Reklama

Výprask vařečkou

jsou (Út, 19. 6. 2012 - 21:06)

tak tohle je už vrchol...to normální úchylové, ty to nepoznáš? Ale občas jim někdo naletí a odpovídá

spanker (Út, 19. 6. 2012 - 21:06)

paní Mileno, je to pravda,...tak tohle je už vrchol takové vymyšlené příběhy, 11 letá holka píše na tenhle portál..
Mám 121 letou dceru a ukázal jsem jí tenhle příspěvek a jen se smála že tohle by nikdy nenapsala v 12 letech.
Pokud je tohle pravda tak na to upozorním policii a dle IP adresy se dá vypátrat odkud je to psané...

lenka (Út, 19. 6. 2012 - 19:06)

Leničko, to co píšeš je...paní Mileno, je to pravda, matka i otec jsou inženýři, doma slyšíme jen, že jim děláme ostudu a musí se za nás stydět, už nám obstarali učebnice do dalšího ročníku, celý prázdniny se jen učíme celý dni, nikam se nesmíme hnout, matka nás zkouší denně, jak něco spleteme, tak hned je rákoska a pořádných 25 na zadek a 25 na stehna, to se nedá vydržet, ségra je na zadku celá fialová, ta dostává i 50 ran, až jí teče krev, já se musím dívat, když dostává. omdlela jsem už párkrát.ředitelka naší školy je spolužačka maminy a ta hned ví o všem,nic nám neprojde, večer máme slíbený nářez obě dvě za špatně uklizený pokojík a špatně ustlané postele, ségra už dostane třetí den po sobě, ta to ani snad nepřežije. pak pláčeme skoro celou noc.

Kačka (Út, 19. 6. 2012 - 19:06)

jděte vy pakaTy jsi pako!

ale (Út, 19. 6. 2012 - 18:06)

jděte vy paka

Milena (Út, 19. 6. 2012 - 18:06)

mám o pět let starší...Leničko, to co píšeš je příšerné. Mám kluka v 8.třídě, bude dělat opravky z chemie, ale nikdy bych ho kvůli špatným známkám ve škole neuhodila.
Co se děje tobě a tvé sestře si nemůžeš nechat pro sebe, zavolej třeba na linku bezpečí, nebo jděte se sestrou k dětské doktorce, tam jí ukažte modřiny, řekni to i učitelce ve škole a klidně jděte i na policii. Tohle musí okamžitě přestat !!!

Kačka (Út, 19. 6. 2012 - 17:06)

Jen nevím, jestli si neděláš srandu.

Kačka (Út, 19. 6. 2012 - 17:06)

mám o pět let starší...Proboha řekni o tom učitelce ve škole, je to týrání dětí a tvá matka, budu jí nazývat macecha, protože tohle normální matka svému dítěti nikdy neudělá, si tě neměla radši vůbec pořizovat, když tě jenom mlátí, ja to sadistická macecha, něčím asi zmindrákovaná, promluv si s ní otom, že jestli tebe a ségru nepřestane týrat, tak od ní utečeš a nebudeš ji mít nikdy ráda. Svěř se učitelům ve škole, rádi ti pomůžou, ukaž se jim, jak dostáváš i se ségrou, je to děs, co tvá macecha ti způsobila. Věřím, že to dobře dopadne, já jsem taky nezažila moc hezké dětství, na mě mamka řvala takovým způsobem, že se jí dneska bojím říct, že proti ní někdy něco mám, řve na mě i neoprávněně a to není dobré, taťky se zase nebojím, jsem zase na něho drzá a on mi nic neřekne, i když vím, že si za to zasloužím pár pohlavků...
Znovu ti říkám, hlavu vzhůru a jestli se své macechy sadistické bojíš, jako já své matky, tak jí nic neříkej, ale jednej ve škole, ttam jsou učitele určitě hodní, co myslíš?

