Reklama

chat nad 40 let

Martina (Pá, 16. 11. 2007 - 08:11)

Hezký den všem.:-)
Sice je zima, ale aspoň sluníčko, za oknem je to optimističtější.:-)

Anonyme, my si je podáváme, mě osobně nevadí, že mě někdo považuje za kravku, spíš to platí na toho, kdo to říká. A jinak jdi do háje, tohle tady nikoho nezajímá.:-(((
'

Eva (Pá, 16. 11. 2007 - 07:11)

Anonyme, lezeš sem 6.34.51.abys nám napsal tohle?Zvláštní.'

Danča (Pá, 16. 11. 2007 - 07:11)

Tak co sem lezeš,nádhero!'

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 06:11)

vy jste tady banda kravek, podejte si ruce.

Danča (Pá, 16. 11. 2007 - 05:11)

Inez,teď jsi na to kápla.Dobrý závěr.
U nás doma to úplně neplatí,manžel například vaří lépe než já a i když to nedělá,určitě by zvládnul i praní.Teda naplnit pračku. Jenže by nepral a schnil ve špinavých hadrech,nebo by ho zasypaly odpadky,...
Jak je u vás?Tady -2,5,ale snad nebude padat sníh. To jezdím hodně nerada,měla jsem na sněhu dost ošklivou bouračku,tak mám respekt.'

Inez (Čt, 15. 11. 2007 - 22:11)

A je dobře, že jsme jiní, jinak by to byla docela nuda! Představa, že je můj muž stejně hysterickej jako já, no pozdrav pánbůh :-))) Nebo já stejnej bordelář jako on... Musím uznat, že tu operaci bral docela statečně, nebylo zbytí, protože už tam měl slušný kamenolom.
Kdysi jsem vyslechla v čekárně u doktora rozhovor dvou dědulů, bavili se o třetím, kterému zemřela žena. A jeden vyslovil teorii, že chlap má odejít jako první, protože ženská, i když zůstane sama, si vždycky nějak poradí, zatímco kdo se postará o chudáka vdovce? Docela mě namíchli. Až bych z toho vyvodila závěr, že se muži dožívají průměrně nižšího věku proto, aby si nemuseli sami prát ponožky... Šmarjá, chlapi, no tak se na mě hned nedurděte :-)))'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 19:11)

Jasně Karle,chlapi a ženský jsou prostě jiní,ani lepší ani horší.Prostě se takhle doplňují.Mě nijak neuráží,že se všeobecně má za to,že žena je citlivější nebo naivnější.Neplatí to úplně, ale často.
Je to jako s řízením auta:ženské řídí dobře,vůbec není pravda že hůř než chlap. Ale když už jedou opatrně, tak jedou víc opatrně než muž.To vidím denně na silnici.
A nemyslím si,že jsou chlapi choulostivější, jenom prostě to déle všechno hází za hlavu,takže když už je ta nemoc doběhne,většinou to stojí za to. Ale nesou to blbě. Nemyslím to nijak ve zlém,ráda manželovi udělám čaj a tak,když zalehne.Jenom je to někdy docela úsměvný, prostě jak malej kluk.'

Karel.K (Čt, 15. 11. 2007 - 18:11)

Nejsem Karel ze začátku diskuse. Píši zde poprvé. Máte téměř ve všem pravdu. Malá poznámečka k Danče a mužskému fňukání při rýmě. Chlapi jsou fakt choulostivější, to je dáno přírodou. Mám vlastní zkušenost. Manželka také nevěřila tomu, že když mám rýmu, tak jsem odepsaný. Protože jsem se choval chlapsky, tak jsem ji většinou přecházel. Jenže následně jsem marodil i několik týdnů s průduškami atd. Pan Mudr. řekl'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 18:11)

Martinu,já to taky neodsuzuju.Sama bych na to neměla nervy (asi),život je komplikovaný i bez toho.
Jenom mě vytáčí,když někdo napíše o holkách,které prostě hledají nějakého solidního partnera,že jsou to trosky s mindráky,o které do 40 nikdo nezavadil.To snad jenom proto,že se nespokojí s každým chlapem,který jim napíše?
Fakt mě dotyčný moralista naštval,neberu si to osobně,ale za ně.
Inez,to máš teď doma dvě děcka,viď?Alespoň ten můj když marodí je jak malý Vašík.A to stačí rýmička,natož operace.Ať je brzy v pohodě.'

