Reklama

plenková disciplína

Jarka (Pá, 19. 6. 2015 - 18:06)

Hurá hurá hurá vitejme...Za komunistů plenky nikdy zadarmo nebyly. Ale chápu, že v té době se tvůj táta ještě sám do těch plen podělával, takže to, jak bylo za komunistů, ty nemůžeš rozhodně pamatovat.
A zapracuj na pravopisu, nebo za pár dní budeš mít na vysvědčení z češtiny nedostatečnou.

:-) (Pá, 19. 6. 2015 - 18:06)

Prosím tě, snad tomu...je to naprosto v pořádku obsahem... asi zmiňuje "psIchlogický" překlep
no neber to ve zlym sám anonymous totiž
píše "y
zkotroluj a příspěvěk " :-)))

Dita (Pá, 19. 6. 2015 - 08:06)

Dito, zkotroluj si prosím..."Příspěvěk" jsem si zkontrolovala, nenašla jsem tam nic, co by bylo mimo téma, ani žádnou jinou závadnou věc.
Ale pokud Ti tam něco vadí, napiš konkrétně co, a já se pokusím Tvůj problém vyřešit.

Anonymous (Čt, 18. 6. 2015 - 21:06)

Dito, zkotroluj si prosím příspěvěk

Dita (Čt, 18. 6. 2015 - 18:06)

Příjde mi to dost trapné...Prosím tě, snad tomu blábolu nevěříš? To se tady zase jeden pedofilní úchyl vypisuje ze svých deviantních fantazií a ti, co se tak lačně vyptávají na podrobnosti, které jim on s nemenším potěšením do detailu popisuje, jsou všechno stejná úchylná pakáž.
Ostatně, i ten jeho "psichologický efekt" mluví sám za sebe.
Psychologa a k tomu i psychiatra by potřeboval nejvíc on sám a jemu podobní.

Anonymka!!! (Čt, 18. 6. 2015 - 18:06)

Příjde mi to dost trapné...

Táta (Út, 12. 5. 2015 - 09:05)

Velké dupačky se dají sehnat v pohodě na internetu,třeba na stránkách aukro.cz.Horší bylo sehnat bodíčko,ale to nakonec manželka ušila sama.Gumové kalhotky se dají sehnat také v pohodě,v obchodě se koupí bavlněné plíny a ve zd potřebách extra nasákavé jednorázovky a kluk mohl trest nastoupit.

V dupečkách (Út, 12. 5. 2015 - 01:05)

psichologický efekt to má,...No to jistě.

V dupečkách? (Út, 12. 5. 2015 - 01:05)

psichologický efekt to má,...A kde jste tak velké dupečky vzali?

Táta (Po, 11. 5. 2015 - 13:05)

Přesně tak,jde o ten psichologický efekt.U nás si kluk uvědomil,že když se chová jak malé dítě,tak sním bude přesně tak zacházeno.Jen dotaz Lenko,jaké jste dávali mladýmu pleny?My jsme to střídali,doma měl bavlněné a na ven jednorázovky.

Lenka (Ne, 3. 5. 2015 - 18:05)

psichologický efekt to má, zkusili jsme po tom co ve škole zmlátil děvče a po 14dnech v plenách a dupečkách (aby si je nesundal zkrotl a uvidíme jestli to vydrží

Rumburak (So, 2. 5. 2015 - 22:05)

No tak jestli někdo dává dětem plenky za trest tak to je na sociálku a ten dotyčný je zralý na Dr Chocholouška.

Táta (Čt, 30. 4. 2015 - 15:04)

Souhlasím s Mommy,že trest je velmi účinný.A pro pisatele předchozího přízpěvku bych měl jen vzkaz aby se aspoň podepsal.Nevím čím bych se dle něj měl ukájet.Kluka sme s manželkou takto potrestali před rokem a od té doby je jak mílijus a pokud začne zlobit tak stačí jen říci,že jdu pro pleny a v tu chvíli je krotkej jak beránek.

#NÁZEV? (St, 29. 4. 2015 - 10:04)

Osobně považuji trest plínkama za naprostou revoluci v trestání. Je to mnohem lepší, intenzivnější a především se při tomto trestu dá už po nějaké době dosáhnout skvělých pozitivních výsledků. Na dnešní dospívající už nějaká facka neplatí a dělají si z nás jenom legraci, za to psychologická forma trestu, která je navíc ponižující je donutí přemýšled o následcích svých činů. U nás to funguje tak, že pokud dcera provede něco napatřičného, okamžitě a bez nějakého odmlouvání, nebo akceptování jejího prosení o odpuštění přicházíme k plenkám. Dcera pam musí nosit plenky nejméně po dobu jednoho týdne a vykonávat do nich potřebu. Za trest si nesmí ani říct, že se počůrala, nebo pokakala a i když to samozřejmě poznám, často ji v tom nechám nějakou dobu, aby si svůj trest pořádně užila. Ponížení samozřejmě doplňuji tím, že ji nutím dudat dudlík, pít z kojenecké lahve, nebo nosit již tady zmiňované dupačky.

