Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

voloda (So, 1. 12. 2007 - 21:12)

Majko,Majko,Ten konec jo OK,ale to,ze si ulevis priamo v pred ostatnima a priamo v dop.prostredku.Tak teraz si robis prcu,ale riadnu.

Majka (So, 1. 12. 2007 - 17:12)

Ahojky, já čůrám na veřejnosti dost často v létě a ráda! Já když jedu tramvají, nebo metrem, tak si vyhrnu minisukni (chodím bez kalhotek a v mini sukni je mi vidět půlka prdelky) To jsem jednou jela metrem plném lidí z nákupu, chtělo se mi čůrat už dlouho a tak jsem si jenom vyhrnula sukni a začla čůrat do sedačky a navíc mi to vzrušovalo! Dělám to skoro pořád! a nebo když jdu do tramvaje, tak si vyhrnu sukni, zuju si žabky a dřepnu si na sedačku a je mi vidět celá prdelka! A nebo v srpnu v kině dávali premiéru a já sem si jí nechtěla nechat ujít a tak jsem se vyčůrala do tý sedačky a navíc to teklo všude po zemi a mě to vzrušilo! potom jsem si sedla na přítele.

Dáša (So, 1. 12. 2007 - 10:12)

Mně se to stalo nedávno. Dost jsem si ucvrkla ve firemním autě v zácpě prostě už to nešlo vydržet. Měla jsem zrovna světlé kostýmové kalhoty takže to bylo dost vidět. Jela se mnou i šéfka takže to bylo hrozně trapný. Ale byla OK a uklidňovala mně ať si z toho nedělám hlavu, že se to stane i "v lepších rodinách" a že se už taky v autě jednou počůrala. Tělu v zápce na silnici prostě neporučíš.

Petr (Ne, 25. 11. 2007 - 11:11)

Já se 2x počůral na základce.Poprvé asi ve druhé třidě,když jsem ještě s několika spolužáky zůstal po škole.Byl jsem stydlivý a tak jsem se neodvážil přihlásit.Po hodině jsem ještě spěchal do šatny se přezout,ale jak se si při tom musel sklonit,tak to na mě přišlo.V počuraných kalhotách jsem pak musel přes celé sídliště domů.Naštěstí to nikdo neviděl.V páté třidě se mi stal pěkný trapas.Chtělo se mi čurat už v poslední hodině,ale po škole mi řekla spolužačka Jana jestli ji doprovodním a já řekl,že jo a zapoměl si odskočit.Když jsme vyšli ze školy,tak jsem dostal strašný strach,abych se před ní nepočůral a z toho se mi začalo stašně moc chtít.Dělal jsem,že je vše OK,ale asi po deseti minutách jsem se začal při chůzi kroutit jako paragraf.Jana si toho všimla,ale neříkala nic.Naschvál se začala loudat a žduchat mě.Myslel jsem,že se počůram.Když jsme už byli u jejího činžáku,tak mi oznámila,že se jí ještě nechce domů a že mě doprovodí.V ten moment jsem zčervenal a poprosil jí,že je mi to trapné,ale fakt musím nutně čůrat.Navrhla mi,aby zašel k ní domů.Jak jsme čekali na výtah,tak jsem se cítil,že mám na krajičku.Jak se s námi rozjel výtah,tak jsem ucítil jak mi povolili svěrače a než jsme doleli do 8.patra tak jsem se totálně počůral.Jana byla dobrá kamarádka a pomohla mi vytřít louži ve výtahu,vyprat a usušit kalhoty.Říkala,že se ji to už taky stalo.Od 6 třidy jsem přešel na jinou školu,ale vždy když jsem ji potkal,tak se usmívala a já se hodně červenal...

