Reklama

Výprask vařečkou

Kačka (Ne, 17. 6. 2012 - 18:06)

sis, to je i u nás doma...To je hrůza, ale měla bys o otm se svou matkou promluvit a říct jí, jak se cítíš ty, když tě bezcitně mlátí, za učení trestat nejde. Ta matka tě prostě ráda nemá, nebo si na tobě léčí své mindráky, já nevím, jestli to myslíš vážně, ALE NORMÁLNÍ TO NENÍ!!! Nebo to řekni nějaké učitelce, ukaž jí zadek a nohy, aby viděla, jak tě matka trestá. Není to vůbec přiměřené bití, ale nenávist!!!

jarka 15 (Ne, 17. 6. 2012 - 16:06)

To je taky děs,komunistický...sis, to je i u nás doma normální, byla jsem bita v 10 letech vařečkou tak, že jsem se připo a když jsem si dala ruku na zadek, tak mi matka přerazila vařečkou prst, u doktora pak řekla, že jsem upadla, naštěstí jsem se nemusela svlíkat před doktorem kvůli prstu, aby viděl rozbitej zadek. od té doby mě řežou tenkým pružným kabelem, to je děs, týden pak nemůžu vůbec do školy, to matka shání omluvenky, zadek a nohy mám fialový ještě dlouho potom, ve škole pak cvičím v legínách a stydím se před holkama, takový jelita nemívá žádná. kdybych nějak zlobila, jsem hodná puťka, jen mi učení nejde, hlavně matika a angličtina, za to dostávám nejvíc.

sis (Ne, 17. 6. 2012 - 16:06)

včera mě mamka nachytala,...To je taky děs,komunistický tresty,c,c,c...

sis (Ne, 17. 6. 2012 - 16:06)

včera mě mamka nachytala,...To je taky děs,komunistický tresty,c,c,c...

irena 16 (Ne, 17. 6. 2012 - 07:06)

včera mě mamka nachytala, jak jsem se v pokojíku neučila a seděla jen tak, začala křičet, že večer uvidím.mám špatný známky z matiky a fyziky, vůbec to nechápu, ale naši to nechápou taky a já mám doma peklo.
třásla jsem se strachy, až přijde večer.
mamka zavolala od pasu dolů donaha a nástup
při výprasku musím stát předkloněná, rukama se držet za kotníky a mít napnutý nohy, jinak mě sešvihá přes stehna. je to děsný, krev se hrne do hlavy a unudlaná nemůžu ani dýchat. mamka mě švihá dlouhým namočeným prutem, mezi každou ránou na mě řve a já musím opakovat, jak se budu učit. to po pěti pořádných švihnutí ani nejde pro pláč, to se rozčílí a pak je to děs, je to nekonečný, švihá mě tak, až mám fialový jelita a když mi to jelito prutem rozsekne a teče krev, tak přestane počůrám se hned zezačátku a pak to musím po sobě uklidit.
spím jen na břiše, nejhorší nářezy jsou v pátek, teď ve středu jsem dostala čtyřku z matiky a nářez byl hned večer a teď už dvakrát po tom, jsem už celá fialová, od školy jedem na výlet na týden, ani nemůžu jet, nevydržela bych sedět. to bude doma týden, to nevydržím, radši bych umřela,

Proč (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

Michale, ze mě si někdo...se tedy nezaregistruješ?Nemusíš pak řešit příspěvky které nejsou tvoje.

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

michale,co si o tom...Michale, ze mě si někdo fakt dělá srandu.

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

michale,co si o tom myslíš?Naši už mě nechtějí bít ani babička, protože by mě to bolelo.Tak se musím bít páskem SAMA!!!!

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

Kačko, jen taková otázka -...Ze mě si Maris někdo dělá srandu, já se mlátím přes stehna koženým páskem. NA HOLOU NEEEEEEEEE!!!!!!!

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

Michale, proč sem nenapíšeš?

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

Mamka mi vyhrožovala páskem...Kdo to tady pořád zjednodušuje a dělá si srandu? Ten ať se hezky přizná, lupu máme!!!

