Reklama

klystýr, výplach střev

Mony (Út, 8. 4. 2008 - 10:04)

Ahoj Jíro,no tak jsem zas dopadla!Při klystýru mi zas praskla ta trhlina:-(Ten tlak ,jak to šlo ven,mi to narval:-(Takže zase léčení na dlouho,a žádný klystýr.Snažím se nemít zácpu a ono mi to narve ten tlak.Chjo:-(

Sváťa (Út, 8. 4. 2008 - 08:04)

Předtištění není třeba, já do sebe dostanu bez problému 4 litry hned při prvním nálevu. Jde o to, aby člověk před klystýrem zašel na velkou.

Jira (Ne, 6. 4. 2008 - 17:04)

Ahojky Mony! Ten klystýr si dělej podle vlastní potřeby. Sama poznáš kdy si ho tělo vyžádá. Ale já si myslím,že jednou týdně to bohatě stačí. Samozřejmě nejdříve se ale předčisti menším klystýrem třeba balonkem a pak si dej hned větší 1,5l.

Mony (Pá, 28. 3. 2008 - 08:03)

Ahojte všichni,díky za rady:-)))Zkusím a napíšu...
Ahoj Ib,mám jí objednanou,ve městě jí neměli,copak ty jí máš?Čteš?

Bert (Čt, 27. 3. 2008 - 22:03)

Pro Mony: K tomu, co považuješ za vliv nějaké pijavice: Nejde-li ven, co by mělo jít, dej si malý klystýr (tak asi něco přes půl litru) vlažné vody, rychle to do sebe nalij z výšky asi 1,5 metru a hned to vypust. To se nepočítá jako pořádný klystýr, který má mít teplotu 40 až42 stupňů, objem 2 až2,5 litu a výška irigáru nad análním otvoremm má být (jak už tu Majka a Jira radí) od 45 do 70 cm. Tu "rychlovku" můžeš dělat třebe obden bez obav o zdraví.

Jira (Čt, 27. 3. 2008 - 16:03)

Ahojky Mirko!Nemůže! Protože klystýr je nálev do konečníku do střev a Ty polykáš prášky do žaludku a za hodinu se takhned neuvolní to je rozdíl. Neboj se.

Jira (Čt, 27. 3. 2008 - 16:03)

Ahoj Mony.Tak vysoko si irigátor nedávej jen asi 60- 75cmvysoko a uvidíš, že to bude vše lepší.Je to tak jak radí i Majka.

Majka (Čt, 27. 3. 2008 - 13:03)

Mony, 1,5 metrů je hodně vysoko, dej si irigátor tak půl metru vysoko a uvidíš, že to bude mnohem příjemnější a dostaneš do sebe i mnohem víc vody, jen to bude déle trvat. A taky je důležité si změřit teplotu vody, aby byla kolem 40 stupnů, což uvolní střeva. Pak není problém dostat do sebe 2,5 až 3 litry a klidně je v sobě držet čtvrt hodiny. Zkus to a napiš, jak se podařilo.

mirka (Čt, 27. 3. 2008 - 12:03)

udelala jsem si klystyr asi hodinu po vziti antikoncepce, muze to mit nejaky vliv?
dekuji mirka.

lb (Čt, 27. 3. 2008 - 12:03)

Ahoj Mony,jak se daří?Až se opravdu vyčistíš,tak budeš opravdu překvapená,co v těch střevech máš.Koupila jsi Malachova?

Mony (Čt, 27. 3. 2008 - 11:03)

Radku:Jen první týden jsem to dělala denně,všude se o tom píše...tak nevím.

Majko:je to asi 1,5m nahoře na věšáku na prádlo,je to moc?Ale necítím nějaký bolestivý tlak,jen to neudržím,a ten tlak si reguluji tím závitem:-)

Berte:díky:-))...no,chtěla jsem to nechat jednou za týden,a včera jsem se nemohla vy....:-(Já v těch střevech mám snad nějakou pijavici...

Radek (Čt, 27. 3. 2008 - 10:03)

Ježiš, Mony, každej den? To si akorát vymlátíš ty hodný bakterie!

