Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
4855 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Ahoj, zahrajem si na pravdu, jo? :o) Tak schválně - kdy a za jakých okolností jste se naposledy počůrali? Mě se to přihodilo naposled v páté třídě ZŠ, při cestě ze školy. Kuriozní je, že se mi ani nijak zvlášť na záchod nechtělo, ale najednou, zničehonic se mi začalo strašně chtít a než jsem stihla doběhnout za křoví a sundat si kalhoty, komplet jsem se pomočila. :-( Navíc doma byla má o tři roky mladší ségra, která z toho samozřejmě měla "druhý velikonoce". A jak jste na tom vy? Třeba z toho vznikne kvazi- sociologické studie. :-))))
20. Březen 2007 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jajaja (anonym)
ja v 11 nebo 12letech v noci ve spanku
20. Březen 2007 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda1 (anonym)
mě se to stalo nedávno asi před půl rokem v 38 letech na cestou autem na dálnici kde byla zácpa byla to dost velká ostuda vezl mě manželův šéf z Prahy, odkud jsem jela ze služebky a mažel mi to domluvil abych byla dřív doma ještě deď mi z toho běhá mráz po zádech
20. Březen 2007 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
olga (anonym)
na střední škole v 18 letech na lyžáku všude plno lidí a když jsem našla místečko zasek se mi zip na kombinéze.....a po chvilce zápasení jsem začala čůrat nic příjemnýho v tý zimě navíc jsem byla všem k smíchu
20. Březen 2007 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
ked som mala rok aj dva mesiace))
20. Březen 2007 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
asi před dvěma měsíci, když jsem koukala na Matonohu v NA STOJÁKA. Ale bylo to smíchy.
21. Březen 2007 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Že by Matonoha byl až tak k popukání? :-)) Co se týče počůrání ve spánku, tak to se mi "povedlo" naposled asi ve třetí třídě (šlo o klasický "čůrací sen"); pamatuji si jen, že mamce jsem se rozsáhlý mokrý flek na prostěradle pokusila vysvětlit tím, že jsem v noci měla žízeň a vzala si sklenici s vodou do postele, přičemž se mi vodu "podařilo" vylít ... Předpokládám, že matka na tuto mou vskutku "duchaplnou výmluvu" neskočila, ale najevo to tenkrát nedala. :-)
21. Březen 2007 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Deniso, jeho "dopis" byl opravdu až k počůrání.
22. Březen 2007 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Olgo, jen doufám, že si v tom mokrém nelyžovala dál. Čůrací sen se mi zdál asi před měsícem, ve dne se mi to stalo nedávno, hrozně se mi chtělo , nebylo kam si dojít a navíc hodně pršelo.
25. Březen 2007 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Magdalena42 (anonym)
Dobrý den, zdravím vás tady všechny já se naposled počůrala před měsícím ve 42 letech a to doslova a do písmene strachy a leknutím, cestou z práce se mi už hodně chtělo na malou ale na ulici si nebylo kam odskočit. Mazala jsem co nejrychlejc domů , bylo to dost akutní. Asi tři minuty od našeho domu na mě z po za plotu vyskočil nečí velkej pes no prostě já se tak lekla a jak se mi chtělo čůrat prostě jsem to pustila ani nevím jak.
28. Březen 2007 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivuška (anonym)
Ahojky mě se to stalo naposled v 16 letech, kdsyž jsem byla trošku ovíněna když už jsem na poslední chvilku doběhla v hospůdce na WQC zasek se mi na džínách zip.... dal asi není nutno vypravovat.
