Reklama

Výprask vařečkou

sis (Pá, 15. 6. 2012 - 20:06)

Já jsem ze Vsetína a umím...Jak tě můžou bít? Si chudinka! S prominutim! :((( na to nemam žaludek,něco s tim dělej,stěžuj si někde,najdi si přátele,nebo něco! Je ti tolik a bijou tě,to je hrozný :(((

sis (Pá, 15. 6. 2012 - 20:06)

tak já jsem dostala...Nevim,nevim,takoví známky jako ty sem neměla ani ve třetí třídě,nevim co bych za to dala mít takoví,natož na gymplu,tam se ani nedostanu,myslim že seš dost chytrá a jedna trojka z matiky? No bóže,to je toho.Na druhou stranu nedivim se že chtěj abys měla dokonalý výsledky,když sou právníci.Měla by sis o tom s nima nějak promluvit,to ti nezavidim. Taky už by sis to neměla nechat líbit,je ti 17! Do kolika tě budou mlátit? Dokavaď je síly neopustěj? Ubohý,17ctiletá holka,nedovedu si představit jak ty rodiče bijou tak velký děti...

Simona (Pá, 15. 6. 2012 - 20:06)

Dnes jsem bita už...Kolik ti je Kačko? Je mi tě líto,to ti nepřeju,snad jednou budeš mít svoji rodinu a děti který budeš milovat. Můžeš od nich odejít v 18cti,jestli je to tak hrozný. Mě rodiče nikdy nebily,možná táta,ale to sem byla malá,ani si to nepamatuju a facku mi nedali nikdy,milujou mě,hlavně máma,tátu moc nemusim i když mě nebije,taky mi pořád řiká že sem blbá,kritizuje mě,kazí mi náladu a ponižuje,jako by si myslel že je dokonalej,ale neni. Proto mam radši mámu ? máš nějaký přátele? Můžou tě rozveselovat,skoušela sis s rodičema o tom promluvit? Nebo by ti snad něco udělali za dotaz?

Kačka (Pá, 15. 6. 2012 - 19:06)

milá Katko,
zaprvé Tě...Ani nevíte, jak mi je,vážený amatére psychologu když se nemůžu ze strachu, abych nedostala vynadáno, utěšit, jsem v pokojíku, nikam neůžu jít - JE TO STRAŠNÝ POCIT. Naši jsou fakt leckdy bezcitní. Mamku fakt ráda nemám a tak si naholou páskem dávám sama. Někdy je to těžké

petra (Pá, 15. 6. 2012 - 19:06)

tak já jsem dostala pořádnej nářez už dneska , mamina se potkala s naší třídní a ta jí referovala o známkách, že bude trojka z matiky, jinak mám samé jedničky. chodím na osmiletý gympl, bylo mi teď nedávno sedmnáct. jiná má polužačka by za takové vysvědčení dostala dort, rodiče by ji pochválili a mě moje mamina sešvihala rákoskou tak, až jsem se připo..
křičela na mě, že se za mě musí jen stydět a že jim dělám jen ostudu. švihala mě strašně dlouho a prudce. to otec mi dá pořádných 25 řemenem, sám je počítá a aspoň vím, kdy skončí, to mamina mě švihá, pomalu, mezi tím na mě řve, dokud nemám jelita a nepočůrám se bolestí.naši jsou oba dva právníci. já tak chytrá asi nejsem, ale za to nemůžu. učím se doma celé dny, nikam mě nepouštějí, znám jen učení, doma jsem jako vězeň, protože máme vrata na kód a jezdí se ven jen autama, mě vozí mamina do školy i domů, takže se nikam nedostanu. víte, že mi to spolužačky i závidí, myslí si, jak mě mají naši rádi, jakým autem se vozím, ale opak je pravda. ani už nevím, kdy mě naši pojmenovali , zdrobnělinu ani neznám, jen pojď sem, jak to, že to zase neumíš, na co myslíš, my Ti to z hlavy vytlučeme, budeš se učit, až budeš mít samé jedničky jako my kdysi. žádný dárečky, k narozkám nebylo nic, ani si nevzpoměli, jen slyším, že já to nikam nedotáhnu, nic nedokážu a nic pořádnýho ze mě nebude. pláču kvůli tomu večer pod dekou a oni se mi posmívají a je jim jedno, že mě trápí a já se trápím taky. bojím se moc toho vysvědčení, to bude nářez,ta rákoska je fakt děsná, to si možná týden nesednu.
nevím, co mám dělat, už teď mám jelita a píšu to vkleče.

