Reklama

Sex s tchyní

Renda (Pá, 15. 9. 2017 - 12:09)

Já svoji tchýni šukám pravidelně. Manželka o tom doufám neví. Jsme spolu už skoro 10 let a s tchýní se scházím na tajněčku 5 let. Začalo to nevinou návštěvou, když chtěla vypomoci s malováním. Sprchovala se po malování a já nechtěla vešel do koupelny, když byla ohnutá a pěkně na mě vyšpulila kundičku. Pak jsme to při kávě probírali a já řekl, že je fakt dost dobrá. No nakonec slovo dalo slovo a nechal jsem se vykouřit a já jí vylízal. Příští setkání jsem už zasunul. Je fakt dost dobrá. Lepší než manželka a doufám, že to ještě dlouho vydrží. Dokonce kouří do konce i s polikáním, což žena vůbec nechce. Takže tchýně fakt super.

(!) (Pá, 15. 9. 2017 - 10:09)

Jó to když si vzpomenu jaké to byly jebačky s bývalou tchýní tak mě ještě dnes vlhnou oči! To byla mistrová! Ta s ní dokázala věci, že mě vždy vycucla do mrtě! Když jsem si bral její dceru, to bylo kopyto na vše i na postel tak mě jejich rodinný přítel varoval: Tady u nich se ničemu nediv, tady to vždy bylo Anka dala jsi už kravám? Milostivá, ještě néé ale milostpánovi už dvakrát!

Dan (Čt, 14. 9. 2017 - 14:09)

Já jsem jednou přistihl nečekaně svoji tchýni s robertkem v obyváku a na nic nečekal a vypomohl jí. Teď si společně užíváme i s manželkou trojku a je to super.

M (Pá, 8. 9. 2017 - 16:09)

Je mi 24let a tchyni 45 ...a představa jak šukam tchyni je nadherna strašně rad bych ji vyšukal a cucal ji ty jeji prsička ..pokaždé když je v blizkosti představuji si jak to s ni dělam nejraději bych ji to řekl nebo aspoň nějak naznačil ale co by si o tom pomyslela jaka by byla jeji reakce ....??!! pokažde když vyjde v nějakem sexy oblečeni vystřih nebo nějake uplné tričko nebo na chatě v plavkach fotim si ji pak masturbuji a představuji jak ji šukam tu jeji krasnou kundičku achhhh škoda že to zustane jen v me mysli ..... ke všemu přitelkyně ma strašně sexy tetu32 je po dvou dětech a ty jeji nalite kozy to je něcoooo!!!!!!! přemyšlim nad ni stejně jak nad tchyni tyto dvě ženy mě neskutečně vzrušuji tak strašně rad bych aspon s jednou něco měl !!! Ale svoji přitelkyni miluji ! prostě viděl bych to na přiležitos když je tchyně trošku nabumbana z oslavy nebo často ji dělam řidiče a hazim ji domu (manžel travi spoustu času na chatě) tak tam ji prostě vyšukat a pořadně si to užit.......

Sparťan (So, 12. 8. 2017 - 08:08)

Také si užívám s dcerou i její mámou. Když to začalo byl jsem 18 letý kluk co chodil se stejně starou holkou. Vyrazil jsem poprvé k moři i s její 36 letou mámou. Hned jak jsme přijeli do Chorvatska, přítelkyně s mámou šli na známé místo na pláži a svlékli se. Ráno tam byl jen ještě jeden nahý pár, tak nebyl pro problém sundat taky plavky. Každou noc jsem se s přítelkyní miloval. Tchýně si nakonec našla kamaráda a pozvala ho k nám večer do apartmánu. Pili jsme víno celý večer a dobře se bavili. Já první s přítelkyní jsem odešel do svého pokoje se milovat. Za chvíli bylo slyšet tchýni jak se snaží vzbudit opilého kamaráda ale spal jako dřevo. Odvalil jsem se z přítelkyně když dveřmi které jsme zapoměli zavřít vstoupila tchýně, musela nás už delší dobu sledovat. Přítelkyni vytékalo mé semeno na zadek a já měl ještě vlhký úd. Když dcera, tak já taky řekla tchýně a svlékla se. Pusou mi probudila úd znovu k životu a nasedla na něj. Byl jsem tenkrát mladý a zvládl jsem dvě čísla za sebou každou noc.

