Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Hanka (Pá, 4. 7. 2008 - 09:07)

To Lucka: zkus vypít jedno dvě piva a pak uvíznout 30 minut třeba na lanovce na lyžích, já to nevydržela a pochybuju, že by to někdo zvládl v sobě udržet. Měchýř pojme maximálně tak půllitr, pak už je tlak natolik velký, že to svěrače neudrží a počůrá se každý...

Lucka (Pá, 4. 7. 2008 - 08:07)

někdy ve školce. teď je mi 20 a do kalhot si nečurám. přijde mi, že vždycky se dá potřeba nějak vyřešit a není potřeba to pouštět do kalhot. od prvního náznaku nucení na močení do počurání je dost času na to, aby se s tím dalo něco dělat.

Pavla (St, 2. 7. 2008 - 18:07)

Jojo, tohle taky znám. Jednou jsme byly na nějakém zájezdě autobusem. Po dlouhé době jsme měli pauzu. Mně se chtělo šíleně čurat. Šly jsme s holkama do mekáče, jenže před náma přijel už nějaký autobus, tak tam byla docela fronta. A já fakt už musela zkřížit nohy a rukou se tam držet. Žádná mě nechtěla pustit, že prý potřebují taky nutně. Evidentně ale žádné nehrozilo, že se počurá. Pak najednou přišel jejich zaměstnanec a ostýchavě mi nabídl, že mi otevře přebalovací místnost, kde je taky WC. Souhlasila jsem, jak jsem vyndavala ruku z rozkroku, tak než jsem si sundala kalhoty na knoflíky, trošku jsem to pustila. Strašně se mi ulevilo, drobný flek na kalhotách nebyl přes delší triko vidět. OPRAVDU MOC CHCI JEŠTĚ JEDNOU PODĚKOVAT tomu chlapci, protože kdyby nepřišel, je jasný že bych se počůrala až do bot. Fakt děkuju.

Tonda (Ne, 29. 6. 2008 - 18:06)

Sprostý to teda bylo.Tohle se dělá dobrovolně,když to chtějí oba dva.Pak to má smysl.ALE NEZASTAVIT JE HNUSNÝ.

Jana (Ne, 29. 6. 2008 - 17:06)

Je opravdu zajímavé, jak to některé vzrušuje. Jednou jsme jeli s partou autem z nějaké zábavy, měla jsem vypito pár piv, a tak se mi během cesty začalo chtít na malou. Zůstala jsem na konec v autě jenom s tím jedním, a to už se mi chtělo tolik, že jsem ho poprosila, jestli by nezastavil. On, že to snad vydržím, a tak... Jenže já už měla fakt na krajíčku, nejdříve jsem se styděla ho požádat, ale pak jsem zjistila, že to fakt nezvládnu. Říkala jsem mu, že se počůrám a on na chvíli strnul a pak jsem si všimla, jak má na kalhotech bouli. Trošku jsem si už učůrla a to už jsem začala panicky řvát ať zastaví, on se lekl a zastavil. Už bylo ale pozdě. Hrozně se mi omlouval, že za to nemůže. Nevím, jestli je Vás takových víc, ale tohle mi přišlo od něj strašně sprostý.

tonda (Pá, 27. 6. 2008 - 10:06)

Tahle kombinace není špatná.Jo a časem se to naučíš zadržet.Akorát se připrav na to,že porvé to je skoro očistec.Taky něco pro Ivetu.Je jedno z čeho by jste se počůraly,hlavně,že by to bylo.Spoustu chlapů vzruší počůraná žena.Obráceně je to myslím stejný.

Iveta (Pá, 27. 6. 2008 - 09:06)

koukat na tebe přitom s kamarádkama, asi se pak taky počůráme. Smíchy.

Marek (Pá, 27. 6. 2008 - 08:06)

Tak to máš dobře natrénované, jak to pustím už nezastavím :-) Bylo by lepší, kdyby byl požitek delší, já ho mám asi jen při samotném čůrání, když to předtím hodně zadržuji a pak prohrávám ten boj a jde do to kalhot. V zásadě mě ještě víc vzrušuje představa, že mé počůrání uvidí nějaká žena nebo i víc žen, sehrát před nimi divadlo, že jsem to neudržel a pak být z toho zoufalý a užívat si tu ostudu :-) A pak už takto oblečený klidně vlézt do vody. Pocit, jak se oblečení lepí na tělo, je též super.

