Reklama

Arnold-Chiari malformace

David - ten sta (Čt, 13. 1. 2011 - 16:01)

Moje matka měla...Obecne se tvrdi, ze to neni dedicne podminecne onemocneni Martino, kterou brni ruce. A jestli mas blokady krcni patere a spol, tak to brnrni mas nejspis od "krku" a ne od ACM nebo syringomielie :) Uz si s nekym ten blokly krk resila? Uz ti nekdo udelal manipulaci - odblokovani?? Jestli ne, tak tady zacni.

Pajan (Čt, 13. 1. 2011 - 14:01)

Tak je to dědičné ,nebo ne?Ahoj Martino,příznaky které uvádíš,jsou téměř stejné jako u mně a co se týká dědičnosti,nikdo u nás to nemá,ani to nikdo neprokázal.Vyšetření se neboj a hlavně nepanikař,je nás tady více takto nemocných,třeba to u tebe bude jiná lapálie:)

Martina (Čt, 13. 1. 2011 - 11:01)

Tak je to dědičné ,nebo ne?

Martina (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

Ahoj mam arnold chiari...moje matka měla siringomielii.Je to dědičné.Mám brnění a bolesti rukou ,zablokovanou páteř.Martina

martina (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

Ahoj všichni, tak jaké byly...Měli jste brnění a b olesti rukou.,Je t dědičné?Moje matka měla siringomielii.Příští týden jdu do emg laboratoře Vratislavova Praha 2

Martina (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

Moje matka měla siringomielii.Je to dědičné?Už 2 měsíce mám nepřestávající brnění rukou .Dříve to přestávalo.Po práci jsem měla v noci bolesti rukou až k ramenům,ale jenom vnoci.Mám zablokovanou krční páteř,ale to už necítím tolik jako třeba vloni.To jsem měla bolesti za krkem a nosila límec.Bolí mě jen ty ruce vnoci a brní i přezden.

pajan (Ne, 9. 1. 2011 - 16:01)

No a je po svátkách,skoro jaro,hezky se oteplilo,zimu nesnáším,je mi vždycky nějak hůře,jaro je takové povzbuzující,a pomalu začíná všední koloběh života.Opatrujte se,pěkný pozdrav z Řáholce a papa.

lenka (Út, 30. 12. 2008 - 14:12)

Moc vás všechny zdravím -až dnes jsem prišla náhodou na týto stránky,jsem moc ráda .Já vždy věřila,že se z toho dostanu.-byla jsem operovana v roce 2000 a žijí dá se říct normální život ,dle možnosti také věku.Hlavně žít ve víře,pohodě a v lásce-pak se všechno zvláda dobře.Vím o čem mluvim

David (St, 17. 12. 2008 - 10:12)

Tak a mas to, nakonec jsi doma driv nez ja z Bruselu :) Sice dvojkol0ove, ale preci jen jsi vyhrala. Jsem rad ze ses zlepsila ;)

David (Pá, 5. 12. 2008 - 17:12)

Jo u Misi to byla docela zmena - pred a po te slavne Homolkove anabazi. Jeden by neveril co vsechno zmuze srovnani obratlu do late a pridani jim opery formou dlah. Misa chodi o tri rady lip. No proste normalne jako kazdy zdravy. Takze smekam a drzim palce v dalsim kroku co te ceka po vanicich :)
PS: Pilulky by byly super. Zvlast misto zatim jedineho funkcniho postupu - operace. Zas aspon zaciname se ciber-punkem :) Implantat sem a tam ...

Martina (St, 3. 12. 2008 - 09:12)

cauky davide,zase nejaky chytrak co??Tak bylo by fajn,kdyby nam pomohly nejake prirodni preparaty,ale to se bohuzel nekonna.A co jinak jak ti je?Doufam,ze fajn.Misa uz jde dneska take domu z nemocnice,tak snad bude v pohode.Psala jsem ti na mail,ale asi mas uz jiny,neslo mi to odeslat.Tak si uzivej predvanocniho shonu a taky se nekdy ozvy.Pa

David (Ne, 16. 11. 2008 - 20:11)

pro info.harmonie ... myslim ze jste v nespravnem vlaknu diskuse. O Arnold Chiary malformaci zrejme moc nevite...