lenka 11let (Út, 19. 6. 2012 - 16:06)

mám o pět let starší ségru a obě chodíme na osmiletý gympl. nářezy začaly už ve třetí třídě, kdy jsem přinesla první dvojku a tak je za každou horší známku nářez rákoskou, to bolí děsně, nejhorší jsou výprasky za vysvědčení. já dostala už teď, mamina už předem ví, jaký známky přinesu a byl za to pořádnej výprask.
dostala jsem 25 na holou a 25 na stehna.
počůrala jsem se a když mě švihala stehna, tak i pokakala. tři dny jsem ležela , byl víkend a v pondělí taky.na výprask musím přijít nahá jen v tričku, přehnut se přes židli a mamina mi připoutá ruce dole k nohám, abych se nekroutila. visím přehnutá s hlavou dolů, to je děsný. mamina vytáhne dlouhou plastovou rákosku a začne mě pomalu švihat, dává do toho strašnou sílu a za chvíli jsem počuraná. ségra dostává mnohem víc, ta je řezaná do krve. bojím se prázdnin, to bude mazec, nikam pak nesmíme, jen se doma učíme a mamina nás zkouší. výprask dostáváme každý třetí den 25 na holou a 25 na stehna. už teď mám strach

Kačka (Po, 18. 6. 2012 - 17:06)

vy rodiče, hlavně Ti, co...To máš pravdu, mamka po mně sice chce samé jedničky, ale já jsem v 9. ročníku, je težké mít samé jedničky, to si musí vysokoškolští rodiče uvědomit. Mě mamka za dobré známky nechválí a když tak výjmečně. Je to smutné...

psycholog amaté (Ne, 17. 6. 2012 - 20:06)

ahoj sis,
mamina je děsně...vy rodiče, hlavně Ti, co máte diplomy, si laskavě uvědomte, že každý a ani Vaše děti není stejně nadaný a schopný jako Vy, a zamyslete se laskavě nad tím, co to Vaše dítko asi při výprasku prožívá, jednak nahotu, jednak bolest, která trvá dlouho po výprasku, pak nemůže sedět, ani chodit, že jim píšete omluvenky, víte, kdyby o vVás věděli Vaši kolegové v zaměstnání, Vaši sousedé doma, co by si o Vás pomysleli?jste vysokoškoláci, asi máte postavení, vysoké příjmy,majetek, ale k dětem se chováte jako gestapo, víte, děvčata většinou na matematiku a technikzu nejsou, to je jen výjimka, tak proč je řežete za to, za co nemůžou, kdyby něco vyvedly, prosím, ale ne prutem, rákoskou a kabelem,kde to jsme? to je hrůza, styďte se před sebou, mám příbuznou se dvěma dcerkami, obě často stůňou a zameškávají, mají pak chuděrky co dohánět, moc jim to nejde, ale jak je má jejich maminka ráda, mazlí se s nimi ještě, učí se s nimi, ale rozumně, nepřetěžuje je, nechává jim volnost a klid, ta starší má kluka, chodí k nim domů, všecko je v pohodě, obě holky jsou šťastné a radostné, nikdy se nebály přijít ze školy domů, maminka na ně čeká s úsměvem a ne s rákoskou v ruce.

irena (Ne, 17. 6. 2012 - 20:06)

A ještě vytáhnout dítě z...ahoj sis,
mamina je děsně přísná a řeže mě prutem, až se bolestí připo... často i dvakrát po sobě, a podruhý to je často do krve, to otec je mnohem hodnější, od toho dostávám za známky jen 25 řemenem, sice to taky štípe,často jsem mu počůrala stolek, ale hned přestal a poslal mě vykoupat, od něj to nebylo nikdy do krve a nikdy dvakrát po sobě, jen jednou a nikdy ne před spaním, a často jsem se před ním rozplakala, tak mi jen domluvil a nebil mě nikdy když jsem dostala od maminy. víš, nejhorší je to leknutí,když mamina vletí do pokojíku, strhne ze mě deku, ruku mi zkroutí dozadu a vleče mě do kuchyně, tam mi přelepí pusu, abych nevyváděla, přehne mě na stole a začne mě prutem švihat, nemůžu ani dýchat, jak mám hlavu dole a jsem unudlaná tak se dusím.je to děs, mám strašnej strach z vysvědčení, to bude nářez, že se po...

