Reklama

chat nad 40 let

Martina (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Já ho samozřejmě nechávám, zas až tolik mě to neznepokojuje. Jen mám sem tam lehké obavy. Můj syn je určitě nemá.:-)))
Já můžu synovi klidně říkat i děcko, i když používám jiné výrazy. Nikdy s ním nebyly problémy, žádné konflikty, vždycky byl velmi rozumný. Dávno vidí, že je to všude stejné - slyší jak maminka dvoumetrového 120tikilového kamaráda na něj volá: "Ondrášku, máš na stole jídlo!" :-)))))
'

Inez (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Ani já si nemyslím, že dvacetiletý kluk bez holky je nějaká výjimka. Když vzpomenu na svá studentská léta - třeba ve čtvrťáku spousta lidí s nikým nechodila, a přitom to byly nejžádanější kousky v okolí :-))) A dnes mám pocit, že "děcka" (jéžiš, to by mě za ten výraz hnali) začínají ještě později, oni si to nejspíš napřed zkouší na tom kompu na nečisto, alespoň pokud můžu soudit z pozorování potomků kamarádek :-)'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Kamarádka to nazývá"hotel u mámy".Určitě jsme dospívaly rychleji,než dnešní generace. Vlastně jim to závidím.
Inez,tohle si vůbec nedovedu představit,proti tomu jsou naše "hrůzy" s dětičkami úplný čajíček.
Martino,taky bych se ráda někdy naučila stát na lyžích,jsem docela sportovec, ale hrozně mě vadí ta zima. Kdyby se dalo lyžovat v plavkách při +30°C....'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Asi jsem si ty číslice popletla.
Musíme to nechat na nich, oni nás určitě jednou překvapí. Za ruku je vodit pořád nemůžem,potřebují se taky tak trochu obouchat životem.'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Ne, já psala že je mu 20 (manžel říká, že se vnoučat nedočkáme ani za 15 let - došlo asi k záměně číslic :-)))).
Jo, u maminky mu nic nechybí, ale to neznamená, že nemůže mít slečnu. S žádnou nikdy nechodil, určitě ani žádný sex.
Ale jinak je normální.:-)))))
Spíš než zakřiknutý je sebevědomý a nemá pocit, že by mu to chybělo.'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Jo, taky nejsem moc lyžař a je mi při tom zima, a ještě k tomu mám drobné zdravotní potíže, takže jsem několik let na lyžích nestála. Ale letos jsem se rozhodla, že pojedu několikrát s manželem (jeho to moc baví) na kratší (1, 2 nebo 3denní) lyžování - je potřeba se trochu hýbat a utužovat vztahy.:-) Tak jsem si v říjnu k narozeninám řekla manželovi o krásnou lyžařskou soupravu a hned jí koupila.:-)
A jak to vypadá, počasí mi přeje, mohla bych hned vyrazit. :-)
Dokonce mi napadl sníh na svátek.:-)'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Martino nevěš hlavu, psala jsi, že je mu 15, ještě má čas, ono to přijde. Můj syn byl párkrát na randeti, ale nějak mu ty holky nevyhovují a hledá. Nojo u mamky je nejlíp.'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 09:11)

Praha-Stodůlky hlásí stále drobné sněžení, auta, stromy, střechy zasněžené, silnice černé.
Můj syn ale nekomunikuje ani virtuálně s děvčaty, občas ještě tak s kamarádkou kamaráda. A když jdou třeba do kina, tak jde 5 kluků a jedna slečna (přítelkyně jednoho z nich). A to už trvá asi 2 roky, žádná chvilková záležitost. A nejsou to teplouši. Koukám na to jako blázen.:-)
Ale je fakt, že platí "malé děti - malé starosti, velké děti - velké". Dokud je člověk vodí za ruku, má o ně menší strach.'

