Reklama

Největší výprask

Ty vole puberťá (Út, 22. 6. 2010 - 16:06)

nepiš puberťák, protože podobně archaické výrazy jako "řvát jak tur", samo že atd dnešní mládež nezná...

puberťák O:-) (Po, 21. 6. 2010 - 21:06)

U mě se nedá říct, jaký výprask byl největší, protože máme velmi přísného tátu. Se staršim bráchou jsme se nedavno koupali a vytopili jsme sousedy. Táta je pozval domů, abychom to vysvětlili a na závěr jsme před nimi (jejich rodiči a jejich dětma -našima kamarádama) dostali od táty páskem a museli se samo že omluvit. Bráchovi je 19 a mě 16. Táta mě řezal od mala páskem i když jsem řval jak tur, ale mam ho rád.

victor (St, 26. 5. 2010 - 10:05)

teprve teď jsem si přečetl všechny příspěvky a je jasné že to psal jeden člověk podle svého vysněného scénáře, všechny příběhy mají společné znaky. Kurnik takhle si vytvořit svoji vizi výprasků na diskuzi a vyvolat diskuzi o jeho představě, pane bože já se zabývám sexy spankingem 6 let a tady vidím že úchyláci mají pré. Pěkně pod nickem si léčit svoje úchylky.

victor (St, 26. 5. 2010 - 10:05)

Abych se priznal, pro me bylo...Tyhle příběhy jsou jako přes kopírák z různých spankingových portálů, pokud to píše jeden úchyl tak je to prostě ubožák, na druhou stranu zase co se doma uvaří to se doma sní a leckdy je to hodně drsný. Moji spolužačku z gymplu chodil trestat její otčím, vždycky když matka odešla, ale on to prý dělal jemně aby se jí to líbilo, což potom přiznala. To svědčí o tom že většinou jsou výprasky holek úplně o něčem jiném. Můj dědeček si vždycky brával starší sestřenici Lucku do své pracovny když jsme něco udělali, a my jsme se sestrou poslouchali jak křičí, ale nikdy se o tom nemluvilo, nikdy jsme se nedozvěděli co jí tam dělal, prostě jsme se báli a on trestal ji. Byli to přísní katolíci, asi to patřilo k výchově. Ale mě děda nikdy nebil, takže to asi nebude náhoda. Když děda umřel tak jsme při vyklízení nic nenašli. Sestřenice okamžitě odešla z domu v 16 studovat do Prahy.

Bearnsdorf (St, 26. 5. 2010 - 10:05)

Abych se priznal, pro me bylo lepsi, kdyz jsem dostal par facek, nez napsat 100x "nemam tahat kocku za ocas"

victor (St, 26. 5. 2010 - 10:05)

Dnes už je mi 20 a chodím...Krolíno pokud je pravda co tady píšeš tak to svědčí o jediném. Tvoji rodiče se v tom rituálně vyžívali a vůbec si nebyli vědomi co ti tím způsobují. Jedna věc je fyzická bolest a druhá ponížení a psychická bolest. To jak to popisuješ svědčí o jejich úchylce a tohle rituální trestání nemělo nic společného s trestem. Bylo to plánované, a hlavně z jejich strany pečlivě připravované. Trest je vykonán většinou v návalu zlosti a čím dál je časový odstup tak potom leckdy ani není důvod trestat a když tak tak symbolicky. Příprava svědčí o úplně jiné věci. Ráno a v 7 a rovnou na to, s precizní přípravou. Doporučuji jednu věc, tvého otce dostat do stejné situace aby viděl jaké to je protože to vůbec nevěděl. To že tě mamka držela aby jsi se nemohla pohnout znamená že byli naprosto lhostejní k tvé bolesti a hlavně trvání trestu je naprosto divné protože většinou jsi byla trestaná za něco jiného, nebo jsi byla trestána preventivně a rituálně. A to že jsi se u toho počůrala svědčí o naprostém sadismu tvůch rodičů.

Kluk 13 (St, 26. 5. 2010 - 09:05)

Take jsem proti, staci, aby...Ja dostavam taky tresty typu napsat 1000x nejakou vetu a vzdycky je to doplneno jeste jinym trestem treba zakaz pocitace nebo tak.

