Reklama

Sex s tchyní

Default User Image
Zdenda (St, 29. 11. 2023 - 16:11)

Hm moc pěkný u toho bych chtěl být taky taky bych si liznul papa holky 

 

Default User Image
Zdenda (St, 29. 11. 2023 - 16:11)

Hm moc pěkný u toho bych chtěl být taky taky bych si liznul papa holky 

Adam (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

Tak to jsi na tom ještě hůř jak ta baba

Tatanka, (Čt, 13. 5. 2021 - 18:05)

Ja bych na svou tchyni nikdy nevlezl,taky huli jako komín ma 160kilo hodne pachne,moc o sebe nedba,proto tam nejezdim furt ma narazky ze chce sex,zene jsem to rikal,ale neverila me,tak jsme se rozvedli,a ted bývalá zena dolejza a chce vstah dat dohromady zpátky,ja uz ji nechci,mam uz novou pritelkyni,a jsem sni stastnej,jeji tchyne je uplny opak,

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Jo, a ta vaše přýtelkyně je asi taky pička, když žije s takovýma kterénama, :D Zmrdi atdo rána chcípnete na Koronavirus :D Kokotci jedni

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Kámo to svět neviděl, skoro půlka lidí tady šuká z tchýní, i když mají svoji holku, vás i tu vaší tchyni bych zavřel do ůstavu, nebo bych vam nejlépe rozjebal hlavu krumpáčem, (kokoti zkurvení)

Pavel (Pá, 26. 3. 2021 - 06:03)

JE ČUBKA !!!

Návštěvník (So, 15. 5. 2021 - 05:05)

Pavle, tvoje vlastní zkušenost, tvoje baba spává s tchánem víš o tom?

Pavel (So, 15. 5. 2021 - 08:05)

Když budou spolu spát tak je mi to u prdele, ale nesmí spolu prcat, to bych nevydržel a jednu bych chytil by flákanec, kanec. Dědek posranej.

grafik (Po, 8. 3. 2021 - 11:03)

Manželka je workohoholička, od rána do večera jenom v práci, já pracuji z domu, no a tchýně u nás po rozvodu bydlí. Je sice baculka a silně nábožná, ale když se začala po domě předvádět ve vypasovaných legínách nebo jenom v punčocháčích, tak jsem neodolal. Má sice při tom ty náboženský řeči, že je to hřích a tak, ale nakonec se dá přemluvit téměř na všechno.

hyn (Po, 8. 3. 2021 - 17:03)

No jasný, tak nějak cítím podporu grafiku. To máš teda super zařízené, klobouk dolů. Ta má je teda pěkná ženská, je teda dost citlivá nemůžu to na ní vybalit-to musí začít ona..nějak to s ní zmáknu, ale půjde to...Dnes jsme jí poslal pusu k MDŽ a napsal mi, že moc děkuje a je to odemne milé+2x smajlík závěr sms. Chvíli dám tomu pokoj, at přemýšlí několik dní... a pak zas na ní najedu:-)

Jindra (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Tchyni sukam skoro rok a nelituji toho.vi co chce a kdyz uz zrovna nesukame tak aspon krasne vykouri a ja ji poradne vyprstim a pomackam kozicky

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 09:03)

Je to paráda , sice když se to manželka dozvěděla bylo dusno , ale zvykla si a je to supr.

hyn (So, 6. 3. 2021 - 22:03)

taky se chystám na tchýni, to bude průser když to zvorám, ale co bude prdel..projedu ji blondýnku, musí se do mě zamilovat a půjde to samo.

Jind (Čt, 11. 3. 2021 - 23:03)

Manzelka nic nastesti nic nevi,to by byl rozvod

Šimon (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Jo bylo to blbé ale krásné teď spolu šukáme ta jednou za čtrnáct dnů ,jsou to takové rychlovky.

Šimon (Čt, 28. 1. 2021 - 22:01)

Svindury brr

Steve (Čt, 28. 1. 2021 - 17:01)

Jj, jsou ...

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 14:01)

Ste prasata

Šimon (Čt, 28. 1. 2021 - 12:01)

Když byla žena v porodnici a to byla před porodem tři měsíce . Tak jsem jednou seděl na zahradě přišla za mnou tchýně a sedla si vedle mě a jestli se mě může něco zeptat ,jestli mi nechybí sex tak jsem pokrčil rameny a říkám že občas jo. Jestli mi to nevadí že si můžeme navzájem pomoci mi už to taky chybí a nebaví mě si ji honit rukou. Večer jsem se osprchoval lehnul si na gauč k televizi a za chvíli přišla tchýně jen v županu jestli se můžeme spolu potěšit a rozdělala župan , vyvalil jsem oči na ty krásné prsa a zarostlou piču . Sáhla mi boxerky a penis ten taky už vycítil šanci a postavil se . Tchýně neváhala chytla mě za něj a začala ho honit a kouřit , posléze mě překročila a nabídla mi svou lasturu na lízání přisál jsem se na ni jak vysavač jazyk mi kmital mezi pysky a poštěváčkem který byl taky už naběhlý jako malá okurka .Když jsem cítil že mi už semínko se tlačí ven řekl jsem ať přestane tak se otočila a nasedla se na něho který tam zajel až po koule ale stačilo několik přírazu a už jsem ji naplnil vagínu až po okraj šeptala mi předtím do ucha že se můžu vystříkat do ní. Zůstali jsme tak ještě chvilku ležet až nám odezní orgasmy a pak jsme oba se šli spolu osprchovat , tam mi tchýně omyla penis já jsem ji taky pipku projel ale musel jsem ven protože se už zase stavěl a podruhé jsem už nechtěl. Pak jsme spolu ještě nesčetně krát souložili ale když se vrátila žena s dcerkou s porodnice tak jsme to omezili na minimum.

Reklama

Přidat komentář