Reklama

Sex s tchyní

Majo (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

Je fakt ze je mi lito tchana,dene ozraly,nic nedela,musim ja vse opravovat,zahradka atd a on jen chlast,to uz zaponel jakou ma prcinku?nebo asi tam neni ta chemie,ja uplne varim kdyz to ted pisu,zena jela k detske na kontrolu a bych lizal jak pes,kalhotky jsem uz vysal a vystrikal ale chci jeste,doufam ze prijde jako na svacinu,jsem asi blazen ale strasne ji chci,rekl jsem ji ze ji tu prcinku ukousnu a pry kdyz mam tolik sily tak jo ale nemam,chybela by mi.

Majo (Pá, 4. 9. 2020 - 09:09)

Jesta jse nezasunul,jenom vylizuju a vychutnavam si tu krasu,lasturka je tak krasna a klitacek ji vystoupne hodne,nikdy jsem to nevidel,ale je to neskutecne,vzdy zacna priraze proti memu jazyku a dava mi tolik stavy,je to bohyne pro me.

Majo (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Musim to aspon sem napsat nebo me jebne,porad to drzet vsobe,kdyz jsem si zacal smoji ted zenou tak jasne ze jsem chodil na navsevy a tak,ale byli jsme uz tak nejak otrkani ze odchazel ten stud a ja videl tchyni jen v kalhotkach,nebo vesla do koupelny kdyz jsem se spchoval,tak nejak stud opadal ale bylo to normalni az do chvile pred mesicem,nevim co to je ale je to chemie jako prase,sel jsem vzit vyprane pradlo a na kosi bylo nejake spodni pradlo,Mila(tchyne)byla v praci,dela ucetni tady vestatku a bylo to jeji pradlo a nic bych neudělal ale citil jsem zretelne tu vuni lasturky,uplne se mi postavil,cuchnul jsem ktem kalhotkam a musel si vyhonit,krasne voneli,neznama vune ale tak hezka a chutnali jako susene mandle,cele jsem je olizal a nastrikal semeno na ne ale nehodil do prachy,byl jsem zmateny tou silou co jsem citil,jenomze kdyz jsem vysel z bytu a podaval predlo zene aby ho povesila tak sla Mila domu ze se musi prevlect ze jedou pro nejake papiry a vesla dobytu,jak prosla kolem me,myslel jsem ze mi vyskoci srdce ztela a doslo mi ze jsem nechal ty kalhotky venku,chtel jsem jit dovnitr ale pozde,Mila uz byla vkoupelne a kdyz vysla ven byla ruda a koukala mi mezi nohy a tak zvlastne se usmivala,vecer jsme se najedli,zena sla nahoru se synkem a ja chtel taky ale Mila me zastavila ze by chtela neco jeste,tak jsem sedel a rekla muzes sem?a sla do koupelny,cekal jsem kraval a facky nebo nevim co ale nechapal jsem co se stalo,rekla muzes si kleknout,a kdyz jsem si klekl tak me vzala zahlavu a zvedla si sukni a nenela kalhotky a ja lizal az jsem se neudrzel a vystrikl jsem si do slipu,udelala se tise,jenom trosku zahekala ale krasne voni a chutna,ma uplne jinou picku nez zena,ta ma vyjete vnitrni pysky ven,nevadilo mi to ale Mila ji ma tak krasnou,zavojicky schovane,bo hladka vyholena a voni ze bych ji sezral,nemohl jsem prestat lizat jak pořád tekla citil jsem ze stale chce a tlacila mi hlavu na sebe az se mi znovu postavil ale to jsem ho uz vyndal a ona to videla jenom rekla ano krasne se vyhon a postrikej mi kalhotky a podala mi jeji co mela predtim nasobe,byla to chvilka a ja je postrikal,potom jsem se zvedl,dala mi pusu a pry oplachi se jsi citit mnou a odesla na televizi,takhle je to pravidelne tazdy druhy den,nemuzu se te vune a chuti nabazit.je jina nez moje zena,jinak voni a ichutna,jsem do ni blazen.

A91 (Ne, 17. 1. 2021 - 20:01)

Čau, no mám něco podobnýho a vím o čem se Bavíš já 8 let tu chemii držel posledních pár let jsem přišel taky Na to prádlo pak jsem jí to tam i nechal,dělala jako že nic ,no potom mladá v porodnicí s druhým dítětem no a už to bylo lizacka jak prase já si ji po těch letech vychutnal v puse že ta ženská nechápala ,musím podotknout že uz pár let ví že po ní toužím taky jsem se min.2x udělal je to kus baby ,teď občas se nechá sem tam ale zasun žádný

Jozef (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Jednou jsem na zahradě čůral a nevšiml jsem se že růžemi stojí moje tchýně.Viděla mě jak si oklepávám ptáka.Vyšla z růží a říká krásný pták mohla bych si ho pohladit ? Přistoupila ke mě vzala ho do ruky a pomalu mi ho začala honit,v mžiku mi stál 21x5cm a zamířila mi s ním do pusy kde se po několika stažení předkožky vystříkal přímo do krku .Tchýně vše krásně spolkla olízla mu žaluda do čista a říka ta moje dcera se má takového chlapáka jsem ještě neviděla a šla dál ohídat růže.Já jsem šel domů jako opařený a nevěřil jsem co se vlastně stalo. Pak to pokračovalo i sexem ale to až někdy příště.

