Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lucka (Ne, 4. 5. 2008 - 07:05)

Já o loňských letních prázdninách. Já a kámoška jsme se počuraly schválně. Nevím už čí to byl nápad, já s kámoškou a kámošem jsme chodili po městě a začalo se nám chtít a nějak nás napadlo že by sme se mohli počurat. Tak jsme si stoupli vedle sebe, zuly si boty a vyčuraly jsme se do kalhot (měly jsme obě džíny) a kámoš nás natočil mobilem. Ale ten záběr už jsme smazali. Ale byla to prdel.

marek (Ne, 4. 5. 2008 - 06:05)

Ahojte, kamarad ve spanku a kdyz si asi myslel, ze je na hajzlu nachcal si do kufru.

Návštěvník (So, 3. 5. 2008 - 20:05)

Tak si čti pohádky a nelez na internet.

Návštěvník (So, 3. 5. 2008 - 17:05)

Já teď-z toho čtení.,....,..~

Michal (So, 3. 5. 2008 - 17:05)

Mě se to stalo loni v létě,když jsme byli s partou 8 lidí na chatě.Večer jsme mohutně oslavovali a šli spát až k ránu.Všechno bylo v pohodě až když mě ráno probudila kámoška,že mám mokrý slipy.Nikdy předtím se mi nestalo,že bych se ve spánku počůral (kromě dětství),ale tu noc jsem se pochcal durch.Navíc to všichni viděli,takže to byl hroznej trapas.Hlavně když se mi ta kámoška řekla,že mi vypere slipy,to jsem se mohl ve svých 22 letech hanbou propadnout.

David (St, 23. 4. 2008 - 18:04)

Já jsem se počůral před spoustou lidí na nádraží, když jsme zkoušeli kdo dýl vydrží... pak jsme s kamarádem museli přes půlku Prahy se skvrnou mezi nohama :(((

Janča (Ne, 13. 4. 2008 - 05:04)

Občas se mi při silném smíchu také stávalo, že jsem si trochu ucvrnkla. Byla jsem z toho špatná, tak jsem zašla k lékaři na vyšetření. Prý mám ochablé svěrače měchýře spojené s oslabenými svaly pánevního dna. Zdravá žena se smíchy ani zvedáním čehokoliv těžkého počůrat nemůže. Stav svěračů lze zjistit tak, že si při silném nucení na močení zatlačíte rukou na měchýř, moč nesmí unikat. Nejeefektivnější cvik je přerušované močení. Dříve jsem vůbec nedokázala močení přerušit, nyní je to bez problému. Jde o to zkoušet svaly svěrače zatínat a povolovat třeba ikdyž se vám nechce. Po několika týdnech to určitě zvládnete a nepočůrate se ikdaž vás někdo začne lechtat.

Derek (Po, 31. 3. 2008 - 14:03)

Mončo, nemusí to být počátek inkontinence. Občas se stane vzpěračkám že toho trochu pustí, při nadměrné záteži se to může stát

Nobody (Po, 31. 3. 2008 - 08:03)

to Monča:
počátek inkontinence, posilujte svalstvo v této oblasti

Monča (Po, 31. 3. 2008 - 01:03)

Když jsem v posilce z legrace zkoušela na jednom stroji zvednout to samé co přítel. Pak už to legrace nebyla. Říkám si, jestli je to normální, ale už se mi tehdy docela chtělo, tak snad to je OK. Občas si ale trošičku cvrknu smíchy, stává se vám to taky?

ZblaznilSomSa (Ne, 30. 3. 2008 - 23:03)

Naschval som sa doma pocikal do slipov vo vani a zostala zlta vana s toho a mam z toho traumu:(...proste nvm niak mi preplo stalo sa to 24.11.2005 a odvtedy mam depresie s toho:(:(:( poradte mi dik

Ariesek (So, 29. 3. 2008 - 20:03)

Co by kluk tomu moc nevěřím pokud se mi chce tak keř se vždy někde najde a nepotřebuji přemýšlet jestli to vydržím nebo ne.

Dan (So, 29. 3. 2008 - 15:03)

Já včera, cestou z oslavy, přemejšlel jsem jestli si odskočit nebo to vydržím no a nevydržel

Dan (So, 29. 3. 2008 - 15:03)

Já včera, cestou z oslavy, přemejšlel jsem jestli si odskočit nebo to vydržím no a nevydržel

Petra (Pá, 28. 3. 2008 - 20:03)

Jana: To se ti nedivím, taky bych se nepřiznala. Ale mohla ses vymluvit třeba na menzes.

jana (Pá, 28. 3. 2008 - 10:03)

To víš, že to strašně studilo, pak jsem byla taky pořádně nachlazená, ale přijít za tělocvikářem a říct mu, že jsem se počúrala a že musím na chatu, to jsem nezvládla. Ještě větší problém byl, co druhý den na lyže. Punčocháče jsem měla v zásobě, lyžáky vyschly, ale kombinéza byla ještě vlhká, tak jsem si půjčovala šusťáky od kámošky.

Lidka (Čt, 27. 3. 2008 - 14:03)

Koukám, že na lyžáku se to stalo víc lidem, mně taky, ale ani se mi nezasek zip ani jsem se nepočůrala na vleku, což musí bejt asi pěkně blbej pocit, ale pustila jsem to když jsem nezvládla jeden sjezd a řízla sebou. Jak jsem spadla, začlo to téct a už nešlo zastavit. No slzy pak byly nejen kvůli bolesti.

Petra (St, 26. 3. 2008 - 19:03)

Jana: To je pro mě děsivá představa, kdyby se mi stalo to co tobě. Nebyla ti v tom mokrém oblečení zima?

jana (St, 26. 3. 2008 - 08:03)

Já loni na lyžáku, chtělo se mi už pod kopcem, ale profesor chtěl, ať vyjíždíme ve skupinách, tak jsem se chtěla odpojit až nahoře na kopci a vjet do lesa. Ale všecko jsem to pustila na vleku. Naštěstí kombinéza a teplé punčocháče znamenaly, že to nebylo úplně zřetelné, navíc bylo odpoledne, a tak jsem taky nebyla při mém lyžařském umění úplně suchá. Ale když jsem se vyslékala asi za hodinu na pokoji, musela jsem s pravdou ven. Navíc to bylo i v lyžácích. Ale holky to vzaly v pohodě, to na základce bych nemohla další den přijít do školy.

Lenka (Út, 25. 3. 2008 - 10:03)

Na střední při tělocviku.Hodně se mi chtělo čůrat,učitelka nás ale nepouštěla.Dělaly jsme nějakou gymnastickou sestavu a když jsem dělala provaz,tak jsem to už neudržela.Trapas jak hrom!!!

Reklama

Přidat komentář