Návštěvník (Út, 11. 11. 2008 - 23:11)

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.
Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.
Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.
Nabízíme:
* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,
* dlouhodobé zkušenosti,
* individuální přístup a konzultaci s lékařem,
* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky)
Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.
A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.
HARMONIE - osobní zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu. Další informace na: info.harmonie"volny.cz

Staňa (Čt, 28. 8. 2008 - 20:08)

?Ahojky,tak jsem se taky na to koukla,byla jsem zvědavá co mně tam vlastně dělali.Překvapilo mě,že pacientem na záznamu bylo 6 leté dítko,je smutný,že to postihuje už tak malé děti.Jinak jsem moc ráda,že jste mně odepsali.Nestačím se divit kolik nás ve finále běhá v naší malé zemičce.Informace od lěkařů byly jiné.Tak pěkný každý den vám přeju a někdy ahojky Staňa

Martina (Út, 26. 8. 2008 - 17:08)

Cauky Davco...nooo velice zajimave video.Nedokoukala jsem ho do konce,ne ze by mi bylo spatne,ale tak nejak me to nebavilo,ono takovehle video treba rekne neco tem,kteri provadeji neurochirurgicke operace,ale me jako pacientovi nic moc..Ale kazdopadne diky..zase neco trochu jineho.A vsem kteri maji pred operaci...tak se nebojte i kdyby vam po dobu operace dali hlavu na stolek..tak vy o tom nevite,hlavni je ze kdyz se probudite mate ji na svem krku a opet plne funkcni..a o to tady jde...neeee???Mejte se vsichni papa Martina

David (Po, 25. 8. 2008 - 16:08)

http://media.bloguje.cz/480609 pokud tam najdete neurochirurgii a vyberete ACM, tak se muzete juknout na to, co nas potkalo. Video z US kliniky z operace ACM. Ale upozornuju, ze je to zaber ze salu a real. pro mne normal, delal jsem na salech. Ale Kamilka (manzelka) by asi odesla :)

David (Po, 25. 8. 2008 - 16:08)

Ahoj Stano,
i ja ti preji jen to zdravi. Je zajimave ze jsem ted prolezl web a kupodivu v CR od roku 89 do 2002 odoperovali na ACM alespon 50 pacientu na dvou pracovistich (UVN a Usti). Tkze nas beha docela dost :) http://www.clsjep.cz/ukazclanek2.asp?clanek=18793&cislo=

Staňa (Ne, 24. 8. 2008 - 10:08)

Ahoj,je mně 45,po operaci jsem byla pár dní bez bolestí,ale potom se zase vrátily.V centu boleti po různých pokusech jsem dostala na konec neurotop a korylan,který tlumí bolesti v kostech na ruce.Bolesti ruky jsou u mě stále,ale v těch kostech to je s léky lepší,když jsem je vysadila,tak po pár dnech to byla hrůza,tak je baštím 10 let.Jinak žádné léky u mě nezabírají.Nic lepšího nenašli.Zatím mám důchod.Jinak mně bylo taky řečeno,že nic není a musím se s tím smířit,že mám smůlu jelikož to je ojedinělá nemoca nic na ní není.Operace snad pomohla,že nejsem ochrnutá,podle snímků před operací se všici divili,že nejsem na vozíku,vzali mně část malého mozku,vytvořili otvor,kterým odtéká tekutina pryč z míchy.Tak pěknou neděli a někdy zase ahoj Staňa

Martina (So, 23. 8. 2008 - 23:08)

Ahojky Stano,tak Te vitam k nam do klubu SIMULANTU :-)):Dlouho tu k nam uz nikdo nepribyl..a hle najednou zase jedna ktera to take nema v zivote zrovna nejlehci co??A jestli se muzu zeptat kolik Ti je??A jak se citis po operaci..je aspon o trochu lip?Mas nejake prac.omezeni nebo duchod?A neprisli doktori aspon u Tebe na nejake leky,ktere pomuzou kdyz chytaji ty strasne krece do hlavy a ruky...u me bohuze ne..bylo mi receno,ze se s tim musim smirit.Tak treba ty si mela vetsi uspech.jinak te moc zdravim a urcite zase brzy napis.mej se moc pekne,hlavne zdravicko.papa Martina

Staňa (Pá, 22. 8. 2008 - 17:08)

Ahoj,byla jsem operována v roce 1998 v Brně Bohunicích.Jak vidím je nás víc a to jsem si myslela podle řeči lékařů,že nemám nárok někoho s toto diagnozou poznat.2 roky jsem byla považována simulanta,který si stěžuje na silné bolesti ruky a hlavy,ale veškerá vyšetření byla v pořádku až jsem šla na rezonanci,tak vše dostalo rychlí spád a divili se,že nejsem ochrnutá.Mějte se fajn a hlavně buďte zdraví

Reklama

Přidat komentář