Táto, (St, 29. 4. 2015 - 10:04)

Pokud je dítě velmi...už ses uspokojil? Kdyby ses raději doučil pravopis, abys nepsal s hrubkami.

Táta (St, 29. 4. 2015 - 09:04)

Pokud je dítě velmi zlobyvé a neplatí žádné známé tresty jako je zákaz televize,chození za kamrádama a i výprask tak je plenková disciplína nejlepší.Náš kluk nosil furt poznámky ze školy,každou chvilku se pral a doma byl sprostej a drzej.Několikrát byl upozorněn,že když se nezlepší chování bude plenkovou disciplínou potrestán.Týden před jarními prázdninami došla mě a manželce trpělivost.než se mladej vrátil domů ze školy,mimochodem z další poznámkou,tak bylo vše již připraveno.koupili jsme plíny a to jak bavlněné a gumové kalhotky tak i jednorázovky.Když dorazil domu,tak jsem mu odebral batoh ze školy a pověděl mu,že bude následující dva týdny doma a po celou dobu bude za trest nosit pleny a další věci.Bude se sním zacházet jako s malým dítětem.Patom jsme ho s manželkou položili na stůl,svlékli do naha a zabalili do plen a gumových kalhotek.Přes to dostal body a dětské tepláky.Pleny musel používat na vše.Chodil spát po obědě a hned po večerníčku.Musel nosit oblečení jako se dávají dvouletým chlapcům.Byl hodně nešťastný,kolikrát brečel,ale po třech dnech se začal chovat zcela normálně.V plenkách absoloval i jarní prázdniny na chatě.Když jsme se vrátili a jeho trest skončil tak sliboval,že se bude chovat už normálně.Mohu říci,že trest byl velmi efektivní.Když začal opět později zlobit,tak stačilo ukázat na pytel kde bylo veškeré oblečení a také plíny,k tomu dětské láhve ze kterých musel v době trestu pít a dudlíky.Když ho viděl a řeklo se mu,že trest dostane znova a tentokrát bude v plenách chodit i do školy,tak okamžitě skrotnul a byl v pohodě.

PP (Po, 2. 2. 2015 - 18:02)

Koukám, že plenkovému...Já bych neřekl, že je to náš prasopedoš Miki169. Ten nepoužívá diakritiku a přiznejme si, že proti tomuto písemnému projevu je ten jeho na úrovni univerzitního profesora :-)
Zdá se, že software na vyhledávání příspěvků na internetu podle vloženého vzoru textu začíná nést své ovoce např. zde: http://www.priznejse.cz/885-libi-se-mi-nosit-plinky/

GE710 (Po, 2. 2. 2015 - 16:02)

Nazdar domacnost ž se ti...Koukám, že plenkovému úchylovi už zase otrnulo a znovu to začíná zkoušet.
Napiš nám podrobně, jak tvoje fiktivní dvanáctiletá dcera kadí do plen a jak ji přebaluješ, tady na to všichni čekají!

katka (Po, 2. 2. 2015 - 16:02)

Dávám jim dětské, mají...Nazdar domacnost ž se ti stalo že si je přebalovala i pokaďený ja nmám právě taky dceru 12 let a ta taky tenhle trest dostáva ale ona do nich musí i kadit ona dokonce v nich musela být i o letních prázdninách udělala totiž velký prúšvich byla bych ráda kdybyste odepsala

Fuj 2 (Po, 1. 12. 2014 - 10:12)

ona ta pani urcite vi proc to dela-zabrani ostude,promoceni a pokaleni obleceni,sedacek/doma,v aute,v autobusu atd/Ony deti jsou dnes prrilis rozmazlene a navykle na jednorazovky do 3-4-5ti let.Na latkovych plenkach by se jim to asi nelibilo a nevydrzely by to.Jinak plenky nejsou spatne a ani nejaka ostuda.Horsi je se pocurat nekde na verejnosti.Ja sam si je kvuli urgentni inkotinenci davam a je mi v nich fajn.Jednorazovky si ale nedavam,pouzivam velke latkovky a celoigelitove kalhotky.To je potom ostuda,kdyz se toho nekdo nahodou vsimne.Kdybych byl mladsi/ve skolnim veku,v puberte/bych uvital,kdyby mi mamka daval tyhle plenky,dohlizela jak je mam na sobe a kontrovala,zda nejsem pocurany a taky jestli v nich neonanuji.Ano oblekam si a nosim plenky protoze je potrebuji,ale i pres vsechny ty problem s jejich nosenim se mi to libi-asi jsem divnej.Ahoj

Reklama

Přidat komentář