Reklama

Největší výprask

Tak (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

Tak dcera dnes jen klečela.tu hodinu?Zvládla držet po celou dobu tyč?

Lola (St, 1. 1. 2014 - 19:01)

Já vždycky provokovala tak, že jsem skončila s kalhotkama u kotníků a ohnutá přes koleno chůvy, která mě vyplácela rákoskou.

Anna (St, 1. 1. 2014 - 16:01)

Zhruba jednou za 14 dní, ale...No proč ne.

Léňa (St, 1. 1. 2014 - 14:01)

Jak často a čím?Zhruba jednou za 14 dní, ale někdy i častěj. Dostává proutkem a nebo vařečkou.

Léňa (St, 1. 1. 2014 - 11:01)

Podle mého názoru to bití 2x týdne bohatě stačí. Já mám jedenáctiletou dceru a je u nás výprask taky velmi často.

Legínka (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Já a ksindl? Chceš rozbít...Jseš idiot!

Legínka (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Já a ksindl? Chceš rozbít...Jseš idiot!

Anna (St, 1. 1. 2014 - 01:01)

Tak to bude příští 3x po 50. A mělo by být i to klečení. Považujete to za dostatečné?

Zuzka (Po, 27. 12. 2010 - 09:12)

pokud je takto někdo z dětí trestaný - volejte linku bezpečí 116 111, svěřte se kamarádce nebo učitelce a nenechte si to líbit!!! protože toto je týrání a nemá to s výchovou co dělat...

Petr (Ne, 19. 12. 2010 - 11:12)

Lidi jste všichni ubozí, ale já stejně tomu nevěřím co tu píšete, takové věci, já jsem nikdy nedostal, měl jsem k tomu zdravotní důvody, a jsem normální slušný chlap. To co tu píšete je hnus.

Radka (Ne, 19. 12. 2010 - 08:12)

Já jsem jako holka byla bita...Já jsem byla bita jen málo. Asi do 12 jsem dostávala od mamky naplácáno na zadek jen rukou. Ale pak mně začla řezat ramínkem a to byl mazec. Nedokážete si představit jak to tím ramínkem na holou bolelo a štípalo. Jednou to taky dopadlo počůráním. Poslední takový výprask v 17.

Světlana (Út, 14. 12. 2010 - 13:12)

Jaké týrání, prostě...Já jsem jako holka byla bita spíš občas, ale pořádně. A bylo to výchovné, obvykle jsem si to víceméně zasloužila. Mamka na mě měla tenkou asi půlcentimetrovou plastovou hadičku a to mě dokázala tak zešvihat, že jsem si nesedla. Nejvíc naposled, už v devatenácti. Bavily se o mě s přítelkyní na téma, že mi pořád smrděj nohy a je potřeba mi sehnat cvičky, abych je doma nosila a nikdo to nemusel čuchat. Mě se to dotklo, tak jsem je obě poslala někam. Hned jsem dostala facku, mamka mě odtáhla vedle musela jsem se svlíknout a tou hadičkou mě zmrskala přes záda i přes zadek. U zrcadla jsem pak napočítala víc než 40 ran. I tohle se může stát skoro dospělému člověku, ale zasloužila jsem tenkrát.

Daniela (Út, 14. 12. 2010 - 00:12)

Tvé dcery jsou klasický...Jaké týrání, prostě tvrdá a přísná výchova, to většina dnešních fakanů nezná.Já žiji sama se dvěma dcerami / 8 + 11 let/a vedu je naprosto stejně, ze školy domů, sednout k učení, já po příchodu z práce kontroluji úkoly a přípravu, jestli jsou naučené, jestli je doma uklizeno, vysypaný koš, umyté nádobí a pokud ne, tak je tanec, sundat kalhoty, ohnout přes kolena a 40 vařečkou a to obě, i když se to týká jen jedné, mají na sebe dohlížet, pokud jsou špatné známky nebo poznámka, tak je v koupelně připravená rákoska z koženého kabelu, musí se ohnout přes židli, druhá drží ruce a to je teprve hukot, řev a vřeštění, dostanou takhle tak 2x do měsíce, jsou rovněž slušné, vzorné, dělají, co jim poručím, jinak by bylo zle. I já chodím do práce, mám své povinnosti a ony se musí učit, že je mají také. Mladší dcera takhle dostala nářez na štědrý večer a byla bez dárků, protože pyskovala a odmlouvala. Místo nadílky byl prut, řev, pomočení se a šla spát, večer jsem si užívala jen s tou starší, myslím, že už to nikdy neudělá. Stromek se má ohýbat, dokud je mladý, jinak z nich vyroste to, co dnes pobíhá po ulicích, přepadává, napadá a krade.

Básník (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

Tvé dcery jsou klasický...Teda tvé děti.

Básník (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

I holky je potřeba občas...Tvé dcery jsou klasický případ týraných dětí. Tohle je na trestní oznámení!

Cože kokot? (Ne, 12. 12. 2010 - 08:12)

I holky je potřeba občas...Ty si kus piče u tyče :D

Milan (Ne, 12. 9. 2021 - 12:09)

I holky je třeba občas Ty jsi největší debil kterého jsem tady poznal.

Roman (Ne, 12. 12. 2010 - 02:12)

Pro kluky je to primerene,ale...I holky je potřeba občas takto tvrdě potrestat. Já mám tři děti /11,12,14/ a prut je u nás často v permanenci.Dvě starší jsou v 8letém gymnáziu - kluci, nejmladší dcera chodí do anglické školy. Doma dohlížíme na to, že po příchodu sednou k učení, šprtají, píší úkoly a já je pak zkouším, zda umí vše nazpaměť, pokud ne, šprtají třeba do noci. Holčička dost škrábe, takže o víkendu jeden celý den opisuje články, které jí přidělím. pokud zanadávají naučitele, tak jdou kalhoty dolů,břichem na postel a prut má hody. Učí se i na štědrýden od 7.00 do 17.00 kdy je zkouším a pokud něco neumí, tak mají výprask jistý hned a další dny stráví v knihách. Výprask probíhá vleže na posteli,podložené břicho, aby měli prdel zvednutou, vzájemně si drží ruce a nohy a dostávají na holý zadek tak 40 - 50 ran. třese se jim zadek, učůrávají, ječí, ale dostanou vždy svůj díl, nemáme televizi, počítač, nemají mobil, nic z toho nepotřebují, jen se učit, aby z nich něco bylo, život není peříčko a s nevzdělanými tupci se rozhodně mazlit nebude. I plánovanou operaci mandlí u všech jsme naplánovali stejně na 23.12., aby nezmeškali školu ani den, sice měli námitky, že jsou vánoce, tak šly kalhoty všech dolů a rákoska měla hody, hodinu zněl jekot a svištění prutu a je klid, vánoce budou v klidu, za dárek mají operaci, aby byli zdraví a my budeme mít klid. Tvrdá výchova a disciplina musí být!!!!!!!!!!!

2 (Pá, 26. 11. 2010 - 09:11)

To mi něco připomíná, my...Pro kluky je to primerene,ale holky bych takhle nikdy netrestal.

Kolemjdoucí (Pá, 26. 11. 2010 - 04:11)

NEvím jestli si to uvědomujete, ale to co tady popisujete, pokud je to pravda, není žádná výchova ale obyčejný sadismus. Za to můžou jít rodiče klidně do basy, pokud se to někdo dozví.

Reklama

Přidat komentář