Bearnsdorf (St, 19. 5. 2010 - 07:05)

jestli si tyhle pribehy...Take jsem proti, staci, aby jsi napsal 1000x na papir. "Mam poslouchat rodice"

Ono pokora se vytraci a ochota neco prekousnout timtuplem. Takove ty vykriky mam na to pravo, pokud ne zavolam 0800 jsou na nic.

Garry (St, 19. 5. 2010 - 01:05)

Výprasků jsem v dětství zažil desítky. Jako extrémně hyperaktivní dítě jsem si je ale často zasloužil. Nevím který z nich byl nejhorší. V paměti mi zůstala akorát příhoda kdy mi dal cholerický otec (cca ve 12 letech) facku kloubama a skoro mi šikula zlomil nos.

:-( (St, 19. 5. 2010 - 01:05)

Taky mě naši trestají...jestli si tyhle pribehy vymyslite,tak teda opravdu nechapu vase pohnutky,pokud je na tom ovsem neco pravdy,ted mam na mysli ty skoro bych rekla obradni vyprasky prutem,tak nevahejte a nekomu se sverte,treba sve ucitelce nebo zavolejte na linku duvery,protoze je zrejme ze vasi rodice trpi nejakou uchylkou a timto zpusobem vas zneuzivaji,je mi z toho az zle sama sem matka a sve deti trestam opravdu jen kdyz si zaslouzi ale tak,ze je maximalne placnu rukou pres zadek,sve deti miluju a takovim zpusobem jaky popisujete bych jim v zivote nedokazala ublizit.

M. (Út, 18. 5. 2010 - 23:05)

Myslím si to samé.

j (Út, 18. 5. 2010 - 23:05)

vsadím se, že posledních asi pět příspěvků psal jeden a ten samý úchyl...

Dominik (Út, 18. 5. 2010 - 11:05)

Taky mě naši trestají...Ahoj, svůj největší výprask jsem dostal zrovna včera, dneska jsem musel zůstat doma, protože si ani nemůžu sednout a mám úplně fialový zadek a stehna. Byl jsem 2x za školou a přinesl pětku a čtyřku. Protože jsem se bál, co bude, tak jsem schoval žákovskou pod schody a tvrdil, že jsem jí ztratil. Maminka jí ale našla, když uklízela a já před tím tvrdil, že je ve škole všechno v pořádku. Mí rodiče mě netrestají, nedělám potíže a tohle bylo poprvé - je mi jedenáct. Když přišel tatínek, tak jsem musel říct pravdu a naši mi řekli, že budu potrestán a i když to nedělají, tak že mi dají na zadek, protože jsem provedl hroznou věc, polil mě pot a strašně jsem se bál, bolelo mě břicho a chtělo se mi v tu chvíli strašně čůrat. Musel jsem se jít teda vyčůrat, pak jsem si musel sundat úplně kalhoty a postavit se od pasu dolů nahatý před rodiče a tatínek miřekl, že dostanu 25 na zadek prutem. Musel jsem čekat, až si ho přinese a jít s ním do pracovny, bylo mi hrozně, strachy jsem se klepal a prosil za odpuštění, ale marně. V pracovně si sedl a já se mu musel ohnout přes kolena a pak výprask začal. Páni, nic horšího jsem nezažil, po každé ráně jsem vyskakoval, kroutil zadkem, zvedal nohy a hrudník a strašně jsem vřeštěl, až jsem chraptěl, ale táta nepovolil, dostal jsem všech 25 a jak jsem vyváděl, tak i přes stehna. Trvalo to hrozně dlouho, byly to nejhorší minuty v životě. Pak jsem musel v kleče odprosit a až do věčeře jsem byl na kolenou v koutě na rohožce. Brečel jsem ještě další hodinu, už nikdy nechci výprask, ááááúúúúú, hrůza.