Tonda (St, 25. 6. 2008 - 21:06)

Nediv se ,že máš tři odpovědi.Zapopměl jsem si překlapnout na delších 10 a tak jsem si myslel,že se odeslání nezdařilo.

Tonda (St, 25. 6. 2008 - 21:06)

Ahoj Marku.
Ten rok 76 chápej tak,že už mi bylo 15 let.S tou manželkou máš pravdu.Naše manželství na tom stálo 12 let.Moje druhá - nejdřív divoška,potom nebožka-partnerka,ta byla na wetlook jako divá.Ale něco k čůrání do oblečení.Jenom to pustit a jenom se počůrat,to nic není.Je to krátké,stejně jako prožitek.Já to dělám tak,že se na to připravím psichycky i fyzicky.To znamená,že se na to těším třeba už od rána a vy piju tolik vody,že velbloud bledne závistí.Kdo si už skusil čůrat do kalhot,tak ví,že největší prožitek je právě v momentě povolení svěračů.Jenže já je povolím a zase stáhnu.Vzniká při tom v podbřišku taková příjemná bolest(?).Tohle opakuji několikrát,takže se tím umocňuje vzrušení.A taky to chce vypasovaný kalhoty.Takhle si pomalinku učůrávám do kalhot a vychutnávám si ten příjemný pocit,kdy se moč prosakuje kolem genitálií a v pravý moment,kdy je ještě co čůrat,uvolním svěrače naplno a nechám to téct po nohách až ke kotníkům a na zemi se začne dělat typická loužička,která se pořád zvětšuje.Čím víc toho vypiješ,tím máš delší prožitek.Já už mám svěrače tak vytrénované,že je dokážu udržet v neutrálu,kdy ještě nečůrám,ale vzrušuje to.To se dá praktikovat kdykoliv a kdekoliv.Někdy mě baví si jen tak učůrávat,aby to slipy a kalhoty vsákly,ale z venčí nebylo vidět nic.Naposledy jsem to udělal,když mě šéf péroval kvůli nějaké ptákovině a já jsem mu na to Doslova a dopísmene chcal.Skvělý pocit.Jo a včera jsem se ještě nabudil trochou wettingu z kompa,ještě něco vypil a stálo to za to.

Tonda (St, 25. 6. 2008 - 19:06)

Ten 76 chápej tak,že mi bylo 15,takže si to užívám pěkně dlouho.A pořád to vylepšuju.Jenom to pustit,to je moc krátký a nedosáhneš toho skutečného vzrušení.Já se na to připravuju psychicky i fyzicky.Dokážu se na to těšit celý den a taky toho vypiju tolik,že by mi záviděl i velbloud.Držim to co nejdýl,protože kdo to skusil,tak ví,že největší vzrušení je právě v momentě uvolnéní svěračů.Jenže já je povolím a zase stáhnu.V podbřišku vzniká takový zvláštní pocit příjemné bolesti(?),který se postupným stahováním a povolováním stupňuje.Čím víc toho vypiješ a taky udržíš,tím delší je prožitek.Taky je důležité v pravý moment svěrače nechat povolené a vychutnat si onen příjemný pocit tepla a šimrání,když ti to teče po nohách až ke kotníkům a pod tebou se udělá typická loužička.Časem jsem si svěrače vycvičil natolik,že dokážu udržet stav povolení v neutrálu,kdy nečůrám,ale zůstává příjemný pocit.Někdy mě baví si jen tak malinko ucvrnkávat,aby to slipy a kalhoty vsákly a přitom to nebylo viďet.Naposledy jsem to udělal,když mě šéf péroval za nějakou blbost a já jsem mu na to doslova a dopísmene chcal.Skvělý pocit.Abych nezapoměl.Včera to nebylo za půl minuty,ale o něco dýl,co jsem si prohlídl pár wettingů a ještě něco vypil.Stálo to za to!

Tonda (St, 25. 6. 2008 - 19:06)

Ten 76 chápej tak,že mi v té době bylo patnáct.O tom,že to u partnerky není samozřejmost,to máš pravdu.Vlastně nás to drželo pohromadě 12 let.Určitě si dokážeš představit moje napětí,když jsem to prostě risknul.Moje druhá nebožka,tedy nejdřív divoška,potom nebožka,na to nebyla.Zato wetlook ji bral od samého začátku.Techniku wettigu jsem si ale za ty roky vylepšil tak,že když jsem teďka bez ženský,tak si dokážu navodit takové vzrušení,že výsledek je stejný jako u klasického sexu.Že se obě wéčka dají spojit je celkem logické,protože to má k sobě dost blízko.Prohlížel jsem si (už jako registrovaný)stránky wetportálu a jsou tam lidi pod obojí.Stejně jako jsem já.Včera to nebylo za půl minuty,ale dýl o tu dobu,co jsem si prohlédl pár wettingů.To počůrání stálo za to!Taky doufám,že přes tyhle stránky lidí se stejným ulítlizmem(tohle slovo jsem nikdy neslyšel)zvětší obzory do budoucna.Počůrat se ve dvou je přeci jenom takový rajcovnější.