Táňa (Pá, 15. 6. 2012 - 19:06)

Ahoj,jsem Táňa,bude mi třináct a v září půjdu do osmé třídy,mám nevlastního otce a upřímě,nesnáším ho.Bije mě a co mě štve víc je že se mě máma nezastane a ještě mu to schváluje.Bije mě kvůli každé kravině,jakosou např. známky,všechno mi zakazuje,mám zněj strach,jsem z něj psychicky labilní nebo mi to aspoň říkají kamarádi ve škole,řežu se,prakticky vším ostrým co najdu,hlavně špěndlíkama,vím je to hrozné,ale jsem si jistá že za to může on,nechce se mi stěžovat pravému tátovi,jednou sem si stěžovala,řekl že když se to bude opakovat tak si to s ním vyřídí,ale já se bojím že by to pak bylo ještě horší,začíná se ze mě stávat magor,jsem na ostatní protivná aniž by mi něco udělali,jsem úplně v háji,když sem tak protivná i doma,dorazí mě máma tím že řekne že sem stejnej zlomyslnej a nevděčnej člověk jako můj táta.Už se to nedá snášet,co sem komu udělala...

psycholog amaté (Pá, 15. 6. 2012 - 19:06)

Vážený psychologu...milá Katko,
zaprvé Tě prosím, neubližuj si sama, to je projev duševní nevyrovnanosti,musíš si vytvořit svůj svět a tam žít, když jsi vydržela to zacházení od rodičů, tak si nesmíš sama děkat nic, život je snad taky i hezkej a přeju Ti, abys to co nejdřív poznala sama a byla jsi šťastná. Moc rád bych Ti k tomu nějak pomohl, ale nevím jak, kdybych měl Tvůj e-mail, tak bych Tě denně potěšil, jen Tebe, ne na veřejným portálu,abys byla veselá, aby ses smála a bylo Ti dobře. Protože každý to potřebuje.
Měj se moc hezky a hlavu vzhůru. a brzo k Tvým narozeninám hlavně zdraví a dobrou mysl!!! Zdraví Tě psycholog amatér.

Kačka (Pá, 15. 6. 2012 - 17:06)

Vážený psychologu amatére, já jsem normální člověk,ale ne tak úplně ve všem¨, víte... já jsem moc lásky ve výchově nezažila (s mamkou jsem se nemazlila 16 let a pochval bylo málo, když mě mamka pochválí, je to výjímka), znám jen řev a řeči o tom, že jsem blbá a nemožná, pořád mě jenom kritizuje a já mám teď tendenci se sama sebe ničit, ubližuji si - biji se páskem... já vím, tohle není normální, netrpím žádnou odchylkou, jen nedostatkem lásky a dodnes mám pocit, že mamku moc moc ráda nemám. JE TO HRŮZA!!!!!

Kačka (Pá, 15. 6. 2012 - 15:06)

Já si legraci...I když tohle jsem asi psala já.

Kačka (Pá, 15. 6. 2012 - 05:06)

Já si legraci...To je zmatek, ale tohle jsem fakt nepsala.

Kačka (Čt, 14. 6. 2012 - 20:06)

Já si legraci nedělám,tohle je pravda pravdouci. Babičku jsem zlobila, ale teď už mě bijou přiměřeně a sama nevím proč

Michal (Čt, 14. 6. 2012 - 20:06)

ach jo já si z tebe nedělám legraci já napsal naposledy dnes 15:22 jestli si to nepsala ty ani já je tady narušitel

Kačka (Čt, 14. 6. 2012 - 19:06)

Ale když mně taťka...TO MĚ ZNEUŽÍVÁŠ, NEBO SI DĚLÁŠ LEGRACI, TOHLE JÁ JSEM NEPSALA!!!!

