Reklama

Největší výprask

@zavinac@ (So, 9. 2. 2013 - 18:02)

paní Aleno,
e-mail na Vás...Jinými slovi říkáte, že pokud někdo má doma přepych může se týrat??? A nenapadlo vás že dcery můžou mít nějakou poruchu, ketrá jim neumožnuje i při pilném studování mít perfekní výsledky ? Já třeba myslím že sem se škole věnoval dost a kolikrát sem byl rád za trojku-naši taky chtěli abych měl aspon dvojky, ale že by mě zato seřezávali holej zadek to ne spíš mě vyháněli od televize nebo z venky na učení. taky třeba byli naštvaný že chci vyskoušet a neumím to tak třeba mrskli sešitem at se to koukám naučit lépe. Možná když nadtím ted přemejšlím by možná výprask zasloužila segra, páč ona měla horší známky na základce a přitom nakonec dosáhla většího vzdělání než já, takže to asi lenost byla a lenost je horší než když je prostě někdo blbej a nejde mu to. Ale já si myslím že vaše děti spíš na to nemaj mít lepší výsledky, jako vy si myslíte že by si naschvál neučili a neustále měli seřezaný zadky-? to by jedině museli bejt masochistky

ven (So, 9. 2. 2013 - 18:02)

A pokud by Vám to nevadilo,...ven

ven

ven

..

@zavinac@ (So, 9. 2. 2013 - 18:02)

A pokud by Vám to nevadilo,...Já myslím že hrůza hrůzoucí je ještě horší než jeh kdby to byla hrůza. To je jako výraz " šťastný přešťastný"

Nelča (Pá, 8. 2. 2013 - 16:02)

paní Aleno,
e-mail na Vás...A pokud by Vám to nevadilo, můžu se zeptat, co to znamená "hrůza hrůzoucí" :)??
Celkem by mě to zajímalo;)

otec (Po, 4. 2. 2013 - 12:02)

Vážený pane,já jsem...paní Aleno,
e-mail na Vás nechci, děkuji, tady jde o to, že jestli jste měla prospěch výborný, tak Vás nemuseli za něj trestat. a dcery v kině byly od školy, samotné nesmí z domu nikam, máme za ně do plnoletosti odpovědnost, plovárnu mají doma bazén jeden v zahradě a druhý v domě v suterénu i se saunou, tak co by ještě chtěly?
až budou mít samé jedničky, budou zvládat matematiku a fyziku, tak výprask nebude.
teď pololetní vysvědčení byla hrůza hrůzoucí, tak se nezlobte, že byly výprasky

Bára (St, 30. 1. 2013 - 20:01)

pár facek i kdyby měl...Nejhorší na tom je, že já ho do té doby párkrát plácla přes zadek a to mě bolelo víc než jeho. Neměla jsem nějaké bití ráda. Jako dítě jsem dostala asi 5x, ale to byly zlámané ruce. Jinak u nás se týralo psychicky, tedy táta nás týral.Přinesla jsem si do života zhuntované nervy. Chápu, že se syn chtěl předvést před slečnou, ale to ne. Já byla zvyklá, že se táta podíval a stačilo. Strašně jsem se ho bála.

Eva (St, 30. 1. 2013 - 18:01)

...ty seš taky jetel,ty posunutá inteligence s názvem VEN,to se neumíš jinak bavit,jen takhle úchylně?

Eva (St, 30. 1. 2013 - 18:01)

naše dcera má při...hele chlape,ty seš jetel,todle fakt není zrovna stránka pro tebe..se ovládej trochu,seš dospělej,ne?

Eva (St, 30. 1. 2013 - 18:01)

