Reklama

klystýr, výplach střev

Mony (Čt, 10. 4. 2008 - 21:04)

Díky Jíro,ale to je krátkodobé,nesmí se to brát dlouhodobě,a nesmí se to brát když jsou trhliny:-(Asi Ib má pravdu,budu muset se chytnout tvrdého půstu,očistit se......dneska jsem zkoušela klystýr,a už je to tam v pohodě,tak bych se ještě zeptala,udělala jsem si takové to předčistění z půllitru,pak jsem do sebe dala skoro ty dva litry,a naposled bylinkový půllitrový nálev,a i při tom posledním klystýru šly ze mě kousky "fůj fůj",tak by mě zajímalo,jestli se klystýr má dělat tak dlouho dokud neteče čistá voda????Díky

Jira (Čt, 10. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj Mony. Mám pro tebe ještě jednu radu. Zkusila jsi už glycerinové čípky? Ty zakoupíš v lékárně a můžeš si jeden zvést ráno nebo večer když jdeš spát.Ráno, záleží na tom v kolik hodin vstáváš do práce.

Mony (St, 9. 4. 2008 - 17:04)

Díky,aspoň někdo to tu bere vážně:-)Já zinek beru,ale selen ne,tak vyzkouším!!

Samo (St, 9. 4. 2008 - 15:04)

Poslyšte, děvčata, jestli praská kůže-ať je to kdekoli- tak asi něco chybí v potravě, nebo někde něco nefunguje tak, aby se to z potravy dalo získat. Takže, zkuste zinek a selen. V tom, co jíme je ho moc málo. Moje zkušenost: pomohlo.

Samo (St, 9. 4. 2008 - 15:04)

Poslyšte, děvčata, jestli praská kůže-ať je to kdekoli- tak asi něco chybí v potravě, nebo někde něco nefunguje tak, aby se to z potravy dalo získat. Takže, zkuste zinek a selen. V tom, co jíme je ho moc málo. Moje zkušenost: pomohlo.

Mony (St, 9. 4. 2008 - 08:04)

Ahoj Lindo,to je fajn:-)Myslím si že málokdo se zajímá o zdraví,dokud mu pomalu smrt neklepe na dveře.
K té trhlině,pokud to máš jen měsíc,tak to máš super,já se s tím trápím rok,a trhlina ztrácí schopnost se zacelit!Já s pitím problém nemám,vypiju až 4l denně,nejím pečivo.Jím docela zdravě:-)
Taky mám slabou vůli,nevydržím,obdivuji Ib,že dokáže 10dnů nejíst!U mě je i ten problém,že musím vařit,a to je hrůza držet hladovku,ten den,dva by šly,ale taak dlouho bych nezvládla.A ještě co se týče toho klystýru,pokud nemáš tu trhlinu zahojenou,tak opatrně,já si ji narvala klystýrem,tím jak to ze mne vyvalilo,ten tlak to natrhl.
Ib:co v práci blbnete?Můžu-li vědět:-)

Linda (St, 9. 4. 2008 - 08:04)

Pro Ib: Díky moc! O hladovění jsem toho četla i dost na netu, ale mám slabou vůli, takže 3 dny bylo maximum a nevěřím, že ho někdy pokořím :-) Navíc, jak jsem psala, nebylo to jen o vodě - "pila" jsem i zeleninové vývary (1x denně). Když vydržíš hladovět i 10 dnů, jak a hlavně kolik dnů potom najíždíš na normální stravu? Na půst jsem se připravovala 2 dny dopředu tím, že jsem jedla jen ovoce a zeleninu - pak tři dny nic a pak zase dva dny pozvolna zeleninu atd. Nejhorší je, že když takové půsty držím, mělo by se hodně pít, jenže s tím mám problém. Někdy se ani během dne na pitný režim nevzpomenu. Je to špatný, ale bohužel... Mám co napravovat :-) Mějte se krásně!

lb (Út, 8. 4. 2008 - 20:04)

Ahoj Lindo,zdravím.To je milé překvapení.Člověk naladěný na stejnou vlnu.Zmíněné knihy jsou - Cingroš : Sám sobě doktorem a Malachov : Hladovění.O tom hladovění toho existuje víc.A klidně se zapoj,když budeme vědět,tak poradíme.Eventuelně sdělíme názor.A naopak.Ano?

