Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Čt, 9. 10. 2014 - 17:10)

Já myslím,že problémy s převlékáním nemá.Líbí se mi všechno prádlo,které nosí,mám z toho radost.

jarda (Čt, 9. 10. 2014 - 12:10)

Jednoduše jsem mu je dala a...Nezavidím mu jeho pozici třeba o tělocviku nebo při převlékání ve společných šatnách.Přece jen tanga na klukovi nejsou zcela běžná.To máš takovou radost,že kluk nosí jiné prádlo než ostatní?

Zuzka (St, 8. 10. 2014 - 15:10)

Jak jsi dokázala přimět...Jednoduše jsem mu je dala a musel si je obléct,jinak bych mu je natáhla sama.Je mu skoro patnáct,tangáče má od třinácti.Nevím,jestli to spolužáci ví,asi jim to bude fuk.A holku z něho nedělám.

Tereza (St, 8. 10. 2014 - 13:10)

Tak si je nos sama ty boxerky...No co bych měla vidět,jsou hezký,klukovi je kupuju,je mu v nich fajn a nic jiného nepotřebuje.Měla bych pocit viny,kdybych ho nutila ,aby nosil tanga!

jarda (St, 8. 10. 2014 - 12:10)

Oblečení pro kluka...Jak jsi dokázala přimět kluka k nošení tang?Kolik mu je a jak na to reagoval,když je dostal poprvé?Zuzko,vědí o tom třeba jeho spolužáci?A nesnažíš se z něj dělat tak trochu děvče?

Zuzka (St, 8. 10. 2014 - 11:10)

Tanga nosím,ale nejsou moc...Oblečení pro kluka vybírám já,vezme si na sebe to,co mu připravím.Nebudu tvrdit,že tanga miluje,ale smířil se s tím,že jsou součástí jeho prádelníku.Nekupuji mu prádlo v nějakém sex shopu,ale většinou značkové,určené na každodenní nošení.Boxerky nosí také,a řekla bych,že je cítí v zadečku víc,než kdejaká tanga.

Fefe (St, 8. 10. 2014 - 08:10)

Tak si je nos sama ty boxerky...Suhlasim s kolegom, boxerky su uz out, nosim jockstrapy na sport a behanie, tanga podla nalady a priliehave boxerky ale iba boxerky no zblaznil by som sa...

Pepa (St, 8. 10. 2014 - 08:10)

Nejsem puritánka,boxerky...Tak si je nos sama ty boxerky ,když se ti to tak líbí ,a uvidíš .

Fefe (St, 8. 10. 2014 - 07:10)

Zuzko,já se vsadím že...Mila Tereza, som chalan so slovenska mam 26 rokov a nosim tanga uz par rokov, bol som tento rok v chorvatsku a manzelsky par so synom z ciech teda od vas niekde z brna myslim, na mna pozerali ze co to mam na sebe ked som sa opaloval, upozornujem ze som ich mal iba na opalovanie ked som lezal, ked som isiel do vody prezliekol som sa a ani som v nich nestal a nechodil, lebo je to vec pohladu, zapocul som od nich ze je to nevhodne a absolutne to nepatri na chalapa... preco nie? ja proti tomu nic nevidim a panske tanga rad nosim, baby ktore som mal v posteli na mna chvilku pozerali ale potom vzdy usudili ze sa mi velmi hodia a chceli aby som ich mal skoro vzdy na sebe lebo ich to rajcovalo...

Tereza (Út, 7. 10. 2014 - 22:10)

Zuzko,já se vsadím že...Nejsem puritánka,boxerky považuji za současné moderní prádlo pro kluky, dostatečně komfortní,na rozdíl od miniaturních tang nebo bikinek.

Tereza (Út, 7. 10. 2014 - 22:10)

Terezo,ty tanga...Tanga nosím,ale nejsou moc příjemná.Proto Zuzky kluka lituji,zvlášť,když je musí mít, kdykoli si Zuzka umíní.Nebo je snad nosí rád a podle svého uvážení?Asi ne ,že Zuzko?

Ríša (Út, 7. 10. 2014 - 20:10)

Terezo,ty tanga...Zuzko,já se vsadím že Tereza taky nosí tanga,stejně jak spousta jiných žen a dívek,ale je asi puritánka,které je proti mysli že by měl i kluk nosit spodní prádlo typu tanga.No,myslet si že by kluk měl nosit jen vytahané trencle či maximálně boxerky,je naprosto přežitý názor,přesto ho ale mnohé neprogresivní osoby,zvláště ženy které samy tanga nosí,kupodivu propagují.Proč to puritánství?U holek taky nikdo nekomentuje jejich prádlo a nebo plavky.

Ríša (Út, 7. 10. 2014 - 20:10)

Ani se mi nezdá slušné...Tak bych to opravdu neviděl,spoustu holek má taky na pláži tanga plavky,a na to nic neříkáš?Je to prostě celé o tom,že se někdo rozhoduje na základě osobního zdání,co je na veřejnosti patřičné a co ne.Nejde tady o nic divného nebo nenormálního,pokud i kluk nosí tanga plavky.Jako spodní prádlo jsou skvělé,a jako plavky rovněž,a nevím proč by se měl kluk za to stydět.Něco jiného by bylo,kdyby rodiče nuniti nosit svého potomka nosit spodní prádlo jaké oni chtějí,přes jeho vyložený odpor a averzi k tomu prádlu.Ale nevidím problém,když si kluk zvykne,pak už mu to ani nepřijde.

Pavel (Út, 7. 10. 2014 - 17:10)

Terezo,ty tanga...Přesně tak jde o pohodlí.

Zuzka (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

Tomu říkáš výchova,nutit...Terezo,ty tanga nenosíš?Myslím že nikoho netraumatizují,je to příjemné prádlo,do kterého není třeba nikoho nutit.

mirek (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

když má kluk meknou a umytou prdelku, proč by nemel mít tangače, taky pytlík je hodne videt...

Pavlína (Út, 7. 10. 2014 - 14:10)

Náš kluk taky nosí tanga,hlavně v létě,bez nucení a traumat.Má je od patnácti,to už dávno není nic extra,jen se nestydět to přiznat.

Tereza (Po, 6. 10. 2014 - 21:10)

Těm,kteří mne tu...Tomu říkáš výchova,nutit kluka nosit tanga? Ten kluk musí mít trauma z toho,jaké ho nutíš nosit prádlo!Podívej se kolem sebe na jeho vrstevníky a neztrapňuj ho kalhotkama!

Zuzka (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

A proč teda měl tanga pod...Pod normální plavky nemá nic,ale pod volné koupací šortky má tanga,aby se schovala případná erekce.

Marcus (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)

Těm,kteří mne tu...A proč teda měl tanga pod normálníma plavkama do vody? :D

Reklama

Přidat komentář