Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

Charlie (Čt, 9. 2. 2006 - 22:02)

Máš pravdu - když si přečtu celou diskuzi, tak se povětšinou ozvaly jen potrefený h..., který nereagují k dotazu, ale léčí si mindráky v duchu: "Co my ženy - vy chlapi jste špatní!". Taky je fakt, že jsou tady lidi všeobecně víc neohleduplní - stačí si projet D1 - to je paráda! Když přijela kámoška ze západu Čech (studující v Praze) k nám na Moravu, tak byla vyvalená, že jsou tady na ni prodavačky slušný - že pozdraví, nevnucujou se a usmívají se... vždyť to by mělo bejt normální, ne? A nakonec mám taky z ČR pocit, že si tady holky až moc hrají na "světovou třídu" a nejsou 2x přirozený a jak nejsou přirozený, tak si svoji nejistotu asi dohánějí arogancí...

Dave (Čt, 9. 2. 2006 - 21:02)

Na hrubej pytel hrubá záplata. Když se někdo chová špatně tak se tak k němu chovaj i ostatní. Vtomhle je to stejný všude. Ale špatně je když je někdo popudivej bez důvodu..

Lucka (Čt, 9. 2. 2006 - 21:02)

Ale ale... nač ta hrubá slova? Takový prudiče radši ignorovat, ať se to tu nezvrhává! Vždyť je to nepříjemný! Klídek.No jo - dosavadním výsledkem této diskuze je, že jsou Češi popudivý a že mají sklony být agresivní???!!!!!

Dave (Čt, 9. 2. 2006 - 21:02)

Tys prcal akorát nějaký prostitutky ty ubožáku. Kdybys poznal normální která by tě měla aspoň trochu ráda tak bys zjistil, že je to úplně stejný ty burane. Ale vo tohle mi vůbec nejde....Tys to vůbec nepochopil.Jenomže člověk jako ty může v Asii šukat akorát prostitutky, protože normální vo tebe ani nezavadí. Anebo zjistí, že seš pěknej vůl a proto kouká jako sůva :-)

Mr. Dalbych (Čt, 9. 2. 2006 - 21:02)

Prcal jsem několik vietnamek,ale na to že se pořád usmivají,tak při tom koukali jak sůvy.Naše děvčata se řehtají a je s nimi pořádná legrace.A to tvrdím já,pracoval jsem 8 let v NSR a poznal jsem asiatky ze všech koutů.Nejlepší jsou naše a taky Maďarky,jenže ty nejsou pro každýho,s těma tvejma názorama se jdi vycpat!

Dave (Čt, 9. 2. 2006 - 21:02)

Nejsem namyšlenej, nevim podle čeho tak soudíš a jediný co zapáchá je tvoje odpověd. Akorát se snažim reagovat na to co lidi napíšou. Skoro to vypadá že ty si se z toho posral/a (mit smajlik). Aspoň napiš proč si to myslíš když už si vůbec něco myslíš...

darina z Turina (Čt, 9. 2. 2006 - 19:02)

jestli nejsi namyšlenej ty, pindáš a už se trapně okecáváš.jedna moje kámoška říká "jen se neposrat" mám pocit že zapácháš,jestli chápeš co tím myslím( i ohne smajlika)čau frajere

Dave (Čt, 9. 2. 2006 - 17:02)

Ale jo se vsim se da v podstate souhlasit. Většinu z toho taky vím. Dá se říct, že poznám která ženská je nepříjemná a která je milá. Někdy to člověk ovšem neodhadne. A rovněž vím že všude je chleba o dvou kůrkách. Ne že bych to nevěděl. Nenosím růžový brejle. Protože mám v životě už taky docela dost zkušeností. Rozdíl je v tom že mě to prostě vadí a nejsem typ člověka, kterej snadno hází špatný zkušenosti za hlavu. :-)A navíc, člověk se učí pořád, v každym věku :-)Díky za názory...P.S. Tyhle mý názory neberu jako všeobecnou pravdu. Je to jenom moje reakce na mý zkušenosti. Na světě je 6 mld lidí a tisíce míst. Každej si prostě musí najít to svoje. Jenom někdy je to prostě těžší, když to není na domácí půdě...

