Reklama

Největší výprask

bearnsdorf (St, 10. 2. 2010 - 19:02)

Pokud je to tak, jak to pisete, je to jen dobre. Ale televize je plna pribehu "zlate mladeze" kteri meli volnost, penize a ze by oni byli zrovna vzory cnosti, se rict neda.

zdravím (St, 10. 2. 2010 - 14:02)

nakládačka stejně jako pohlavek je násilí-není malé a velké násilí ale jen násilí-kdo jednou začne může si to omlovat jsk chce-prostě bytí je trestné-všechny ostatní co se rádi perou a považují to za běžný lidský projev bych zavřela s jimi podobnými do rezervace-jak říkám vychovávat se dá i bez výprasků a ponižování kdo tvrdí opak tak si jen neví se svou agresivitou rady a obhajuje násilí.Vizitkou mi budiž můj syn kterého jsem nebila a máme velmi hezký vztah.

Bearnsdorf (St, 10. 2. 2010 - 13:02)

To zdravim : pani asi nedostavala vychovne pohlavky ale notne vyprasky, a proto chce ochranit potomstvo od teto potupne ceremonie. Kdyz si ale vezmete ty rozumne, co tu pisou, nikdo z nich se neukaji a jsou proti notne nakladacce, ale jestli myslite, ze po domluve "uz te kocicce nesmis useknout pacicku" si z toho ten vas (ne)vychovanec bude neco delat, tak jste na velkem omylu. Tam pomuze jen recept od Marusky.

Ivana (St, 10. 2. 2010 - 12:02)

Stará pravda-škoda rány,která padne vedle.Už mě štve tahle amerikanizace.Pokud dítě zlobí,dostane přiměřeně na zadek,dělala jsem to u svých dětí a vyrostli v prima lidi.Moje známá,řeší vše domluvou,protože její děti jsou osobnosti.Už párkrát jí s prominutím poslaly do prdele,ale ona jim domlouvá.Zkrátka dítě musí vědět co může a co nesmí.Za chvíly se jim zakáže strašení čertem a Mikulášem,aby neměly traumata.Sakra,kde to jsme.

zdravím (St, 10. 2. 2010 - 11:02)

zdravím vás úchyláci co se tady ukájíte a děláte si masochistickou vizitku-bití není normální ani zdravé ani prospěšné a to ani trošičku a na nikom-věci se DAJI řešit i jinak jenom chtít ...každému kdo vztáhne ruku na dítě protože nezvládá sám sebe ,situaci a svůj vztek bych usekla ruky přímo u prdele-věřím že až do konce života by měl nad čím přemýšlet.....

Maruška (Út, 9. 2. 2010 - 23:02)

Za dvojku z chování mně...Nevim, proč se dává dvojka z chování. Já chodila do malé jednotřídky na vesnici, kde jsme měli skvělého pana učitele, který si vš vyřešil veškole. Nikdy nás zbytečně netrestal, když jsme vyrušovali azloboli, pochopil, že už máme dost a vyběhl s námi třeba na zahradu, chvíli jsme se vyblbli a šlo se zase učit, přestávky byly podle potřeby a ne podle předpisu. podotýkám, že nás opravdu naučil hodně a všichni jsme se dostali na vysněné školy, žádná flákárna to nebyla. pokud někdo zlobil hodně, tak tělesné tresty byly naprosto normální - po dohodě s rodiči a nikdo to neřešil. Malej rušitel musel předstoupit před třídu, stáhnout kalhoty, holka vyhrnout sukni, pan učitel si dítě ohnul přes koleno a vyplatil pravítkem tak 10 ran pěkně štiplavejch - každý vždycky kvičel, a byl pokoj. Pokud to bylo opakovaně, šlo se do kabinetu a tam to bylo už s pěkným nářkem proutkem na holou. jen jednou byla provedena exekuce veřejně přede všemi na holou, kdy jeden spolužák - pěkné kvítko, prořezal pneumatiky na autě pana ředitele a otrhal jablka ve školní zahradě, byla to prostě krádež a byl při tom viděn. Před třídou se musel svléknout, svetr, košili, kalhoty a slipy, byl jen v tílku, musel si lehnout na lavici, pod břicho dostal podložku, aby vystrčil zadek, pan učitel a pan školník ho přidrželi za nohy a ruce a pan ředitel mu vyplatil metlou z několika prutů 25 ran na holý zadek.Mělo to být exemplární potrestání, takže vždycky švihnul, spolužák strašně zavřeštěl, škubal sebou, kroutil zadkem, ale byl pevně držen, až když se zklidnil, dostal další. Trvalo to dost dlouho, než dostal všech pětadvacet, strašně řval, prosil, ale měl smůlu, nebyla mu odpuštěna ani jedna rána. Bylo vidět, že se i trochu počůral. Všichni jsme se museli dívat, jak dostává. Nikdy se to už neopakovalo, měla jsem pocit, že mě ten zadek bolí taky, když jsem slyšela kamaráda, a hlavně viděla, jak se kroutí a křičí. Pan ředitel pak měl pro všechny ještě kázání, ale nikdy nikdo žádnou dvojku z chování nedostal.