Linda (Út, 8. 4. 2008 - 19:04)

Pro Mony a Ib: Pročítám si už delší dobu tuto diskuzi - hlavně Vaše příspěvky. Mony mám podobné trápení jako Ty (trhlina). Sice se mi to stalo poprvé a je to asi měsíc, ale sama na sobě vidím, že to je jen o zdravém způsobu a také dostatek tekutin, což je právě u mne problém. Tebe Ib obdivuji s těmi půsty. Já si dávám den o vodě při úplňku nebo novu. Jednou jsem vydržela půst tři dny, ikdyž to tehdy nebylo jen o vodě, tak jak to děláš Ty. Někde jsem tehdy sehnala návod a držela se ho. Líbilo se mi, že i po těch třech dnech, jsem se cítila dobře a zajímavé bylo,že mi skoro vymizely vrásky kolem očí. Bohužel do 14 dnů byly zpět :-( Teď hodně uvažuji i o klystýru, ale zatím to mám jen v hlavě, ještě jsem si sadu nezakoupila. Musím se začíst do diskuse o pár dnů zpět (teď jsem na doktorce nějaký čas nebyla), abych zjistila, jaké knihy chválíte. Krásný večer všem!

lb (Út, 8. 4. 2008 - 19:04)

O zahrádku nejde,v práci blbneme.A ještě k tomu půstu.Je zajímavé,když se ho naučíš aplikovat,a snášet,kolik problémů zmizí.

Mony (Út, 8. 4. 2008 - 19:04)

Asi máš pravdu.Ještě si to přečtu.
Máš zahrádku,že?Já mám takovou menší na balkoně:-)A v kuchyni spoustu bylinek:-)

lb (Út, 8. 4. 2008 - 18:04)

Mony možná na konec dojde na moje slova.Přečti si znovu u Cingroše pasáž o půstu.Po očištění organismu totiž dochází k zvláčnění tkání,stávají se pružnější.Teď je opravdu práce hodně,dovolená nepřichází do úvahy.Ale ten Egypt by mě zajímal.

Jira (Út, 8. 4. 2008 - 18:04)

Ahoj Mony,nevím kdo Ti může radit takovou blbost jako vývod. Nech ho být pokud nedovede slušně poradit.Tak zkus jen malý klystýr za pomocí balonku. Já jsem si ho koupil v lékárně. Mám č.11 ale mají i menší. Tento je o obsahu 440ml.a stál 100Kč.Jistě se Ti to brzo zahojí a bude to zase dobré.

Mony (Út, 8. 4. 2008 - 18:04)

Ne nemám,nedodali mi ji:-(
Jsi tak zaměstnaný?že nemáš čas:-)
Tak co dovča,uvažuješ?Je na čase.
Jsem objednaná k irisdiagnostickému vyšetření...už nevím kde hledat rady.Po klystýru jsem se cítila fajn,ale......

lb (Út, 8. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj Mony,vykašli se na něj.A nedej se otrávit.Tady si lidé mají pomáhat a radit.Už máš Malachova?.Já se k tomu ještě nedostal,přesto že mě to zajímá..

Mony (Út, 8. 4. 2008 - 16:04)

Hm,děkuji za radu,ty bys byl/a určitě skvělý psycholog,lidem s rakovinou bys radil,ať si radši vemou život ,že?

pro Mony (Út, 8. 4. 2008 - 16:04)

Milá Mony, nech si udělat vývod, to je pro tebe snad jediné schůdné řešení.

Mony (Út, 8. 4. 2008 - 15:04)

Mažu, Jíro ,mažu:-))))A často,tu hadici dám tak 15-20cm dovnitř,ale ten tlak ,jak to jdu vypustit do zachodu je silný:-(

Ib:jak se vede?Máš už tu knihu?

Jira (Út, 8. 4. 2008 - 15:04)

Ahojky Mony. Musíš si zadeček každý den namazat aby byl konečník vláčný a ne suchý. Vždy trochu zatlač i do konečníku. Já vím ono se mi to mluví ale zkus to a buď při všem opatrná. Vše dělej v poklidu a pomalu.Držím palečky .

Jira (Út, 8. 4. 2008 - 15:04)

Pro Sváťu!A když to nejde tak co s tím?

Reklama

Přidat komentář