Reklama

znásilnění

agata (Čt, 9. 10. 2003 - 03:10)

s tim alkoholem mam take spatné zkusenosti.Je mi 20 a muj byvaly pritel kdys mne v opilosti miloval prehnul pres pelest a pustil na mne psa, pomohl mu do mne.Bolelo to ale v opilosti jsem byla jak strnulá,jen jsem si prala aby to skonciloani nevim jak to dlouho trvalo kdys se do mne udelal.pritel sam onanoval. asi rok jsem zila v depresich.Hnusila se mi ma zenskost .Dnes uz je to dobré.

nika (Pá, 26. 9. 2003 - 07:09)

ion neodpovídá. A odpoví-li, tak jen v pracovní době, asi. Naše traumata nevyléčí nic. Musíme se s nimi naučit žít. Píši, kreslím. Cvičím jogu. No a kurzy sebeobrany jsou ve výhledu. Budťe své a nedejte se!

nika (Pá, 26. 9. 2003 - 07:09)

ion neodpovídá. A odpoví-li, tak jen v pracovní době, asi. Naše traumata nevyléčí nic. Musíme se s nimi naučit žít. Píši, kreslím. Cvičím jogu. No a kurzy sebeobrany jsou ve výhledu. Budťe své a nedejte se!

nika (St, 24. 9. 2003 - 01:09)

Jiná možnost snad není? Pokud vím, regresní terapie může být i nebezpečná. Vím, že je teď módní záležitostí, mnohým v lecčem údajně pomáhá - byli tím či oním, provinili se něčím a proto byli v tomto životě zas tím či oním potrefeni a musí si znovu určité kritické období, či přímo katastrofické projít a skrze to pochopit a oprostit se. Ale - já se můžu dozvědět sice ledacos, tj. kým jsem byla, ale je-li to pravda je otázkou. Jsou lidé, kteří tomu věří beze zbytku a těm to pak pomáhá. Většinou asi. Stanislav Grof, z kterého se vychází v této terapii, je dost zajímavý, ale tak trochu eskamotér. Pospojoval dohromady od všeho něco, ale ten, kdo mi napsal odpověď to asi dost dobře ví. - nakonec bych se taky mohla dozvědět, že židovské děti, házené do pecí krematorií zaživa si to zasloužily pro nějaké své prohřešky v minulých životech?!

nika (St, 24. 9. 2003 - 01:09)

Jiná možnost snad není? Pokud vím, regresní terapie může být i nebezpečná. Vím, že je teď módní záležitostí, mnohým v lecčem údajně pomáhá - byli tím či oním, provinili se něčím a proto byli v tomto životě zas tím či oním potrefeni a musí si znovu určité kritické období, či přímo katastrofické projít a skrze to pochopit a oprostit se. Ale - já se můžu dozvědět sice ledacos, tj. kým jsem byla, ale je-li to pravda je otázkou. Jsou lidé, kteří tomu věří beze zbytku a těm to pak pomáhá. Většinou asi. Stanislav Grof, z kterého se vychází v této terapii, je dost zajímavý, ale tak trochu eskamotér. Pospojoval dohromady od všeho něco, ale ten, kdo mi napsal odpověď to asi dost dobře ví. - nakonec bych se taky mohla dozvědět, že židovské děti, házené do pecí krematorií zaživa si to zasloužily pro nějaké své prohřešky v minulých životech?!

ion (Út, 23. 9. 2003 - 11:09)

Ano, například regresní psychoterapií.

nika (Út, 23. 9. 2003 - 02:09)

ám traumatizující zážitky z dětství a dospívání. Vše se stalo před mnoha lety. Čas od času se to vrací, pak mne honí běsi a démoni a mám sebedestruktivní sklony. Dá se ještě po mnoha letech v tom pomoct? Dochází i u některých z vás k takovým stavům? Díky za odpověď.