Pavel1 (Pá, 28. 8. 2020 - 18:08)

Tak je temer po dovolenych a lete a co se nam s tchynemi prihodilo panove? Nejake nove zazitky?

Leoš (Po, 8. 6. 2020 - 13:06)

Jednou jsem se sprchoval a moje tchýně vešla do koupelny si umýt ruce když jsem před ní stál nahý jen utrousila hmm krásný penis a chytla mě za něj. Já nelenil a položil ji ruku mezi nohy (byla jen v kalhotkách) jen mi šeptla do ucha dcera je pul hoďky pryč pojď to stihneme. Taky že jo to byla jízda v koupelně na zemi se vším všudy. Krásně jsme to stihli i s odpolední kávou než přišla manželka.

Cože (St, 3. 6. 2020 - 07:06)

Ja poprve nachytal tchyni jak me sleduje kdyz chodim curat za dilnu kde mame zahradu a folijak,ja curam a ona drepi za folijakem a dela za cura,kdyz vidi ze se na ni divam tak se zveda a vlastne mi ukazuje bobra,uz jsem si skusil jako i honit a to zustala stat s bobrem venku a cekala co bude,ja ho schoval a ona prisla za mnou do dilny a pry tak proc se trapis a rozepla mi kombinezu,vyndala ho a kourila jak nikdy,zena to takhle teda neumi,az jsem se vycakal do jeji pusi a kdyz odchazela tak rekla jsi narade,no teda husty.

Norbert (Út, 2. 6. 2020 - 13:06)

Moje tchýně si žádné zábrany nedělá . Řekla mi napřímo jestli bych ji neuspokojil . Když nebyla manželka doma tak jsme si v koupelně zasouložili jak si myla vlasy nad vanou tak jsem ji ho tam frknul zezadu za pět minut měla záda a zadek cely od semene a byla spokojená jak želva.

Hovnožrout (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Pěkné pohádky si tu vymýšlíte, jen co je pravda.

Standa (Pá, 29. 5. 2020 - 07:05)

Moje žena byla na pár dnu v nemocnici a tchýně byla u nás hlídat dceru.Je to skvělá a pohledná žena 45 let .Večer když jsem se sprchoval tak v okamžiku jak jsem vylízal ze sprchy tak tchýně vešla do koupelny ja proti ní s visícím penisem a ona jé promiň já jdu si jen umýt zuby.Vim že stála za dveřmi a čekala až vyjdu ze sprchy. Stoupl jsem si tak že se budu uírat ale ona mi vzala ručník a začala mě utírat ,když dojela k penisu tak ho utřela a rukou přetáhla předkožku a začala mi ho honit.To jsem vemeškal a chyti ji za prsa ona si mě odvedla za ptáka v ruce do postele a tam jsme to rozjeli naplno.Na ty tři dny co byla žena v nemocnici nezapomenu sex na 110%

Filip (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

Mám fajnou tchýni 40 let ale super ženská pomůže nám ve všem .jak ve výchově našich dvojčat.domácí i venkovní práce ,vaření ale i v sexu. Jednou byla moje žena nemocná tak že na sex neměla ani pomyšlení a tchýně mě viděla jak jsem se sprchoval a stál mi jak hřebík byla náhodou v koupelně pro ručník. Když jsem vyšel ze sprchy tak pomalu otevřela dveře koupelny a sama se mi nabídla že mě te erekce zbaví, chytla mi ho do ruky a pomalu ho honila až se postavil pak si klekla a začala ho kouřit to jsem vydržel tak dvě minuty a v několika prudkých výstřicích jsem ji naplnil ústa semenem ,bez ostychu to polkla olízla mi žalud a se slovy kdyby jsi zase měl potřebu tak klidně řekni a ulevím ti Alena to ví neboj . Když se žena uzdravila tak jsme si někdy zasouložili i ve třech .

Václav (Čt, 30. 4. 2020 - 07:04)

Marku to je fajná tchýně. To ta moje chtěla vidět mojeho ptáka v erekci jestli prý budu hoden její dcery . Ta ji sjela na tři doby když jsem ji to řekl že je to naše věc jakého mám ptáka.

