Reklama

Největší výprask

Nelča (So, 19. 1. 2013 - 17:01)

my dcery trestáme taky...Není to trochu moc?!! To je úchylný!!! Jestli tohle nepíše nějakej úchylnej člověk, který se jen tímhle baví, tak se omlouvám, ale ta děcka by se měla líp v děcáku-.- Sociálku na vás!!!!! Protože tohle je OPRAVDU MOC!!!!!!!!!!! A fyzicky trestat za známky?!!! Nepřijde vám to jako ubohost?!! Mně ano, jako VELKÁ, VELKÁ, VELKÁ, VELKÁ U.B.O.H.O.S.T.

Karina (Po, 7. 12. 2009 - 13:12)

Mne nikdy rodiče nebili, maximálně párkrát ta facka přiletěla, i když jednou jsem tátu moc naštvala a schodil mne tak, že jsem si zlomila ruku. Celé mé dětství ve mne zanechalo hodně psychických problémů a tohle rozhodně svým dětem dělat nebudu. Křik nikomu neprospěje, a přiměřený výprask dětem neublíží. Jsem si jistá že to u mne byla chyba, a výprask si já mnohdy zasloužím i dnes, jelikož opravdu vím že vychována nejsem. Ale chci aby mé děti byli a bez potřeby psychologa.

Básník (Pá, 27. 11. 2009 - 20:11)

Já dostávám doma rákoskou...Když dostáváš tak mastné výprasky, asi už nebudeš na prvním stupni. Tím pádem už bys měl vědět něco o tom, že po k a r se píše tvrdé y. Jestli to nevíš, zasloužíš nařezat i za to.

Milda. (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Jaký to je , dostat na zadek rákoskou ? Chtěl bych to zkusit , ale jen trochu .

Milda. (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Jaký to je , dostat na zadek rákoskou ? Chtěl bych to zkusit , ale jen trochu .

Lenka (Čt, 26. 11. 2009 - 22:11)

Bylo to tak v 15 .Přišla jsem z diskotéky ve 2 ráno opilá .Mámě ujely nervy vzala na mě řemen když jsem se zrovna vyslíkala z riflí začala mě švihat po zadku až jsem spadla na zem na záda .Začala mě švihat do rozkroku takovyma ranama ,že sem se okamžitě počurala bylo to njhorší minuta v životě.Ležela jsem na zemi a třepala se bolestí pak mě pomohla vstát a osprchovat se když jsem si sundala tanga a viděla ty podlitiny , tak se strašně rozbrečela a omlovala se seděla u mě až do rána a dávala mě obklady

kalk (Čt, 26. 11. 2009 - 11:11)

Ja bych svoje dite v zivote...miluju výprasky

Kamil (Ne, 22. 11. 2009 - 16:11)

Já dostávám doma rákoskou probíhá to tak když zazlobím otec nebo matka řekne dones mi rákosku já jdu do komori a donesu rákosku potom jí dám otci nebo matce sundám si kalhoty a slipi a otec nebo matka si mě ohnou přes koleno a výprask začne často klasickíh pětadvacet za větší prohřešky klidně i 150.Když není výprask doma tak mi otec dá páskem a nebo když jsme poblýž nějaké restaurace tak si otec nebo matka půjčí z kuchyně vařečku.

jim (Pá, 7. 8. 2009 - 22:08)

Největší výprask co můžeme my občané Č.R. dostat jsou volby...

(Út, 4. 8. 2009 - 15:08)

za třídní důtku v 8 třídě. Mátina mně seřezala vařechou na holou. Taky jsem si ke konci trochu čůrnula a pár dní jsem se nemohla posadit. Pak jsme úču někde potkaly ve městě začala se s mámou bavit o té důtce ta ji to řekla, že mně nařezala. Úča jen řekla, že je to potřeba a že by klidně znovu zavedla výprasky do školy.

Ji (Út, 28. 7. 2009 - 11:07)

Asi ne největší, ale nejponižující - 2 měsíce před svatbou, o které se oficiálně vědělo, jsem přišla domů v půl 2 ráno po společné akci se svými kamarády i mým nastávajícím. Hned za dveřmi mě čekal otec a uštědřil mi takovou facku, že jsem málem vzala druhou o zeď ...

Jiřka (Ne, 26. 7. 2009 - 11:07)

Za dvojku z chování mně mátina seřezala holou prdel tyčkou z květináče až jsem se z toho poscala. A to mi bylo 15. Nářez mně poznamenal v tom, že sem začala sekat latinu a již se to pak nikdy neopakovalo.

Šukal obecný (Ne, 9. 5. 2021 - 21:05)

XD

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2009 - 17:05)

17.4. jak tady psal Tomáš to teda dostal dost tvrdě-myslím až přehnaně, pomalu dostal jako kdby já nevím zapálil seník velkokapacitní nebo tak něco. Asi zasloužil za to že to ve 12 zkoušel kouřit, ale ne tak moc! ale tomík měl smůlu že to jen zkoušel ahned byl přistižen-měl bejt opatrnější no

Lucie (So, 18. 4. 2009 - 04:04)

A moralisti jsou jim v patách ;-)

Návštěvník (So, 18. 4. 2009 - 00:04)

sado uchylové opet brázdí diskusi.

loser (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

hmmm vypada to dost neprijemne

Tomáš (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

Můj největší výprask jsem dostal ve 12 letech... Kdyz jsem jednou sel z kamaradem domů (byl to kurak a zrovna si jednu zapalil ) nabídl mi jestly chci zkusit zkusil jsem to ale mamka zrvna vencila naseho malinkeho psa kdyz to videla rychůe ke me bezela můj kamarad se sebral a okamzite sel domů mamka me vzala za ruku a bez jakehokoli vysvetlovani me pritahla domů . Rekla mi "prines ten tlusty pasek co mam ve skrini" potom mi rekla ze kdyz uz to nikdy neudelam dostanu "jen" 25 ran na holou ale ma nejvetsi chyba byl ze jsem ji rekl : ja nejsem zadne male decko abys ho porad takhle vychovavala ale ona me servala . nasledovalo 5 vterinove ticho a pak z ni vypadlo ze jsem ji opravdu nastval a ze dostanu 45 ran na holou paskem, 10 ran varechou a 10 plastovym klepacem prehnul jsem se pres stůl a rany zacly okamzite dopadavat na můj zadek byla to síla rany dopadaly co 2 sekundy kdyz jsem mel 45 ran prinesl jsem varechu rekla mi at si sednu ze jsem ji donesl spatnou ze vi kterou to bude vice stipat . Potom me prehla pres koleno a na muj cely cerveny zadek mi narezala a pak prisel na radu klepac..... Dalsi den prisel tatka ze sluzebni cesty kdyz se to dozvedel vytahl ze skrine rakosku asi 2,5 m dlouhou a prohlasil "touhle jsem dostal ja 100 za 3 z chovani a potom 120 za koureni a ty dosanes 120 za koureni taky prehl me pres koleno a ja si pozdeji mohl overit porekadl : serezu te ze si nesednes!!! Opravdu jsem si nesedl dnes je mi 49 let a na toto nikdy nezapomenu

Zdeněk (Út, 10. 3. 2009 - 20:03)

Jednou za vysvědčení asi ve 4.třídě.Dostal jsem před kamarádkou na holý zadek.Viděla můj výprask řemenem.

klapka (Pá, 20. 2. 2009 - 00:02)

největší výprask je to jak s námi zachází lichvářskoexekutorskoimpotentní vláda č.r.

Reklama

Přidat komentář