Reklama

plenková disciplína

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 16:07)

Katko, jaká je u vás...Petro,Vzhledem k tomu že jsem nevěděla kudy kam A dcera dělala jednu skobu za druhou šla jsen na to během pár dnů! plínky,zásyp krém a gumové kalhotky se dají koupit,pak je jen třeba být neústupný Funguje to skvěle škola bez důtek prospěch o cca 40% lepší teď bude záviset na dceři jak dlouho je bude nosit Katka

Petra (Čt, 16. 7. 2015 - 15:07)

Adélo tak ji konečně ukaž...Katko, jaká je u vás obvyklá délka tohoto trestu? A jak to provádíš mimo období prázdnin, když chodí dcera do školy?

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 15:07)

Já si to pořád nedovedu...Adélo tak ji konečně ukaž kdo je pánem písni meilik písnu ti víc a usaď ji Nenech si ji růst přes hlavu KATKA

Adéla (Čt, 16. 7. 2015 - 14:07)

Adélko já už jsem tento...Já si to pořád nedovedu moc představit. Když jí příkažu si tu plenu obléct, tak ji tak nanejvýš potrestám tím, že ji má na sobě. Těžko do nich bude čůrat, to bude chtít na WC. S těmi mini jsem to nepochopila. Naše Jana je starší, půjde do pětky, není to malé dítě. Zrovna dneska jsem měla sto chutí ji nějak potrestat, co vyváděla, když přišla babička, to se nedá povídat. Ta si oak myslí, jak ji špatně vedeme.

Jitka (Čt, 16. 7. 2015 - 11:07)

Jitko písni meil písnuti...Katko napiš prosím na mail: [email protected]
Díky.

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

Katko, a jak se vám...Jitko písni meil písnuti Katka

Jitka (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

Adélko já už jsem tento...Katko, a jak se vám podařilo ty plavky upravit? Mám s dcerou podobné problémy, tak uvažuji, že by ji to snad zkrotilo.

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 09:07)

Možná bych to občas...Adélko já už jsem tento trest zkusila a právě u nás probíhá,naše dcera je také drzá a vspurná.Nosí celodeně plínky a gumové kalhotky.Mám pro ni upravené jednodílné plavky které bez pomoci nesundá,tak že do plínek čůrá jako malá bylo jí 10 ale drzá je na 15.Myslela si že ji jen vyhrožuju,pak se divila a slibovala.Má co chtěla nejhorší je když má jí s semnou nakupovat a má jen mini.Pa Káťa

Adéla (Čt, 16. 7. 2015 - 09:07)

Možná bych to občas vyzkoušela, když na ni přijdou ty její nálady. Manžel je velice mírný a každé "nesmíš" se jí snaží trpělivě vysvětlit, místo pár facek. Jenže ono ani tohle moc nezabírá. Pak se urazí, praští s dveřmi a den někdy i více s námi nemluví. Pokud ji vyloženě něco příkážu a cítí, že by mohlo být zle, tak to udělá. Možná, že by si i ty pleny oblékla, ale když ji řeknu, že se do nich má za trest vyčůrat, půjde stejně na WC.

Vladena (St, 15. 7. 2015 - 16:07)

Jednorázové pleny se dnes dají pořídit v každé větší lékárně, nebo v jakékoliv prodejně zdravotnických potřeb. S lákovými, respektive ochrannými kalhotkami už to tak jednoduché není, ale je u nás pár internetových obchodů, kde se dají objednat, nebo švadlen, které je na zakázku ušijí... i ten dudlík se dá sehnat (terapeutický), velký dudlík a sosák na láhev dělá známá firma NUK, ale co se týče poslušnosti dětí a přikazování nošení / používá plen, je to asi vážně až poslední možnost, kdy není jiné východisko, takže je otázka co si dotyčný/á vybere. Jestli dobrovolně / nedobrovolně pleny, nebo ještě něco horšího.

Adéla (St, 15. 7. 2015 - 14:07)

Mě se to zdá tedy hodně přehnané. Tak velké pleny se dostanou koupit? A to se Vám do nich dcera vyčůrá? S tou mojí je to občas k nevydržení a to chodila teprve do 4.třídy ale nedovedu si představit, že bych ji přikázala nosit pleny a pravidelně do nich čůrat. Stejně by šla na WC.

GE710 (St, 15. 7. 2015 - 12:07)

Ahojte
Prave jeden takovy...Plenkový úchyl už zase vystrkuje růžky, opět perlí další ze svých úchylných fantazií a myslí si, že když bude pokaždé psát pod jiným nickem, že ho nikdo nepozná.
Ty úchyle, jsi s tím už fakt trapný a nemysli si, že ti tady ty tvoje výmysly někdo věří.

Vladena (St, 15. 7. 2015 - 11:07)

Přesně tak, ale jinak tento trest nemusí být špatné řešení. Dříve stačilo dát pár facek, ale ty dnešní děti si z tohoto vůbec nic nedělají a ještě vás nahlásí za týrání. Trest plenkami doplněný ještě o nějaké další věci, jako třeba dudlík / láhev a podobně může být daleko účinnější a nemusí se to přehánět, jako vozit někoho v kočárku... každopádně chci vidět nějakého puberťáka, jak se bude svěřovat na sociálce, že nosí pleny, které musí používat - jinak samozřejmě je to až to poslední řešení pro vyloženě nezvladatelné, kterých je ale bohužel v dnešní době dost :(

nekecej (St, 15. 7. 2015 - 11:07)

Ahojte
Prave jeden takovy...podle tvého příspěvku odhaduju že jsi honimír a jen tady exhibuješ.15 letá holka v kočárku jo? určitě ti to nekdo věří úchyle

Anett (St, 15. 7. 2015 - 08:07)

Ahojte
Prave jeden takovy trest prozivam.Je mi 15 a posledni dobou jsou docela vyvadela.Musim ted povine nosit NON STOP plenky do konce mesice (od zacatku) a take je pouzivat.Taktez musimdenne absolvovat rodine prochazky ve kterych jsem v kocarku, docela casto jsem nucena pouzivat dudlik a u jidla musim mit bryndak, kdy me krmi mamamka.Kdyz jsme ted byly na dovolene v italii tak jsem do vody mimo plenek do vody musela mit i rukavky a kruh.Nejhorsi na tom je snad ma 13 lets sestra dost se mi oosmiva a mamka ji v tom podporuje dokonce ji nechava mne prebalovat krmit ci vozit v kocarku.hruza brrrbuz aby byl srpen

Tomáš (St, 24. 6. 2015 - 23:06)

Osobně považuji trest...Konečně rozumnej a smysluplnej názor ...

Jarka (Ne, 21. 6. 2015 - 08:06)

Kde bidlys? Si blba to ppznam...Tak jo, bydlím v Příbrami. Napiš, kdy dorazíš, abych se mohla připravit. Už se moc těším. :-D

? (So, 20. 6. 2015 - 19:06)

Kde bidlys? Si blba to ppznam...Co to tu p?še za negramoty ...bidlýs ???

Jarka (So, 20. 6. 2015 - 13:06)

Nech toho ty kravo nebo ti...Fajn, tak pojď a plácni mi ji, už se nemůžu dočkat. :-)

Jarka (Pá, 19. 6. 2015 - 21:06)

Ty budeš mýt petku ty jedna...Jasně. Ty už ji máš, viď? A ne jednu. ;-)

Reklama

Přidat komentář