Renatt (Čt, 9. 2. 2006 - 15:02)

Hele Dave, ja ti to vysvetlim.Srovnej Australii, a Čechy. Uvedom si, ze holky tam zijou uz pomerne dlouho jinak, nez my, ktere jsme jeste pred nekolika lety nosily pomalu stejnokroj. To uvolneni, totiz u nas jakoby vybuchlo, neprislo to samovolne s dobou. A to vybuchnuti ma za nasledek, ze vetsina divek chce byt svetova, ale dopracovavaji se ke vsemu jinou, mozna prilis rychlou cestou. V tom je ta krec.Jsou tady zlatokopky, ale ty v Americe najdes vsude, v Anglii jakbysmet, ve Francii stoprocentne, tam zensky maji vysokou uroven a neslevuji. Samozrejme ne vsechny.Ale probuh, nemuzes srovnavat australanky a asiatky s ceskama. Australie je v jina ve spouste smerech, chlapi jsou tamm daleko pohodovejsi, a staci jim malo k tomu, aby byli stastni. Zije se tam absolutne jinak, v Asii taky.A Evropa byla vzdy povrchni, hlavne mezi bohatymi.Vim co myslis, obcas prijdu do baru, rozhlednu se, a hned od pohledu vidim, ktera s tebou ani neprohodi jedno slovo. Vzdy se tam ale take najdou takove, ktere se usmivaji na cele kolo.Take neni pravda, ze zeny na mensich mestech jsou lepsatejsi. Nic se neda globalizovat, a pak jde o to, jak si jake odmitnuti vykladas. Treba krivy usmev neznamena rovnou "odpal frajere".Co se tyce slusnosti, tak nas narod je velijaky, jeste se musi hodne ucit. Nejspis i zeny, bohuzel Dave pro tebe, plati to i pro muze.

omid (Čt, 9. 2. 2006 - 15:02)

Já bych zas řek, že se v porovnání s ženskejma ze Západu nesmyslně podceňujou. Asi jak který.

starý MEDVĚD (Čt, 9. 2. 2006 - 13:02)

Toto je ošemetné téma a nesouhlasím s prvním příspěvkem i několika dalšími.K těm úsměvům asiatů- je to už hodně dlouho co nás v Telce poučoval p.Pech o japoncích,vyprávěl jak chtěl slyšet japonskou hymnu.Jeho hostitel tedy odešel,převlékl se do kinona a pustil gramofonovou desku s hymnou.Vyslechl ji slavnostně oblečen a považoval by za urážku hymny kdyby to bylo jinak.Do chrámu sv.Jakuba přišla skupinka Japonců,vesele štěbetali a fotografovali,blesky a úsměvy lítali,jejich asi vůdce už stál u východu,skupinka usmivajicích žen se zdržela,japonec na ně zařval přes celý kostel a putičky vesele cupitali k východu.Chci jen tím říct že nikdo nemůžeme za chování svých krajanů.Japonec pana Pecha by se určitě styděl,zrovna tak my nemůžeme za to že se pořád neusmiváme.Dělal jsem u Vietnance,vydržel jsem to půl roku a šel jinam.Všichni se usmívali,ale lhali jak když tiskne,byl jsem na několika jednánich,myslel si že jsou Češi hloupý,vždy to někdo poznal a vyhodil nás.Mohl bych o jejich chování napsat menší knížku.

Dave (Čt, 9. 2. 2006 - 12:02)

Ta poznámka se střední a starší genereací byl spíš tak trochu rejpavej vtípek - byl za tim smajlík ":-)" No a sebevědomej a samostatnej - to snad není vychloubání. To by měl bejt tak trochu standard. Samozřejmě všeho s mírou - taky nejsem nijak zválšť namistrovanej - prostě normál....

Dave (Čt, 9. 2. 2006 - 12:02)

Já sem turistické brýle odhodil. V austrálii sem chvíli pracoval a v Thajsku se strávil necelý 3 měsíce se svoj tehdejší přítelkyní - Thajkou. Takže sem se vyhnul těm turistickejm oblastem jak o nich tady někdo psal - ti starci s mladejma thajkama byli staři bohatí němci, angličani nebo skandinávci a ty thajky jsou prostitutky. Normální turista s normální holkou v Thajsku nepříjde do styku...a slušný thajky si bělochů málokdy všímaj....Jo a jen tak mimochodem Ládiku je mi 30 let a nejsem nijak výjmečnej ani bohatej. Ale na to aby člověk byl v pohodě a aby cestoval nebo zkusil žít někde jinde to snad není nutný :-) Nebo snad jo? :-) Jo a ještě něco Ládiku - Asiati se tolik nevytahujou svejma úspěchama i když by k tomu měli také důvod :-)A vůbec si nemylím, že je to snadný žít někde jinde. Je to peklo, domorodci vás neberou nikde na světě, ale když to člověk vydrží tak to může bejt dobrý. Já sem se vrátil, bohužel :-(.Já sem spíš tak trochu "záviděl" jak se domorodci chovali mezi sebou a že v mý zemi to není stejný. Cizinec to má vždycky dost těžký když chce někde začít od píky to je fakt..