Jitka (St, 12. 5. 2010 - 09:05)

To jsem rád, že...Taky mě naši trestají výpraskem, za zlobení, odmlouvání, špatné známky apod. Je mi 13 a chodím na osmiletý gympl. Naši jsou učitelka a doktor a jsou hodně přísní, mám jedenáctiletýho bráchu a taky dostává na zadek. Když něco provedu a mám dostat, tak se musím svléknout od pasu dolu, musím se jít vyčůrat, abych se nepočůrala při exekuci. doprostřed pokoje se dá konferenční stolek, na něj si musím dát ručník a polštář, abych měla zadek zvednutý, pak si musím lehnout na břicho a dát ruce dopředu. Dostávám prutem, kdo už s ním dostal, tak ví, co to je za šílenou bolest. Pak se zavolá brácha, aby to viděl - jako odstrašující příklad, maminka mi drží ruce a snaží se mě trochu klidnit a podpořit, abych tolik nevyváděla. Většinou už brečím, když se táta přibližuje, tak po čtvrté ráně jen řičím, kroutím se ze strany na stranu, stahuju zadek, kopu nohama a někdy se stejně připočůrám, dostanu tak 30 ran, brácha úplně stejně, musí mě slyšet celý dům. Dost často dostáváme spolu, hodinu zní řev, jekot a svištění prutu, je to tak jednou za měsíc.

Karolína (Čt, 29. 4. 2010 - 01:04)

To jsem rád, že...Dnes už je mi 20 a chodím na vejšku, ale můj největší nářez byl každý, naši na mě byli jako psi. Dostávala jsem každou sobotu, záminka se vždycky našla - horší známka, poznámka, zlobení, neuklizený pokoj apod. Neustále se u nás máčely pruty ve slané vodě a sobot jsem se bála - byly promě, jako černá můra. V 7 ráno jsem musela vstát, ukázat úkoly, žákovskou knížku, naši si prohlédli pokoj, zkoušeli mě, jestli všechno umím, pak mi sečetli hříchy a už následoval vejřez. Musela jsem si svlíknout kalhoty, kalhotky, jít s rodiči do kuchyně, tam už stálkýbl s prutama, jeden si vytáhnout, podat otci, na stole byl už velký ručník a polštář, abych vystrčila zadek, musela jsem si tam vylézt, máma si mi lehla přes záda, abych se nezvedala a začal nářez, který byl hrozně pomalý a šíleně bolel, táta švihal strašně pomalu, měl u toho kázání, ale já stejně neposlouchala, strašně jsem vždycky křičela a kopala nohama, táta vždycky udělal několikrát pauzu, vyměnil prut za nový, já musela zůstat ležet a po 1/4 hodině mě zase přidržovali a řezali, bylo to vždycky horší a horší, protože zadek už bolel. Skončilo to vždycky mým počůráním, jednou jsem se i pokadila, mám pocit, že se v tom vyžívali. Jednou jsem dostala výprask i na štědrý večer. Místo dárků přišlo zúčtování a nářez, pak jsem musela jít do postele. Jsem dnes již mimo domov a jsem ráda, protože naše nenávidím, našla jsem si i slušně placenou brigádu, abych nanich nebyla závislá a nemusela se vracet.

Karel (Po, 5. 4. 2010 - 23:04)

Můj největší výprask...To jsem rád, že nedostávám sám, je mi 12 let, začal jsem chodit na osmileté gymnázium s výukou angličtiny, naši jsou hodně přísní a denně mě kontrolují, zkouší, jestli všechno umím a každý týden volají do školy, jestli je všechno v pořádku, musím sekat latinu a denně se šprtat, mám taky samé jedničky, bit jsem tak 2x, 3x do roka, ale to už je něco, když něco provedu, tak se čeká až do víkendu, kdy jedeme na chatu, tam si táta natrhá pruty, udělá z nich metlu a dá ji namočit do slané vody. Před večeří se doprodtřed kuchyně postaví lavice, sejde se celá rodina - mamka, dvě mladší sestry, babička s dědou a všichni se dívají, jak dostávám. Musím se vysvléct jen do tílka, zadek mám holý, na lavici je srolovaná deka, pak si musím lehnout břichem na deku, mám hodně vystrčený zadek, ruce musím mít vepředu a nesmím je strkat na zadek, jinak bych dostal víc. Dostanu tak 30 šlehnutí metlou, strašně to štípe a bolí, ale musím držet, nesmím kopat a křičet, podle táty se musím chovat jako chlap a ten musí něco vydržet, takže jen hekám a hlasitě vydechuju a trochu nadzvedávám nohy po každé ráně, nestahuju zadek, bolí to trochu míň, tečou mi slzy, nudle z nosu, ale musím vydržet, pak musím hodinu klečet na umělé rohožce s předpaženýma rukama, na které mám položenou metlu a zadek mě pěkně pálí, pak se vybrečím v posteli, když mě nikdo nevidí.