Marek (St, 25. 6. 2008 - 15:06)

Tondo, dá se to chápat i takto, úmyslné počůrání sem patří taky :-) Mám to podobné jak ty, líbí se mi wetlook, i počůrání do oblečení. Klidně to lze i spojit. 1976, to je šok. Určitě to lidi bavilo už dávno, ale tajilo se to. Musel sis to s manželkou pěkně užít, klika, že na to byla taky. Tohle totiž taková samozřejmost není. Věřím, co bych nevěřil.

Tonda (Út, 24. 6. 2008 - 23:06)

Čau Marku.Všiml sis zadání diskuse?Není tam napsáno-kdy se vám naposledy stal trapas,že jste to neudrželi?-a přesto na to tak lidi reagují.Je tam napsáno -kdy jste se naposledy počůrali-a tak to taky chápu,protože to může být cílené a mnohokrárt tomu taky tak je.Tyhle stránky znám teperve dva dny (Celkem nechápu,že jsem až do teď žil bez počítače)a vidím,že wetting-čůrání v šatech-je pořád ještě dost tabu.Na rozdíl od wetlooku-koupání se v šatech-,který je na YOUTUBU docela hojně zastoupen.Když jsem si mohl stáhnout,jak se ženský koupou oblečené,nebo se oblečené počůrají,tak jsem z toho byl dost u vytržení.Taky jsem si našel portál,kde se wetlook registrují.Jestli tě to zajímá,tak je to wetportal.wz.cz .Ale zpátky k tématu.Poprvé jsem viděl holku,jak se schválně počůrala v roce-a teď se podrž-v roce 1976-tedy za hlubokýho totáče.Něco takového bylo tenkrát silně tabu,dokonce se to dalo trestně stíhat.Ta holka chtěla pouze dát najevo,co jí vzrušuje,a povedlo se jí to ,protože za chvíli měla kluka.Od té doby mě to bere a jsem na mokrý ženský ulítlej.Když jsem se oženil,tak jsem to potřeboval naučit i manželku.Wetlook i wetting.Nosila tankrát takový pořádně vypasovaný Wranglerky,venušin pahorek zaříznutej,že si to ani neumíš představit.Jednou jsem si tedy připravil ke gauči pár půlitrů s vodou,tak aby je neviděla a neměla tak ani tušení,co se bude dít.Nejdřív jsem ji trochu rozdráždil a pak jsem ji řekl,ať zavře oči a co nejvíc zatáhne bříško.Myslela,že jí strčím ruku do kalhotek,ale ouha!Malinko jsem jí tam ulil z půlitru.Neříkala nic.Oči pořád zavřený a tak jsem ji tam postupně vylil půlitr celý.Líbilo se jí to.Rozrůstající se flíček v jejím klíně se nedal přehlédnout.Bříško měla pořád zatažený a tak jsem ji tam vylil další půlitr najednou.Očividně ji to vzrušilo.Otevřela oči,teď viděla ty dva prázdné půlitry a jaden plný,tak mi to pro změnu vrátila.Odešli jsme do koupelny a tam se porvé spolu oddávali wetlooku.Časem to brala jako normální předehru.Po jedný zábavě převzala iniciativu a zatáhla si mě do koupelny sama.Ale že se nejdřív vyčůrá.Využil jsem této chvíle a postavil ji do vany.Už se kroutila, že to nevydrží.Trochu jsem zariskoval.Vzal jsem její ruku,dal si ji na svůj penis a řekl jsem tak to nedrž,já potřebuju taky a začal jsem čůrat do kalhot.Na chvilinku zaváhala,pro mě to byla ale chvíle nekonečná,protože jsem se bál,abych ji neodradil.jenže potřebovala už hodně moc a tak se ke mně přimáčkla a čůrali jsme oba dva.A dost dlouho.Akorát mi řekla -ty se nezdáš,co máš pro mě asi tak ještě schovaný?Měl jsem.Koupání venku.To už bylo po sametu a nikoho to nepohoršovalo.Stejně jako wetlook,tak i wetting se stal naší předehrou.Tohle mám tak silně zakódované se seksem,že když se počůrám,tak z toho mám docela silný erotický prožitek.Malinko jsem si totiž vylepšil techniku wettingu.A kdy že jsem se tedy počůral naposledy?Asi tak za půl minuty.Jen co natáhnu kalhoty.Nevěříš?Klidně věř.