Majka (Čt, 27. 3. 2008 - 09:03)

Mony, jak vysoko si dáváš nádobku s vodou, že vydržíš jenom dva litry??? Nemáš ji náhou vysoko, což by způsobovalo nepříjemný tlak???

Bert (St, 26. 3. 2008 - 21:03)

Mony, ty kočko tápající. To víš, že jednou týdně klystýr je tak právě. Nemusíš se řídit kalendářem, ale hlavně věnuj pozornost tomu, jak se cítíš. Někdy je nutné tu pauzu mezi klystýry zkrátit i na 4 dny, jindy je možné ji natáhnot i na 2 týdny. A ten koncert v břiše má dva důvody. Jak přichází natrávená potrava z tenkého do tlustého (prázdného) střeva rychle se tam množí ty správné bakterie, no a při tom vznká dost plynu. V téměř prázdném střevu pak bubliny dělají, co dovedou. Tento jev je u někoho intenzivní, u někoho sotva patrný. Jen se nepouštěj do žádných extrémů. Proti přírodě nelze jít, ale je dobré jí pomáhat.

Mony (Út, 25. 3. 2008 - 11:03)

Ahoj Jíro:-)
První týden jsem dělala denně,pak 3x v týdnu a teď jednou týdně,a v tom chci pokračovat,jen jednou týdně,je to moc?

Jira (Út, 25. 3. 2008 - 11:03)

Ahojky Mony! Jak často si ten klystýr dávš? Nepřeháněj to s nima. Jednou až dvakrát týdně to úplně stačí.

Mony (Út, 25. 3. 2008 - 10:03)

Já od doby co si dávám klystýr,tak pořád škručí ve střevech,je to normální?

Bert (Po, 24. 3. 2008 - 13:03)

To, co radí Samo Haně pro hubnutí, je metoda, která funguje. Ze začátku je však vhodné aplikovat si klystýr každých pět dní. To se týká prvních osmi až deseti aplikací. Některá děvčata si dávají na začátku léta dva i čtyři klystýry denně po dobu několika dnů v domnění, že zhubnou. Mohou si tím však způsobit veliké problémy.

Mony (Po, 24. 3. 2008 - 09:03)

Ib:já nejsem nějaký jedlík,ale jak jsem začla s půstem,tak jsem to teda nevydržela:-(ale asi je to tím,že jsem v práci byla v poho,ale jakmile jsem přišla domů,zmocnila se mě šílena chuť na jídlo.Ale nevzdávám to,zkusím to znovu:-)A co říkáš na tzn.jabkovou dietu?kdy jíš vlastně jen jablka?A jak se předpřipravuješ na tu hladovku?
Mladý pán?Ten je po mě,snaží se jíst co je zdravé:-)))On teď po té operaci víc na sebe dbá,zkouším vysadit mléčné výrobky,ale nevím zda je dobré to nahradit třebas sojovým mlékem.
O Malachovovi jsem slyšela,zítra jdu do města kouknu se.

Samo (Po, 24. 3. 2008 - 01:03)

Hubnutí-Hana 17.3. Hano, klystýr je moc dobrá pomoc při hubnutí a při formování figury. Nejdříve si uprav stavovaání a hlídej si co jíš, kolik a kdy. K tomu přidej pořádnou dávku pohybu, skoro každý den, něco mezi půl a hodinou. Pak má cenu začít s klystýry. Tři až čtyři dny po sobě si dej pořádný klystýr 2 až 2,5 litru. Potom už si dávej klystýt jednou za 5 až 8 dnů, podle toho, kak se budeš cítit. Nejdříve se vypláchni asi litrem vody 30 až 35 stupňů teplé (stačí, když to v sobě podržíš asi 2 minuty). Pak si dej ten pořádný klystýr, ale ten by měl mít teplotu 42 stupňů. Podrž to v sobě 3 až 5 minut. Nezapomeň, že klystýr pomůže, ale sám nic nezmůže. Já tímhle stylem bojuju o figuru už 11 roků a docela se to drží.

Reklama

Přidat komentář