jarka 15 (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

milá kačko, milá sis,
naši mají oba vysokou, oni byli zázračný ve škole, měli samý jedničky. to já nikdy nedokážua oni to nepochopí, stydí se za mě, teď mi vyhrožujou, že mě za vysvědčení rozsekají zadek a nohy na kaši. mám z toho strach, i když mám druhý den i svátek a narozky, není mi to nic platný, loni mě sešvihali tak, že jsem týden jen ležela, nemohla jsem ani chodit, byla to hrůza, zadek byl do krve, mám na něm jizvy, ty už budu mít pořád, někdy bych radši umřela.

sis (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

ahoj sis,
nemohla jsem ani...A ještě vytáhnout dítě z postele,to je skoro jako z filmu lidice jak jí vytáhli a zmlátili. To mohla aspoň počkat do rána...

sis (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

sis, to je i u nás doma...Ale já nechápu jak můžou rodiče bít svoje děti za známky,někdo je prostě na něco blbej no (s prominutim) já taky neumim matiku a sem ráda že nepropadnu,ale nikdy by mě za to nebili,místo toho mlácení ti to maj aspoň vysvětlit! Co měli oni?! Jak by se cejtili oni na vašem místě co vás bijou za známky,to by se jim asi nelíbilo co. Nebo možná taky dostávali... ale je to hrozný...kdyby vynadat,ale tohle,to už je na mě moc.

sis (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

sis, to je i u nás doma...Ale já nechápu jak můžou rodiče bít svoje děti za známky,někdo je prostě na něco blbej no (s prominutim) já taky neumim matiku a sem ráda že nepropadnu,ale nikdy by mě za to nebili,místo toho mlácení ti to maj aspoň vysvětlit! Co měli oni?! Jak by se cejtili oni na vašem místě co vás bijou za známky,to by se jim asi nelíbilo co. Nebo možná taky dostávali... ale je to hrozný...kdyby vynadat,ale tohle,to už je na mě moc.

sis (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

sis, to je i u nás doma...Ale já nechápu jak můžou rodiče bít svoje děti za známky,někdo je prostě na něco blbej no (s prominutim) já taky neumim matiku a sem ráda že nepropadnu,ale nikdy by mě za to nebili,místo toho mlácení ti to maj aspoň vysvětlit! Co měli oni?! Jak by se cejtili oni na vašem místě co vás bijou za známky,to by se jim asi nelíbilo co. Nebo možná taky dostávali... ale je to hrozný...kdyby vynadat,ale tohle,to už je na mě moc.

Filip (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

Já dostával vždy jen rukou. Podle toho kolik mi bylo let a podle toho, co jsem provedl se zvolilo přes co dostanu, jakou silou a kolik ran. Rány se nikdy nepočítaly, takže jsem klidně dostal i přes 50 ran. Když jsem byl menší dostával jsem přes kalhoty tak do 20 ran. Potom přes trenýrky tak 50 ran a jako už starší na holou oklo 80 ran - to už dost štípalo. Vždy jsem se ohl přes koleno už v tom, v čem jsem měl dostat. Jen můj poslední výprask byl vařečkou, to jsem hodně zlobil a tak jsem dostal vařečkou přes trenýrky. Bylo mi asi 12 let. Od té doby jsem nedostal.

Kačka (Ne, 17. 6. 2012 - 18:06)

Přiměřeně bila mamka mě, teď se už musím bít páskem sama!!!

Kačka (Ne, 17. 6. 2012 - 18:06)

sis, to je i u nás doma...To je hrůza, ale měla bys o otm se svou matkou promluvit a říct jí, jak se cítíš ty, když tě bezcitně mlátí, za učení trestat nejde. Ta matka tě prostě ráda nemá, nebo si na tobě léčí své mindráky, já nevím, jestli to myslíš vážně, ALE NORMÁLNÍ TO NENÍ!!! Nebo to řekni nějaké učitelce, ukaž jí zadek a nohy, aby viděla, jak tě matka trestá. Není to vůbec přiměřené bití, ale nenávist!!!

Reklama

Přidat komentář