Reklama

plenková disciplína

náš fracek :-( (Pá, 14. 8. 2015 - 07:08)

Naše holka (11) je opravdu rozmazlený fracek, jedináček :-( už imaminky se nám straní a nechtějí aby si hrála s jejich dětma protože každýmu vše bere doma velí ona a když něco nemá vyřve si to :-( prostě rozmazlenej jedináček.Už jsme zkusili kde co a nic nepomáhá (tresty , zákazy , příkazy) a nic nepomáhá :-( chtěla bych zkusit tento trest jak začít ? a jak ji donutit aby plenu nosila ?

Vlastimil (St, 5. 8. 2015 - 08:08)

Tak trochu pochybuji,že dosáhneš cíle rychle.Když se začneš pomočovat do postele a později i přes den,počítej s rozsáhlým vyšetřením,které je i dosti bolestivé.Pokud chceš vše podstoupit,tak by ses musela začít pomočovat.Místo jít na záchod to pustit.Musíš,ale počítat stím,že tvoje tělo je vycičené a půjde to veli těžko.Hlavně rzvaž,zda to má cenu se do těchto věcí pouštět.může se též stát,že časem skutečně tu kontrolu nad vylučováním moči stračíš a pak budeš skutečně odkázána na pleny a to stále.Nebude možné si říci,že před kamarádkama je mít nebudeš,ale doma jo.

plienkyyy (Út, 4. 8. 2015 - 10:08)

Ja by som strasne chcela nosit plienky cez noc koli tomu ze sa pocikavam a niekedy aj cez den chcela by som mat plienkovu disciplinu alebo sa pocikavat cez noc a niekedy aj cez den a proste nosit plienky nevedeli by ste mi pomoct ako by som toho mohla dosiahnut aby som sa sem tam pocikala a aby mi davali rodicia plienky?

to určitě (Po, 3. 8. 2015 - 13:08)

Mne rodicia tiez davali...ti to někdo věří úchyle.Tady je to opravdu samý úchyl co si vymýšlí .Normální rodič pokud takto trestá třeba 15 letou holku by si koledoval o zásah sociálky.A potrestal by hlavně sám sebe.Tak se běžte předvádět jinam ,nikdo na vaše historky není zvědavý.

(Po, 3. 8. 2015 - 11:08)

Mne rodicia tiez davali plienky a dudlik a to vsetko co k tomu patri ked som bola zla, a bolo to naozaj hrozne ale zato ucinne pretoze moji rodicia mi davali plienku aj do skoly a obliekali ma uplne ako miminko a urcite si to spoluziaci vsimli vsak sa aj posmievali a doma to bolo este horsie rodicia sa ku mne spravali uplne ako k malemu decku musela som cikat aj kakat do plienky a mama ked som za nou prisla ze som sa... Tak mi povedala ze v tom musim byt este pol hodinu a potom ma prebalila okupala a po obede spinkat s dudlikom von s kamaratkami som nemohla a tak som bola iba doma a poviem vam ze ked mi trest skoncil bola som dobra ako anielik lebo ked som len trosku odvravala tak uz mi mama dala na jeden den plienku takze to bolo dost prisne a teraz mam 16 a este stale u to u nas tak funguje..

GE710 (So, 18. 7. 2015 - 17:07)

Pochopitelně, že je to výmysl nějakého úchylného mozku. Psát o tom, jak dcera musí močit do plen před návštěvou, nebo při trestání svlékat děti do naha, to už zavání trestným činem týrání dětí, pokud by to byla pravda.
Proto doufám, že to sem píše jen nějaký pedofil, který má potřebu ventilovat své fantazie veřejně na internetu.

Lenka (Pá, 17. 7. 2015 - 15:07)

Každé dítě je jiné a na...Celý tenhle dialog mezi Katkou a Jitkou mi připadá naprosto smyšlený. Buďto to píše všechno jeden člověk a ukájí se u toho, nebo to jsou nějací vtipálkové.

A můžete mi tedy laskavě vysvětlit, jak to řešíte s velkou potřebou? To necháváte dceru do pken i kadit, nebo ji pouštíte na WC?
Připadá mi to naprosto hloupé a tomu o přebalování učitelkou ve škole nevěřím už vůbec.

