Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Mílo, otáčel jsem, protože jsem nevěděl, co si tom mám myslet. V onu inkriminovanou sobotu jsem tu být u Vladařů v Mikulášovicích být nemohl, ale teď je mi to jasné. Nejvíce mne ale přesvědčují zmatené reakce "Klárky". Teď leží důkazní břemeno na ní a ne na mně.

Markéta (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Pozdravuji z Roztok, Já už naštěstí s Miškou a Klárkou funguji mimo tuhle diskuzi a máme si co říci.
Jedině ikk zůstává kvůli kterému bych sem ještě psala. Český člověk se projeví právě v takových situacích jako nyní ve své pravé nahotě.

David (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Mně je doopravdy jedno jestli je to fikce nebo skutečnost. Jestli skutečnost tak život píše opravdu složité příběhy, jestli fikce, pak autorovi nebo autorům poklona za neuvěřitelnou píli a invenci. Je to čtívé,je to s čůráním a má to napětí a naději a to sem patří. Já se po původu nepídím. Není to podstatné.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Čtivé to opravdu je. To klobouk dolů.

Míla (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Tedy jestli je Klára a Miška reálná tak tohle je daleko horší ponížení než kdybyste je nechaly počůrat před klukem. Tony se názorově obrací každý den jinam podle posledních příspěvků a John udělal podle mne velmi slušné rozbory,ale já osobně věřím, že je to jinak. Ikdyby nakonec to byl příběh ,který píše Libor sám a holky byly fiktivní v jeho představách tak i tak děkuju,že to vůbec stvořil a kdybych byla schopná i finančně, tak bych mu tento text vydala knižně ,protože je to velmi chytlavé a opravdivé jako případně i jeho nehezký osud v dětství.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Milá "Klárko" najednou zmatkaříš jako podvodnice "Sabina" na rakouském doktorovi. Tu ale jako podvodnici označil sám admin. Nakonec tam kvůli takovým jako ty uzamkli veškeré diskuze. Takže "Klárko" - ZVONEC A POHÁDKY JE KONEC!!!

Klára (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Jejda tady je odkazů, já to nečetla hned. Ten viadukt kde čůrám občas když jdeš od autobusáku tak je to cestou, od vlaku k nám je to kousek kolem pole. Bydlíme v těch bílých domcích na kraji a od vlaku je to blíž domů.Tam ale viadukt není, tam jsem někdy čůrala za autobusovou zastávkou a jednou mi bylo špatně a tak to šlo i jinak, Tam na mně většinou čeká mamča večer,abych nemusela sama. Teď jsme tam měly celou ulici rozkopanou od nádraží a tak jsme rádi na chaloupce. Mamča u vladařů tedy nic vyzvednout nemusí a ikku tebe si moc vážím za všechno amyslíš si opravdu,že kdybych byla vymyšlená, že bych ti za cestua na Slovensko nabízela peníze? Pošli mi číslo účtu a ten benzín ti uhradím, z toho jsem moc smutná a nevím jak na to reagovat.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Milá "Kláro"---------------promiň, ale teď už tvým báchorkám nevěřím.

Klára (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Byly jsme s mamčou na borůvkách ale je jich málo a jsou drobné, ale budeme mít k večeři něco jiného a zítra nám udělá knedlíky s borůvkama a na ty se moc těším a budu jí pomáhat, protože jsem je dělala i ve škole jednou. Ještě máme k tomu pár hub ,ale to už prý stačí a máme na zápražía venku na trávníku už plný síta nakrájených hub na sušení, ale dnes moc neschly, protože je pod mrakem. Miška dnes poprvé dá s mamčou do Dačic skype a jak se připojí, tak ji půjdeme pozdravit taky. Myslím,že by tady mohla vydržet co nejdéle a mám ji moc ráda a už se bojím až odjede, že si budu stýskat a obulím to, ikdyž si budeme volat a psát. V lese jsme nečůraly ani jedna , protože mamča nás nahnala před odjezdem na záchod a já jsem to šla udělat zase podle svého na trávník a holky se tam nějak vystřídaly. Jestli bude zítra taky málo teplo,tak mamča slíbila ještě jedno koupání v Bad Schandau a já bych vzala Mišku i na ty vláčky se podívat, ale to by se muselo přejet přes nějaký blízký most a mamča to prý najde v mapě. Tak uvidíme. Včera jsme večeřely cestou v restauraci a dnes bude doma asi nějaká dobrá mňamka. Necháme se překvapit.