? (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Hlavně, že jste všichni spokojení a jinému po tom nic není! A nepřipadáš si tak trochu jako paša v harému?

Janko (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Ano.Manzelka to toleruje.Mame...A svokra od vtedy co spolu zijeme,vobec si nehladala ineho chlapa.Povedala,ze jej stacim ja.A je aj perfektna ako clovek-este sme sa nikdy nepohadali.Povedal by som,ze ona sa ptiposobila nam.A ja do smrti si budem spominat na to,ako som prisiel o poctivost.

Janko (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Krasny pribeh!Pořád šukaš...Ano.Manzelka to toleruje.Mame taku dohodu,ze nikdy vsetcia traja naraz.Svokra mi nahradzala manzelku pocas tehotenstva,lebo mala rizikove tehotenstvo-od 3.ho mes. az asi 2 mes. po porode.A potom sa dlho dostavala do spravnych kolaji.Zatial som to robil so svokrou.A aj teraz ked to manzelka dostane alebo nema chut.Manzelka mi povedala,ze to neberie ako neveru,lebo ju nepodvadzam s cudzou zenou.Zatial to o nas nikto nevie a hadam ani netusi.Preto tu ani teraz neuvadzam mena.Aj to moje je vymyslene.

Dino (Pá, 11. 8. 2017 - 09:08)

Ja ako skoro 16-rocny som...Krasny pribeh!Pořád šukaš oba dve?

Janko (Čt, 10. 8. 2017 - 23:08)

Ja ako skoro 16-rocny som prisiel o panictvo so susedkou.Mala vtedy 33.Bola vtedy necely rok vdova.Vsetkemu predchadzalo doucovanie jej 12-rocnej dcery z matematiky,o ktore ma poprosila.Chodil som k nim ptavidelne na vecer.Raz,ked dosla z prace,prezliekla sa v kupelke a isla si lahnut.Ja som chvilku po tom musel odskocit na zachod.Ked som sa vymocil,moju pozornost uputala kopka spodneho pradla-podpsenka,noavicky a pancuchy.Zobral som nohavicky.Ked som ich chytil,este boli vlhke.Neviem preco,ale automaticky som si ich prilozil k nosu.V tom momente som zacitil nejaku vzrusujucu vonu,na ktoru moje telo zareagovalo.Poatavil sa mi penis tak,ako nikdy predtym.Zacal som si ho honit.Par sekund a uz sa priblizoval orgazmus s vystrkom.V tom sa otvorili dvere a v nich stala suseda v nocnej koseli.Zlakol som sa,ale stale som drzal v jednej ruke penis a v druhej nohavicky na nose.V prvom momente som myslel,ze zacne kricat.Ale ona rychlo vosla do vnutra a zatvorila dvere.A potichu sa ma opytala:hadam ti vonaju moje nohavicky?A ja stale drziac svoj penis som sa zmohol len na ano.Hned na to sa ma opytala,ci som uz mal dievca.Ja som vykoktal,ze ano,ale este nic som s nim nemal.Vtedy ku mne podisla a objala ma od chrbta,pricom jednou rukou mi chytila penis a zacala mi ho hladit.Nemusim pripominat,ze som bol okamzite hotovy.Ja som myslel,ze je koniec.Ale ona dalej spracuvala moj penis a on bol za chvilu opet v pohotovosti.Vtedy. si ma polozila na podlahu a pomaly si sadla na moj penis....Stal sa zo mna muz.Potom som stale chodieval doucovat jej dceru matematiku a ja som sa u nej doucoval v milovani.Neskor som sa zahladel do jej dcery,s ktorou sme teraz manzelia.A vjej zivote som bol zas prvy a zatial posledny ja.Takze ta,ktora bola v mojom zivote ako prva,jeteraz mojou svokrou.Manzelka vie,ze milujem aj jej matku.Este ked sme spolu nic nemali,nas pristihla v posteli.Prezradila mi to,az ked sme spolu chodili.Dotera nam to klape.Ja som tento rok oslavil 30 r.,zena 26 a svokra bude mat 47.