Laďa (Čt, 9. 2. 2006 - 11:02)

Josefe, přečti si Daveův příspěvek ze včerejška, 17,36 hod., (na první stránce), první odstavec. Možná pochopíš a ak se můžeš i omluvit.

jája (Čt, 9. 2. 2006 - 10:02)

No mne celkem vadi,jak nekdo porad cesky narod zhazuje, pritom tady ty zobecnujici tvrzeni ze Skotove jsou lakomi a Italove vasnivi jsou strasne zavadejici.Jako cizinec se clovek pohybuje v urcitem okruhu lidi (kdyz je treba student) a do "normalniho" zivota se tezko podiva. Kdyz vezmu v uvahu,ze u nas je student cizinec,tak ti rekne jak jsou ceske divky fajn,protoze se pohybuje v okruhu dalsich studnetu,pro ktere je prijemne mit exotickeho kamarada.Spis mam pocit Dave,ze na tebe dolehla ponavratova deprese:-)Clovek se vrati z pro nej exotickeho prostedi kdy i nakup rohliku je pro nej nevsednim zazitkem a tady je najednou shon a stereotyp kterej zna.Rekla bych ze jsme jeste dobre vychovani oproti zapadnejsim zemim, kde dite nepusti starsiho cloveka sednout.Asie je oprvadu neco jineho.Pokud clovek sahne po knizce o interkulturalnich rozdilech, najde tam,ze Asiati se usmivaji kdyz jsou si necim nejisti.Dave,byt tebou nekam zase vyjedu:-)Hodnou holku tady najdes a nedej na provotni reakce:-) Ja jsem taky zvykla tvrde odmitat,protoze mam zkusenost s tim,ze kdyz odmitnu slusne s usmevem,ne vzdy to funguje,zvlaste nekde vecer na diskotece nebo v baru.

Josef (Čt, 9. 2. 2006 - 10:02)

Lado ten mladej kluk ma vic rozumu nez ty. Zadnym vekem a samostatnosti se "nevychloubal", jen reagoval na neci poznamku o povahovejch vlastnostech jak je vidi vetsina cechu.Jsme narod peknejch vychcanku, kde slusnej clovek je povazovanej za naivniho vola a tak to je. Presne ono, obhroublost se zamenuje s uprimosti. Neda se spocitat, kolkrat uz jsem cetl nebo slysel to pohrdlive, jak jsou Americani "samej neuprimnej usmev" - to je uplne typickej priklad toho zkurvenyho ceskyho videni sveta. Ona je asi lepsi ta kazdodenni nasranost a neslusnost lidi kolem, zejo, zato holt jsme uprimny!Nedivim se tem mladejm, ktery uz nejsou zabedneny v zadratovanym state ale ktery uz neco zcestovali a poruznu ve svete zili ze se jim tohe u nas nelibi a koukaj odtud vysrelit nekam, kde mezi lidma v kazdodennim i obchodnim jednani je normou bejt slusnej a ne hulvat a podrazak.

Laďa (Čt, 9. 2. 2006 - 09:02)

Chtěl jsem se přidat, ale raději odejdu z chatu. To by měl udělat i Dave, co by samostatný, sběvědomý NE-čech. Jdi, Dave, jdi! Zahazuješ se tady, ničíš svůj talent a genialitu. Jdi! Nám se také uleví. Mimochodem, coby teď již "padesátník", po světě jsem běhal stejně zdatně (pokud to papíry dovolily), pral, žehlil i vařil po celé studium na VŠ (a byla nás většina), a ještě stihl studovat na prospěchové stipko a dve celostátní kola SVOČ, také jako student. vědecká, odborní síla. Tak co se tu vychloubáš nějakou samostatností a věkem? Až tam v zahraničí dospěješ a zahodíš turistické brýle uvidíš, jaké krávoviny jsi hodil do klávesnice. Šťastnou cestu.

