Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zvědavec (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Tohle jsem nečekal ani ve snu! Super zápletka, jsem zvědav, kam to povede. Ikku to je vojeb na devět stehen!

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 21:07)

Pište. Jenže já to tu už nemohu vnímat jinak, než jako softvariantu filmu Psycho.

Zdeněk 4 (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Libore nech to být a zajdeme radši na pivo.

Fany (Út, 9. 7. 2019 - 20:07)

Klárka,Mikolka,Míška a další....
Nenech je zemřít dneškem. Tohle je moc smutný rozuzlení a zlobím se na Johna,že tomu pomohl, ikdyž to tak určitě nemyslel. Já jsem už uronila reálné slzičky a je mi osmapadesát.

Iveta (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Moc děkuju a věřím ti tohle. Pokračuj kdyby jen kvůli mně tak to má význam. Hlavně pro tebe.

Libor (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Ano skutečná a zemřela opravdu velmi nedávno, otec pocházel z Mimoně už nežije také a déle, u Dačic mám příbuzné s těžkou zkušeností Michaely- už je dospělá, u Mikulášovic máme chaloupku kterou miluju a tam jsem jezdíval za babičkou, to jsou reálné skutečnosti.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

Druhá věc, která mě sem natáhla, že se to odehrávalo v mém rodném kraji. Být to někde třeba z Plzeňska, tak by to byla jiná.

Iveta (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Libore a maminka byla skutečná? A rozhodně pokračuj dál. Děkuju za vysvětlení.

@ (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Libore já oceńuju odvahu se přiznat. Já bych to nedal. Ale piš.

Tony Kikině (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Jsi tu kromě Nony - Touhy skutečná alespoň ty?

Hana (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Libore, ty bys byl velmi nešťastný, kdybys nemohl psát. Je to tvoje vnitřní terapie a očista. Je to moc hezký příběh a John měl pravdu a tím tě odhalil. Ale mně to vůbec nevadí. Film je fikce taky a koukám na něj a vím že Hrušínský je Hrušínský a ne skutečný vyšetřovatel,ikdyž ho hraje. Piš!

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Můžete pokračovat dál ale já už ty báchorky dále číst nebudu.

Libor (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Ok Tony a přeji hodně štěstí. Mj. V Jirkově mám známé,co k nám do výběžku jezdí na chaloupku.

Waco (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Nic ve zlým, ale mám pocit, že každý nový den jste ochotni uvěřit čemukoliv, co se tu objeví... No každopádně pokračujte dál, já se nenudím :)

Host (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

tak John měl pravdu??! No to je tedy síla. Hele Libore, jak psal John ,jestli ti to pomůže,piš dálLepší než kdybys někoho přepadával nebo si ublížil.Stejně teď všichni víme, že je to fikce, ale mně by to chybělo. Divný.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Měl jsem ale tendenci to polykat i s navijákem. Málem jsem se trmácel do jakéhosi Kroscenka v Polšči.

Touha (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Tony, neunáhluj se, jsou to všechno jen slova a snaha o vyvolání dalšího drama, na základě toho, co bylo dnes napsáno.

Libor (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Jakub by odpověděl,že ten převoz je i nad 3,5 tuny a on tam ve skutečnosti žádný převoz neexistuje a ani cesta pro auta a do Lesnice ze Sciawnice je jen hraniční přechod pro pěší. To bych si nedovolil tě tam poslat a navíc ikk je taky virtuální a je v osobách které jsem tam psal. Měl jsem nápad se nakonec sejít na Ještědu s tebou a případně dalšími nevirtuálními a tam to srovnat.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

A proč sis k tomu vypůjčil mého oblíbence Jakuba, který tu už tři roky není a udělal jsi z něho toho největšího padoucha? To ti zlomilo vaz. Jinak by tento příběh pokračoval ještě hodně dlouho. Nebýt zneužití Jakuba, tak si tohoto příběhu vůbec nevšimnu.

Libor (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Jakub...otec. Naprostá shoda náhod a pak už jen variace na příběh a tys mi i občas trochu nahrál. Ne Jakub,ale John mi zlomil vaz. Ten člověk má geniální postřeh a analytické schopnosti.

Reklama

Přidat komentář