Reklama

Výprask vařečkou

psycholog amaté (Čt, 21. 6. 2012 - 17:06)

je nepřípustné, aby si...odpověď rodičům
styďtese za ten teror, co vaše dcery prožívají, to je dětství? trápit je učením soustavně, jazyky, šachy, nemají chvilku klidu a volnosti, nikam nesmí, ty vás budou a už teď musí nenávidět, když vidí ve škole spolužačky, co mají lidské rodiče. kdy jste své dcery pochválili, kdy jste je pustili za kamarádkou? znají jen přetěžování učením, nalinkovali jste jim
kariéru, ale stejně šťastné nebudou, nebudou nikdy samostatně schopné rozhodovat za sebe, jsou zvyklé jen tupě plnit vaše nařízení ze strachu z výprasku,
bojí se bolesti a proto vás poslouchají na slovo.to je život? to je teror!! hanba, můžete mít doktoráty a slušný člověk by před vámi uplivl!!!

Kačka (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

je nepřípustné, aby si...Drž hubu, ty hajzle!!! Nevíš, co je výchova!!! A s láskou!!!

Maris (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

Někteří chlapi by tou vařečkou do koulí potřebovali dostávat denně když tady na to tak koukám.

Roman (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

Vareckou po zadku to nic neni ale kdyz se vam nekdo trefi vareckou do kouli to je zuzo.

David (Čt, 21. 6. 2012 - 13:06)

Mila Jano. Nevim proc by to melo byt trapne. V 17 je to potreba nejvic. Ja dostal na zadek od rodicu jeste v jednadvaceti. A zaslouzene. Ted po nich prevzala stafetu moje pritelkyne.

Jana (Čt, 21. 6. 2012 - 12:06)

Danielo, v druháku na střední už ti muselo být 17 let, neni to trochu trapné, v tomhle věku dostávat výprask a ještě vařečkou?

Daniela (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Já jsem dostávala vařečkou na zadek od první třídy až do druháku na střední a nijak se za to na rodiče nezlobím, potrestání jsem si vždy zasloužila. Byla jsem sice bita dost často, asi tak jednou měsíčně, ale zase ne moc, dalo se to vydržet. Když jsem byla starší, tak jsem si mohla vybrat jestli chci výprask nebo týden domácího vězení a většinou jsem se raději nechala seřezat.

Maris (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Milým rodičům jen...Jo a ještě před tím možná dostat výprask za to že si do té plínky nadělali - jj ono na ně brzo dojde.

juraj (Čt, 21. 6. 2012 - 11:06)

Milým rodičům jen vzkázat, že až budou staří a budou ležet a potřebovat třeba jen vyměnit plínku, tak budou muset povinně poprosit minimálně v 5 cizích jazycích. :-) Asi tak!!!

Maris (Čt, 21. 6. 2012 - 10:06)

je nepřípustné, aby si...Vy jako jejich rodiče jste ubožáci nic jiného - Vám by měl někdo pořádně rozbít ústa nebo spíš by jste měli jít oba sedět!!!! Ale pokud je tohle vše co píšete pravda - tak však ono na Vás jednou dojde a to v tu nejméně očekávanou dobu.

rodiče (Čt, 21. 6. 2012 - 09:06)

Já fakt nevím, co si o tom...je nepřípustné, aby si dítě kdekoliv stěžovalo na rodiče. rodiče jsou za dítě odpovědni. takže nějaká volnost a svoboda nepřipadá v úvahu, dítě se má připravovat na život studiem, ne si hrát, poslouchat hudbu, na to mělo dobu do 4 let, pak je nutné začít s intenzivní přípravou na školu. dále je velice vhodné na dítě od narození mluvit anglicky a ještě jedním dalším jazykem. naše dcery mluví plynně česky, anglicky a francouzsky, latinu se učí od šesti let. jako malé do 6 let dostávaly od matky 25 vařečkou na holou, teď je to rákoska. mladší dostává za horší známku 25 na holou a 25 přes nohy, ta starší dvojnásobek. výsledky jsou znát.
jsou kázněné, uctivé. umí se vzorně chovat , mají úroveň ve stolování, v komunikaci. prospěch je výtečný, jen s výjimkou matematiky, jen s tou nám dělají ostudu, bohužel nemají v sobě abstraktní technické myšlení, například skoro vůbec nepochopily šachy a k hudbě rovněž nemají žádné předpoklady. a s jejich hudební výchovou jsme to museli vzdát po roce trápení. chodí do zahraničního gymnázia, ta starší bude snad příští rok maturovat a půjde studovat mezinárodní právo a diplomacii do Paříže, tam už matematiku mít nebude.