Venda (Čt, 10. 8. 2017 - 22:08)

To by jsi ale měl vědět,...Vím to, bohužel moje žena geny v této oblasti od své matky nezdědila, je spíš po tátovi, který je takový hubený střízlík. V tomto případě asi nebude platit, že by moje žena měla takový zadek třeba za 25 let.

Steve (Čt, 10. 8. 2017 - 22:08)

No to já jsem sex s tchýní...:-DD

(__.__) (Čt, 10. 8. 2017 - 22:08)

To by jsi ale měl vědět, že ženský zadek je základ domácího štěstí a také se říká, že ženská bez prdele je jako týden bez neděle!

Venda (Čt, 10. 8. 2017 - 17:08)

Pokud je tchýně kočanda,...No to já jsem sex s tchýní neměl nikdy. Ale jednou málem. Moje tchýně je taková robustní, 180 cm výšky, metrák váhy, zadek jako almaru. Její dcera, mole žena je úplně jiná, je spíš po svém otci, tedy štíhlá a drobnější. Je dost stydlivá, ale přesto se někdy odvázala a i její zadeček, holý znám celkem dobře. Ale moje tchýně má zadek tak 3x větší a hrozně mnou cloumala zvědavost, jak může vypadat takový obří zadek ženy holý. Jednou tchýně přišla ze srazu spolužáků, poněkud pod parou a ohlásila, že se jde koupat. Já jsem řekl, že se potřebuji na zítra oholit. Tak jsem se holil v koupelně a ona regulovala teplou a studenou vodou předkloněná nad vanou v bílých kraťasech. Neovládl jsem se a kraťasy jí stáhnul a kalhotky též. Kupodivu trvalo několik vteřin než to zaragistrovala. Dokonle jsem si za tu dobu prohlédl její půlky, obří, ale má stejné mateřské znaménko jako moje žena na levé půlce dole. Pak se vztyčila, natáhla si kalhotky a gatě, vrazila mi pořádnou facku a zařvala "Od toho sis snad vzal mou dceru!!!"

Sex s tchýní v (St, 9. 8. 2017 - 14:08)

http://www.lui.cz/media/k2/items/cache/0e11551540ff15009bbbe3f42ba1fc72_M.jpg

Troubo! (St, 9. 8. 2017 - 11:08)

A víš, že je nám to úplně jedno? Tvoje chyba, jednou si řekneš Já vůl, že jsem to nevyužil! Aspoň by jsi se něco dobrého přiučil! Dávat jen na hospodské řeči dědků od piva není vždy to nejlepší! Ale každému co jeho jest, a vůl zůstane volem a pařez pařezem!

Steve (St, 9. 8. 2017 - 01:08)

Se asi neshodnem, no nevadí ... nesdílím tento názor.

LKP (Út, 8. 8. 2017 - 18:08)

Pokud je tchýně kočanda, má ráda sex, její starý nedrbe, proč jí nepomoci !! Nikdo to nemusí vědět, jen ti dva!!
Jsem pro!!

? (Út, 8. 8. 2017 - 08:08)

Ale kecáš! Když jsem se ženil bylo mě 20. Ta moje tchýně byla velice žádoucí, nadržená a bylo jí 39 ! Ale byla to mistrová! Takovou už jsem nikdy nenašel! Po takové se všichni mužský voblyzovali jak mlsný kocouři! Ta kdyby na tebe šahla tak by jsi si v tu ránu nabryndal do textylu!

Jan (Po, 7. 8. 2017 - 09:08)

A ono je to snad úředně...Sex s tchýní zakázaný zákonem není. Nicméně většina tchýní jsou stejně staré a protivné baby, které by nelákaly. Jsou asi i výjimky. Jinak většina keců na tomto vlákně jsou stejně fantazie. Jejich autoři si jen představují, jak by byli rádi, aby se to stalo. Ale možná, že ty tchýně jsou tak protivné proto, že by rády ten sex měly, ale nemají. Do duše jim nevidím.

Reklama

Přidat komentář