Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (So, 18. 10. 2014 - 15:10)

Co dcera (nevlastní) říká...Holce se klukovi prádlo líbí,radí mi,když ho vybírám.Posmívala se jeho reakcím,když začal nosit tanga,ale jinak ne.Elasťáky nosí kluk na sport,někdy na doma,dobré jsou,ale že by jsme jim fandili,to bych neřekla.

Tom (So, 18. 10. 2014 - 14:10)

Ono mu to nevadí,holce je...Co dcera (nevlastní) říká na jeho spodní prádlo, neposmívá se mu?

Fandíte také elasťákům? I pro kluka jsou pěkné a sportovní, není to na chození do školy ale na volné chvíle venku v létě si myslím ideální a splňují vaše požadavky na těsné, moderní a vzdušné prádlo.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 22:10)

Ono mu to nevadí,holce je taky čtrnáct (je nevlastní),kluk se styděl,nemůže za to,tak se to vyřešilo takhle.

!!! (Pá, 17. 10. 2014 - 21:10)

Ještě loni spal jen ve...To jste pěkný sadisti,když ho držíte ve slipech i v noci.Kolik je holce,že to nesmí vidět?

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 21:10)

On spí ve slipech?Tak se mi...Ještě loni spal jen ve volných trenkách,od jara si pod ně bere slípky,manžel to chtěl.Kvůli častým erekcím,aby to holka neviděla a také už po ránu tam má občas mokro:-),tak jsou slipy také dobré.

Ríša (Pá, 17. 10. 2014 - 21:10)

On spí ve slipech?Tak se mi...Co je divného na tom spát ve slipech?O co je to divnější než spát v jakémkoliv jiném prádle?Já spávám třeba někdy na ostro,jinak většinou ve slipech a v tričku.

!!! (Pá, 17. 10. 2014 - 20:10)

Tak nějak se mi zvedá...On spí ve slipech?Tak se mi taky zvedá kufr!

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 20:10)

Když jsem byl klukem tak mi...Tak nějak se mi zvedá žaludek.To nemělo s hygienou nic společného.Náš kluk má do školy v batohu slipy náhradní,kdyby bylo potřeba,každé ráno čisté a večer další čisté na spaní.Asi by se divil,kdyby na něj po vysprchování nečekaly voňavé gaťky!

Karel (Pá, 17. 10. 2014 - 19:10)

Když jsem byl klukem tak mi mamka měnila školní trenky jednou týdně, fungovalo to tak, že jsem lepší trenky vzal do školy, po návratu ve14 hod je sundal, vzal si domácí a ty školní zase druhý den ráno a tak to chodilo do pátku.vždy odpoledne převléknout.Změnilo se to až po zahájení ejakulace, kdy jsem mohl měnit častěji,ale denně to nebylo.Bylo to v 70-80.letech

jiřík (Pá, 17. 10. 2014 - 19:10)

je cuckold a osobní otrok své paní-odpustte mu to-on za to nemůže,vid jiříčku?

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 18:10)

Hygiena apod. samosebou ne...Jéé.Jaké praktiky a feminizace,nic takového mne nenapadlo.Z čeho tak usuzujete?Asi ty tanga,že jo?Tak ty jsou pánská XS.Vím,nemá to každý,ale líbí se mi,tak proč je nekoupit.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 18:10)

Ty podrž taško jsi snad...Ohavnost a experiment je nutit kluka k hygieně a výměně prádla???

jirka (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

Pardon
Tuhle zuzana , onde...Me se ta prisnosf te Zuzany ci Hany moc libi .

jirka (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

Ano stvoření typu hany by...Hanu neznam .

jirka (Pá, 17. 10. 2014 - 16:10)

A když z něho nebude...Tak bude poslouchat zenu, no a ? Ta zena treba bude rada, ze ji posloucha
Ja svou take posloucham. Lepsi nez zeny mlatit .

Lea (Pá, 17. 10. 2014 - 14:10)

no co tak z kluka bude...A když z něho nebude teploušská děvka,tak podpantoflák vycvičený poslouchat ženu určitě.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 14:10)

no co tak z kluka bude...Většinou ženy mi chválí výběr prádla pro kluka,s touto reakcí jsem se setkala jen u bývalého manžela.Jakoby to psal on...

Alena (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

To už se dlouho...no co tak z kluka bude další homoušek-vždyť už jich je-bude jen další v řadě.

?,, (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

Je to hlavně moje věc,já...Ve vaší domácností chybí někdo,kdo by řídil domácnost z pozice muže a který by tobě pořádně seřezal prdel,že by si tejden nesedla.Když je v domácnosti jenom žena bez muže,tak se ze ženy stavá fúrie utržená ze řetězu.

Zuzka (Pá, 17. 10. 2014 - 12:10)

A co když kluk tebou...To už se dlouho nestalo.Když mu bylo deset a dostal poprvé bikinky,tak si je nechtěl natahovat do zadku,tak jsem mu je každý den dávala já,než si zvykl.Ve třinácti měl zas trochu problém s tangáčema,ale to už jen blbě kecal,nakonec je vždycky oblékl sám.

Reklama

Přidat komentář