Reklama

chat nad 40 let

Danča (St, 14. 11. 2007 - 13:11)

Vánoce mám ráda,vlastně i to nakupování dárků a takové to hemžení.Ale musím mít na to čas.Klidně budu chodit půl dne po obchodech,když nemusím pospíchat a být za půl hodiny někde jinde.
Nemám ráda leden a únor,to je taková mrtvá zóna,nic pozitivního na obzoru.'

Inez (St, 14. 11. 2007 - 13:11)

Martino, nejmenuju se tak, mé skutečné jméno má s nickem společné jen počáteční písmeno. Pochází to z dob, kdy jsme s kamarády hráli amatérské divadlo, no já teda nehrála, jsem děsný trémista, před více než 5 lidmi nepromluvím, takže jsem přepisovala texty a malovala plakáty. Ale abych si přece jen užila svých 15 minut slávy, napsali mi hoši do jedné hry roličku - ultrapitomou mexickou služtičku Inez, která zhruba třikrát, v nejméně vhodnou chvíli, vlezla na jeviště a vytřeštěně zapištěla - panííííí, nesu vám psanííííí!
Kluk má dětskou mozkovou obrnu, vozíčkář se střední mentální retardací, vozím ho do speciální školy.
Jinak... vánoce... já bych se nejradši probudila tak 2. ledna. Mě baví to před tím, brouzdat po náměstí s vánočními trhy, poslouchat koledy z amplionů atd., ale potom doma nájezdy příbuzných, permanentní tanec kolem plotny, vopruz. A to dělám jen tři druhy cukroví, z toho 2 nepečené, úklid podle nálady. Vlastně jsem dodnes nepochopila, proč se tak brutálně uklízí zrovna před svátky, když se během nich udělá doma největší binec :-)))'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 13:11)

Mě pečení taky nebaví a v posl. letech ho vynechávám taky z důvodu, že mi to chutná a pak po tom tloustnu. Manžel a kluk mi chodí užírat před Štědrým dnem, pak si zobnou na Štšdrý den a už o to nestojí. Ale kdo se na to má pak koukat, zobu a tloustnu. Takže asi nic nebude.:-)))
Výzdoby řeším jednoduchým způsobem - od jara do podzimu mám velikonoční, kterou pojímám spíš jako jarní (kytičky, motýlky, zajíčky). Na podzim, když padá listí a zdá se mi to nemístné nebo přestane bavit, vyměním za vánoční a ta zůstává až do jara. Na Vánoce už přibude tak na 14 dní jedlička a jesličky. Návštěvám se to líbí, nemají pocit, že jsem se zbláznila.:-)))'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 13:11)

Já taky nepeču, jelikož dostanem od našich rodičů a to nevím, kdo by to jedl, kdybych ještě pekla.Normálně bych radši usnula aprobudila se 24. večer.Ty svátky samotné to ano, ale to před tím nenávidím a je to rok od roku horší.A to ještě začínají s předvánoční výzdobou čím dál dřív a pak to pokračuje.Zmizí vánoční a hned tam plesknou velokonoční výzdobu, to mně deptá.Zlatý květen a jemu blízské měsíce.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 13:11)

No to mi povídej.Už pěkných pár let nepeču cukroví,úklid odkládám na poslední chvíli,jako všechno.Mě to prostě NEBAVÍ!!! Naše rodinka neustále něco přestavuje a buduje,a už jsem si tak nějak dávku úklidu vybrala.'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 13:11)

To musíme zorganizovat, určitě by to za to stálo.
Dančo, nějak se mi nechce do vánočního úklidu.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 12:11)

Já taky ne,chodím tam jen na to ozkoušení.I když tedy musím přiznat,že párkrát jsem podlehla a když se mi něco móóóc líbilo,tak jsem to koupila hned,prostě nebylo možno počkat pár dnů.
Taky jsem pro slezinu,to by mohla být docela sranda.Ten leden je ideální - nic se neděje,vánoce za náma,do jara daleko,...'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 12:11)

Holky kdy uděláme tu nettovou slezinu?asi to necháme až do roku 2008, to bude nejlepší.
Dančo-kouknu na nett, parfémy v kamenných obchodech nekupuju, beru třeba čtyři, pro víc členů rodiny a to už je pak poznat, ale četla jsem to v novinách, že je cena kolem 1100,-.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 12:11)

