Reklama

chat nad 40 let

Eva (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

Dančo ty jsi také bi? Proč jsi to neřekla hned, už jsme mohli být o krok dál. Mě se totiž ženské taky líbí'

Danča (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

Anonyme,ty se mi líbíš. Kamioňáka by si sehnal tak akorát nějakou bezdomovkyni z nádraží.
Ale to je jeho problém.A myslím,že těch problémů bude mít o hodně víc.'

kamioňák (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

v první řadě by ses mělo podepsat, samaritánko:-) Ale na to asi tvoje inteligence nestačí:-) A že nemáš nedostatky?:-) jeden se ukazuje už pouhým tímto tvrzením a myslím, že nebude jediný:-))'

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

Víš co kamioňáku, strč si toho svýho chudinku třeba do klíčový dírky a neopruzuj tady. Ostatně, na víc se stejně nezmůžeš. Nikdo tu nejni na tebe zvědavej.'

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

Já nemám nedostatky a nikdy nikdo ode mě neodešel, tak mluv za sebe a nebo vlastně nemluv.Zajímavý je, že tady napadáš jen ty,ale to bude nějaký druh komplexu a nevyzrálosti.Mně neurazíš a ani nevadíš.Nemocným se má pomáhat a já se o to snažím, ty drsňáku náš zlatej.'

kamioňák (Pá, 16. 11. 2007 - 13:11)

jen si tu vlastní nedostatky kompenzuj snahou o vševědoucnost:-) Už seš prostě odepsaná, tak to je:-) Chlap si kost na stará kolena najde vždycky, to jen od starejch použitejch ženskejch se odchází:-)'

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Mně není zdaleka 40, ale možná by ses divil kamioňáku, co je za ženský po 40-cítce.A co vy míte za přednosti po tomhle věku?Zvětšuje se vám prostat, následkem toho jste vychcaní, roste vám pupek, padají vám vlasy a začínáte se potit, jsou i vyjímky, ale ty mezi ně nepatříš na 100%.'

Kamioňák (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

To jste tak vyžrané, ža byste chlapa spořádaly ke snídani?:-) Nojo, ono je težké pro ženskou po 40 udržet postavu která by byla koukatelná:-) A Jano, ty jsi třeba do prdele, hlavně se už nevracej!'

Jana (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Jo, jo, svítí sluníčko a za chvíli jdu domů. Víš, mně blbeček zkazit náladu nikdy ndokázal.'

Danča (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Souhlasím s Janou,že nemá. Na to by se ani nezmohl! Na živou ženskou si netroufne. Každá normální ženská by takovýho blbečka spořádala k snídani.'

N. (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Děvčata, vykašlete se na něj, blb zůstane jen blbem. Nenechte se otravovat něčím tak přízemním. Je pátek !!!!!!!!!!!!!!'

Jana (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Anonyme, já myslím, že doma žádnou slepici nemá. Jinak by nebyl za takový hovado. Škoda, kamioňáky jsem obdivovala, jak z takovýho velkýho kolosu vyleze takovej malej řidičíček. Zbožňuji vůni nafty a benzínu.'

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

to Kamioňák:tvůj názor, ale ona tě jednou jedna vytře zrak!Jsi trošku pozadu, už dávno nejsme v době, kdy muži lovili zvěř a ženy udržovaly oheň.Možná takovou slepičku máš doma a myslíš si jakej jsi borec.Ubožák seš a možná na tebe hraje šikovnou komedii a páří se tě kde může.'

Kamioňák (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

jen makej, slepice. A makáš rukama, nebo tělem?'

Danča (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Co budete dělat o víkendu?
Práce nebo pohoda?
Minulý víkend jsme byli na svatbě,tak mě asi teď čeká spíš ta práce.'

Kamioňák (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

vůbec se neukájím, zato vy si tu vzájemně musíte pořád podpírat sebevědomí a dokazovat si, že jste dobré:-)) Jste. Na vaření, praní, uklízení a podobně. O tom není pochyb:-)'

Jana (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Dančo, přesně tak. Ale jsou to jen ubožáci, kteří se ukájí před monitorem. Jestli jim stačí jen tohle, pak tedy ubožák je slabé slovo. To není pátá, to je devítka.'

Danča (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Holky,to bude jeden z těch ubožáků,co se bojí na ženskou i podívat,tak si to tady kompenzuje.
Evo-nesnaž se o pochopení... Myslíš,že se snaží dotyčný inteligent?
Jani,tak tenhle je ta tvoje špatná zkušenost,o které jsi psala?
Já myslím (doufám),že někdo takový nám den ani náladu ani sebevědomí nezkazí.Tohle je pátá cenová skupina.'

Eva (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Kamioňáku, ty ses teda rozjel.kdo že koho loví?'

Eva (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Dančo-Já se snažím je pochopit, sami namají na nic svůj názor a pracovní dobu si krátí infantilníma nesmyslama a myslí si jak vyzrajou, ale je to anonymní, to jim ještě nahrává,Ať se baví, mně tady až tak nevadí, dřív, nebo později je to přestane bavit,debilové se baví jen chvíli a pak se zabývají něčím jiným.'

Reklama

Přidat komentář