Kačka (Čt, 14. 6. 2012 - 18:06)

Ale když mně taťka vyhrožuje s tím řemenem, abych měla proč a máma mě bije páskem na holou 25ran, tak si myslím, že je to moc

Kačka (Čt, 14. 6. 2012 - 18:06)

ono se říká že když sou...Já nevím, jestli se toho naši dožijí, možná jo, taťka říká, že se vysokého věku asi nedožije a mamka nevím, jinak já jim asi odpustím, ale asi ne všechno, protože se na to nedá zapomenout.

Michal (Čt, 14. 6. 2012 - 15:06)

ono se říká že když sou rodiče zlí na děti tak jim to děti vrátí až budou rodiče starý a nemocný, že k nim budou oškliví když už se jim rodiče nebudou mít sílu postavit nebo je děti šoupnou do domova důchodců a nebudou je navštěvovat jedině když bude důchod. kačko přemýšlela si co třeba bude za 30let? až bude rodičům 70-80let? Možná se o ně budeš starat ale připomínat jim budeš že bys nemusela že to děláš jen z povinosti aby tě lidi nepomluvili. Možná to naopak budeš dělat s láskou protože jim odpustíš!!!! zkus se zamyslet schválně jak myslíš že to bude

Kačka (St, 13. 6. 2012 - 16:06)

Dnes jsem bita už přiměřeně, ale jak kdy. LOni mi mamka dala facku za to, že jsem brečela, přece ona má důvod brečet, ne já a taťka mi za pláč vyhrožoval výpraskem řemenem, abych měla proč brečet. Mí rodiče fakt nejsou někdy v pořádku. Ani neví, jak mi je, když se nemůžu ze strachu, abych nedostala vynadáno, utěšit, jsem v pokojíku, nikam neůžu jít - JE TO STRAŠNÝ POCIT. Naši jsou fakt leckdy bezcitní.

Kačka (St, 13. 6. 2012 - 16:06)

sem píše tolik lidí...Že jsem byla na babičku zlá - no ona zase mi vše povolovala, to také není správné, já jsem jen zkoušela, kam až můžu zajít a odpověď zní: Všude. Můžu ji zlobit, 0na mi nic neudělá, protože mě přece miluje a na zadek mi nedá, protože by mě to bolelo. Nebylo to kvůli tomu bití předtím, ale i dnes mám mindrák z toho, jak na mě naši řvali, řvaní u nás bylo víc než pochval ahlazení. NIKDY BYCH TAKHLE SVÉ DĚTI V ŽIVOTĚ ANI ZA NIC NEVYCHOVÁVALA, JE TO HRŮZA, CO MI NAŠI UDĚLALI, DODNES SI NEVĚŘÍM, NEMÁM MOC VELKÉ SEBEVĚDOMÍ!!! PROTO ŘÍKÁM VŠEM RODIČŮM: VYCHOVÁVEJTE SVÉ DĚTI S LÁSKOU!!!!

Michal (St, 13. 6. 2012 - 15:06)

sem píše tolik lidí vymyšlené příběhy až se pak v tom nikdo nevyzná. koukám katko že si taky někdy zlá třeba to je tím že si bita za maličkosti i neprávem a pak si si vztek vybíjela na babiččíno cukroví- že mám pravdu

Jinak znáte dikusy přísná paní učitelka? tam se uhnízdil 14let dominik alis michal2 a jiné nicky a připadá mě tamjako náboženská policie co napadá každého kdo schvaluje výprasky když dítě zaslouží

Kačka (St, 13. 6. 2012 - 14:06)

Dobře úchylná mystifikaceKOLIKRÁT MÁM TU PSÁT, ŽE TO NENÍ OD ÚCHYLA NAPSANÉ, ALE OD ČLOVĚKA, KTERÝ SI TÍM PROŠEL?!

Reklama

Přidat komentář