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

Mamka mi vyhrožovala páskem tak, no já vám to budu citovat: "Jestli budeš mít špatné známky, tak tě seřežu, to já tě tak seřežu, že ti z řiti poteče krev!"Teď už nevyhrožuje, tak se biju páskem sama a lupu už nemáme:TAK UŽ SNAD CHÁPETE NEEEEEEEEE

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 19:06)

Kvůli tomu vyhrožování páskem za známky jsem brečela celé odpoledne a celý večer: HRŮŮŮZAAAA!!!!

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 19:06)

ALE JE TO PRAVDA,biji se páskem přes stehna vší silou, já vím, není to normální... a říkám všem - NEJSEM ÚCHYL!!!

Jaja a Paja (So, 16. 6. 2012 - 15:06)

Ahoj, zkuste v Brne: www.seznamtese123.cz :)

a další (So, 16. 6. 2012 - 08:06)

sice chápu přiměřený trest, ale tohle je fakt trochu moc....

ale už je to dobré, inu není nad staré pořekadlo: Konec dobrý, všechno dobré.

výroky české po (So, 16. 6. 2012 - 08:06)

ale už je to dobré, inu není nad staré pořekadlo: Konec dobrý, všechno dobré.

JE TO PRAVDA PRAVDOUCÍ jak se praví, ale tohle se dělo před 8 a více lety

Kačka (So, 16. 6. 2012 - 07:06)

Kolik ti je Kačko? Je mi tě...Tak já moc přítelů nemám, vlastně skoro žádné, jen sestřenice a naši jsou někdy bezcitní, proto se mlátím páskem přes stehna - nemám moc veselý život, láska u nás byla málo, chybí mi tolik se mazlit...
a ještě moc neejsem zdravá...
Já si pamatuji, jak mi mamka vyhrožovala páskem tak, no já vám to budu citovat: "Jestli budeš mít špatné známky, tak tě seřežu, to já tě tak seřežu, že ti z řiti poteče krev!" A proč mě za to chce jako bít, já jsem se s ní tak nerada učila, ona namě řvala, fackovala a mlátila se mnou o lupu...
Po té výhružce jsem se rozbrečela a byl daší záchvat řvaní...

petra (So, 16. 6. 2012 - 06:06)

Nevim,nevim,takoví známky...ahoj sis,
nemohla jsem ani spát, večer přijel otec, mamina mu hned všecko pověděla, ale otec se mě ani nevšimnul, ani jsem od něj nedostala řemenem. zato mamina mi to vynahradila před spaním ještě jednou, vytáhla mě z postele, musela jsem se přehnout přes židli hlavou dolů, předržela mě za krk a na odpoledne sešvihanej rudej zadek mi vysázela takovej nářez, až mi tekla krev z rozseknutýho jelita. pak jen řekla fuj, stydím se za tebe a zabouchla dveře. vidím to tak, že v pondělí nebudu moct do školy, jsem úplně hotová, zadek a stehna v jednom ohni. je to často, za každou horší známku, pak je omluvenka a při tělocviku si beru na záchodě legíny, aby holky neviděly ty jelita a pruhy co mám na stehnech, nikdy jsem nemohla jít v sukni, ani žádnou nemám, znám jen dlouhé kalhoty, sice značkové z Prahy, ale radši bych sukénku s tričkem, kdybych mohla, ale mamina chodí jen v kalhotových kostýmech a tak já musím taky, sama si nemůžu nechat ani delší vlasy, jsem jako kluk nakrátko.holky se mi diví, možná to závidí, ale kdyby věděly, tak by nezáviděly nic, to já jim závidím, mají už kluky, jsou veselé a šťastné, já jen žiju strachem z rákosky, kdy dostanu, úplně beze slov, mamina na mě vůbec nemluví a když já chci něco říct, tak křičí ticho, nechci nic slyšet.

Maris (Pá, 15. 6. 2012 - 20:06)

Ani nevíte, jak mi...Kačko, jen taková otázka - jak si můžeš sama dávat páskem na holou? Ono to technicky není moc možné.
Promiň nechci tady zjednodušovat daný problém, ale víš když zpětně čtu všechny příspěvky tak mi prostě některé věci nesedí.

Reklama

Přidat komentář