Marek (Út, 24. 6. 2008 - 19:06)

To máš tedy šikovnou taktiku. Myslím si, že pokud má ženu upito, není jí skoro nic proti mysli :-) A při psychickém uvolnění se lépe čůrá před někým, za střízliva to je často problém. Ruka v klíně je dobrý nápad. Zkušenost mám asi takovou, že jsem takhle šel s holkou, které se to líbilo, to už jsem ale věděl předem. Počůrali jsme se před sebou navzájem a bylo to skvělé.

Tonda (Po, 23. 6. 2008 - 15:06)

Je to fakt.Sám jsem si nikdy netroufnul ani mimo rajón,protože by mě měli skutečně za čuně,co to neumí udržet,i když by na to byla jinak ulítlá.Já jsem to vždycky navlíkl tak,aby si začala holka.Nejlepší na to jsou koupaliště,která jsou skoro všude,kde se hraje zábava.Stačilo trošku víc piva a vypadnout s ní ze sálu dřív,než si stačí odskočit.Pro jistotu jsem vzal nějaké to pivo sebou ka koupališti a než jsme ho vypili,tak už potřebovala celkem nezadržitelně tu svoji chvilku.Mezi tím jsem ji ukecal,že si z hecu vlezeme do bazénu ,jen tak po kolena.Pak už jí stačilo trochu šplouchnout do klína s tím,že se klidně počůrám s ní.Ona voda v botách taky dělá své.Sice řikala,že radši ne ,ale zase né tolik,protože ji to v tu dobu už taky lákalo.Většinou pak přišly na to,že ruka v klíně,když čůrá,je dost sexy.Máš podobnou zkušenost?

Marek (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

Máš pravdu, jenže u holky je sexy skoro všechno, co dělá. Počůraná holka chlapa vzruší, ale když se na zábavě počůráš ty, budou tě považovat za prase, které se ožralo a neudrželo to. Případně tě některé holky politují, nebo ti pomohou. Ale takovou, kterou to vzruší, těch je málo. A další výhoda, že holka v sukni má počůrané jen kalhotky, ale ty mokré nohavice těžko zakryješ. Mimochodem, mě na tom vzrušuje právě ta ostuda, ovšem zároveň se stydím :-) A wetlook je také super, hlavně když zdůrazní křivky ženského těla a leccos prosvítá. A samotnému se mi také líbí, jak se mi mokré oblečení přilepí na tělo.

TONDA (Po, 23. 6. 2008 - 05:06)

Každý o tom píše jako o strašným trapasu,kromě jedné holky,která připouští,že to i trochu vzrušuje.Ono to totiž doopravdy vzrušuje!Několikrát jsem viděl na zábavě,jak se holky počůraly (bez jakých koliv obstrukcí),aby dale najevo,co je vzrušuje a nikdy neodešly samy.Taky jsem několikrát zažil,když mi holka "nechtěně" vylila pivo do klína a pak z něj nemohla spustit oči.Protože jsem ujetej na wetlook(koupání v šatech),tak jsem si to taky zkusil.Je to opravdu síla,když je to cílené a počůráte se nejen v jeansech,ale taky při sexu.Pouze doporučuji igelit pod prostěradlo.Je to doopravdy síla.

Simona (Po, 8. 9. 2008 - 17:09)

Mně se to stalo už dvakrát. Poprvé na lanovce, vypli asi na 15 minut proud a mně se už dole po pivu šíleně chtělo. Dlouho jsem si tam tlačila hůlkou, ale nahoře jsem to už nezvládla. Podruhé jako go-go tanečnice, to bylo dost nepříjemný, jak se tancuje, je těžké to udržet.

Klára 12 (Po, 12. 5. 2008 - 14:05)

Naposledy jsem se počůrala ve školce (ve 4 letech). Prostě jsem to nestihla doběhnout. Možná pak ve druhý třídě (jestli se to počítá) jsem šla za strom a zapoměla si sundat kalhotky :((...
Jinak sem si myslela že si poslední dobou ucvrkávám, ale později jsem zjistila že je to výtok.

Reklama

Přidat komentář