28. Březen 2007 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
ahoj já jsem se naposled počůrala v 6 třídě na základce na školním výletě v autobuse, do konce základky si ze mě všichni kvůli tomu utahovali:-(
30. Březen 2007 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
linda (anonym)
v 18 když jsem se hodně opila
31. Březen 2007 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea78 (anonym)
Ahoj přeji hezkej den všem, docela zajímavá diskuse;-)) nooo mě se to už taky stalo, na velkém fesťáku venku popíjelo se pivo a ejhle když přišla potřeba u toi budek fronta jako svině chvilku jsem v ní čekala ale skoro se to nehýbalo, tak jsem se vydala hledat nějakej skrytej koutek , když jsem našla místo u plotu tak na mě vybaf chla ze psem no a já se tak lekla že jsem si to pustila do kalhot no ostuda jako prase, myslel si že jsem tam snad přelízala plot,ale nebyla jsem sama pak jsem tam za večer viděla ještě tak tři holky se stejným flekem mezi nohama... že by se taky polili pivem:-))) tak jak jsem to já tvrdila ostatním co tam byli se mnou;-)
2. Duben 2007 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
natali (anonym)
ahojík já jsem se naposled počůrala včera docela jsem se pak styděla ale nemohla jsem za to zasek se se mnou výtah a měla zrovna naspěch domů protože se mi moc chtělo nejhorší na tom bylo to že se mnou v tom výtahu byl jeden nepříjemnej chlaz domu no tvářil se jako že jsem největší čuně ale co jsem mohla dělat když jsem to nemohla vydržet
3. Duben 2007 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Plynař (anonym)
A co takhle kdy ste si naposled usrali (nebo se posrali) na veřejnosti?
3. Duben 2007 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Plynaři, s tím "sraním" sem nechoď. Jen kazíš téma. Podívej se, po Tvém dotazu sem už dlouho nikdo nic nenapsal. A k poslednímu (a potupně) počůrala v tramvaji (Brno), když jsem jela domů z nákupů. Asi tak před dvěma měsícema, a to mám 17 let... Byla jsem nakupovat s kamoškama v centru, bezva zábava, jenže postupně velkej tlak v podbříšku, dlouho nikde žádnej záchod a já nechtěla trhat partu. Takže jsem si dala smělej plán, že se vyčurám až doma. Chyba! Po nastoupení do tramvaje už docela křeč, dvě zastávky to ještě šlo, protože jsem měla nohy křížem. Pak ale sebou tramvaj nějak divně cukla a já si čůrla do kalhotek, ne nijak moc. Ale ten šok. Stála jsem jako opařená a během chvilky jsem si čůrla poduhé a pak znova. Zase ne moc, ale teplej pramínek už tekl po stehně... Když se uvolnilo místo na sezení, tak jsem si tam hned sedla, že to dál zadržím a bundou zamaskuju mokrej flek na džínách. To fakt fungovalo, nikdo si ničeho nevšim, ale jak jsem vstala abych vystoupila, tak se ten nezadržitelnej nával vrátil, ale ještě silněji. Co krok, to cvrknutí do kalhotek. Deset kroků od tramvaje jsem čůrala bez šance to zastavit. Byla jsem ve strašným šoku, a zděšená co řeknu rodičům (byl už večer a můj problém nešlo nepoznat). No ten okamžik, když jsem odemkla dveře a už jsem při tom brečela jak malá holka (taky počuraná jak malá holka), to byla fakt síla. Krom rodičů a o rok starší ségry byl u nás na návštěvě i strejda, kterýho mám jinak moc ráda, jenže pochc... V noci jsem se pak probudila se strašnou potřebou zase čurat a těch pár kroků na záchod jsem zvládla jen tak tak suchá. Přežila jsem to, ale divná věc. Když to tak popisuju, musím se přiznat, že v tom bylo i něco vzrušujícího. Ale počurat se znovu, nebo dobrovolně, to zase ne. Za tu ostudu to nestojí...