Alena (Čt, 9. 2. 2006 - 04:02)

Ano taky bych rekla, ze asijske lidi na me udelali prijemny dojem. Vypadaji radostne a vyrovnane i kdyz ziji dost ve skromnosti. Byla jsem na mesic v Thaisku a litovala jsem, ze jsem nemela moznost jim rozumet, jelikoz kdykoliv spolu mluvili, hrozne se bavili a vzdy byli plno smichu. Proste vypadali spokojene a chovali se k sobe a ostatnim s uctou. Asi to bude pocasim? Budhistyckou virou? A je pravda, ze muzi vsech narodnosti miluji thalandske zeny, jelikoz jsou pohledne a prijemne. Ale trochu me to uzemi pripadalo jako bordel. Starsi muzi se prochazeli s mladouckyma divkama. Je taky pravda,ze thailandske zeny davaji prednost cizincum a rodice jim davaji plnou schvalu a tak trochu mi bylo lito thailantskych muzu. Ale take znam nekolik zen co se provdaly do zapadu a casem ztratily hezounky vzhled, ztloustly a vubec nijak vzhledem nevynikaly. Jenom se prizpusobyly zapadnimu chovani. Ale jeste to bylo lepsi nez ceske chovani?

Era (St, 8. 2. 2006 - 21:02)

Ty nedáš pokoj :-))To podstatný už jsem ti napsala.K tomu sebevědomí - můžeš ho mít a být slušnej, ale holt v Čechách se to často má tak, že hodnej rovná se blbej. Mám s tím bohaté zkušenosti. Taky mě někdy s..e ta česká malost. Ty jsi měl možnost se nadechnout jinýho luftu ve světě a teď to tady vidíš všechno tak nějak ostřeji. Jo,vidíš dobře a máš pravdu.Vypadá to, že jsi nakousl trošku větší problém, týkal by se asi sociologie a to dost doširoka, a ten problém s holkama je jen jeden z jeho aspektů.Změnit lokál? Ano, ale na druhým konci světa ten svůj lokál nutně hledat nemusíš. Tam jsou taky lidi a všelijaký, jako tady. Tvůj lokál je mezi tobě podobnými a je úplně jedno kde.

Dave (St, 8. 2. 2006 - 20:02)

Já samozřejmě k holkám nepřistupuju jako k arogantním stvořením. To nevím z čeho tak usuzujete. Chovám se vždycky v pohodě a s úctou. To co sem napsal že si mylsím o ženskejch nebylo myšlený o všech samozřejmě. Bylo to spíš takový srovnání češek s kterejma sem měl doposud zkušenosti s okolním světem. A taky to byla taková reakce na to jak se tady dost často holky chovaj. Jen tak bez důvodu bych to nepsal. V jiných zemích sem takovýhle problémy nikdy neměl. V asii skoro vůbec ne. Jenom by mě zajímalo proč. A taky by mě zajímalo co je to za neskutečnou kravinu že v hrubosti je upřímnost. Mě například lidi v Asii přišli milý a upřímný. Mám dvě kamarádky v Bankgoku a jednu v Tokyu. A to jak se k sobě chovaj lidi tam a tady je fakt rozdíl. Tam jsou lidi upřímě milý, tady upřímě hrubý. A to je fakt důvod změnit lokál. A pak nechápu názor že hodnej = málo sebevědomej. Já sem dost sebevědomej a samostatnej. To že mi něco vadí neznamená, že si nevěřim. Lidi co to máte za názory? Hrubost = upřímnost, hodnej = nesebevědomej? Já asi fakt změnim lokál. Už tenkrát sem měl zůstat v zahraničí....asi mám prostě jinou povahu než průměrnej čech a narodil sem se asi na špatným místě..Když sem se vrátil s Austrálie málem mě tady na přechodu párkrát sejmul nějakej debil a ani se neomluvil. V Austrálii když už se blížíte k přechodu tak frajer zastaví asi 10 m před přechodem. Když sem byl v Bangkoku tak sem nikdy neviděl že by někdo byl na silnících nasranej. A tam je teda dost brutální provoz a lidí a aut tak 10x víc než tady. To tady nějakej chlápek včera málem sejmul jednu ženskou na přechodu - trochu ji nabral na kapotu. Ani se neomluvil. Češi se maj hodně co učit. Ale já nemám nervy na to abych se na to učení díval. Hrozně mě to mrzí, ale já se nějak poslední dobou necítím být čechem. Mám pocit jako bych byl v cizí zemi...P.S.Věřím tomu, že sem měl spíš smůlu na špatný lidi a těch pár češek taky neznamená, že takový jsou všechny. Tak se omlouvám všem kterejch se to netýká...

Reklama

Přidat komentář