Reklama

plenková disciplína

Anett (St, 15. 7. 2015 - 08:07)

Ahojte
Prave jeden takovy trest prozivam.Je mi 15 a posledni dobou jsou docela vyvadela.Musim ted povine nosit NON STOP plenky do konce mesice (od zacatku) a take je pouzivat.Taktez musimdenne absolvovat rodine prochazky ve kterych jsem v kocarku, docela casto jsem nucena pouzivat dudlik a u jidla musim mit bryndak, kdy me krmi mamamka.Kdyz jsme ted byly na dovolene v italii tak jsem do vody mimo plenek do vody musela mit i rukavky a kruh.Nejhorsi na tom je snad ma 13 lets sestra dost se mi oosmiva a mamka ji v tom podporuje dokonce ji nechava mne prebalovat krmit ci vozit v kocarku.hruza brrrbuz aby byl srpen

Tomáš (St, 24. 6. 2015 - 23:06)

Osobně považuji trest...Konečně rozumnej a smysluplnej názor ...

Jarka (Ne, 21. 6. 2015 - 08:06)

Kde bidlys? Si blba to ppznam...Tak jo, bydlím v Příbrami. Napiš, kdy dorazíš, abych se mohla připravit. Už se moc těším. :-D

? (So, 20. 6. 2015 - 19:06)

Kde bidlys? Si blba to ppznam...Co to tu p?še za negramoty ...bidlýs ???

Jarka (So, 20. 6. 2015 - 13:06)

Nech toho ty kravo nebo ti...Fajn, tak pojď a plácni mi ji, už se nemůžu dočkat. :-)

Jarka (Pá, 19. 6. 2015 - 21:06)

Ty budeš mýt petku ty jedna...Jasně. Ty už ji máš, viď? A ne jednu. ;-)

Jarka (Pá, 19. 6. 2015 - 18:06)

Hurá hurá hurá vitejme...Za komunistů plenky nikdy zadarmo nebyly. Ale chápu, že v té době se tvůj táta ještě sám do těch plen podělával, takže to, jak bylo za komunistů, ty nemůžeš rozhodně pamatovat.
A zapracuj na pravopisu, nebo za pár dní budeš mít na vysvědčení z češtiny nedostatečnou.

:-) (Pá, 19. 6. 2015 - 18:06)

Prosím tě, snad tomu...je to naprosto v pořádku obsahem... asi zmiňuje "psIchlogický" překlep
no neber to ve zlym sám anonymous totiž
píše "y
zkotroluj a příspěvěk " :-)))

Dita (Pá, 19. 6. 2015 - 08:06)

Dito, zkotroluj si prosím..."Příspěvěk" jsem si zkontrolovala, nenašla jsem tam nic, co by bylo mimo téma, ani žádnou jinou závadnou věc.
Ale pokud Ti tam něco vadí, napiš konkrétně co, a já se pokusím Tvůj problém vyřešit.

Anonymous (Čt, 18. 6. 2015 - 21:06)

Dito, zkotroluj si prosím příspěvěk

Dita (Čt, 18. 6. 2015 - 18:06)

Příjde mi to dost trapné...Prosím tě, snad tomu blábolu nevěříš? To se tady zase jeden pedofilní úchyl vypisuje ze svých deviantních fantazií a ti, co se tak lačně vyptávají na podrobnosti, které jim on s nemenším potěšením do detailu popisuje, jsou všechno stejná úchylná pakáž.
Ostatně, i ten jeho "psichologický efekt" mluví sám za sebe.
Psychologa a k tomu i psychiatra by potřeboval nejvíc on sám a jemu podobní.

Anonymka!!! (Čt, 18. 6. 2015 - 18:06)

Příjde mi to dost trapné...

Táta (Út, 12. 5. 2015 - 09:05)

Velké dupačky se dají sehnat v pohodě na internetu,třeba na stránkách aukro.cz.Horší bylo sehnat bodíčko,ale to nakonec manželka ušila sama.Gumové kalhotky se dají sehnat také v pohodě,v obchodě se koupí bavlněné plíny a ve zd potřebách extra nasákavé jednorázovky a kluk mohl trest nastoupit.

V dupečkách (Út, 12. 5. 2015 - 01:05)

psichologický efekt to má,...No to jistě.

V dupečkách? (Út, 12. 5. 2015 - 01:05)

psichologický efekt to má,...A kde jste tak velké dupečky vzali?

Táta (Po, 11. 5. 2015 - 13:05)

Přesně tak,jde o ten psichologický efekt.U nás si kluk uvědomil,že když se chová jak malé dítě,tak sním bude přesně tak zacházeno.Jen dotaz Lenko,jaké jste dávali mladýmu pleny?My jsme to střídali,doma měl bavlněné a na ven jednorázovky.

Lenka (Ne, 3. 5. 2015 - 18:05)

psichologický efekt to má, zkusili jsme po tom co ve škole zmlátil děvče a po 14dnech v plenách a dupečkách (aby si je nesundal zkrotl a uvidíme jestli to vydrží

Rumburak (So, 2. 5. 2015 - 22:05)

No tak jestli někdo dává dětem plenky za trest tak to je na sociálku a ten dotyčný je zralý na Dr Chocholouška.

Táta (Čt, 30. 4. 2015 - 15:04)

Souhlasím s Mommy,že trest je velmi účinný.A pro pisatele předchozího přízpěvku bych měl jen vzkaz aby se aspoň podepsal.Nevím čím bych se dle něj měl ukájet.Kluka sme s manželkou takto potrestali před rokem a od té doby je jak mílijus a pokud začne zlobit tak stačí jen říci,že jdu pro pleny a v tu chvíli je krotkej jak beránek.

#NÁZEV? (St, 29. 4. 2015 - 10:04)

Osobně považuji trest plínkama za naprostou revoluci v trestání. Je to mnohem lepší, intenzivnější a především se při tomto trestu dá už po nějaké době dosáhnout skvělých pozitivních výsledků. Na dnešní dospívající už nějaká facka neplatí a dělají si z nás jenom legraci, za to psychologická forma trestu, která je navíc ponižující je donutí přemýšled o následcích svých činů. U nás to funguje tak, že pokud dcera provede něco napatřičného, okamžitě a bez nějakého odmlouvání, nebo akceptování jejího prosení o odpuštění přicházíme k plenkám. Dcera pam musí nosit plenky nejméně po dobu jednoho týdne a vykonávat do nich potřebu. Za trest si nesmí ani říct, že se počůrala, nebo pokakala a i když to samozřejmě poznám, často ji v tom nechám nějakou dobu, aby si svůj trest pořádně užila. Ponížení samozřejmě doplňuji tím, že ji nutím dudat dudlík, pít z kojenecké lahve, nebo nosit již tady zmiňované dupačky.

Reklama

Přidat komentář