Věra (So, 30. 8. 2003 - 09:08)

Většina mužů přinejmenším tuší, o co jde. Možná proto, že kousek násilníka je v každém z nich, chápou o co jde. Muži rovněž reagují velmi emocionálně, pokud něco podobného jejich blízkou ženu a nemusí to být rovnou partnerka. Dokonce bych řekla, že vše prožívají dramatičtěji, než samotná postižená.

lola (So, 30. 8. 2003 - 02:08)

Mě znásilnil v parku před pěti lety nějakej úchylák.Tenkrát sem měla 23 a považovala sem to za moji vlastní chybu a styděla se sama za sebe.Ale muj tehdejší kluk kdyš to zjistil se omě staral a asi chápal co se mě stalo po psichycké stránce.Uvjedomoval jsi moc dobře co prožívám a ted jsou znás manželé.

petka (Pá, 29. 8. 2003 - 14:08)

obavam se,ze vetsina muzu nemuze pochopit,o co na techto strankach kraci

píšťalka (Pá, 29. 8. 2003 - 13:08)

Karel2 sorry, ale inak si zdravi?

Kopretinka (Pá, 29. 8. 2003 - 11:08)

Myslím si, že karel2 je naprostej sobec, kterej si myslí, že chlapy jsou páni tvorstva a ženský si za všechno můžou sami. Nemám pravdu? Velmi bych ti přála zažít ten pocit, když k tobě někdo příjde a vezme si bez tvého souhlasu vše co chce, většinou brutální silou! Jseš zakomplexovanej ubožák, kterej nemá ponětí o co na těchto stránkách kráčí.

Ála (Čt, 28. 8. 2003 - 09:08)

Také si myslím, že když se některé znásilnění líbí, tak to ale vlastně "znásilnění" ani tak úplně není. To slovo má komplexní význam, však se také používá i v jiných oblastech než je ta sexuální. A opravdu si, Karle2, radši pozorně přečti na co reaguješ.

lucka (St, 27. 8. 2003 - 23:08)

Těm co se to líbý tak ti nebyly znásilněni.Vtom případě to byl nějaký nebježný sex jako je svazování a tak.Znásilnění je to v případě že je něco z donucení a ne že jde o hru na donucení k něčemu nechtěnému.A co je ti do mého pravopisu kdyš omně nic nevýš.A psicholok mě pomoch tím spusobem že sem mu řekla věci co musely ven a třeba mámě sem je nemohla říc.

Věra (St, 27. 8. 2003 - 22:08)

Karle2, ty, co se jim "to líbilo", sem nemají potřebu psát, neutrpěly až takové trauma, ale souhlasím, že takové mohou být.Možná by sis měl všímat obsahu a ne formy psaných příspěvků, i když mám dojem, že nemáš příliš schopnost empatie. Lucka taky nikomu nic z těch 5 "hrdinů" neudělala a přesto jim dělalo zvrhlé potěšení, že ji do rozkroku se smíchem mlátili. Hodnotím s povděkem, že byli potrestáni. Dokonce ani ten její psycholog není žádný čaroděj, jinak by neměla dodnes děsivé sny a měla strach z mužů. Připadá mi, že trpíš komplexem..., Tobě někdy nějaký psycholog nějak něčím přímo či nepřímo ublížil?

Karel2 (St, 27. 8. 2003 - 19:08)

A nevím, proč by mě nějaká měla praštit do rozkroku, já jsem nikomu nic neudělal, tak se vzpamatuj.

Karel2 (St, 27. 8. 2003 - 19:08)

Podívej Leono, jsem o tom přesvědčený, že jsou mezi Vámi i takové, kterým se znásilnění líbilo. A to mi nevymluvíš. Tobě ne, tak se Tě to netýká. Doufám, že si to také nějaká, které se to líbilo přečte.

Leona (St, 27. 8. 2003 - 09:08)

Doufám, že Tě někdy nějaká ženská pořádně praští do rozkroku ...... pak nám napiš, jak se Ti to líbilo :-)

Karel2 (St, 27. 8. 2003 - 06:08)

Divím se, že sem ještě nenapsala žádná, které se znásilnění líbilo, jsou i takové. Záleží, jak se na to která dívá.

Karel2 (St, 27. 8. 2003 - 06:08)

Všichni píšete o těch psychodoktorech jako kdyby to byli nějací čarodějové.Mávnutím kouzelného proutku vše zmizí.Vždyť to jsou také jenom lidé, kteří mají také svoje problémy.

Reklama

Přidat komentář