Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Ne, 12. 10. 2014 - 10:10)

A pevně doufám,že to jsou...Jistě že chlapecké,jen černé bokovky jsou dívčí,ale neví o tom.

??? (Ne, 12. 10. 2014 - 10:10)

Rifle jako všichni,v létě...A pevně doufám,že to jsou rifle panské,ne dámské.

Zuzka (Ne, 12. 10. 2014 - 10:10)

Mohu jeden dotaz Zuzko? Klidně dotaz můžete.Jinak mám kluka naučeného,že ho v prádle nemá nikdo vidět,je to jako být nahý.Ani po domě se u nás v prádle nechodí.

Ríša (Ne, 12. 10. 2014 - 10:10)

Náš kluk se v prádle také...Skoro každý z nás nosí nějaké prádlo,vyjma těch co jsou skalní příznivci chození na ostro.Ale myslím si,že se není třeba stydět za žádné prádlo které nosíme.Pokud na to přijde řeč,tak klidně někomu prozradím že nosím nejčastěji pánské tanga,a nebo pánské bikiny,ty sedí taky perfektně.A že se podobají dámskému prádlu,je to snad nějaký problém?Cožpak dělám na veřejnosti schválně přehlídku ve spodním prádle?.Na druhé straně chápu,že dospívající kluk to může cítit docela jinak,může mít pocity trapnosti v případě,že se někdo třeba i jen nechtě dozví nebo si všimne,jaký druh prádla nosí.Někdy mohou hrát roli obavy z posměchu atd.,ale v žádném případě není na místě mít obavy z nějaké negativní reakce okolí.Protože je to naše prádlo,a my se v něm cítíme nejlíp.A každému je po tom houby co nosíme,tedy zvláště těm kteří rádi kritizují.Já se nestydím převlékat např.ani před kámošema,vždy se tváří k prádlu mému a nebo jiných známých normálně,a nebo nevšímavě.

Ondra29(pravý) (Ne, 12. 10. 2014 - 10:10)

Rifle jako všichni,v létě...Mohu jeden dotaz Zuzko?

Zuzka (Ne, 12. 10. 2014 - 10:10)

A jaké nosí kalhoty?Rifle jako všichni,v létě trenky nebo kraťasy.

??? (Ne, 12. 10. 2014 - 09:10)

A jaké nosí kalhoty?

Zuzka (Ne, 12. 10. 2014 - 09:10)

Náš kluk se v prádle také stydí.To je snad normální,že nikomu nechce říct,co má pod kalhotami.

Kamil (So, 11. 10. 2014 - 20:10)

Odkud jste se informoval?Pokecal jsem s pár klukama po mejlu a prošel jsem několik dotazníků.
například tady
http://forums.govteen.com/surveys-polls/276701-male-survey-boys-only-15.html
V zahraničí se o spodním prádle mluví mnohem častěji než u nás.
U nás se spoustu kluků stydí mluvit a psát o tom, že nosí slipy. Pokud nosí tanga, tak většinou tajně, aby o tom rodiče nevěděli.

Zuzka (So, 11. 10. 2014 - 18:10)

To je zbytečná úvaha,kluk je na svoje prádlo zvyklý.Proč by neměl být šťastný?

Helena (So, 11. 10. 2014 - 17:10)

Já nepovažuju za nic...Možná to bylo lepší v neforemném,než dokonale obtaženém.Nemyslím,že je ten hoch šťastný.

Zuzka (So, 11. 10. 2014 - 15:10)

Tak jsem si udělal průzkum,...Odkud jste se informoval?

Kamil (So, 11. 10. 2014 - 12:10)

Tak jsem si udělal průzkum, jaké spodní prádlo nosí kluci kolem 15-ti let.
Zhruba 40 procent nosí boxerky, zhruba 30 procent nosí trenky, zhruba 20 procent nosí slipy, tak 2 procenta nosí tanga a zbytek to střídá.
Mimo to, tak polovina kluků párkrát za měsíc nosí jiné prádlo než normálně (třeba běžně nosí boxerky, občas trenky a 4x za měsíc nosí slipy).
Hodně záleží na tom, co nosí ostatní kluci ve třídě. Setkal jsem se s tím, že třeba 95 procent kluků ve stejné třídě nosí slipy (což je dneska dost vyjímečné).
Je to na základě různých dotazů a dotazníků.
Zajímavé je, že třeba kluci i muži v Polsku nosí slipy mnohem častěji něž u nás. A v Japonsku nosí slipy snad úplně všichni.
Asiati hodně nosí slipy, naopak většina evropanů spíš nosí boxerky a trenky.
V USA zase hodně nosí spodky-tedy bavlněné volnější slipy s vysokou nohavičkou a rozparkem.

Ríša (So, 11. 10. 2014 - 11:10)

Takovy uchylove jako ty...Já nepovažuju za nic úchylného dávat dětem určitý druh prádla,to z tím vůbec nemá co dělat.Já vím podle sebe,že i když jsem mini prádlo jako dítě neměl,ale spíš pravý opak,neforemné a shrnující se trenky,tak jsem byl velmi nespokojený a nesvůj.

ludvíček (So, 11. 10. 2014 - 11:10)

A co kluk?Je rád nebo nerad?

Darek (So, 11. 10. 2014 - 11:10)

Takovy uchylove jako ty Zuzano by deti nemeli mit!

Zuzka (So, 11. 10. 2014 - 11:10)

Doba těsných riflí a...Ale od té doby se dost změnilo,hlavně materiál prádla.Ten je více pružný a vzdušný,takže ho můžete dát klukovi natěsno bez obav.Já mini prádlu fandím a klukovi ho dávám a dávat budu.

Helena (So, 11. 10. 2014 - 09:10)

Doba těsných riflí a slipů už tu jednou byla a vyprodukovala velké množství mužů,kteří mají problém s kvalitou spermatu.

Tereza (So, 11. 10. 2014 - 08:10)

Tak pokud si vzpomínám na...Málokterý kluk chce nosit mini prádlo, bývá to většinou z donucení od rodičů.

Helena (Pá, 10. 10. 2014 - 20:10)

Tak pokud si vzpomínám na...Nic proti tomu nemám,když si dospělý muž vybere prádlo podle chuti,třeba tanga,je to jedno.Tady jde o to,že chlapec nemá na výběr,prádlo vybírají rodiče,převážně matky.Tak záleží na jejich empatii při výběru prádla.Jezdíme hodně do akvaparků,dost často vidím,že se čím dál víc mamin kupuje klukům prádlo spíš na efekt než na příjemné nošení.Hloupá móda pro hloupé mamky.

Reklama

Přidat komentář