KATKA (Pá, 17. 7. 2015 - 12:07)

Každé dítě je jiné a na...Jediná věc kterou nesmíš za žádnou cenu opustit je důslednost a stát si na svém pak to má cenu a ovoce se po pár dnech dostaví vyzkoušela jsem to a máme dceru tam kde ji potřebujeme.Dovede o věci prosit nemusím ji některé věci opakovat do nekonečna. KATKA

Jitka (Pá, 17. 7. 2015 - 11:07)

Každé dítě je jiné a na každého působí jiný trest. Věřím, že ty pleny fungují. Kamarádka tímto způsobem vychovává dceru. Sama jsem byla několikrát svědkem toho, jak je měla na sobě. Samozřejmě se šíleně styděla, navíc ještě když jsme přišli se synem. Maminka byla ale neúprosná a holka nás musela jít přivítat s varováním, že jinak dostává dva dny v plenkách navíc. Hodně se tím otupuje ten děcký vzdor, revolta, když se děcko vzteká a odmlouvá, rodiče kolem něj skákají a ono samo ani neví co chce. To je na těch plenkách opravdu sympatické. Kamarádka stanoví pevně podmínky trestu a z nich neustoupí. Seděli jsme u nich na terase, holka přišla prosit o klíče od záchodu, byla nesmlouvavá i když měla vlastně návštěvu a nechala ji před námi do těch plen počůrat, prosit mohla jak chtěla. Všichni jsme poznali z jejího výrazu na tváři, že se počůrala, to se zkrátka pozná, i když se snažila dělat jakoby nic a zadržovat to. Nevím ale, jestli bych na tohle u kluka měla trpělivost a nervy. Máme to tak, že za vážné prohřešky trestá manžel a skutečně velký průser donaha a oba. Tu a tam nějaký pohlavek je když je drzý nebo je to něco méně závažného.

KATKA (Pá, 17. 7. 2015 - 10:07)

třídní učitelka dceru...Jani když vidím že je to pro ni jeden z mála učinných trestů ,nechám ji v tom pěkně do konce.A třídí uč. je moje kamarádka,s ní jsem tento trest konzultovala.Výprasky ani zákazy nefungovaly toto opravdu zabralo.I teď o prázdninách chodí spát po večerníčku,je malá tak se tak k ní chováme katka

Janča (Pá, 17. 7. 2015 - 10:07)

Jitko,je to opravdu...třídní učitelka dceru přebalila?Tomu se mi nechce věřit.Já souhlasím s názorem co už tady psala Jitka.Trestáš hlavně sebe.

KATKA (Pá, 17. 7. 2015 - 09:07)

Kamarádka tento typ...Jitko,je to opravdu spolehlivé,víš jaké to bylo když jsem byla za třídní a řekla ji o dceřiných potížích? Ráda mi pomohla a dceru přebalila.Dcera si samořejmě máchá a pere plíny sama katka

Jitka (Čt, 16. 7. 2015 - 23:07)

Kamarádka tento typ trestání používá a nemůže si ho vynachválit. Já si myslím, že se tím ale dost trestá sama. Hlídat holku jestli čůrá do plenek a nejde na záchod, po každém čůrání pleny vyměňovat jako u mimina, to bych nezvládla. Nám pomáhá vychovávat prakl na koberce. Doporučuji vysázet pěkně na holý zadek až to štípe, ale ne mlátit do krve, to v žádném případě, bez dlouhého vysvětlování. Dávali jsme synovi na výběr i jiné tresty, ale zůstává u tohoto. Sám to chce, je to nejjednodušší.

Petra (Čt, 16. 7. 2015 - 17:07)

Petro,Vzhledem k tomu že...Já to myslela jinak, a sice jestli musí chodit v plenkách i do školy? Protože to si nedovedu dost dobře představit.

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 16:07)

Katko, jaká je u vás...Petro,Vzhledem k tomu že jsem nevěděla kudy kam A dcera dělala jednu skobu za druhou šla jsen na to během pár dnů! plínky,zásyp krém a gumové kalhotky se dají koupit,pak je jen třeba být neústupný Funguje to skvěle škola bez důtek prospěch o cca 40% lepší teď bude záviset na dceři jak dlouho je bude nosit Katka

Petra (Čt, 16. 7. 2015 - 15:07)

Adélo tak ji konečně ukaž...Katko, jaká je u vás obvyklá délka tohoto trestu? A jak to provádíš mimo období prázdnin, když chodí dcera do školy?

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 15:07)

Já si to pořád nedovedu...Adélo tak ji konečně ukaž kdo je pánem písni meilik písnu ti víc a usaď ji Nenech si ji růst přes hlavu KATKA

Adéla (Čt, 16. 7. 2015 - 14:07)

Adélko já už jsem tento...Já si to pořád nedovedu moc představit. Když jí příkažu si tu plenu obléct, tak ji tak nanejvýš potrestám tím, že ji má na sobě. Těžko do nich bude čůrat, to bude chtít na WC. S těmi mini jsem to nepochopila. Naše Jana je starší, půjde do pětky, není to malé dítě. Zrovna dneska jsem měla sto chutí ji nějak potrestat, co vyváděla, když přišla babička, to se nedá povídat. Ta si oak myslí, jak ji špatně vedeme.

Jitka (Čt, 16. 7. 2015 - 11:07)

Jitko písni meil písnuti...Katko napiš prosím na mail: [email protected]
Díky.

KATKA (Čt, 16. 7. 2015 - 10:07)

Katko, a jak se vám...Jitko písni meil písnuti Katka

Reklama

Přidat komentář