Reklama

klystýr, výplach střev

Mony (Ne, 27. 4. 2008 - 11:04)

Ahoj Kačo,určitě ti pomůže klystýr!!!Já ač nechtěla zhazovat jsem zhodila asi 3kg za 14dní a nejlepší je,že se držím na váze.Ty návody jak začít s klystýrem najdeš na netu,nebo tady se o tom debatovalo.Začni tak jak to budeš cítět,já začla s půllitrem,a valila jsem na záchod,druhý den jsem ten půllitr dala 2x,a tak postupně zvyšovala.První týden denně,pak obden,pak 3x v týdnu,a pak jak to budeš cítit.O úspěšnost jde,když to v sobě nějakou chvíli udržíš,ale určitě ti to nepůjde hned ze začátku.

Ib:jakpak se máme?Dnes je nádherný den:-)

kača (So, 26. 4. 2008 - 18:04)

ahoj,chtěla bych se jen zeptat pomůže mi klystýr při hubnutí?vyzkoušela jsem dost diet a stále se mi nedaří zhubnout.Mam problem s vyprazdněním.jak často to opakovat?nemuže mi to uškodit?Děkuji za odpověd.

jira (St, 16. 4. 2008 - 16:04)

Ahojky Renčo. Moc Tě zdravím a přeji pohodu a klídek při prvním klystýru. Ničeho se neboj. Klystýr nebolí a ani není nepříjemný. Hlavně si moc vody pro začátek nedávej a hezky vše namazat.Uvidíš,že to bude dobré. Já jsem se také poprvé bál ale nyní je vše v pohodě.

Renča (St, 16. 4. 2008 - 10:04)

Ahojky, zdravím všechny příznivce klystýrů, už jsem si koupila soupravu, teď ještě sbírám informace,trochu odvahy,čekám na nějaké soukromí a jdu na to. Držte mi palečky.:-)A ten půst mě taky dost láká, tak uvidíme, co s tím provedu.Mějte se krásně.

jira (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

To jo ale v žaludku že ano.

Kája Ká (Ne, 13. 4. 2008 - 21:04)

Ahoj,
dnes jsem držel v sobě 1,5l vody skoro 14 hodin. Občas mi uteče tak dcl, a já se musím jít převléci.

lb (Ne, 13. 4. 2008 - 11:04)

Pro tebe Samo:
Já jen zmínil názvy některých knih pana Malachova.A když jsi ještě nic od něj nepřečetl,tak prosím neurážej.Neukazuje to na to,že vůbec můžeš do něčeho kecat.A co se týče urinoterapie,spousta lidí si ji nemůže vynachválit.Asi jsi ještě nebyl pořádně nemocný a v tísni.Asi jsi měl tak maximálně zarděnky a rýmu.Jsem zvědav,co budeš psát,až vážně onemocníš a doktor ti nepomůže.Možná jsi jen mladé ucho,které zkrátka musí kecat do všeho a urrážet normální lidi.
pro Mony: Zdravím a nedej se otrávit.Můj profesor češtiny na střední - to už je hodně dávno - říkal : Přečtěte si co chcete,závěry si musíte udělat sami

Mony (Ne, 13. 4. 2008 - 09:04)

Samo:děkujem za názor,máš na něj právo:-)

Jira (Ne, 13. 4. 2008 - 09:04)

Ahoj Samo. Nejprve si přečti knížku Sám sobě doktorem od p. Dr.Cingroše kde o tom všem píše.Sám jsem ji četl a tak vím o čem tam je řeč.

Samo (So, 12. 4. 2008 - 23:04)

Z dialogu, který tu vede jistý lb s Mony, bych odhadoval, že lb čte spoustu ptákovin a bude si moci před svou zkratku dát písmenko b. Snažit se o očistu těla zevně i zevnitř je dobré, ale zmínka o tzv. urinoterapii je horror. Lít do čistého střeva tělesný odpad, tedy s prominutím - chcanky, to je děs. To je srovnatelné s koprofagií - brr, fuj tajfl. A pokud jde dlouhodobý půst - ten nemůže dělat ten kdo pracuje, ať rukama nebo hlavou. Na práci je třeba energie, tedy jídlo. Lehké a vyvážené. A pokud jde o karmu, tedy ne plynový ohřívač vody, v Indii se o ni nikdo nestará (osobní zkušenost z delšího pobytu) a u nás se o tom plká ostošest. Miláčkové, rozum do hrsti.

Jira (So, 12. 4. 2008 - 17:04)

Ahojky Mony. Já si myslím,že by jsi to měla zkusit. Dát si třeba 3 2l klystýry pěkně pomalounku za sebou a pak by jsi viděla. Třeba začít večer s předčištěním a pak hned 2l. a ráno si dát další.Ale opatrně a uvidíš. Lepší by byl hydrocolon ale ten stojí peníze. Držím palce.

lb (Pá, 11. 4. 2008 - 19:04)

Mony myslím že má.Tělo si alespoň trochu odpočine od práce - zažívání.Ale o očištění organismu to není

Mony (Pá, 11. 4. 2008 - 19:04)

A jak dlouho ho budeš držet?Myslíš že to má cenu aspoň ten denní půst?

lb (Pá, 11. 4. 2008 - 18:04)

Mě bude obzvlášť zajímat ta karma.To může být zajímavé.Půst jsem zatím nedržel,byla zima a to se nedá.Když nejíš,tak se tolik neprokrvují končetiny a člověk by mohl přijít k úhoně.Ale úplněk je tuším 20ho,takže hurá na to.

Mony (Pá, 11. 4. 2008 - 18:04)

Koukala jsem na ně na netu,jsou:-)

lb (Pá, 11. 4. 2008 - 18:04)

Bioenergetika člověka
Urinoterapie a biorytmologie
Očista těla a správná výživa
A potom vyšli ještě nějaké,ty bohužel nemám.Třeba myslím Uzdravení karmy.Budu se muset poohlédnout,jestli jsou ještě k mání

Mony (Pá, 11. 4. 2008 - 17:04)

Tak jsem si zašla domů na sváču:-)Mám do 20h.
Ty máš všechny jeho knihy?Nebo které máš přečtené?

lb (Pá, 11. 4. 2008 - 16:04)

Do kolika máte?Dnes jsem se ptal na Malachova,budu si ho muset taky objednat.V jedné knize píše o očistě taky

Mony (Pá, 11. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj Ib,tak chřipka jo?To se nejlíp léčí tělo na tělo:-))
Já jsem teď zase v pohodě,až se bojím to říkat,ono se to pak obrátí:-)Je dneska nádherně a já sedím v práci:-(

lb (Pá, 11. 4. 2008 - 08:04)

Ahoj Mony,skočila na mě nějaká chřipka,tak jsem zůstal doma.To očištění bude opravdu základ.Bez toho bude zřejmě jakákoli snaha marná.Od doktorů dostaneme léky,které nám dál zanášejí tělo.Takže koloběh.A co ty?

Reklama

Přidat komentář