Inez (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Krásné ráno, jihovýchod hlásí zataženo, beze srážek. No já jsem na sníh úchyl, když padá, tak jdu každých deset minut šmírovat k oknu, jenže u nás padá málo. I když předloňská zima, to byla mňamka. To vše přesto, že nelyžuju, blbě se mi v zimě jezdí autem, což musím denně... Ale koukat na to z teplíčka se svařáčkem v ruce, to můžu :-)))
S dítětem bohužel řeším úplně jiné problémy, jsem pozdní matka, klukovi je devět a je na vozíku, takže o tom, že by jednou vyletěl z hnízda, popř. se do něj posléze vrátil s nějakou křepelkou, si můžu jenom nechat zdát. Ale zas mám pochybnou výhodu iluze o věčném mládí, neboť babičkovský titul mě mine...
A než jsem to dopsala, začalo pršet :-('

Danča (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Lilli,taky mám s muži dobré zkušenosti,ale když jdu po Tescu,Intersparu apod.,tak žasnu jaký týpky jsou mezi náma.Na ženský kolektiv taky nejsem zvyklá,ale někdy mi ten jejich úhel pohledu chybí.
Martino,taky na vnoučata nepospíchám,asi to nebude v nejbližších letech(snad???),ale myslela jsem,že už se nebudu muset starat,jestli je dcera v dobrých rukou,a zas je to tady.'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

No já mám Martino doma něco podobného, synovi je 20 a je taky pořád na PC a komunikuje s děvčaty přes skype a ICQ.'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Pardon, nějak se to sem dostalo 2x.'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Já dělám v práci mezi muži, nemůžu si na ně v ničem stěžovat. Mezi ženami bych dělat v žádném případě nechtěla.
Když kouknu z okna, hrůza, nemán ráda sníh a následnou čvachtu ještě míň.'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Já dělám v práci mezi muži, nemůžu si na ně v ničem stěžovat. Mezi ženami bych dělat v žádném případě nechtěla.
Když kouknu z okna, hrůza, nemán ráda sníh a následnou čvachtu ještě míň.'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Dobré ráno "neptáčata", v Praze taky sníh, naštěstí i na vedlejších silnicích rozježděno.
Taky bych k moři, zimu mám ráda z okna za kamny. Kdybych na to měla, trávila bych zimy na Kanárech, tam je teplo a čisto - civilizace. Dejte pokoj s araby.:-)
Vy máte starosti s rozchody dětí, můj syn se ani neseznamuje. Partnerem je mu počítač a s kamarády komunikuje většinou na dálku. Manžel říká, že budem rádi, když se dočkáme vnoučat tak za 15 let. Ne že bych na ně tak pospíchala, ale hlavně abych se vůbec dočkala.:-)'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Dcera byla rok vdaná,taky jsem dost špatně prožívala rozvod,i když to bylo nejrozumnější (vůbec se k sobě nehodili).Prostě je tam najednou prázdné místo.'

Eva (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Taky jsem koukala na růžovku, ale myšlenkama jsem byla jinde.syn chodil s holčinou a včera se rozešli i přes to, že se milujou, já do toho moc nevidím, ano se do toho nechci plést,vím, že se trápí oba, ale holky, já to prožívám snad hůř, než oni.Strašně rychle si na někoho zvyknu a pak to prožívám jako kdyby to byl rozchod můj.A to mi můžu říkat pořád"nevoď holku hned tak do rodiny"houby platný.Jsem asi blázen, že to takhle prožívám.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 08:11)

Jojo,někam do arabských zemí.Tam ti chlapi mají k ženám (ne vlastním) tak úžasný obdiv,že to musí každé zalichotit.Mě teda ten obdiv stačí,dál bych nešla (i když oni by určitě nebyli proti, asi berou všechno). Taková příjemná terapie,velký rozdíl proti těm místním mužům.. I když osobně si stěžovat nemůžu,můj manžel mě děsně rozmazluje.'

Lilli (St, 14. 11. 2007 - 07:11)

Jé vezmete mi sebou, taky chci k teploučku. Taky se chci cachtat v moři.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 07:11)

Ahoj ranní ptáčata ze západanich a jiných Čech a Moravy.Tady taky sněží,pro mě hnus-jedu s Evou k moři!!! Jak bylo včera? Já byla s kámoškou na kafi,pak na sqouschi a večer koukla po dlouhé době na Růžovku.'

Reklama

Přidat komentář