Jakube (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Aby bylo Jasno, Jakube potvrzuješ 18.července Lesnici odpoledne mebo ne? Já tam nepojedu jen proto,že si z náš děláš prdel. Chci se zeptat, kdybysme jeli přes Polsko do Lesnice ,protože je to kratší, dalo by se kolem toho přístaviště,protože je tam přívoz jet i obytným vozem nebo je to jen do 3 a půl tuny? Na mapě to není psaný a ty to budeš určitě vědět. Takhle bysme ušetřili asi 90 kilometrů. Dík

Jakub (St, 10. 7. 2019 - 07:07)

Potvrzuji toho osmnáctýho, ten přívoz je nově otevřenej asi 2 roky a je to do 6 tun- pak se dáte od Dunajce doleva a asi po kilometru jste na místě. Budu na vás čekat odpoledne přímo v té chatě. Tričko s nápisem laguna, žluté na modrém podkladě.

ikk. (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Takže drahej Jakube,nebudeš pro mne zas tak drahej a doufám že ani pro Tonyho. Děláš si z nás celou dobu prdel a já podruhé už nikam nepojedu. Tam totiž vůbec žádnej přivoz neni a je tam jen hraniční přechod pro pěší a cyklisty. Takže Jakube konečná. Já už měl celkem jasno po tý Oravě,kdys tvrdil,že si na Suchý hoře kupuješ cigarety. Nevím jak Tony,ale já jsem s tebou skončil. A chraň se přiblížit k Mišce nebo Klárce. To by pro tebe nebylo dobré...

Jakub (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Je to tvoje rozhodnutí,rád bych vás oba viděl už i pro to,ze s Tonym mně váže mnoho z minulosti. Mam co vysvětlovat a dal jsem slib a tak se o Kláru a Mišku bát nemusiš. Ten slib mi dost pomohl oprostit se od všeho nesprávného a muj pobyt tady je jeho součástí. Užívám si i roli otce a že je ta holka moje o tom nepochybuj ani v nejmenším.

Ikk. (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Ok,tak fajn. Snad ses pochlapil alespoň v tom, když sis jinak z nás dělal prdel.

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

nešaškuj furt ty oprostile a neotravuj naivní přispěvatele.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Je to stejná blbost, jako když tu "Jakub" tvrdil, že si o mně zjistil něco v Rožanech. I když tam nebydlím, tak i kdyby se tam na mě kdokoliv vyptával, tak by se mi to hned doneslo. Ve vesnici, kde jde starousedlíky už pomalu spočítat na prstech.

Tony (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Tak podle místních to jsou smyšleniny. Žádní takoví lidé tu prý nebyli. Takže nevím. Žádný obálku pro Mišku tu nechávat nebudu. Dobré vysvětlení, že se Miška bojí Miloše. Pochyboval jsem sice od počátku ale to od Klárky mi připadalo věrohodné, ale ne od Jakuba. Asi je to vše smyšlené, jenom by mne zajímalo, kdo dokáže produkovat takovéto tvůrčí psaní.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 16:07)

A virtuální John a Touha tomu všemu příjdou na kloub :o). Ale když se zmiňuješ o tom viaduktu, tak při pohledu na mapy mě nesedí Klářina cesta pod viaduktem. Ten nemá na trase od vlakového nádraží domů. Snad z autobusového, ale to s oklikou. Možná je to čůrací procházka. Třeba to vysvětlí.

Touha (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

je zde virtuální a v našich životech sakra reálná:))

John (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Kéž bych byl virtuální, to by se mi v mnohém pozemském ulevilo.

Reklama

Přidat komentář