28. Duben 2007 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mě se chtělo hodně moc čůrat v koncetu pod širým nebem.Někdo tady o tom taky už psal.Stála jsem ve frontě na WC budku a přede mnou asi 30 lidí.Nejdřív jsem měla nohy u sebe,pak křížem.Nakonec jsem už bez ostychu si sáhla pod minisukni a tlačila s do rozkroku prsty a snažila se to udržet.Ale bohužel už se to nedalo zvládnout a tak jsem to pustila.Naštěstí ty mokrý kalhotky pod sukní nebyly nevidět a časem uschly.Ale v té frontě,když jsem to pustila pod sebe,tak jsem se cítila dost trapně.V 28 letech jsem si čůrala do kalhotek jako mimino.Ale pokud jsem si všímla,tak jsem tam nebyla jediná.
29. Duben 2007 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Mě se to stalo asi před rokem.Cestou z práce se mě chtělo opravdu katastrofálně na malou.Došel jsem domů,ale na záchodě se mě do zipu u riflí dostal kousek košile.Jak jsem za to zoufale rval,tak se to zaseklo úplně a vůbec to nešlo povolit.Chtělo se mě tak šíleně čůrat,že jsem ještě asi minutu zoufale přešlapoval u záchodové mísy snažil se aspoň si ty kalhoty stáhnout,ale nešlo to ani rozepnout a ani stáhnout přes boky.Nakonec jsem to vzdal,stoupnul jsem si do vany a pustil jsem to do kalhot.Ve 30 letech jsem si načůral do kalhot jako minino.Ale ta úleva byla velká a stejně to nikdo neviděl,takže žádná tragédie.Na ulici před lidma by to byl opravdu trapas.No a jak jsem byl počůranej,tak se ty kalhoty najednou umoudřily a šly vyslíct normálně v pohodě.
29. Duben 2007 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
To je zajímavé téma!!Musím se přiznat,že jsem se naposled počůrala ve 30 letech,v podstatě asi před půl rokem.Chtělo se mě čůrat cestou autobusem z Plzně do Brna.Při přestávce v Praze jsem si dala colu a na veřejné WC chodím jen když je to akutní a tak jsem se rozhodla,že se mě zase tolik nechce a že to vydržím.Jenže cola je prevít a na dálnici jsem zažívala opravdu velká muka.Tak se mě čůrat snad ještě nikdy nechtělo??Navíc jsme uvázly v zácpě a tak řidič pak spěchal a vynechal u zastávku.Bylo mě trapný si říct,aby mě zastavil,před plným autobusem lidí.Tak jsem tam seděla a kroutila se snažila se to vydržet.Do Brna jsem to zvládla,ale tam mě zradily veřejné záchodky.Byly v provozu 2 kabinky z 5.Byla tam fronta asi 10 ženských.Byla jsem úplně zoufalá,nohy křížem,ruku jsem měla vraženou v rozkroku.Vypadala jsem asi opravdu zoufale,protože mě pár ženských pustilo před sebe.Bohužel to ale nebylo nic platný,nejdřív jsem si jen trochu cvrkla.Bylo mě jasný,že bude trapas,jestli hned neodejdu.Tak jsem řekla,že už to nemůžu vydržet a že si zkusím odskočit někde venku za keřík nebo tak??Ale v postatě jsem se jen doploužila ven z WC do nějaké haly a tam v rohu u automatu na kávu jsem si sedla na bobek a čůrala si do riflí.Naštěstí mě to všechno steklo na zadek a měla jsem dlouhá kabát a tak to potom nebylo vidět.Ale pár lidí si mě všimlu jak si tam čůrám do kalhot u toho automatu a dívaly se divně.Nějaký puberťáci se mě vyloženě smály.Doufám,že podobnou věc už nezažiju!!