Martina (Čt, 15. 11. 2007 - 18:11)

Inez, o tom mi povídej, já teď právě vybojovala na synovi tuhle chvilku.:-))))

Ať ti manžel brzo vyzdraví.:)'

Martina (Čt, 15. 11. 2007 - 18:11)

to Danča: Já to vůbec neodsuzuju, ať si každý dělá co chce, jeho věc. To byl jen můj názor a já momentálně milence a ještě zadanýho nepotřebuju.:-)

Je fakt, že o slušnýho chlapa ženská jen tak nezavadí. S věkem je to asi ještě horší - bráno většinově. Jsou ženský, který nezavadí nikdy, i takové, které nikdy problém nemají.:-)'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 18:11)

Inez jedna moje kamarádka má taky šťasný závěr seznamování,ne sice svatbu,ale oba prodali své byty a koupili si společný domek.Ovšem byl to poslední v řadě asi 20 pokusů v průběhu 5 a více let.Ostatní dvě zatím takovou kliku nemají,ale zase to zkouší kratší dobu.Když slyším ty jejich story,tak fakt žasnu,kde berou tu energii na další a další setkávání.Ta jedna už s nimi napoprvně ani nechodí třeba na kafe,ale dávají si "rande" třeba na parkovišti,aby mohla eventuelně rychle zmizet.A opravdu ty holky nejsou žádné trosky s kupou mindráků-viz "mravní hlídka".
Karle,ty jsi ten Karel ze začátku diskuze?
Já vůbec proti chlapům nic nemám,a jak jsem psala,sama mám s nimi jen dobrou zkušenost. Ale nabyla jsem dojmu,že mám dost vyjímečné zkušenosti.Je pravda,že se pohybuji mezi sortou mužů,kteří nejsou žádní primitivové. Což samo o sobě nic neznamená,ale mají prostě dostatek inteligence,aby se nechovali jako hovada,ať už si myslí cokoliv.'

iq (Čt, 15. 11. 2007 - 17:11)

http://cz.iq-test.eu/?d=2910

Karel (Čt, 15. 11. 2007 - 17:11)

Sleduji vaše příspěvky a docela se mi to líbí. Jen poznámka k seznámení na inzerát. Muži jsou takoví, jak je popsáno. Je to jejich přirozenost . Kdybych neměl určité morální zábrany, tak se chovám stejně... a o tom to je. Ženy budou vždy více podléhat iluzím, ale ve své podstatě je to tak správně. Resumé : muži jsou vždy trochu podvoníčci a ženy trochu (abych neurazil) naivky. Pokud to tak nebude, tak lidstvo vymře.'

Inez (Čt, 15. 11. 2007 - 16:11)

Ahoj holky, teprve jsem se dostala k netu, mám doma manžu na marodce po operaci žlučníku a je boj o PC :-))) U nás taky zima, vichr jak blázen.
Romane, tady jsi asi na špatné adrese... A k těm seznamkám, je fakt, že moje kamarádka se seznámila přes net a skončilo to jako v TV seriálu svatbou, ale bylo to klikatou cestou pokusu a omylu - z několika na pohled seriózních zájemců (po nic moc manželství a rozvodu hledala opravdu vztah, ne nějakou postelovou epizodku, což předem deklarovala) se vyklubal ženáč na honbě za nezávazným dobrodružstvím.'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 14:11)

Jak myslíš,já tě svůj názor nevnucuju, ty na ten svůj máš plný právo.
Já zas mám plný právo mít názor,že většina těhle chlapů na seznamkách si chce zadovádět,aby je to nestálo nic z hlediska finančního ani morálního (myslím aby to doma neprasklo a dotyčná po něm nechtěla žádné závazky).
Psala jsem ČASTO a VĚTŠINOU,netvrdím že VŠICHNI.
Nadávat mi nemusíš,nic jsem ti neudělala.'

Mravní hlídka (Čt, 15. 11. 2007 - 14:11)

prostituci bych do toho netahal, protože to je argument hodný vola (v tomto případě krávy). Takže když chlap chce normální ženskou a ne tu co o ní jiný nestojí, má běžet za kurvou? Asi je tu něco špatně. Proč si ta rozvedená ženská nenajme gigola? Chce snad něco zadarmo? Ty seš ale pitomá. Sbohem.'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 13:11)

Věda to určitě není. Kdyby člověk mluvil jenom o "vědě" a zásadních životních otázkách,moc by toho nenakecal.
Ale není mi jasné,kdo mají být ty trosky,o které nikdo do 40 nezavadil.Jsou to rozvedené ženské,které nemají příležitost kde se seznámit,takže využívají seznamek,např. na internetu,bohužel ti chlapi tam bývají často "trosky", kteří si jenom léčí mindráky a nemají finance na placenou společnici (což vlastně chtějí-jenže zadara).'

Mravní hlídka (Čt, 15. 11. 2007 - 13:11)

asi nestojí o trosku, o kterou do 40 nikdo nezavadil. Chce ženskou, která bude fajn společnicí a ne hromádkou pochybností a nejistot. Co v tom hledáte za vědu?'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 12:11)

Martino,máš pravdu.A taky se k oněm paničkám neřadím, i když je absolutně nijak neodsuzuju.A od svých rozvedených kamarádek vím,že sehnat seriozní vztah je honička. Jsem moc ráda,že tohle nemusím, nevím,jestli bych na to měla sílu.'

Reklama

Přidat komentář