Reklama

Sex s tchyní

Pavel (Pá, 26. 3. 2021 - 06:03)

JE ČUBKA !!!

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 05:05)

Pavle, tvoje vlastní zkušenost, tvoje baba spává s tchánem víš o tom?

Pavel (So, 15. 5. 2021 - 08:05)

Když budou spolu spát tak je mi to u prdele, ale nesmí spolu prcat, to bych nevydržel a jednu bych chytil by flákanec, kanec. Dědek posranej.

grafik (Po, 8. 3. 2021 - 11:03)

Manželka je workohoholička, od rána do večera jenom v práci, já pracuji z domu, no a tchýně u nás po rozvodu bydlí. Je sice baculka a silně nábožná, ale když se začala po domě předvádět ve vypasovaných legínách nebo jenom v punčocháčích, tak jsem neodolal. Má sice při tom ty náboženský řeči, že je to hřích a tak, ale nakonec se dá přemluvit téměř na všechno.

hyn (Po, 8. 3. 2021 - 17:03)

No jasný, tak nějak cítím podporu grafiku. To máš teda super zařízené, klobouk dolů. Ta má je teda pěkná ženská, je teda dost citlivá nemůžu to na ní vybalit-to musí začít ona..nějak to s ní zmáknu, ale půjde to...Dnes jsme jí poslal pusu k MDŽ a napsal mi, že moc děkuje a je to odemne milé+2x smajlík závěr sms. Chvíli dám tomu pokoj, at přemýšlí několik dní... a pak zas na ní najedu:-)

Jindra (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Tchyni sukam skoro rok a nelituji toho.vi co chce a kdyz uz zrovna nesukame tak aspon krasne vykouri a ja ji poradne vyprstim a pomackam kozicky

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 09:03)

Je to paráda , sice když se to manželka dozvěděla bylo dusno , ale zvykla si a je to supr.

hyn (So, 6. 3. 2021 - 22:03)

taky se chystám na tchýni, to bude průser když to zvorám, ale co bude prdel..projedu ji blondýnku, musí se do mě zamilovat a půjde to samo.

Jind (Čt, 11. 3. 2021 - 23:03)

Manzelka nic nastesti nic nevi,to by byl rozvod

Šimon (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Jo bylo to blbé ale krásné teď spolu šukáme ta jednou za čtrnáct dnů ,jsou to takové rychlovky.

Šimon (Čt, 28. 1. 2021 - 22:01)

Svindury brr

Steve (Čt, 28. 1. 2021 - 17:01)

Jj, jsou ...

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 14:01)

Ste prasata

Šimon (Čt, 28. 1. 2021 - 12:01)

Když byla žena v porodnici a to byla před porodem tři měsíce . Tak jsem jednou seděl na zahradě přišla za mnou tchýně a sedla si vedle mě a jestli se mě může něco zeptat ,jestli mi nechybí sex tak jsem pokrčil rameny a říkám že občas jo. Jestli mi to nevadí že si můžeme navzájem pomoci mi už to taky chybí a nebaví mě si ji honit rukou. Večer jsem se osprchoval lehnul si na gauč k televizi a za chvíli přišla tchýně jen v županu jestli se můžeme spolu potěšit a rozdělala župan , vyvalil jsem oči na ty krásné prsa a zarostlou piču . Sáhla mi boxerky a penis ten taky už vycítil šanci a postavil se . Tchýně neváhala chytla mě za něj a začala ho honit a kouřit , posléze mě překročila a nabídla mi svou lasturu na lízání přisál jsem se na ni jak vysavač jazyk mi kmital mezi pysky a poštěváčkem který byl taky už naběhlý jako malá okurka .Když jsem cítil že mi už semínko se tlačí ven řekl jsem ať přestane tak se otočila a nasedla se na něho který tam zajel až po koule ale stačilo několik přírazu a už jsem ji naplnil vagínu až po okraj šeptala mi předtím do ucha že se můžu vystříkat do ní. Zůstali jsme tak ještě chvilku ležet až nám odezní orgasmy a pak jsme oba se šli spolu osprchovat , tam mi tchýně omyla penis já jsem ji taky pipku projel ale musel jsem ven protože se už zase stavěl a podruhé jsem už nechtěl. Pak jsme spolu ještě nesčetně krát souložili ale když se vrátila žena s dcerkou s porodnice tak jsme to omezili na minimum.

