Reklama

klystýr, výplach střev

Xoxo (Ne, 3. 8. 2008 - 12:08)

Předchozí příspěvek : není to ´vždycky o pohodlnosti - já prostě nevím, jak se takový klystýr dělá a netroufnu si do toho jít.

pro Jíru (Ne, 3. 8. 2008 - 10:08)

Jíro,má to jeden podstatný háček.Tito lidé by se museli obtěžovat prací si ten klystýr udělat.To je pro spoustu lidí neřešitelný problém.Pohodlnější je pilulka jakéhokoliv druhu,která by za ně tu obtěžující práci udělala.Prostě jenom ležet,ležet,ležet,a maximálně polykat,polykat,polykat.Já se dneska obtěžoval ráno asi hodinu.Výsledek?Co ze mě šlo,bych tam nechtěl mít ani minutu navíc,rád jsem to přenechal hajzlovému potrubí.Zítra v práci už to nosti nebudu,a dle svých zkušeností budu bez únavy a čilý.Co dodat?Tento pocit mě stál tři plné klystýrky čisté vody.(to je pěněz co?)Jest-li někdy někomu uškodila čistá voda,tak jedině tak,že se v ní utopil.Koně lze dovést k vodě,ale napít se musí sám.Ty tyto lidi k vodě doprovázíš,kolik se jich ale napije,vidíš sám.

Jira (Ne, 3. 8. 2008 - 09:08)

Ahojky Jožko,já s Colonixem nemám zkušenosti ale myslím si, že to je vše o penězích a že není nad klasické a čisté vyčištění střev a to je klystýrem,který je znám hodně dlouho a je nepostradatelným pomocníkem v každé rodině. Neb hodně nemocí je od zanešených střev. Dohromady Tě nic nestojí v porovnání s Colonixem a můžeš si ho provést kdykoliv budeš chtít.Zkus ho a uvidíš.Možná,že jsou někde stránky na webu o Colonixu.

Jozefina (Čt, 31. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj, není to sice úplně o klystýru, ale chci se zeptat - Nemáte někdo zkušenosti s americkým přípravkem Colonix na očistu střev? Je to velmi drahé, někde však lidé na to píší samé ódy, ale nevím jak rozlišit reklamu od skutečných zkušeností. Už několikrát jsem se tu pokoušela založit téma: Colonix - zkušenosti ... ale zatím se to nikdy nezaložilo! ... jako že to neschválil webmaster, což tedy po pravdě řečeno moc nechápu. Co je na tom produktu či řečech o něm tak problematické?

Jira (Čt, 31. 7. 2008 - 12:07)

Pro Sorina. Ať jsem dělal co jsem dělal tak ten tvoje navrhovaná adresa mě nejde vůbec spustit. Asi je někde něco špatně nebo já nevím .Díky.

Sorin (Pá, 18. 7. 2008 - 21:07)

Už jste někdy viděli tohle ? http://s9.gladiatus.cz/game/c.php?uid=25880

Jira (Čt, 17. 7. 2008 - 17:07)

Ano, je to tak i mě to moc mrzí,že to zrušili ale co se dá dělat snad někdo udělá nový. Musíme jen doufat,že to nebude trvat dlouho.

Petr (St, 16. 7. 2008 - 12:07)

Ahoj!Opravdu je škoda,že už krásný web klysmax nefunguje.Bylo tam toho více,ale mne zaujaly pasáže o klystýru.Zpočátku bylo uvedeno,že stránky jsou dočasně pozastaveny,ale už to trvá dlouho.Škoda!

Jira (Út, 15. 7. 2008 - 19:07)

Ahoj,já si myslím,že je zrušen i mě nejde spustit a je to škoda .

jája (Út, 15. 7. 2008 - 11:07)

Ahojte,nevíte prosím někdo jak se teď leze na klysmax?Asi jsem ůplně b...j,nějak mi to nejde.Dík Jája

Radek (So, 12. 7. 2008 - 19:07)

Sem tam si ctu nazory ruznych lidi na foru.. Nikdy nereaguju:-( Dneska jo! Lidi co tady pisou o vyplachu a ruznych problemech, jsou na dobre ceste ke zdravi.Strasne moc lidi nema poneti o tomto blahodarnem ucinku.Vsem jen chci doporucit dr.Normana Walkra ktery je na netu ke stazeni zdarma..(5knich) Najdeta tam urcite odpovedi na vsechny otazky co se tyce zdravi. Nevim jak vas donutit,ale snad par lidi si precte jeho knihy a budou pak stastni a spokojeni jako ja.. Je to drina,ale stoji to za to... My pratele kteri se tomu smejou a ti pratele kteri treba jen poudstopily par vyplachu pod odobrnym dohledem nebo sami doma.. Pak poznali silu cisciho streva!! kdyby neco muj mail je rh.k"seznam.cz :-) rad se podelim o zazitky:-)

Jira (So, 5. 7. 2008 - 21:07)

Ahojky Petře.Nejdříve se předčisti menším množstvím vody asi tak půl litru o teplotě asi 36-40stupňů a to udrž v sobě co nejdéle a pak po vyprázdnění si dej další větší 1,5l. Nedávej si irigátor nějak vysoko nad sebe a nech vodu do sebe pozvolna natékat. Musíš to v sobě udržet co nejdéle asi tak 10-15min. Chce to trénink nic nejde najednou.Nic nepřeháněj. Dávej si ho třeba ob den.Uvidíš,že to půjde.