Monča (Po, 12. 11. 2007 - 14:11)

Sprchu máme hned vedle záchodu, spolubydlící se v koupelně zavřela a nechtěla mě tam pustit, potvora:-( Prý nečekala, že to pustím. No a s tím flekem to zase říkala jedna kámoška, co bydlí pod náma. Možná, že se dozvěděly, že jsem se počůrala a tak si dělaly srandu, to já nevím. Taky nevím, kolik toho bylo, ale jednou jsem se do čurací nesnáze dostala v zácpě v autě a tehdy jsem naplnila litrovou flašku od ledovýho čaje. Štěstí bylo, že to byla ta s širokým hrdlem, do láhve od coly bych to asi nezvládla:-)

Monča (Po, 12. 11. 2007 - 14:11)

Sprchu máme hned vedle záchodu, spolubydlící se v koupelně zavřela a nechtěla mě tam pustit, potvora:-( Prý nečekala, že to pustím. No a s tím flekem to zase říkala jedna kámoška, co bydlí pod náma. Možná, že se dozvěděly, že jsem se počůrala a tak si dělaly srandu, to já nevím. Taky nevím, kolik toho bylo, ale jednou jsem se do čurací nesnáze dostala v zácpě v autě a tehdy jsem naplnila litrovou flašku od ledovýho čaje. Štěstí bylo, že to byla ta s širokým hrdlem, do láhve od coly bych to asi nezvládla:-)

JohnKey (Po, 12. 11. 2007 - 02:11)

A snad neexistuje sprcha ktera je vedle zachodu?

ariesek67 (Ne, 11. 11. 2007 - 18:11)

Ale no tak houpat se nechám,ale mlátit se mnou o zem to nedělej Mončo.To máte papírové stropy??Výš kolik by toho muselo být aby to proteklo přes betonový strop.....Tak nejméně pračka.

Monča (Ne, 11. 11. 2007 - 11:11)

Já nedávno ve 22, vracela jsem se z pařby na koleje a strašně se mi chtělo čůrat. Ve výtahu už jsem si trochu cvrnkla, ale naštěstí to nebylo vidět. No a když jsem se rozloučila s partou a vtrhla na pokoj, tak na záchodě byla spolubydlící. No a než jsem našla alternativu v podobě hrnce na vaření, tak jsem se počůrala. Zbytek večera jsem vytírala podlahu, bylo toho tolik, že to prosáklo až na strop pod náma. Největší trapas v mým životě.

Návštěvník (So, 3. 11. 2007 - 22:11)

Elisko,radsi pujdu za strom,nez jak jsi napsala,ze v desti se klidne schvalne pocuras.Proc bych si zamerne spinila telo.A na koupalisti snad je zachod,tak proc curat pres plavky.Urcite se to kazdemu muze stat,ale zamerne se pocurat mi prijde nevkusne.

Eliška (So, 3. 11. 2007 - 21:11)

Anonymko, když jdeš za strom, nepiš že to vydržíš. To je pak něco jiného, taky chodím.

Jana (So, 3. 11. 2007 - 16:11)

Já nedávno. Zasekla jsem se s kolegyněmi v práci ve výtahu. Chtělo se mi hrozně no a než nás vysvobodily komplet jsem se počůrala. Měla jsem zrovna na potvoru ještě světlé kalhoty takže takto mokrou mě pak dál vidělo půl firmy. Šéfová mě pak naštěstí odvezla domů. No ostuda až na půdu. Všichni mě jen uklidňovali ať to beru sportovně že se to stává i v lepších rodinách !

Dunn (So, 3. 11. 2007 - 12:11)

Není žádná, do které bych to mohl to uskutečnit.

Návštěvník (So, 3. 11. 2007 - 00:11)

Nojo,když tě to láká,tak to zkus,víš,abys´mi mohl popsat svoje postřehy a pocity,jsem na to hrozitánsky narvaná,ještě tak s kým to uskutečnit...

