Reklama

Vzpomínky na tělesné tresty

Anjel (Pá, 21. 6. 2019 - 00:06)

Škoda že nebyvate na Slovensku. Aj mne by sa zišlo 25 na holú prdel s rakoskou alebo pravítkom alebo varechou alebo remenom.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 17:04)

A už si dostala vyprask po holej?

R (So, 12. 7. 2014 - 16:07)

A i nyní v dospělosti...http://olinka.denicek.eu/rubriky/vase-pribehy Podívej se sem a oslov Ivanu, ona ti určí přísný trest, který pak vykoná tvá přítelkyně.

Petr Strnad (Pá, 11. 7. 2014 - 13:07)

já jsem výprask dostával...A i nyní v dospělosti výprask na holý zadek dostávám od přítelkyně,a to vždy na holou,ale velmi rád bych na zadek dostal opravdu přísný výprask,třeba i takový aź bych se pár dní pořádně na zadek neposadil.Najde se taková źena která by mne potrestala opravdu přísným výpraskem na holý zadek?mobil : 773961339.

Anjelik (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Ja zase hľadám niekoho kto by mne dal 25 na holú prdel. Či už varechou alebo rakoskou alebo pravítkom.

Pets Strnad (Pá, 11. 7. 2014 - 12:07)

já jsem výprask dostával vždy když jsem provedl nějakou lumpárnu,či když jsem už příliš zlobil,a to většinou od maminky.skoro vždy jsem dostával výprask vařečkou,páskem,prutem nebo klepáčem na koberce,a skoro pokaždé jsem výprask dostával na holý zadek,buďto jsem si musel kalhoty a trenky stáhnout sám,a když jsem byĺ obzvlášť neposlušný a vzpurný tak mě maminka stáhla kalhoty a trenky sama,následně si mne přehnula přes koleno,a vařečka mě.posvíceni.

Peter (Po, 26. 5. 2014 - 10:05)

Mňa otec trestal remeňom za neposlušnosť od 5 do 18 rokov. Zvyčajne to bolo 7-8 rán na zadok, výnimočne dvojnásobná dávka 15 rán. Taky s dvojnasobnou dávkou bol aj môj posledný výprask na prahu mojich 18 rokov. Musel som si ľahnúť na valandu, ale nikdy som nemusel sťahovať dole nohavice či trenírky. Každá rana však bola starostlivo pripravena, kedze nasledovala asi 10 sekund po predchadzajúcej.

cicus (So, 17. 5. 2014 - 15:05)

aj ja som tak dostával a nie...Mate pravdu ze viprask nie je niekedi od veci mam 14 a dostavam vyprask. Zijem len s mamou a je o to prysnejsia. Teraz velmi neprovokujem ale za znamky dostavam kazdy den lebo sa my nechce ucit. Casto dostavam 4 a 5 vcera som dostala pet petiek z pysomiek a odpovedi. A teraz pred hodinov kontrolovala takze som dostala varechou 40 na holy. Teraz ma zamkla do izby a musim sa ucit.

radka (So, 17. 5. 2014 - 14:05)

Mam 11 rokou mam prisnu vichovu. Za klamstvo odvravanje zle znamky a neskore prychody dostavam bitku. Vonku mozem byt do siedmej vecer. Mam tesne po vyprasku. Od rana som sa hadala s mamou nepopratala si hracki a stale som mrncala. Asi pret polhodinov ma mama zavolala do kuchine a povedala ze dostanem po riti. Stiahla mi novice zobrala placacku na muchy a nasekala my 20 na zadok. Plakala som ale vecer asi dostanem znova lebo mi ma kontrolovat ziacku a dostala som dve petky a poznamku. Bojim sa

anonymusinka (Ne, 11. 5. 2014 - 02:05)

U mňa boli výprasky...Mam 10 a doztavam vzdy na zadok mama mi svihne na zadok za hocico ked spravim. Ked urobim nieco velke tak aj riadny vyprask s prakerom. Ked vidim dnesne deti ake su drze vonku ved ja som poslala kamosa do pi a mama mi pred kamosom svihla s prutom ba zadok. Myslim si ze lepsie ako krik alebo zakazovanie.