Dominik (Čt, 18. 3. 2010 - 03:03)

Me je 13 a dostavam za petku...Můj největší výprask proběhl, když mi bylo 12 let. Dostal jsem se na vysněny gympl a pak jsem nějak blbnul a flákal jsem učení, v primě jsem propadl ze tří předmětů a hrozilo, že se vrátím do základky. Rodiče byli hrozně naštvaní a zklamaní, ani se nedivím, protože jsem nebyl hloupej, jen línej, takže se rozhodli pro exekuci. Musel jsem si na ní počkat od středy, kdy bylo vysvědčení až do soboty, už to bylo hrozný, nikdy jsem na zadek nedostal a bál jsem se toho, jaký to bude. Doma v kyblíku se máčela metla ze šesti prutů v mém pokoji, abych jí viděl, bylo to teda něco. Z pátku na sobotu jsem toho moc nenaspal. Ráno před snídaní to přišlo, nejdřív dlouhé kázání, výčitky a pak rozsudek - 35 šlehnutí na holou, musel jsem si svléknout kalhoty, slipy, na kuchyňský stůl dal tatínek ručník a musel jsem si lehnout na břicho, strachy už jsem kňučel, naši mi řekli, ať se zklidním, že za flinkání holt budu trpět. Mamča mi přidržovala ruce a taťka začal vyplácet, větší bolest jsem nezažil, šleh,mé zavřeštění, čekání, až se přestanu kroutit a pak další,šleh. Po pěti už jsem trvale ječel a kroutil se jak žížala, prosil, ale obdržel všech 35 ran, byl jsem upocený, unudlaný a počůral jsem se, táta si dal opravdu záležet, pak jsem musel odprosit, do oběda klečet na rohožce, nikdy už jsem záminku k výprasku nedal, nikdy jsme na to nezapomněl, od té doby jsem se denně učil, jak šroub a zadek jsem ještě dlouho cítil.

Petr (So, 13. 3. 2010 - 00:03)

Nevím, jestli největší, ale nejostudnější určitě. Dostal jsem ve škole v přírodě od třídního na holou vařečkou před celou třídou se spolužákem za průšvih, který jsmě udělali. Celá třída se sešla po večeři v klubovně, učitel nás poslal do kuchyně pro vařečku, už to byla ostuda, protože jsme museli říct, že je na naše zadky. Když jsme se vrátili, stál oprostřed stůl, kalhoty musely dolu i se slipama i před holkama, strašně jsme se styděli, jedn ležel na břiše a dostával a druhý musel držet nohy. Nechtěli jsme před holkama brečet a být za hrdiny, ale pan učitel měl páru a přitlačil, takže po páté ráně jsme řvali, jako tur a cukali se, kdyby ten druhý nedržel nohy, tak bych i kopal. Dostali jsme rovných pětadvacet, už bych to nikdy nechtěl zažít, dlouho jsme poslouchali jízlivé poznámky holek - prostě ostuda.

Kluk (Pá, 12. 3. 2010 - 21:03)

Me je 13 a dostavam za petku 15 na zadek varechou a 10 pres stehna. Na stehna to boli o hodne vic. Po vyprasku musim klecet a pak se po zbytek dne ucit.

Rene (St, 10. 3. 2010 - 21:03)

Zdravim,ja dostal velkej výprask od mámy kdyz mi bylo 15 a 19,v prvnim pripade zo bylo vysvedceni 1.pololeti-mel jsem 5 a 2 z chovani,mača vytahla řemen ze skrine,pak si sedla do kresla a me porucila se svlict do naha,pak jsem se musel prehnou pres maminy kolena a dostal jsem poradnej vejrez,mel jsem modrej zadek,dostal jsem 40 ran za 5 a za 2 z chovani 60,v druhym pripade jsem nebyl pres noc doma,tak jsem se musel svlict do naha prehnout se pres kreslo a dostal jsem rakoskou co proto,asi tak 160 ran.

Reklama

Přidat komentář