30. Duben 2007 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Vidím,že se na netu dají najít opravdu zajímavé věc??Osobně si myslím z vlastní zkušenosti,že podobná nehoda není jen záležitostí malých dětí.Jsem už 25 let ženatý a když se na toto téma zamyslím,tak musím přiznat,že moje manželka se počůrala 2x za tu dobu co jsme spolu a mě se to stalo jednou.Poprvé se to manželce stalo na podnikovém plese.Oznámila mě,že potřebuje nutně čůrat a šla na WC.Když se pořád nevracela,tak jsem jí vyrazil hledat.WC bylo ve stupní hale naproti šatnám.Byla tam docela fronta a dámy musely chodit i na pánské WC.Všechny kabinky na dámském WC nefungovaly,takže dámy na rozdíl od pánů musely trpět ve frontě.Já jsem svou manželku ale ve frontě nemohl najít a nakonec mě její kamarádka upozornila,že se manželce chtělo opravdu hodně a že utíkala ven asi se vyčůrat do parku.Našel jsem jí ubrečenou venku na parkovišti,kde mě oznámila,že jdeme domů,protože už to nemohla vydržet a počůrala se.Naštěstí měla dlouhou sukni a tak mokrý kalhotky a punčocháče nebyly vidět a cesta domů tramvají proběhla v pohodě.Po druhé se jí to stalo jsme odvážely dceru na letiště,okud letěla na dovolenou.Po cestě zpět jsme uvázly v menší zácpě,která se protáhla na 2 a půl hodiny.Manželce se chtělo už na letišti,ale řekla že to vydrží až domů.V autě to pak bylo tak akutní,že to pustila do riflí a tu počůranou sedačku jsem jí ještě dlouho vyčítal:).No a já jsem jednou sám doplatil na to,že manželka nechávala zevnitř bytu zastrčený klíc v zámku.Spěchal jsem z práce a neoskočil jsem si na WC,než jsem dorazil domů,tak už se mě chtělo opravdu akutně.Nakonec jsem přešlapoval na chodbě a nemohl strčit klíč do zámku,protože ten vevnitř tomu vadil.Nakonec jsem zvonil,ale manželka otevřela asi až o minutě,protože prý něco dělal na balkoně a neslyšela mě zvonit.Ta minuta se mě stala osudovou.Pustil jsem to do kalhot,takže když mě konečně otevřela,tak jsem byl úplně počůraný.Pěkně jsme se kvůli tomu pohádaly!!
30. Duben 2007 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
devilian (anonym)
mno..já naposled asi někdy ve školce hned po odpoledním spinkání :D
30. Duben 2007 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
No to je tada téma??Co všechno se tady nenajde??Ale když se nad tím zamyslím,tak se mě to jednou stalo.Asi v 19 letech na koupališti.Bylo oplocený a plný lidí na dekách a nikde žádný keřík nebo tak,za který se človíček schoval a ulevil si.Tak jsem musela na veřejné WC a to bylo až někde na druhé straně areálu,navíc jsem ho chvilku nemohla najít.No a když jsem tam dorazila,tak už jsem byla v krizi.Navíc kabinky byly zamčené s upozorněním,že klíče jsou vedlejším kiosku.Takže jsem musela do kiosku pro klíče,ale šlo to nějak špatně odemknout??A najednou jsem si čůrala do plavek??Nejdřív jsem byla úplně v šoku!!Teklo mě to po nohách,ale po chvilce se mě to podařilo zastavit,takže zbytek jsem dokončila už v kabince.Nakonec se nic tak strašnýho nestalo??Plavky jsem měla stejně mokrý už před tím a nohy jsem si osušila toaletním papírem.Hned jak jsem vrátila klíč,tak jsem vlezla pod sprchu a nikdo nic nepoznal??