Jo Evi,50 ml stojí 910,- , 30 ml 660,-. koukni na fann.cz,ať to nekupuješ zbytečně draze.
Jani,ty tu dnes nejsi?'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 12:11)

Já miluju parfumérie,jak můžu tak očuchávám. Tam by se mi líbilo dělat!'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Včera jsem zrovna přemýšlela, že ho koupim dceři k vánocům, stojí kolem 1100,-což není tak hrozný, tak ho musím otestovat.A ta kořeněná vůně u Dieslu-to by se pro toho mého taky hodilo, je spíš sportovní typ.Ty jsi zlato mám o část starostí míň.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Je spíš kořeněný,na léto bych ho nevybrala,ale na teď se mi fakt moc líbí.Pro někoho možná těžší,ale nic ke kvádru a tak.Manžel má doma malý testřík,takže vím,že voní i když se rozleží.Jo a když jsme u těch parfémů,tak co mě hrozně mile překvapilo,je Christina Aguilera,vyzkoušejte,mají jí i v DM drogerii.'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Jak voní Dančo?je kořeněný, nebo...?'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

No konečně jsi mi dala inspiraci, že parfém to vím, ale nevěděla jsem jaký, jelikož od od každého většinou měl, chtěla jsem něco zvláštního,jak voní, kořeněně, nebo...?'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

44,jsme stejně staří.Chodí se mnou na spin nebo na sqousch,to vybavení má.Dcera mu chce dát permici do sauny,to mi vzala jeden typ.Asi to bude nějaká ta sportovní mikča, parfém si nechám až na vánoce, už mám vybraný ten nový Diesl,je krásnej.'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Dančo kolik mu je?Spotuje?já to řeším koupí sportovního oblečení a parfémem.'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Inez - hezké jméno, opravdu se jmenuješ jako ta modelka nebo sis vybrala tak hezký nick? Máš jen jednoho syna nebo víc dětí? Jak moc je postižený?'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Mám názor,že každý si příděl svých průšvihů musí někdy odpracovat.Ve 20 jsem měla malé dítě,muže na vojně,starala se o mámu s rakovinou,zabezpečovala chod 2 domácností a do toho byl rozestavěný barák.Nejhorší období mého života.Pak se mi skoro všechny průšvihy nesly docela snadno.Ale teď už mám pár let celkem pohodu,a hned jak přijde nějaký sebemenší problém,tak mám dost.Už prostě problémy nechci!
Holky,co chlapovi k narozkám!!!'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Já moc sportovec nejsem, nebaví mě to. Ale vím, že je to potřeba, tak se přemlouvám. Letos otevřela Šípková fitko nedaleko, tak se už nemůžu vymlouvat. Začala jsem ve 40ti chodit do posilovny a je to fajn.:-)

Žádný extra lyžař nejsem, ale už to moc neřeším. Až mě přestane bavit jezdit, odsunu se na grog do bufetu a budu koukat z tepla za oknem, jak to jde manželovi.:-)
Taky mě napadlo, že pro zlepšení stylu bych si mohla dopřát instruktora jako děti nebo holanští turisté.:-)

Jo, a taky se chystám na brusle, jsem zvědavá, kolik toho člověk za 20 let zapomene - nezapomene. Jako dítě jsem bydlela vedle zimního stadionu. A teď máme nový tady ve Stodůlkách - školní stadion, který postavil místní úřad.'

Inez (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Dančo, dnes mi to připadá už docela normál, peklo byly první dva roky (kluk je postižený od narození, důsledek velmi předčasného příchodu na svět). Jen si s mužem někdy říkáme, že jsme jako mezi mlýnskými kameny. Většinou je to tak, že máš děti, pečuješ o ně, pak je vypustíš do světa, chvíli se věnuješ sama sobě, a pak se třeba musíš postarat o staré a nemocné rodiče. No a my to máme všechno v jednom. Nezbývá než říkat si jako zamlada, že tělo má jít do hrobu zhuntované, i když tehdy jsme mysleli spíš utančit se a umilovat k smrti :-)))'

Reklama

Přidat komentář