Karel (Út, 26. 1. 2010 - 01:01)

Taky jsem jednou dostala...Taky už jsem takhle dostal v osmé třídě od táty. Chodil jsem za školu celý týden, než mě jednou uviděl. Zavolal do školy a zjistil, jak se věci mají, já nic netušíc přišel domů a ještě tvrdil, co všechno bylo ve škole a už přiletěla facka. Pak otec oznámil, co ví a že za to dostanu pěkný nářez, až budu mít plný kalhoty a to taky splnil. Takový nářez jsem nikdy nedostal. Musel jsem jít  sním do garáže, tam se svlíknout od pasu dolu, košili, a měl jsem si nechat jen tílko, abych nebyl úplně nahatej, tam mi řekl, že dostanu tolik ran, kolik jsem zameškal hodin - celých 42. Máme tam takovou starou dřevěnou stoličku, přes kterou jsem si musel lehnout, táta mi přivázal ruce k nohám stoličky začal mě řezat koženým tenkým tvrdým páskem. páni, já řval jako tygr, prosil, žebral, ale nic nepomohlo, dostal jsem celou dávku, až jsem se taky počůral. když jsem šel do školy, dostal jsem ředitelskou důtku za neomluvené hodiny a doma jsem znova dostal tím páskem na holou, abych si to řádně pamatoval. Už jsem to nikdy neprovedl.

Hanka (Po, 25. 1. 2010 - 02:01)

Za ředitelskou důtku když...Taky jsem jednou dostala takový výprask, až jsem z toho učůrávala a pokadila se. Propadla jsem na konci roku a rodičům jsem pořád tvrdila, jak je všechno Ok, zjistili to na posledních třídních zchůzkách, já slíbila, že si to opravím, ale byla jsm trochu flink, takže jsem přinesla pětku z blbého dějepisu. Následoval nářez řemenem na holou, ohnuli mě přes stůl, maminka mi držela ruce a táta řezal, nejdřív jsem začala učůrávat a pak jsem to nevydržela a pustila, bolest to byla strašná, nakonec jsem neudržela svěrače a pokakala jsem se, bylo to v páté třídě a dostala snad 50 ran. Táta opravdu řezal a řezal i když jsem byla pokaděná, byla to hrůza. Pak už se mi nikdy nestalo, že byxh měla špatné známky, vzpomínka na tuto exekucibyla vždy hrozná.

Básník (Čt, 18. 4. 2013 - 07:04)

honí celej den ta matka nad svým laptopem.

maiki (Út, 26. 3. 2013 - 19:03)

Bylo to tak v 15 .Přišla...no tak to je síla....

Eva (Pá, 22. 2. 2013 - 20:02)

Co je tohle za blbost? Copak...chudák paní doktorka se kvůli vám změní na detektiva :-)

Eva (Pá, 22. 2. 2013 - 20:02)

Copak jste nepochopili, že...paní Eva si taky myslí,že si někdo šeredně vymýšlí aby se zabavil..ale jinak lidi,takoví rodiče minimálně v minulosti-cca asi 20-25let zpět skutečně kolem mě existovali,jedna z těch rodin byla dokonce velmi věřící katolíci a pán výprasky tak praktikoval s rákoskou na svých šesti dětech,že jsem z toho byla v šoku a jsem dodnes.já taky občas doma dostala,a taky za známky,ale tedy rozhodně ne za každou,a já jsem neměla nikdy problém po výprasku týden si sednout na židli.Myslím,že to zdravé ! vychovávání a i sem tam s mírným výpraskem není na škodu,naopak by měqlo být spíš v 90procentech případů nutností,-jak pročítám ty diskuze,ježí se mi z některých 12 až 14-letých vlasy..co tu popisuje ta jako matka,není ovšem reálné,a nebo je to despotická tyranka,a při vzpomínce na Kuřimskou kauzu věřím,že je i možná jako realita..a to mě dost trápí..

D (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

Možná ožralej srandista,...Co je tohle za blbost? Copak je Doktorka FBI?

. (Út, 12. 2. 2013 - 23:02)

Copak jste nepochopili, že...Možná ožralej srandista, možná despotycká tyranka, admine máte za úkol to prošetřit.

ven (Út, 12. 2. 2013 - 08:02)

paní Evo,
tak vidíte,...ven úchyláku

..

..

..

! (Út, 12. 2. 2013 - 08:02)

Copak jste nepochopili, že jde o stupidní žertování ožralýho srandisty?

. (Út, 12. 2. 2013 - 03:02)

paní Evo,
tak vidíte,...Tadyhle ta despotycká tyranie, kterou praktikuješ na vlastních dcerách se ti šeredně vymstí. Dcery dospějou, najdou si svoje bydlení, ty zestárneš, onemocníš a vlastní dcery tě nakopou prdel, za to tvoje sprostý týrání. Nejsi žádná matka, ale despotycká tyranka, to ve stáří poznáš, jak se ti to všechno vymstí. KRÁVO!

Pro admina (Út, 12. 2. 2013 - 03:02)

paní Evo,
tak vidíte,...Na tadyhle tu rádoby matku podejte trestní oznámení za týrání dětí.

yosarinda (Ne, 10. 2. 2013 - 12:02)

jsem rikala ze mam na zaby ktere jsou tu sze uchily a proto mam na vas pisi ven uchily.

... (So, 9. 2. 2013 - 18:02)

Jinými slovi říkáte, že...ven....

ven

ven..

..

Reklama

Přidat komentář