1. Květen 2007 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Darina (anonym)
Já se počůrala ve 14-letech na přehlídce mažoretek.Bylo to na náměstí v Kroměříži.Měly jsme asi pět vystoupení a přestávky byly moc krátké a stejně nebylo kam si na tom náměstí odskočit??Po posledním vystoupení jsem čekala na mamku,aby mě odvezla domů,jak jsme byly domluvené.Byla tam nějaká velká maringotka na aparaturu nebo co??Tak jsem za ní vyrazila,že se tam vyčůrám,ale za ní nějaký dělníci něco opravovali.Bylo mě to trapný udělat před chlapama a tak jsem šla zpátky.No a už to nešlo vydržet a začala jsem čůrat.Měla jsem světle hnědý punčocháče a trikot s krátkou sukýnkou,takže bylo krásně vidět jak mě to teče po nohách.Stála jsem tam asi minutu a byla v naprostém šoku.Několik lidí si na mě ukazovalo a mělo z toho srandu.Nakonec se objevila mamka,taky byla v šoku,ale nakonec mě začala uklidňovat.Nejhorší bylo,že nemohla s autem do centra města a tak jsme musely ještě asi půl hodinu jít k autu pěšky přes město.Navíc na tom mém úboru bylo opravdu hned každému jasné co se mě stalo??Probrečela jsem celou cestu domů.
1. Květen 2007 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Já se počůrala loni,když jsem byla s kamarádkou na nákupech ve městě.Bylo totiž docela teplo a já pořád popílela vodu z láhve.Taky jsem dost dlouho ignorovala,že se mě začíná chtít čůrat.WC jsme s kámoškou začaly hledat,až když už to balo opravdu akutní.Jenomže jediné veřejné záchodky byly uzavřené a než jsem dorazila do parku,kde by se nějaké to soukromí určitě našlo,bylo pozdě.Prostě jsem si v 27 letech načůral do kalhotek jako minino.Naštěstí jsem si jen v postatě trochu víc "cvrkla".Po chviličce čůraní se mě to podařilo zastavit a zbytek jsem dokončila v parku za keříkem.Ale i tak to byl docela šok,měla jsem úplně mokrý kalhotky a steklo mě to po nohách.Naštěstí si toho kromě kamarádky nikdo snad nevšímnul.Měla jsem minisukni a pod tou mokré kalhotky vidět nebyly.Prostě může se to stát i dospělímu!!!
2. Květen 2007 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak já se počúrávám často hlavně když kašlu,nebo se směju.Nemohu za to prostě to samo teče.
2. Květen 2007 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
To je docela zajímavé téma??Myslím,že i dospělí člověk se může počůrat.Někdy se vám prostě chce hodně moc a není kde si ulevit,takže to prostě pustíte do kalhot.Myslím si,že to je lidské,ale vzhledem k tomu,že se jedná o intimní potřebu,kterou nás učily od malička skrývat a provádět v soukromí,je nám hrozně trapné,když se nám to stane v dospělosti.Taky né každý je to ochotný přiznat.Mě se to stalo asi před půl rokem na dálnici z zácpě.Prostě jsem byl nucený sedět v autě asi 4 hodiny,obklopený dalšími auty.Nebylo kam si odskočit a v autě jsem neměl ani žádnou nádobu,do které bych si ulevil.Chtělo se mě tak moc,že jsem to nakonec pustil do kalhot.Od té doby vozím v autě pet lahev!:):)Co kdyby zase??
2. Květen 2007 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Taky přidám svou trošku do mlýna. Na dovolené jsme s přítelem popíjeli u bazénu na lehátku a vsadili se kdo vydrží déle. Já prohrála, ale naštěstí zbyl jen flek pod lehátkem a nikdo asi nic neviděl. A i kdyby, tak co.
2. Květen 2007 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Taky jsme s manželkou takhle závodili kdo vydrží déle.Na jedné oslavě jsme si asi hodinu před odchodem každý dal 4 piva.Pak jsme jely autobusem do vedlejšího města asi 30 km domů.Tak se mě snad ještě nikdy nechtělo na malou jako tenkrát??Ale vydržel jsem až na konečnou.Manželka to pustila už v autobuse.Já se počůral,hned jak jsem vystoupil z autobusu.
3. Květen 2007 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
tak já to pustila před chvíli tady u pc. Švica mi poslala moje upravený fotky. Ne že mě tekly slzy, ale pustila jsem to i do kalhot.
4. Květen 2007 - 0:01

Stránky

Přidat komentář