Lukáš (Po, 28. 4. 2014 - 08:04)

Mě taky. Ještě na...já ani moc vzpomínat nemusím, naposledy jsem dostal ani ne před rokem. Matka se mnou nikdy nic nerozbírala. Když jsem s ní nesouhlasil, brzo se vytočila a pak už lítal řemen. V kuchyni, opřený o židli, nahej zadek nastavenej. A bylo jí úplně jedno, jestli u toho je někdo další. To byývala její kamoška, naše sousedka. Stud z toho, že jsem před ní nahej bit ale vyvažovalo to, že se mně zastávala a matku brzdila.

ja (Ne, 27. 4. 2014 - 22:04)

Mam 12 a vyprasky su u nas doma bezna vec. Mamka nikdy nekrici vzdy sa mi snazi slusne vysvetlit a ked odvravam vytrieska ma po riti. Musim chodit zo skoly nacas domov a ucit sa. Ked dostanem stvorku alebo petku tak dostanem 10 s varechou po holom. Dneska som si mala popratat izbu a odvravala som nechcela som pratat, mamka ma upozornila ze pocka 5 minut a ked nie dostanem na zadok. Po piatich minutach prisla stiahla mi teplaky a s placackou na muchy mi 5 takych silnych capla ze som sa rozplakala. Postavila ma do kuta a povedala ze ked sa neukludnim a este budem na nu drza tak mi nalozi este 30. Dala mi slovicka z anglictiny ze sa mozem v kute ucit. Musela som tam stat kym som sa nenaucila. Ked ma isla skusat za kazde slovo ktore som nevedela mi svihla po riti.

Slniečko (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Aj mne by sa zišlo niekedy dať 25 na holú prdel.
Aj keď už mám cez 30 rokov.

Jan (Po, 24. 5. 2021 - 14:05)

Ozvi sa dám ti.na holiu

vilkopzsr@azet. (Ne, 23. 3. 2014 - 10:03)

já si pomatuju jeden...aj ja som tak dostával a nie je to od veci. palo a este sa mi tati vyhrazal hurkami na zadku

Honza (Čt, 6. 3. 2014 - 21:03)

Mne právě taky trestala...Mě taky. Ještě na střední škole - vycházeli jsme z osmičky, naposledy jsem dostal na konci druháku. Nebylo to často, ale bylo to vždycky stejný : "rozbor" provinění, kalhoty dolů a na břicho na válendu. No a potom pětadvacet na holou. Dvacet rákoskou rovně přes půlky a pět šikmo přes jelita. A pěkně pomalu. Děsně to štípalo.

Paľo (Pá, 26. 4. 2013 - 16:04)

U mňa boli výprasky pravidelné až do maturity za každú pätorku zo školy. Bolo to ešte v minulom režime. V tom čase sa nehovorilo tak ako doteraz, že je to týranie a ubližovanie na zdraví. Pokiaľ som chodil do základnej školy kontrola známok bola jednoduchá. Mali sme žiacke knižky. A keď som dostal pätorku radšej som sa hneď priznal. Otec zobral remeň, kázal mi stiahnuť len nohavice ľahnúť si bruchom o stôl a po každej pätorke v škole som dostal výprask. Nedostával som ho na holý zadok. Mal som oblečené trenírky a keď už boli chladnejšie dni v jeseni a na jar a celú zimu aj vrúbkované pančuškové nohavičky, ktoré som nosil po staršej sestre, nielen bavlnené ale aj krepsilonové. Tie som nosil aj na strednej škole. Výprask skončil až vtedy kým otec nevidel, že mám mokré trenírky alebo pančušky čo som sa od úderov ktoré som po zadku dostal nepocikal. Kým som bol na základnej škole trest ešte pokračoval tým, že takto pocikaný som musel ešte aspoň pol hodiny v strede izby klačať. Na strednej škole v 1. ročníku som najprv niektoré pätorky zatajoval. Ale to som oľutoval až vtedy kým nebolo v polovičke novembra rodičovské združenie. Mama z neho prišla domov s krikom na mňa, že mi hrozí prepadutie z dvoch predmetov, z ktorých mám samé pätorky. Ako je to možné, že ich mám až toľko, keď som dostal zatiaľ len 2 krát výprask. Keď to počul otec ako na mňa mama kričí, že mi hrozí až prepadnutie, najprv som dostal jeho rukou po jednom aj druhom líci a ešte aj poriadny výprask remeňom. Aj keď som už bol pocikaný ešte neprestal, až kým som sa už nerozplakal. Do vianoc som mal zakázané ísť von a aj sledovanie televízie som mal obmedzené. Ale známky som si už z tých dvoch predmetov neopravil, dokonca ešte som nejakú pätorku aj dostal, čo boli ďalšie výprasky. Na polroku som prepadol. A počas polročných prázdnin som dostal vtedy výprask za vysvedčenie každý deň. V tom čase boli týždňové polročné prázdniny a nie jarné ako teraz. Takto som dostával ako spomínam v úvode môjho príspevku výprask za každú pätorku do maturit.

