Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 12:12)

Tak to ti závidím,a má to ráda na vícero způsobů?

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 12:12)

A pořád hezky teče? A líbí se jí to?

Víťa (Pá, 25. 12. 2020 - 12:12)

Už moc neteče, ale líbí se jí to, je to pro ní příjemné

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 10:12)

Je ji taky 70?

Víťa (Pá, 25. 12. 2020 - 11:12)

Teď jí je už 72, ale občas mám příležitost ji šukat.

Víťa (Pá, 25. 12. 2020 - 10:12)

Já ano. Je celkem hezká dáma, manželka byla v nemocnici a tak to nějak z toho vyplynulo, líbily se mi vždy na ní velká prsa,prostě se to stalo a bylo to mnohokrát.

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 09:12)

Včera měla tchýně krátkou sukýnku,úpně jsem si predstavoval,jak jí hezky nadzvednu a veazim jí ho tam a to ma 70 a vypada moc dobře,šukal jste někdo v tomdle věku svou tchýni?

Zoufalec73 (Po, 13. 6. 2022 - 15:06)

Mojí tchýni je 73 a postavu jak 20.
Má to ráda a to je bez chlapa celé moje manželství, což je 20 let. Teď litujeme těch promarněnych 20 let.

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 15:06)

A pořád krásně teče?

Majk (Po, 21. 12. 2020 - 21:12)

Tak to je husty, do toho bych nesel teda ale me se to taky vymstilo. Myslel jsme jak se tchyni pomstim, když vim jak si potrpi na svoje boty a hlavne tenisky, tim, ze ji v novy conversce nechám darek. Ona nic tehda nerekla ale pak mi napsala, ze zatohle si to udelam pekne pred ni, at z toho neco ma, pokud nechci, aby to rekla partnerce. Pak se dlouho nic nedělo a kdyz jsme mely jet na grilovacku na jejich chatu, moc se mi nechtelo. Z počátku se nic nedelo, vse v klidu. Potom po par panakach mi připomněla co mi napsala ale nic z toho nastesti ten den nebylo. Za to druhý den, kdyz jsme sel za chatu na zachod, me tam odchytla, ze ostatni jeste spi, tak at se predvedu a hodim sebou. Nechtelo se mi ale docural jsem a začal honit. Moc mi to nešlo a to se tchyni dost nelibilo, tak rekla, ze mi pomuze. Ve me hrklo, to sem fakt nechtěl ale ona jen zula botu a nastavila mi ji, at se udelam do ni, jestli mi to pomuze. No popravde to bylo jeste horsi, protoze na sobe mela holinky, v kterych snad i spala od vcera, takze jak tu holinku nastavila, tak byla dost citit. A kdyz uvidela ze misto aby se to zlepsilo, mi skoro uvadnul, tam rekla to ne. Odstrcila mi ruku, chytila pindoura a dost fest a bez cekani zacala honit. Celou dobu mi pred pindourem drzela tu holinku a nakonec me do ni i vyhonila. Kdyz me udelal a mela to v holince, tak sem cekal, ze je po vsem ale ona pokračovala a rekla mi jen drž. Po druhé to trvalo ale nevzdala to a zmydlila mi pindoura, tak ze sem se opet vystrikal do ty jeji ne zrovna vonavy a starý holinky. A opět se jelo dal. Po třetí uz ze me sla jen kapka. Pak uz me nechala. Obula tu holinku, jakoby nic a sla delat vsem snídani. Tim to skončilo..

Pepe (Po, 21. 12. 2020 - 14:12)

Tchyni jsem obrábal asi 2 roky.Je jen o 6 let starší takže jsme si oboustranně rozuměli.Navíc dost dobře vypadá takže ji všichni hádaj o nějakých 8-10 let míň.