(St, 20. 6. 2012 - 22:06)

Já jsem dnes nabancčil vařečkou mamce. Byla na mě naštvaná,že budu mít v 6.třídě 4 čtverky a tak jsem vzal velkou vařečku a normálně jsem jí stáhnul kalhotky a nabančil ji krávě.

Kačka (St, 20. 6. 2012 - 19:06)

Říkám vám ,že jsem ke všemu neschopná.Jo a nemám ráda ani taťku ani babičku, protože mě nebije. Co vy nato???

Kačka (St, 20. 6. 2012 - 19:06)

Já si ubližuji, protože...Snad si z toho vezmete ponaučení: VYCHOVÁVAT S LÁSKOU!!! Já moc lásky k matce necítím - a taky proč?

Kačka (St, 20. 6. 2012 - 19:06)

Já si ubližuji, protože mě naši hodně kritizují a teď si připadám jako troska, že jsem fakt blbá, nemožná, neschopná, že mě mamka nemůže dát na internát, protože nejsem schopná se o sebe ani postarat a tak si ubližuji, protože já nemám smysl žít, musím se zničit, protože nemám v rodině a životě postavení, jsem zbytečná a bezcenná a nevím, proč bych měla tedy žít.

Kačka (St, 20. 6. 2012 - 14:06)

hele a vy už nemáte školu,...Já myslím, že ne všichni, co sem píší, jsou úchylové, nevím, jaká ja skutečnost, ale já úchyl nejsem a přesto tu něco píšu. Tady mohou psát i normální lidi, když ty stránky jsou otevřené a tím pádem i dostupné. Podle mě je úchyl ten, kdo ty stránky vymyslel a otevřel. Dětem takové stránky raději neukazujte!!!

xyz (St, 20. 6. 2012 - 09:06)

hele a vy už nemáte školu, mládeži? To je zvláštní. Takže pokud jste opravdu mládež a ne úchylové, což bych se moc divila, tak vypněte ty compy a běžte ven mezi sobě rovné. A nelezte furt na úchylné, masochistické stránky

Michal (St, 20. 6. 2012 - 09:06)

Já fakt nevím, co si o tom myslet, jestli je to pravda že tahle moc dostávají se setrou to by se mělo hlásit, pokud si to vymyslela tak to není třeba řešit. Jinak že si něčí 12ketá dcera to čte a řekne že by to nenapsala není důvod že to nepslala jiná dívčina 11letá v tohle případě, každé dítě má jiné IQ a jinou formu vyjadřování. třeba by to ta 12letá nenapslala,protože tohle nezažívá jen tak neví jak by na tohle téma psala. Já klidně myslím že to dítě psát mohlo.

Kačka (St, 20. 6. 2012 - 06:06)

Já myslím, že v dnešní době je všechno možné a jestli je to pravda, tak to je druhá věc a navíc, ukazovat dětem tyto stránky může jen úchyl, normální rodič by to totiž nikdy nedělal.

jarka 20 (Út, 19. 6. 2012 - 21:06)

tak tohle je už vrchol...pane, tohle možný je, já mám rodiče oba VŠ, řezali mě rákoskou taky za každičkou dvojku od první třídy, byla to hrůza, byla jsem jen zavřená v pokoji, musela jsem se učit a neznala jsem ani televizi, pohádku, hudbu, film, nic, jen učení, křik, rákosku.
neznala jsem vůbec ani pohlazení, jen od hodné učitelky ve škole. proto jsem se snažila z domova vystřelit jak to šlo nejdřív. našla jsem si milence, už mám dvouletou holčičku, jsem u nich doma moc šťastná, všichni mě mají moc rádi a chtějí mi vynahradit to co jsem nepoznala doma. tam jsem žila v přepychové vile se vším luxusem, ale jako trestanec, to nebyl ani
domov, prázdniny byly pro mě děsná doba, nebyla škola a to mě řezali nejvíc a pak o vánocích, svátek a narozeniny taky nic, jako bych nebyla. nic od nich ani nečekám, ať si to nechají, já teď žiju ve skromných podmínkách, ale mají mě tam všichni rádi a to je hlavní věc. rodiče nechci nikdy ani vidět,co jsem vytrpěla, to nepřeju nikomu z Vás.

Reklama

Přidat komentář