Paľo (Pá, 26. 4. 2013 - 16:04)

U mňa boli výprasky pravidelné až do maturity za každú pätorku zo školy. Bolo to ešte v minulom režime. V tom čase sa nehovorilo tak ako doteraz, že je to týranie a ubližovanie na zdraví. Pokiaľ som chodil do základnej školy kontrola známok bola jednoduchá. Mali sme žiacke knižky. A keď som dostal pätorku radšej som sa hneď priznal. Otec zobral remeň, kázal mi stiahnuť len nohavice ľahnúť si bruchom o stôl a po každej pätorke v škole som dostal výprask. Nedostával som ho na holý zadok. Mal som oblečené trenírky a keď už boli chladnejšie dni v jeseni a na jar a celú zimu aj vrúbkované pančuškové nohavičky, ktoré som nosil po staršej sestre, nielen bavlnené ale aj krepsilonové. Tie som nosil aj na strednej škole. Výprask skončil až vtedy kým otec nevidel, že mám mokré trenírky alebo pančušky čo som sa od úderov ktoré som po zadku dostal nepocikal. Kým som bol na základnej škole trest ešte pokračoval tým, že takto pocikaný som musel ešte aspoň pol hodiny v strede izby klačať. Na strednej škole v 1. ročníku som najprv niektoré pätorky zatajoval. Ale to som oľutoval až vtedy kým nebolo v polovičke novembra rodičovské združenie. Mama z neho prišla domov s krikom na mňa, že mi hrozí prepadutie z dvoch predmetov, z ktorých mám samé pätorky. Ako je to možné, že ich mám až toľko, keď som dostal zatiaľ len 2 krát výprask. Keď to počul otec ako na mňa mama kričí, že mi hrozí až prepadnutie, najprv som dostal jeho rukou po jednom aj druhom líci a ešte aj poriadny výprask remeňom. Aj keď som už bol pocikaný ešte neprestal, až kým som sa už nerozplakal. Do vianoc som mal zakázané ísť von a aj sledovanie televízie som mal obmedzené. Ale známky som si už z tých dvoch predmetov neopravil, dokonca ešte som nejakú pätorku aj dostal, čo boli ďalšie výprasky. Na polroku som prepadol. A počas polročných prázdnin som dostal vtedy výprask za vysvedčenie každý deň. V tom čase boli týždňové polročné prázdniny a nie jarné ako teraz. Takto som dostával ako spomínam v úvode môjho príspevku výprask za každú pätorku do maturit.

Orim (Pá, 21. 2. 2014 - 11:02)

Když jsem byl kluk v...Mne právě taky trestala máma rákoskou na holou. V menší míře pak i vařečkou.

Jiří (Út, 11. 2. 2014 - 10:02)

Když jsem byl kluk v pubertě, bylo mi tak 12 - 14, tak jsem měl kamaráda, kterého jeho mamka často trestala rákoskou. Když jsem u nich někdy byl, tak se mi stalo, že mi vyprávěla, jak syna trestá, hrála si přitom s rákoskou a tak zvláštně se usmívala, že jsme měl z toho mrazíky. Říkala přitom, že i mně by výprask prospěl. Měl jsem z toho divný pocit.

Reklama

Přidat komentář