Karel (Pá, 1. 1. 2021 - 20:01)

Jo já, jednou Sme byli na chatě, a tchýně mě o něco poprosila, ať jdu s ní, byli jsme tam první den, a neznal sem to tam, tak sem šel s ní, zavedla mě do koupelny, zavřela dvere, usmála se a řekla ,tak co, po tom co to řekla, ihned mě začala svlékat, až se mi penis postavil. já ji hned taky, potom mi začala honit čuráka, a já ji přitom líbal kozy. poté Sme se přesunuli do vany kde Sme si lehli, a já ji pomalu začal šukat, zanedlouho sem dovrcholil a vystříkal se jí na kozy a na bricho. No a potom Sme se zvedli umyli se, a oblekli. A dělali že se nic nestalo. Takze na tenhle zážitek nikdy nezapomenu.

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 20:01)

Jo a jsem strašnej uchyl, a chtěl bych vás strašně ošukat :)))))))) a nasrat vám do pusy vi koloušci ohhhhhhhhh stříkám

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 20:01)

Já šukám tchýni každý týden aspon jednou, je to paráda, někdy dělám sex s tchýní, a pár dalšími kamarádkami a kámošemi. Při sexu si močíme do pusy, a kakám jim většinou do vaginy, nebo do prdele, kterou pak následně šukám, a ty hovna si pak rozetřu po těle. je to strašný vzruso. Tohle praktikuji už 2 roky a neomrzelo mě to. pokud má někdo zájem tak nejsem proti :) beru normální sex za 1000 kč a s kakáním tak za 2000 kč, těším se zlatíčka :)

Ivo (Pá, 1. 1. 2021 - 18:01)

Ne ne tchýni nebrat ne aspoň takovou jakou jsem měl já. Nejprve se mnou šukala jak o závod a pak to vše řekla dceři že já ji svedl. Ale žena ji znala tak na ni nastražila kameru jak nebyla doma a pravda se ukázala kdo po kom vyjel. Sprchoval jsem se po směně v koupelně a ona přišla za mnou už nahá a přímo do sprchového koutu a lapla mě za penis vytrhl jsem se ji a ona opět . Tak jsem se utřel a odešel do obyváku ,nasraná šla k sobě do pokoje a ž přišla žena tak se jí stěžovala že jsem ji zase obtěžoval .Manželka ji vzala do koupelny a ukázala na kameru a říká tak se na to podíváme ,napojila kameru na počítač a bylo jasno kdo po kom vyjel. Do měsíce jsme se stěhovali od ní 220 km daleko , nepomohly ani její sliby .Málem jsme se k vůli ní rozešli.

Clark (So, 26. 12. 2020 - 10:12)

Tak se skutečnou tchýní zkušenost nemám ale na vojně jsem chodil dost dlouho s dívkou, která žila jen s matkou,vypadalo to vážně, uvažovali jsme o svatbě ale mělo to jeden zádrhel, ráda se mazlila ale nikdy mě nedovolila zasunout.
Její máma věděla jak mě to trápí, přemlouvala mě abych vydržel, že se to časem poddá ale když se nic nezměnilo ani po měsících, nabídla se mě sama jako náhrada. Moje dívka dělala na směny a když měla noční, vynahrazoval jsem si to s její matkou. Do konce vojny moje dívka přístup nezměnila a tak jsme se nakonec rozešli. Dodnes raději vzpomínám na její mámu, než na ni.

Abe (Pá, 1. 1. 2021 - 00:01)

Mě se stalo něco dost podobného. Táta byl velký děvkař. Před vojnou mne zatáhl do rodiny, kde souložil matku i dceru a táhnul za jinými. Byl jsem náhradník. Máma mne přijala okamžitě, ale dcera na mne hrála pannu. Po čase jako podlehla. Byla to krásná holka a skutečně se do mne zamilovala. Máma to měla také. Byl jsem hýčkán jako nadsamec. Udržoval jsem to s oběma celou vojnu. Když jsem měl jít do civilu, chystaly svatbu. Dost hnusně jsem vycouval. Dívka se pokusila o sebevraždu. Pak jsem kombinaci matka a dcera vyškrtl z repertoáru. Po čase jsem se oženil s jinou, jsem s ní téměř padesát let. Tchyni jsem měl skvělou. Vše bylo možné, ale nikdy jsem s ní nesouložil.

Reklama

Přidat komentář