Reklama

Vzpomínky na tělesné tresty

kissqa (St, 27. 8. 2014 - 15:08)

Ja mám 10 rokoch a kde občaz nieco vivediem tak dostanem na zadok je to neprijemne a štípe to.

Alena (Út, 19. 8. 2014 - 21:08)

Já jsem od své mámy dostávala jen minimálně, stačilo jen pohrozit příhodou, která se jí kdysi dávno stala. Koncem 40. let se učila prodavačkou u nějakého maloobchodníka a jednou si vypůjčila z pokladny nějaké peníze. Přišla na to manželka obchodníka, která mu dělala účetní. Moje máma to svedla na její 2 syny, kterým bylo tak kolem 10 let a jejich matka jim dala výprask vařečkou na holou, moje matka byla při tom. Pak se jim posmívala. To se jí ovšem vymstilo, neboť se časem nějakou náhodou zjistilo, že to sebrala ona. Paní domu ji chtěla vyhodit, ale nakonec moje matka dostala na vybranou, buď vyhazov, nebo výprask. Synům se omluvila a poté je poslala za dveře, neboť "tady slečna teď dostane výprask na holou stejně jako vy, aby bylo učiněno spravedlnosti za dost". Kluci samozřejmě brblali, že to není spravedlivé, že ona se na jejich výprask dívala aj. Jejich matka nejdřív trvala na jejich odchodu, ale pak to uznala "ať tedy má slečna z ostudy kabát, když kradla". Takže slečna prodavačka dostala bez pardónu vařečkou na holou a ještě k tomu se na to dívali dva o 4 mladší kluci. Prý ten stud byl horší než ta bolest. Od té doby už nikdy nic nekradla a mě stačilo jen pohrozit touto příhodou. Opravdu, když bych si uvědomila, jak dostávám výprask a na můj holý vyšpulený zadek se při tom dívají dva mladší kluci, jen při té myšlence mě zlobení hned vždy přešlo. Tak k tomu naštěstí nikdy nedošlo.

Jitka (Ne, 17. 8. 2014 - 13:08)

Jste normální?

cica (Ne, 17. 8. 2014 - 00:08)

Vzpomínám, jak vždy po...Ja dostávám přes zadek i za malé prohřešky. Když jsem drzá vareckou přes zadek. I když něco zlomim s rukou plask po zadku. Ked meskam musím si vyzliect nohavice a s vareskou 5-15. Pěkně to štípe. V obchodě ked něco chci a som drzá na zadok a domů spát.

dadus (So, 16. 8. 2014 - 22:08)

Ja mám 11 rokov a na zadok dostávám od mamy. Nikdy ne bez příčiny ked som drzs alebo za zlé znamky. S varechou som dostala ked ma viděla fajcit.

Petr Strnad (Út, 12. 8. 2014 - 22:08)

A nechtěla by na zadek nařezat i mě?věřím že se domluvíme,dostat na zadek už dávno potřebuju,773961339.

Steve (Pá, 8. 8. 2014 - 00:08)

Docela by mě zajímalo jak by sis toho Milane slastně užíval :-) a taky by mě zajímalo co by na to ona.

Steve (Pá, 8. 8. 2014 - 00:08)

Moje máma by byla vhodná, je drsná, má rákosku (gumovou hadičku) a určitě by ti ráda pořádně namlátila na holou prdel. (takových 50-100 ran není pro ní žádný problém když je rozzuřená) Moje osobní zkušenost. Mě to vadilo, to není už výchova ale něco jinýho.

Anjel (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Škoda že tvoja mama nebýva na Slovensku. Hneď by som si išla po výprask. Zišlo by sa mi takých 25 a viac na holú prdel. Môže byť rakoskou alebo pravítkom alebo varechou.

Anjel (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Škoda že tvoja mama nebýva na Slovensku. Hneď by som si išla po výprask. Zišlo by sa mi takých 25 a viac na holú prdel.

Milan (Čt, 7. 8. 2014 - 17:08)

Ahoj , moc rád bych chtěl dostat od ....náctiletého klučiny , který bydlí na Benešovsku . Domluva po e-mailu : [email protected] MILAN

Marie (So, 2. 8. 2014 - 00:08)

Petře ozvi se. [email protected]

Artur (So, 17. 10. 2020 - 03:10)

Rád bych dostal rákoskou na holej zadek pořádný výprask

Pepca (Po, 14. 12. 2020 - 08:12)

Klidně se ozvi

Pepca (Po, 14. 12. 2020 - 08:12)

Klidně se ozvi

Verča (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Jestli chceš pořádný výprask rákoskou tak si zajeď do VIPD v Praze. Já to sice nezažila ale moje sestřenice se zrovna jednou z VIPD vrátila a nemohla si sednout,musela stát;)

Anjel (Pá, 21. 6. 2019 - 00:06)

Škoda že nebyvate na Slovensku. Aj mne by sa zišlo 25 na holú prdel s rakoskou alebo pravítkom alebo varechou alebo remenom.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 17:04)

A už si dostala vyprask po holej?

R (So, 12. 7. 2014 - 16:07)

A i nyní v dospělosti...http://olinka.denicek.eu/rubriky/vase-pribehy Podívej se sem a oslov Ivanu, ona ti určí přísný trest, který pak vykoná tvá přítelkyně.

Petr Strnad (Pá, 11. 7. 2014 - 13:07)

já jsem výprask dostával...A i nyní v dospělosti výprask na holý zadek dostávám od přítelkyně,a to vždy na holou,ale velmi rád bych na zadek dostal opravdu přísný výprask,třeba i takový aź bych se pár dní pořádně na zadek neposadil.Najde se taková źena která by mne potrestala opravdu přísným výpraskem na holý zadek?mobil : 773961339.

Reklama

Přidat komentář