Petr (So, 5. 7. 2008 - 17:07)

Chtěl bych se zeptat, jak vypadá správně provedený klystýr? Po třetím opakování za sebou stále odtéká nahnědlá voda s drobnými částečky. Vždy jsem použil tak 1,5 - 2 l čisté vody. Vodu jsem nikdy neudržel déle jak 3 minuty. Poslední zbytky odchází po cca 40 minutách. Je lepší častější opakování, nebo více vody (to nevím, kam s ní :-)? Má být pro správnou očistu voda čirá?

Bert (Pá, 20. 6. 2008 - 14:06)

Kováčová, nenech se vyhecovat k nepředloženostem. Jen pro ilustraci, měřím 18Ocm, vážím 78kg a maximálně do sebe dostanu 3,5litru, ale je to moc nepříjemné. Pravidelně si dopřávám 2,5 litru v pohodě a s pocitem dobře provedeného úklidu. Klystýr si aplikujeme pro zdraví a ne pro rekordy.
Mimichodem, ta zpětná klapka mezi tlustým a tenkým střevem tam není jen pro legraci. Takže, chce to pořádně vyčistit kanalizaci, tedy tlusté střevo a užít si ten pocit, že v sobě nenosím zbytečně svinčík.

Pavel (St, 18. 6. 2008 - 09:06)

Pro Kováčovou: každý máme objem střeva jiný. Udávaný objem 2L je průměr. Kromě toho záleží na momentální kondici a na tom, zda je střevo úplně prázdné. Mně se někilokrát povedlo dostat tam těch 5L, ale už to bylo nepříjemné. Jinak obvyklé maximum mám také 3L. Pomocí dýchacích cviků se někomu podaří dostat vodu až do tenkého střeva, to bývá u objemu nad 3L, tzn. do tenkého se vejdou ještě další 2 až 3. Ale jak píše Jíra, nemá cenu riskovat, i když při nádobce irigátoru max 0.5m nad tělem je tlak tak malý, že nemůže u zdravého střeva způsobit problém. Výhoda velkého nálevu je v tom, že pomůže vyrovnat deformované střevo a že se jeho napínáním lépe odstraní nánosy ze stěn. Dobrá rada americké lékařky Kristiny Amelong: naučte se poslouchat svoje tělo. Výplach si udělejte, když cítíte, že je to potřeba.

Jira (Ne, 15. 6. 2008 - 08:06)

Ahojky,tak takové množstí je hodně a ani to nezkoušej neb by jsi si mohla ublížit.Ideální jsou ty dva až dvaapůl litrů vody. Nemá cenu riskovat.

Kováčová (Pá, 13. 6. 2008 - 16:06)

Chci se zeptat, co je pravdu na tom, že do prázdných střev se běžně vejde až 5 litrů vody. Zkoušel jste to někdo? Mně osobně se nikdy nepovedlo pojmout více, než 3 litry.

Jira (Ne, 8. 6. 2008 - 09:06)

Tak co Alane jak to vypadá. Nejdříve takový fofr a nyní ani zmínka. Doufám ,že se Ti nic nestalo.

Jira (Po, 2. 6. 2008 - 21:06)

Doporučuji Ti jinak návštěvu lékaře aby Ti vyšetřil konečník a když tak něco udělal s hemeroidy. Neboj se toho nic to není akorát to pak stojí peníze.

Jira (Po, 2. 6. 2008 - 21:06)

Ahojky.tak si dej buď glycerínový čípek který si koupíš v lékárnně nebo si udělej mýdlový čípek, nebo si dej klystýr. Kup si v lékárně klystýrovací balonek třeba o velikosti8-9 a hned si ho dej, na nic už nečekej. Pěkně namazat konečník a opatrně zasunout rourku klystýru a balonek vypustit do konečníku nebo si zakup v lékárně irigátor a používej irigátor. Tej je větší. Ze začátku používej méně vody asi1l a pozdějisi budeš moci dát více. Já používám tak 1,5-2l. Musíš hodně pít ,jíst více zeleniny a hodně pohybu. Navykni se chodit pravidelně v určitou dobu na stolici v určitou dobu a to uděláštak, že si budeš třeba po dobu jednoho týdne dvat pravidelně ráno třeba o půl páté čípek a tak za půl hodinky se pokusíš vyprázdnit zkus to a uvidíš.

Reklama

Přidat komentář