Reklama

Sex s tchyní

Majo (Út, 15. 9. 2020 - 07:09)

Tak a uz to je venku,nahoda blba,debilni,vcera jsem cistil bazen a zena nemela byt doma,rikala ze na 10h ma byt u kamosky a ze jedou do mesta tak jsem se nato spolehal a v pul 11 jsem nahy a vzruseny cistil bazen,tchyne sla jako vzdy na svacinu a hned mi zacala kourit,kdybych byl potichu tak by se asi nic nestalo ale ja jsem proste debil a dost nahlas jsem rekl Anicko otoc se at ti ji naplnim a jak jsem zacal do ni busit tak zena kouka a jenom tak ze,nenechte se rusit a prosla okolo,v tu chvili jsem se udelal a tchyne taky,byli to vteriny ale bylo to nej..pri veceri se zena tvarila jakoby nic a tchyne taky a vposteli mi zena rekla ze to vi uz dlouho,sice ji to trochu vadi ale ze je to vrodine tak vpohode,aspon nenakladam stale ji,vi ze se musim vystrikat a kdyz pry nechodim za jinejma tak ji to nevadi a ze jeji mama
je strasne na sex a tata stoji zahovno tak jo ale ze nevi co na to rekne mama,tak dnes rano jsme se sesli v kuchyni a zena rekla,mami nevadi mi to,ja nejsem moc na sex a ty jo a on se musi casto vystrikat tak jsem rada ze nechodi nekam za kurvama ale ze je to doma,myslel jsem ze mi vypadnou oci zdulku ale hned mi stal protoze se tchyne usmala a mrkla na me a sla do obyvaku tak ja taky a uz jsem ji ohl a lizal jak zbesily,takhle legalne to je jak sen.tak vlastne diky za nahodu,kdo nezazil nepochopi ale opravdu ta chemie je nezkutecne sylna,citim anicku snad vsude a strasne ji chci mit usebe.

Martin (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Mi tchýně taky kouřila ptáka kde to jen šlo.Semeno to měla jako smetanu tic nevyplivla jen polýkala žena ta mi ani ptáka do pusy nevezme a sex taky ji nebaví .To její máma je pravý opak , šuká taky první ligu.

Majo (St, 9. 9. 2020 - 18:09)

Az me sama privede ptaka ke kundice,netlacim na ni ,me by se to taky nelibilo kdyby tlacila napilu,je strasne sikovna a co mi dovoli to delam,strasne se tesim az budeme zase sami,mozna dnes vecer,nebo zitra o svacinu(jako),zena chodi na dlouhe prochazky s kamaradkama(drbny jsou to akorad)nemusim je,chovaji se povrchne,zadna sranda,nic,ale tchyne to je jine kafe.

Majo (St, 9. 9. 2020 - 13:09)

Urcite ano,kdyz si necha jazykem prejizdet analek az se uvolni tak ze zustane jakoby pootevreny muzu zasouvat prst a jenom vzdycha a neprotestuje tak urcite jo,mam pocit ze zna snad uplne vsechno,taky mi pri koureni strcila dva prsty do zadku a asi polechtala prostatu protoze jsem vten okamzik tolik semena vystrikal jako nikdy a vsechno to spolkla,mam pocit ze jsem cural kolik toho bylo,neskutecna zenska,vazne asi mam stesti.

Pavel1 (St, 9. 9. 2020 - 13:09)

A kdy se ji chystas sukat?

Majo (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Zasunout da,to je jasne ale zatim se drazdime hlavne oralne,ona to zboznuje a ja se nemuzu nasytit jak je dobra,mel jsem par holek ale tohle je vazne asi chemie,voni mi cela,ikdyz je spocena tak ma zvlastni vuni a ne takovy ten zapach a ani pochcana picka ji nesmrdi,me tahle zena voni a ona to taky tak citi,rika ze jsem jeji bombonek a semeno ji chutna strasne,driv to vzakove intenzite nemela,jak jsme chvilku sami tak uz ji bud lizu nebo me kouri,je vazne bozi.

Pavel1 (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Jsem zvedavej,jestli ji bude chutnat i analek,kdyz si psal,ze ti dovoli vsechno

Majo (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Nevadilo ji ze jsem ji sahnul na picku kdyz curala a vubec se nastydi,kdyz muze tak je bez kalhotek a vkratke sukince a dava mi najevo ze chce vylizat,nastavuje se tak ze proste musim na zek a ona me obkroci a uz man tu vyholenou carku na puse a dava mi davky sekretu,ani nestiham polikat,je vazne bozi.

Pavel1 (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

A zasunout nechce? Kdyz uz ji lizes,tak to uz ti urcite dovoli i dovnitr do kundicky?

Majo (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Je ji cerstve 68 let a je proste bozi,manzelka je taky super ale takova mirna v sexu,ale tchyne mi dovoli snad vsechno a je to tim lepsi ze je to natajnaka.

Majo (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Vcera u foliaku curala a ja ji videl a pribehl kni arukou chytal tu horkou moc,je to bohyne,ve foliaku jsem ji lizal az mi naplnila pusu,jinou zenu vazne nechci.

Pavel (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A kolik ji je?

Pavel (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A kolik ji je?

Pavel1 (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Jiz vice nez 20 let mam chut na svou tchyni,je mi 48,je fakt celou dobu hezka a ted urcite budou nekteri moralizovat a hanit,nebot ji je 69,ale dnes jsem opet vedle ni sedel,mela sukynku,nohy porad hezke,sla curat a kdyz prisla,tak jsem si predstavoval,jak bych tu sukynku trochu vyhrnul,kalhotky dal malinko nastranu a krasne ji tu pocuranou kundicku vylizal,pak ji ho tam dat a nadherne vystrikat,kez by to slo

Lada (St, 8. 9. 2021 - 19:09)

Mám to stejný problém akorát tchýni je 72 už je vdova jak to u tebe dopadlo.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 20:09)

Neptej se lidí, kteří sem dali příspěvek před rokem, protože už mohou být jinde. Mám zkušenosti se ženami 70+. Jsou buď zivotem unavené a bez erotických ambicí, takže nemáš šanci. Nebo jsou stále sexuálně aktivní a potřebné a pak se budeš divit, co ještě dokážou s chlapem udělat. Jestli ta tvá nereaguje na erotické podněty, tak je to ten první případ a raději to vzdej, nebo ti to ještě polepí u manželky.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

Jsou mladé holky které se uspokojují věčnou komunikací s chytrými telefony a na sex nemají čas , ty staré holky už nemají chuť!

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

To by jsi se divil, jak jsou některé při chuti. Uvědom si že to bývají manželky dědulů, kterým už léta nestojí a nebo nadržené vdovy. Narazil jsem v této věkové skupině i na starou pannu. Byla to makačka jí přimět k sexu, ale pak, uragán. Všechno, co se v ní za celý život nahromadilo, najednou explodovalo. Všechny panenské sny se jí splnily. Úžasné.

Majo (Po, 7. 9. 2020 - 07:09)

Proc to neskusis,dotykej se ji,otirej se oni,proste utoc ale citlive a musi to vyjit,kazda podlehne,neni zena co by rekla ne.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 23:09)

Každá dá , ne každému a ne vždycky .

Reklama

Přidat komentář