pár facek i kdyby měl čtyřicet a předpokládám,že by měl být na tolik vychován z dětství,a nevracet mi to.já jsem zas pro-sem tam na zadek děcku,kdybyste zažili chvílema našeho mladého,tak byste mu vrazili taky:-).Začlo to vyplazováním jazyka na mě už ve3letech,a když jsem mu to zakazovala,dělal to schválně,teď má pět a už asi dvakrát do mě zkoušel buchat a říkal,prý Vilémkovi ze školky nikdo nic nezakazuje..už se těším na pubertu:-),asi ho taky vyliskám i ve dvou metrech:-)
No a když si vzpomenu na svoji pubertu,tak musím uznat,že občas to děcko asi dostane i právem.vím,jak jsem na taťku řvala ve 14,že už jsem dospělá a že je debil a že mi nemá co zakazovat a mluvit do života-někam jsem chtěla jít a rodičům se to nelíbilo.Já jsem tenkrát dostala,ale dodnes mě to mrzí,taťka rok na to umřel na rakovinu,a já mu v té pitomé pubertě ublížila.Dodnes se cítím jako pipina.No ale tím jsem chtěla jen nastínit....i to jsou naše "děti":-)

Eva (St, 30. 1. 2013 - 18:01)

Když to tady tak...no buď ráda Barčo,že to dopadlo,jak to dopadlo,představa zranit či zabít si dítě...no ale mohu tě ujistit,že bych byla schopna svému synovi vrazit pár face i kdyby měl čtyř

Eva (St, 30. 1. 2013 - 18:01)

Jo, také si myslím, že je...taky mám z toho ven-delína špatný dojem..

H (St, 30. 1. 2013 - 16:01)

No.. jakože, abych se...Nelčo:každé dítě je jiné třeba nějaké se nemusí do učení nutit vůbec nebo skoro vůbec a nějaké se musí nějak donutit, ale pokud dítěti nejde tzv. "od přírody" sou takové že třeba prostě jedničky a dvojky nedostanou nebo jen mimořádně neměli by se bít, protože to je jako ybs někoho bila za to že je nejmenší ve třídě a mlátila si ho že nevyrozte. Ale třeba uznávám, že když dítě profláká den s kamarádama a pak dostane z nahlášené písemky 4 nebo 5 tku tak by si možná výprask zasloužil, ale ne nějakej velkej spíš tak pro výstrahu třeba i přes kalhoty a něco mu zakázat třeba zrovna ty kamarády a počítač.

Bára (Út, 29. 1. 2013 - 21:01)

Když to tady tak pročítám, tak si vzpomínám na jeden zážitek, za který se dodnes stydím. Syn chodil se svou první slečnou, bylo mu myslím 21. Chtěli odvézt na nějaký festival a tak jsme je s manželem naložili do auta, odvezli a domluvili jsme se, že v šest pro ně přijedeme. Celou dobu jsme čekali na chatě, bylo strašné vedro, do mě se celý den navážela tchýně, bolela mě hlava. V šest jsme je jeli vyzvednout a oni spolu nemluvili, protože slečna( dnes už má snacha), ještě nechtěla domů a byla naštvaná, že jsme jim nenechali auto. Jak bychom se dostali domů, ji asi nenapadlo. Štěkali na sebe celou cestu. Měla jsem všeho dost, ale mlčela jsem. Doma začala slečna hledat nějaký časopis a já jsem ho omylem uklidila do koše s přečtenýma novinama. Načež se na mě syn rozkřikl, že to už jsem přehnala. Zastavil se mi dech a jenom jsem se na něho podívala a zeptala jsem se, co si to ke mě dovoluje. Viděl, že přestřelil a začal se omlouvat. Pozdě. Začaly létat facky. Podotýkám, že syn má skoro 2 metry a já 169 cm. Řvala jsem na něho tak strašně, že jsem se najednou cítila, jako bych vystoupila z těla. Slyšela jsem se jak řvu, ale jako bych stála vedle.Dodnes si neumím vysvětlit, co se mnou dělo Navíc jsme byli v kuchyni a já sáhla pro nůž. Pořád jsem se podvědomě ovládala a věděla jsem, že nebodnu, ale vletěl mezi nás muž a odvedl mě. Sedla jsem si na balkon a brečela. Tak strašně jsem se styděla a stydím dodnes. Synovi jsem se omluvila, máme spolu pořád hezký vztah, ale už si nikdy nedovolil na mě drškovat. Tchýni se vyhýbám, protože vím,že na tom měla lví podíl. Už bych to nikdy nechtěla zažít.

Zase Ven? (Út, 29. 1. 2013 - 18:01)

a ven...Ten VEN je snad nějaký automat nebo co ! reaguje i na zcela normální neúchylné příspěvky. Není to divné ?

