Reklama

Největší výprask

- (St, 25. 7. 2012 - 16:07)

Hledám holku nebo kluka, který/á by mě nasekal/a.Musí mu/jí být max. 15 let. Po výprasku by se to otočilo a dostal/a by ona/on ode mě. Musíme se sejít v Plzni. Zapltím až 300Kč!!! Kdo má zájem napište na: [email protected] Vše zůstane utajeno

Alena (Pá, 6. 7. 2012 - 08:07)

Aleno, už je ti to jasné?...Hanko mocTi děkuji.Myslím si,jestli je ten poisatel trošku inteligentní,tak mu to dojde.Jsem asi hloupá ženská,když věřím na pravdivost příspěvků.Měj se hezky

Alena (Čt, 5. 7. 2012 - 18:07)

Nazdar otče, už jsem se tě...Hanko,Ty toho člověka znáš?Alena

Alena (Čt, 5. 7. 2012 - 16:07)

vážená paní Aleno,
nám...Vážený pane,já jsem obyčejná holka z vesnice,výprask,který jsem dostala za autonehodu byl správný,protože nehodou jsem poškodila rodinu,která byla na autě závislá.Ale o to nejde.Nedovedu si představit život Vašich dcer.U nás až do konce střední školy stačilo to co nám učitelé vysvětlili.Nepamatuji si,že bych já neboněkterá z mých kamarádek dostala výprask za špatnou známku.Vyplácelo se většinou za nějakou neprovedenou práci,za nevhodné chování.Vždyť Vaše dcery musí znát všechny učebnice nazpaměť.Kdy byly naposledy v kině,na plovárně,na výletě.Doufám,že dnes nebudou bity.Přeji jim,aby nedostaly výprask do konce prázdnin.Nemám ráda komunikaci na veřejnosti.Pokud to nebude vadit Vaší ženě,jsem ochotna poslat Vám mejlovou adresu.

názor (Čt, 5. 7. 2012 - 16:07)

vážená paní Aleno,
nám...Určitě budou na vás s láskou vzpomínat, když si vzpomenou na své dětství.
Doufám, že to čte admin a nahlásí vás za týraní svěřené osoby.

Alena (Čt, 5. 7. 2012 - 15:07)

my dcery trestáme taky...Vážený pane otče,nedovedu si představit,že bych žila ve vaší rodině.Já jsem byla sice bita naposledy v 25 letech,protože jsem nabořila tatínkovi auto.Výchova byla přísná,ale ne jak u vás.Bita jsem byla tak za tři týdny až za měsíc.Jenom vařečkou.Vaše dcery lituji

Pavel (St, 4. 7. 2012 - 20:07)

Tak mám úplně stejnou zkušenost jako Andrea. Na trestání se u nás používala gumová hadička, štípala pekelně a dělala pořádná jelita.

Andrea (Po, 2. 7. 2012 - 15:07)

u nás byly výprasky odstupňovány věkem..asi do 5. třídy to bylo od maminy vařečkou tak 15 ran na holou. poté přešla na pásek, to bylo tak 20 švihanců přes holý zadek. v 9.třídě si na mě mamka pořídila gumovou hadičku, která byla šílená. ta bolest, štípání a jelita po ní..to byl mazec..ta již vydržela celou střední..ran bývalo od 25. mnohdy i 40.takže asi nemusím psát, kdy byly výprasky největší..:-)

Traper (Pá, 29. 6. 2012 - 23:06)

Rád bych našel dívku (kamarádku), která mi dá výprask na holou. Může být i pár kde ona je dominantní. Dále mám rád strap on, piss, kolíčky, ponižování, dámské prádlo. Jsem z Plzně a je mi 35 let. Jedná se pouze o výprask, případně další S/M praktiky, ne o sex.

Jiřina (Pá, 29. 6. 2012 - 11:06)

Domnívám se, že výprask před sourozenci není nic až tak hrozného. Před nikým úplně cizím jsem nikdy bita nebyla, nemohu posoudit. Ale naopak se mnohokrát stalo, že jsme byli trestáni společně, Nejdřív dostal pětadvacet na holou bratr a potom já, nebo naopak. A navíc jsme vedle sebe museli hodinu klečet. Vůbec jsme si nemohli nic vyčítat.

Jirka (Pá, 29. 6. 2012 - 10:06)

To je zajímavé, mě by kluci až tolik nevadili.
Já jsem se naopak nejvíc bál výpraku před holkama. A protože jsem měl tři sestry, tak bylo skoro jisté, že alespoň jedna u toho bude a trapné podrobnosti výprasku vyslepičí po celém okolí.

Miriam (Pá, 29. 6. 2012 - 10:06)

Soucítím s Lenkou, největším strašákem byl vždycky výprask před klukama, i to jsem si zažila. Ale ono stačilo i když se jenom o mém potrestání dozvěděli a vyptávali se, jestli jsem dostala na holou a jestli mám ještě jelita a tak.

baru (Út, 26. 6. 2012 - 17:06)

dal mi facku a já mu ji vrátila - "lištil-vlepil facku",jak jsem se s ním hádala :-( (a zjevně jsem to neměla dělat..)

? (Út, 26. 6. 2012 - 14:06)

já dostala nejvíc od taťky...Co to je "lištil"? Něco jako tření liščího ohonu o ebonitovou tyč?

baru (Út, 26. 6. 2012 - 14:06)

já dostala nejvíc od taťky v 15,když mi lištil a já mu to vrátila,pak vzal řemen a to byl mazec,už jsem se svých rodičů nikdy nedotkla(ve zlým),tak mě to poznamenalo asi v dobrým:-)

Karel (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Ja jsem dostal 250 ran a zadek vypadal po druhej svetovi to bylxstrasnej vyprask az jsem se si zebral plenu mladsiho brata a dal jsem si ji a pak to pŕislo tata dosel a na stolici zebral remen a nasekat az jsem se pocural i posral ozduda to byla velka takhle nalozit na prdel jeste ve skole se mi stalo ze jsem vyrusoval a ucka dole kalhoty slipi a prislo to nakladacka vyprask tam jsem dostal 380 ran to bylo strasni jake ponizeni i tam jsem se pocural i dosral to bylo taky cerveno modry zadek ze jsem knucel o pomoc

Rocky (Út, 26. 6. 2012 - 12:06)

prosím, já se strašně...a proč ses přes pololetí trochu víc neučila tu matiku a fyziku,teď bys tak neschytala..a tvůj otec to asi přehání,právě proto se začni šrotit,zkus si s nějakým premiantem ze třídy domluvit doučování matiky a fyziky,když ti to nejde,za další půlrok to vypiluješ,a vaši budou v klidu.

Lenka (Út, 26. 6. 2012 - 12:06)

Největší výprask si nepamatuju, ono to bití bylo vždycky tak nějak stejné. Nejstrašnější výprask jsem ale zažila v patnácti, když brácha přišel s několika kamarády právě v okamžiku, když mě mamka mydlila vařečkou. Nahatá a bitá před několika klukama, to byl hrozný zážitek.

Hubálek Slavomi (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

Nejvíc ran dostane Parkanová Vlasta za tu škodu. 1000 ran kabelem od PC.

David Rath (Po, 18. 6. 2012 - 22:06)

Největší výprask dostane Iveta Bartošová od doktora Bartáka až ho pustí z lochu a skončí s Ivetou v posteli.

Reklama

Přidat komentář