, jestli bych se s ním neměl v těch Mikulkách u Vladařů setkat.

Libor (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Moc rád se s tebou setkám. Prosim teď ale nemohu. Unikl jsem pryč na místo,kde jsem se citil kdysi šťasten a kromě této komunikace jsem zcela uzavřen. Mám nějaké peníze a chci být tady dokud se nesrovnám. Už kvůli mamince a nalezení nové síly. Přečetl jsem si na tebe kontakty a uložil. Ozvuse. Nevim zda za týden,měsíc....
Tohle neni fejk co píšu, ani co píšu dál. Je to jen podle odžité skutečnosti dle reálných mist a ty osoby jsou některé fiktivní,ale děj z většiny pravdivý.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

To chápu, tak to dělají spisovatelé, že sice vytvoří fiktivní postavy ale čerpají z pravdivých námětů. Já se stejně do výběžku znovu dřív než za šest týdnů nedostanu.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Nevím, proč je můj post pod tímto nickem.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Opak je pravdou. Mně se ulevilo, že jedna z těch šesti variant, které jsem tu chtěl vypsat, není pravdivá. Za vše může ten nejapný nápad s těma pohledama z Berlína. Chtěl jsem je mocí mermo doručit. A takhle to dopadlo. Ono by se to asi také zaseklo na té Polšči a Slovači, jenže z toho autor dokázal vycouvat. Já byl na východní Slovači naposled v roce 1996 a tak jsem se tam těšil, i kdybychom toho Jakuba nenašli. Jenže se to provalilo už včera v Mikulkách, jak říkáme my místní. Varnsdorfu Vanďák a Rumburku Rumbajz.

Jirka. M. (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

A to čůrání jste holky už někdy dělaly společně třeba s klukem? Jestli ještě ne tak mně se to moc líbí jak holka čůrá,ale nemám ji. Jedna mně uzemnila tak, že už osobně se bojím jinou o to požádat a hledám jinak.

M.T (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Zajdi na voyeurpissing.com a čůracích holek je tam spousty. Nemusíš hledat ani šmírovat, ale v reálu je to lepší.

Jirka. M. (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

To teda dik. Fakt hustý. Já si to snad udělám u toho.

Pissík (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Nebo eroprofile.com nebo pissjapantv.com

Klára (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Teď jsme snědly ty výborný borůvkový knedlíky a chvili odpočiváme na zápraží u stolečku a kromě ségry jsme si s Miškou daly kafe. Prý to podporuje čůrání ale než pojedeme se koupat tak se určitě vypustíme abysme nemusely zastavovat. Ono je to přes Sebnitz kousek a tak to snad vydrżíme. Ťufík zatím nepiští ale až budeme doma v Mimoni,třeba mu nějakou holku pořídíme. Dopoledne jsme čistily záhonek a kolem plotu trhaly kopřivy a plevel. Ségra pak čůrala u ohniště a my se přidaly taky ale jen tak mírně z pipinek, ale ona to měla nahonem a hodně. Asi byla víc napitá nebo je nastydlá a pipinka se jí rychleji naplní. Ted budeme chvilku odpočívat ale nepůjdeme k sobě abychom neusnuly a pak vyrazíme za vodou.

Host (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Nikola to měla na honem, protože jsi psala,že to ráno stopla ,aby nepřečůrala skoro plný nočnik a tak se ji močák logicky naplnil rychleji, když ho nevyprázdnila celý a tlačil na jeji pipinu.

Reklama

Přidat komentář