Eva (Út, 29. 1. 2013 - 14:01)

No.. jakože, abych se...jsi tedy asi velmi šikovná,ale je to i podle povahy-když ono to nejde soudit podle přísloví"podle sebe soudím tebe",a někdo občas potřebuje popostrčit,či popostrkávat dlouhodobě(někdo je třeba líný jak veš,a jenom by hrál hry na počítači,nebo chytí móresy od nových kamarádů ze školy a co by se učil,kašle na nějaké "rodiče" a tak podobně..),za tu výchovu i za vzdělání svého dítěte vždy v jeho dospělosti z velké části odpovídají rodiče!!,ono jde spíše o to,nedělat si z dítěte boxovací pytel.A někdy je dobré,že třeba dítě s průměrnou inteligencí rodiče udrží u knížek a dítě je jednou inženýr,či lékař a má se pak dobře a jeho děti se s největší pravděpodobností pak mají také dobře,protože žijou v rodině s dobrým fin.zajištěním..já jsem zase odhodlaná klidně děti kárat za velmi špatné známky,jak někdo tu psal,že je to nesmysl..ale nehodlám je kvůli tomu nějak přizabít..nebo trestat stylem-týden si nesedneš a podobně.normální člověk-si myslím, uvažuje racionálně a zodpovědně.

Nelča (Po, 28. 1. 2013 - 20:01)

mě to přijde spíš jako...No.. jakože, abych se přiznala, mně je 12 (no, bude tento rok:) A mamka mě zmlátila naposledy v cca sedmi letech, už ani nevím za co..:D
Teď jsem v 6. třídě, učím se dobře, občas dostanu dvojku, trojku, minulej rok jsem poprvní dostala čtverku, pětku ještě nikdy:D
Na výzo mi vychází samé jedničky a jde to všechno i bez mlácení, tak nevim, co tu všichni ostatní řeší:) Když dítě chce, všechno udělá a jestli nedělá to, co chtějí rodiče, je to výchovou, nikoliv dětmi, takže ADIOS, mizííím!! :) Možná ještě přijdu:):D!!

Eva (Po, 28. 1. 2013 - 09:01)

Mně to moc normální...mě to přijde spíš jako fake.výmysly,ty příspěvky!normální lidi sice sem tam střelí svému dítku i za známky,nemůžete ho zas nechat jak křoví u cesty,že jo,ale co tu nekerý popisujou..a za dvojku mlátit děcko?a já myslím,že dítě stačí lepnout párkrát rukou,když něco..ale vím,že někteří to asi dělají,v reálném životě už jsem to slyšela několikrát,dokonce se mnou chodila do třídy na základce holka,co dostávali s bráchou fakt za každou známku,kromě jedničky,za každou
poznámku řemenem,a to až do18,dnes je z ní úspěšná právníčka v Praze,ale rodinu pokud vím,nemá a s otcem-tyranem nemá asi žádný vztah.

Ludvik SYKORA (Ne, 27. 1. 2013 - 19:01)

Já s tebou plně...KAŽDEJ MLADEJ DO 20 LET POTŘEBUJÍ VÝPRASK JAKO SŮL . RÁKOSKY , VAŘEČKA, PLNIT JELITA LÍP.

Nelča (Ne, 27. 1. 2013 - 10:01)

nelčo,
nářez za horší...Mně to moc normální nepřipadá, za dvojky mlátit svý děti. Hm, dobře, sirotčinec je sirotčinec, ale jako... pak takhle mlátit i svý vlastní děti? To je pěkně hnusný, až do krve, fuj, sociálka by se šikla;)

G (Čt, 24. 1. 2013 - 18:01)

nelčo,
nářez za horší...nechápu ty co dávaj na holou za dvojky a třeba ještě nástrojem-přeci is dvojkama lze úspěšně studovat střední a myslím i vejšku-podle mě když někdo tahle moc trestá vzbudí zbytečně stres a odpor k učení. V důchodu se vám děti odvděčí odsunem do ústavu pro důchodce a když budete mít štěstí nebudou vyžadovat důchod od vás a občas vás budou našvštěvovat a budou vás třeba hladit a přinesou vám něco dobrýmo

Reklama

Přidat komentář