David (Po, 21. 12. 2020 - 12:12)

Moje tchýně mě doslova vyprovokovala . Žena byla v lázních a já doma sám s pětiletým klukem .V sobotu byl kluk u druhé babičky a tak jsem si šel dát sprchu když se tak sprchuji přišla za mnou tchýně a hned jestli nechci umýt záda a odhrnula závěs a už mi lila sprchový gel na záda otočil jsem se a držel a ona mi přejížděla od shora až po zadek pak mi začala jemně škrabkat po zádech nehty až sjela na zadek a ruce se posouvaly dopředu mezi nohy a najednou cítím jak mi mne koule čurák ten už stál v pozoru .Jednu ruku mi mačkala koule a druhou se svlíkala až si vlezla ke mě do sprchy ,otočila se mě chytla za čuráka a ruce mi dala na ni polila se gelem
říká teď mě ty umyj . Chytil jsem ji za ramena a sjížděl dolů na prsa (č3) ale pevné jako moje žena až jsem dojel na pipinu zvedla nohu na takový rantlík a říká a tam to pořádně umyj. Tak jsem zajel do té chlupatice naplno .Poštěváka už měla taky v pozoru a v dírce mokro a klouzko. Pak se otočila a prohla dopředu chytla mi čuráka a pod nohame si ho zasunula do pipiny. pak už to šlo klasicky , netrvalo to dlouho a dospěla k orgasmu ,mi taky v něm zaškubalo a postříkal jsem ji celé záda. Osprchovali jsme se dali si župany a šli si sednout k televizi .Tam mi říká po dobu Kamily v lázních ti můžu být k dispozici ,nic jsem nenamital jen jsem souhlasil. Je to krásná a skvělá ženská 45 let ale co jsme spolu našukali a jak to uměla jen s velkou poctou vzpomínám.Když pak přijela žena tak už jsme spolu souložili jen tak jednou za měsíc když byl 100% čistý vzduch. Díky Martičko

Majk (Pá, 11. 12. 2020 - 07:12)

Ahoj, ja sem s tchýní nikdy nespala ani o to nestojím, akorát jednou, když už me fakt stvala sem ji znectil jeji novou tenisku (conversku) a nechal ji to tam...

Alice (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Občas si s tchýní pěkně vylížeme kuňďičky.

Mojmír (So, 5. 12. 2020 - 09:12)

Tchýně se mnou šuká už deset let a jsme v pohodě někdy se i moje žena zapojí do společných radovánek.

Steve (St, 11. 11. 2020 - 15:11)

hnus ...

Alice (St, 11. 11. 2020 - 08:11)

Načapala jsem mou mámu jak šuká z mým mužem. Jdu do koupelny a máma přehnutá přes vanu a akurát to na ně přišlo a můj muž ji to právě stříkal na záda. V klidu jsem vycouvala a šla si lehnout do postele celá nahá. Manžel za chvíli přišel taky nahý pták mu visel a říká miláčku dneska se mi nechce necháme to na jindy a já na něj jasně jak sis to teď rozdal v koupelně s mojí mámou zkoušel se vymlouvat tak jsem mu řekla detaily co jsem viděla a bylo. Jen se otočil v posteli ke mě zády já taky a bylo vymalováno. S mámou jsem si to vyřídila ráno u snídaně a to buďte rádi že to neřeknu tátovi protože by vás oba ještě vyliskal. Teď fungujeme tak že šukáme jen když chci já a on si může pohonit v koupelně když se mu tak to tam s mámou líbilo.

Abe (Ne, 6. 12. 2020 - 02:12)

Jasně. Jé měl s tchyní, a byla sakramentsky pěkná, že honit se můžu, ale šukat ne, a dodržovali jsme to poctivě. Tedy. Někdy mne honila i ona, ale to byly jen hrátky, protože jsem se dodělával sám. Když chtěla, tak jsem jí to dělal rukou, nebo lízal. Měla to ráda ale nikdy jsem do ní penisem nepronikl. Naštěstí jsem onanista, takže mi to stačilo.

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj Alice a jak máti vypadá, je ještě k světu?

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 08:11)

Tak za trest ať tě vymrda táta

Reklama

Přidat komentář