Dunn (Pá, 2. 11. 2007 - 16:11)

To muselo být na té lodi moc pěkné, Murfo :-) Takových žen, co se jim líbí tahle záliba, moc není. Já našel jen jednu, užívali jsme si vzájemné počůrání. To už je ale pryč a další jsem dosud nenašel :-( Do kundičky jsem nikdy nemočil, ale láká mě to.
Jestli chceš čůrací zážitky, těch mám dost. Ale v soukromí mě to samotného moc nebaví a venku už na to není počasí :-( Počůral jsem se například včera v jednom velkém pražském knihkupectví. V létě na zastávce autobusu, před kamarádkou (nevěděla o tom). Lákají mě různá místa :-) Že bych byl zvrhlý až za hrob, to si nemyslím. Jsem nakloněn v secu téměř všemu, ale základem je, že se to musí líbit oběma!

murfa (Pá, 2. 11. 2007 - 01:11)

Kdy se to stalo mimosmyslově,to si nepamatuju,nechtěně jsem se naposledy,co pamatuju,počůrala na lodi,já byla tenkrát velmi mladá a trhlá,zkušenější kamarád mě varoval,že to nemám při vyplutí pokoušet,já to nemohla vydržet,měchýř posledních 300 KM po souši narvaný k prasknutí a ten příšernej protitlak mě prostě odhodil z hajzlíku,takže od pasu dolů mokro a ještě k tomu trochu vyválená ve vlastní moči,jinak čuraní skrz plavky zbožňuju a jsem z toho nadržená,pokud se hned smočím,nebo jsem ve vodě.Při sprchování si také ráda hraju s čuráním,ráda to zapojuji i do er.aktivit,jenže chlapi jsou většinou cimprlíci,a nebo naopak úchylové zvrhlí až za hrob.
Ale odvážlivce,kterého bych mohla bez obav z reakce požádat o způsobení mi rozkoše namočením do kundičky teď v okolí fakt nemám.
Tak aspoň pište čurací zážitky!

Janik200 (Čt, 1. 11. 2007 - 13:11)

Super ! :))
konečně nějaké téma na odlehčenou :))
a povzbuzení neb hádám, že alespoň s tímto většina z nás problémy již dnes nemá :-)

Kamil (Út, 16. 10. 2007 - 15:10)

Jano, nic si z toho nedělej. Obě nehody se staly více lidem, mně taky.
Takhle to dopadá jako se to stalo Majce. Přijde mi z těch příhod na doktorce, že ženám, než by byly viděny, jak čůrají, tak se "raději" počůrají. Když s tím mají problém, tak si mají vzít pohárek, umožňující jim čůrat vestoje. To by ti kluci čuměli, kdyby sis stoupla vedle nich a pustila to vestoje z pohárku.

Majka (Po, 15. 10. 2007 - 16:10)

Jednou jsme byli na takovém studentském večírku. Pak jsme se k ránu pěšky vraceli přes půl Prahy na koleje. Kluci si cestou ulevovali, ale nám, holkám, to přišlo trapné. No, pak už se nedalo nic dělat a bylo jasné, že si musím ulevit někde venku taky. Jenže kluci se toho chytli, a že si mně vyfotí mobilem. Nešlo se před nima nikam schovat, všude šli za mnou. Tak jsem to pořád překonávala a hrála si na statečnou, ale pak už to nešlo vydržet a musela jsem to vypustit. Sice si toho nevšimli hned, ale stejně jim to nakonec neuniklo, když jsem měla mokrý pruh na nohavici. Kluci se mohli usmát a pak si mě dobírali - prý tak to dopadá, kdyz chce být holka jako kluk a čůrá ve stoje.

Jana (Po, 15. 10. 2007 - 14:10)

já jsem se počůrala naposledy asi ve 14 ve spánku. Zdálo se mi, že potřebuju čůrat a že sedím na záchodě ... no a už to bylo, bylo mi to trapné, ale naštěstí se to nikdo nedozvěděl. A pak taky nedávno, jsem potřebovala hrozně na záchod, ale nemohla jsem najít klíče od bytu, tak jsem tam tancovala před dveřmi, abych to udržela, ale trochu jsem si tam cvrnkla no :o))))

Reklama

Přidat komentář