Marek (St, 22. 4. 2020 - 13:04)

Moje tchýně má 41 let a nedám na ní dopustit. Jednou jsme se byli koupat na štěrkovně s mojí ženou a s ní byla to taková skrytá zátoka kde byli všichni nazí. Tak jsme se taky vysvlekli a lehli na deku .Tchýně si lehla tak že jsem měl přímo její rozkrok před očima ,I když jsem ležel na břichu tak mi stál .Holky se šly koupat a já jsem zůstal na dece říkal jsem že někdo musí hlídat věci . Když přišly tak to bylo stejné ne li horší pořád erekce jako blázen.Manželka šla koupit nějaké pití do koisku a tchýně mi říká .Otoč se na záda a já ti pomůžu ať se můžeš jít s námi koupat. Přehodila mi přes ptáka ručník ať není nic vidět a krásně mě vyhonila hotový jsem byl ve chvilce a překvapený ještě více. Do ucha mi šeptala Linda nic nevi tak je to jen mezi náma ,kdyby jsi chtěl něco více stačí se zmínit a najdem si čas. Tak občas se domluvíme a dáme si spolu trošku uvolnění naším orgánům.

Pepa (So, 18. 4. 2020 - 11:04)

Stále platí: Co je doma, to se počítá!

Marcela (So, 18. 4. 2020 - 08:04)

Vím už dávno že můj muž spí s mou matkou . Nemám mu to za zlé protože máma je krásná paní 44 let . Já jsem ji sama řekla jestli by se mu trošku pověnovala mám totíž nemocnou pipinu a nějaky čas mám od sexu utrum a nechci aby mi zahýbal s jinou než se vyléčim. Máma to plní na sto procent.

Tatanka, (Pá, 14. 5. 2021 - 05:05)

Takovou zenu bych chtel mít pani Marcelo,ktere by i pres vase zdravotni problémy nevadilo mít sex s tchyni,ma tchyne huli jako komín,vazi 160kg mastne vlasy a porad pachne,i ona mela narazky na me abych sni mel sex,ja nechtel,zene jsem to rikal neverila me,tak byl rozvod,dodnes za mnou bejvalka dolejza,ze to chce zpatky ten vstah,ja uz mam jinou zenu a jsem stasny

Franta (Po, 13. 4. 2020 - 08:04)

Je to již řádku let když jsem chodil za svou ženou vždy v sobotu a přespal jsem tam.Jeden krát tam byla i sestra od mé tchýně byli to dvojčata úplně stejné k nerozeznání. Moje budoucí žena se svou matkou musela k večeru odjet a já tam zůstal se sestrou tchýně.Byla to šarmatní paní čtyřicetdva let a říká mi hele mladej a zasloužíš si vůbec moji neteř? A svlíkla si halenku ,já čuměl jak puk podprsenka jen ty půlky rozepla se a postavily se ji krásné prsa a pokračovala no tak dělej to se mám svlíkat sama? Tak jsem ji sundal rifle najednou i s kalhotkama a vyšpulila se na mě krásna chlupatice ona už mi rvala dolů kalhoty a říká dělej máme jen hodinku.Můj kolík už byl v pozoru párkrát ho přejela rukou a šup ho do beranice.Krásně jsme si zapíchali i výstřik byl impozantní .Rychle jsme hodili koupel (sprchu) tam mi ho ještě pokouřila a oblečení už jsme seděli na gauči když přišla moje mastavající a tchýně z města.Do dnes nevím jestli to ty tři měly domluvené nebo to švagrová chtěla.Protože když přišly tak tchýně říká tak co vše v pořádku a švagrová říká v naprostém a už se bavily o něčem úplně jiném. Více krát už jsem švagrovou neviděl i když by to nebylo marné.

Tomáš (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

Mě tchýně přitahovala co jsem začal chodit za teď už rozvedenou ženou. Jednou jsem tam přišel na grilovačku a tchýně byla sama doma a u stolu v kuchyni připravovala zeleninu na gril .Jeden kousek ji spadl na zem tak že ji ho podám ale ona se v tom ohnula a vyšpulila se na mě krásně zarostlá pička. Povídám omlouvám se a ona to nevadí otřela si ruce a řekla máme asi hodinu Terka jela do města pro maso popadla mě za ruku a se slovy já vím že po mě toužíš jsme se octli v posteli. Musím říct že mě vyštavila do mrdě uměla to skvěle líp jak Terka.Pak jsme to ještě spolu dělali asi půl roku. Žena nic netušila .Po nějaké době jsme se rozvedli protože ona se dala kjedné sektě a to mě vadilo . Ale tchýnku jsem ještě asi rok po rozvodu obšťastňoval.Pak jsem odjel na zahraniční stavbu a tam jsem si našek ženu s kterou mám dvě děti a jsem s ní dodnes.

Jarek (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Tak já měl tchyni, u níž jsem měl pocit, že se mnou flirtuje a nebyla by proti. Jednou jsme byli sami doma, ona vytírala podlahu v elasťácích, pěkně vyšpulenou prdel, tak jsem ji zezadu hrábnul na kundu... No ani se mi ty kecy a tu nasranou reakci nechce popisovat. Trapas jako prase, pak ten strach, komu to vyžbleptá. No, nedlouho po tom jsme se se ženou rozváděli a když se hledala špína na mou osobu k soudu, tak samozřejmě tchyně nelenila a vše vysypala a navíc tak, že to byl z mé strany pokus o znásilnění. Takže hošani !!! Nedoporučuji !!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář