Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

petra (So, 20. 5. 2006 - 13:05)

já ještě moc zkušeností nemám ale vidim to ve škole....člově k musí být buď hubenej nebo mít velký prsa aby si ho lidi všimli:-)JIstě,jsou i výmky....:-)většina holEK sou tak zmalovaný a chovají se jako naprostý slepice!Já nemám nabarvený vlasy..sice sem se dřív malovala...pak sem s¨šla nenamalovaná a je mi líp...nemusím každou přestávku lítat na wc jestli se mi náhodou nerozmazal make-up..Ale je to možná i klukama kteří si na to zvykli a požadují čím dál větší úrovně vzhledu

lenka (Pá, 19. 5. 2006 - 23:05)

Jinak taky souhlas s xxcd a pritom to nemaj vubec zapotrebi,ja jsem prirozena a na nic si nehraju a mozna proto si zaslouzim hezky vztah...

lenka (Pá, 19. 5. 2006 - 23:05)

Jeste jsem chtela dodat,ze jsem dva roky nemusela chodit do prace,manzel se o me staral a staral by se klidne dal(prace je jen moje svobodna volba)
Nedelam mu zadnou sluzku ani rohozku u dveri,vztah mame hezky a to,ze jsem mu denne pripravila teple jidlo a udrzovala doma bezny poradek,na to jsem byla zvykla z domova,kde jsem rodicum vzdycky pomahala.
Pak jsem rok pracovala a otehotnela,takze do prace uz zase nechodim,zajdu si zaplavat,na prochazku a tak.A kdyz nemam uvareno,manzel nic nerika a klidne si nake to jidlo pripravi-krom toho mi dvakrat denne vola,jak se citim,nakupuje cerstve jidlo a ovoce a radeji si odepre neco sam...A jeste podporuje financne meho bratra,ktery je v Praze na vejsce a mamku,ktera tezce vydela kazdou korunu.Muj muz je Alziran.Jinak pani Marta vyse ma pravdu,jak si kdo ustele,tak si lehne.A jeste jsem zapomela dodat,ze v zahranici mam uspech i se svou velkou prdeli a slycham same lichotky a mila sluvka.Aby Vam ceskej chlap rekl neco milyho,to byste taky mohly cekat celej zivot-nevazi si absolutne niceho ani zeny jako takove a proto bych se za Cecha neprovdala...

xxcd (Pá, 19. 5. 2006 - 23:05)

Je pravda, že dívky a ženy z ČR jsou hodně ovlivnitelné médii ... Člověk to vidí všude ... Styl oblékání, přes sluneční brýle až po tenicky "Adidas" ... Váha kolem 50ti a kérka na rameni ... Prostě dívky ze sebe u nás hodně dělají to, čím nejsou ... Jinak hezkých a šikovných je určitě mnoho, ale těch přirozených a krásných skutečně (nejen zevnějškem) je stále méně !!!

Helena (Pá, 19. 5. 2006 - 22:05)

Magdo,zcela s Tebou souhlasim!Ano,zeny si tady za mnoho muzou samy!Nejen ze si stezuji opravnene na to,ze doma delaji prevazne vse samy,jeste k tomu vychovavaji sve potomky!Ja si vzala cecha a nedelala jsem to,co ostatni.Nejdrive jsme se hadali a pak pochopil.Dnes o sobe prohlasuje,ze je feminista!Nikdy bych se neponizovala,abych manzelovi nosila na stul zatimco on cumi na TV.Nebo cely vikend varila pro ostatni,ti by to snedli a ja makala dal.Muj muz by si takove zeny ani nevazil.Musi mit ve mne partaka a kamarada.Ani se moc nedivim,ze pak takovy obletovany chlap si zabavu hleda jinde!

Gypsi (Pá, 19. 5. 2006 - 22:05)

Hlavně jen blbec hodnotí celý národ nebo jeho část podle svých subjektivních zkušeností. Zrovna tak, jako existují slepice, existují obdobní pivní týpci, jejihž mentální věk se zastavil někde na 18 letech. Když si takový jednodužší muž vezme jednoduchou ženu, mohou spolu prožít hezký život. Pivní mozol vedle kandidátky věd bude asi neštěstím pro oba.

Magda (Pá, 19. 5. 2006 - 19:05)

Už asi s křížkem po funuse, ale stejně bych ráda reagovala na ty nesmyslný příspevky Davea o Asiatkách. Žila jsem pár měsíců v Japonsku a půl roku v Thajsku, protože manžel tam byl vyslán firmou. Obě zeme samozřejmě neznám dost dobře, ale pořád jsem pochytila víc než běžný turista. Takže - jednak příslušníci mužského pohlaví obouch zemí jsou v manželství horší než ti nejhorší z Arabů - ženy tam nemají větší cenu než rohožka u dveří a podle toho se s nimi taky zachází. Ony si nestěžují - jsou na takovou roli od malička připravovány. To ale neznamená, že nedokážou ocenit, když se k nim někdo chová s uctou. Proto taky, kromě jiného, je pro ně jakýkoliv cizinec výhrou. Thajsko je kapitola sama pro sebe, tam holky opravdu netouží po ničem jiném než vdát se do ciziny, jak už tady někdo psal. Jsou ochotné pro to udělat cokoliv, ponižovat se, na chlapa se do slova a do písmene vrhat. A to jsou slušné holky, ne žádné prostitutky, o kterých psal Dave, a kterých je tam samozřejmě taky mračna. Každý chlap tam najde štěstí, ať je mu devadesát, má 200 kilo nebo má uplně nemožnou povahu. Pokud Davea nějaká holčina odmítla, tak jenom proto, že už byla vdaná nebo někoho měla, jinak by si za žádnou cenu takovu příležitost nenechala ujít. Asiatky jsou schopny dělat chlapům pomyšlení, starat se o něj, držet hubu a krok a všechno dělají krásným a ženským způsobem. To Češky nesvedou. Ovšem velmi by mě zajímalo, jak by taková Asiatka reagovala, když by jí český manžel řekl, ať laskavě kouká pořádně vydělávat, protože on ji živit nebude. Myslím, že všude ve světě je to tak, že buď je žena v roli služky a podřízené manželovi a ten se o ni stará, nebo žena dělá kariéru, podřízená není a o domácnost se starají společně, popřípadě si někoho na tohle zaplatí. Jedině u nás v Čechách musí ženská vydělávat, vařit, uklízet, žehlit, prát, nakupovat a starat se o děti. A ještě je to málo. Naše společnost má opravdu zvláštní návyky. Nechci to všechno svalovat na chlapy, ty ženský si za to taky můžou samy - jak si kdo ustele, tak si lehne. Proto jsem si taky vzala Holanďana.

Froufrou (Pá, 19. 5. 2006 - 19:05)

K tomu, aby byl někdo idiot, nemusí bejt nutně z ČR.
( Žejo, Dave?!)

lenka (Pá, 19. 5. 2006 - 14:05)

Moje zkusenost je takova,ze lecjaky,nicim nezajimavy buran a krovak,je hruby ke sve manzelce,neustale ji slovne urazi.
Souhlasim s prispevkem vyse.

Acid (Pá, 19. 5. 2006 - 09:05)

Myslím, že Češky jsou právě naopak málo sebevědomé, ve většině případů. Neumí být přirozené a nechají si často srát na hlavu od mužských buranů a šovinistů. Jasně , nemáme si na co stěžovat. Žije se u nás dobře, žádné pohromy tu moc nehrozí(krom povodní), máme co jíst, bydlet, práce je, když se chce..peníze taky. Ale lidi se tu chovaj dost hnusně, ublížujou si , je to samá přetvářka a povrchnost..

marketa (Pá, 19. 5. 2006 - 05:05)

Plne souhlasim s Olgou,ma zkusenost z ciziny je ta,ze vetsina ceskych muzu jsou velci hulvati bez slusneho vychovani a bez ucty k zene..

rara (St, 15. 2. 2006 - 19:02)

ach jo, ta moje schizofrenie me jednou znici. darino, neber si to tak, ja to proste nekdy nezvladam. pak si zpetne ctu nektere me prispevky a je mi smutno z toho, jak jsem hruba. obzvlast me to mrzi u nekterych citlivych temat. tak se timto omlouvam.

rara (St, 15. 2. 2006 - 19:02)

darino ty kozo drz zobak a ty diakriticka rarao mi nelez do zeli

rara (St, 15. 2. 2006 - 18:02)

Dave, je to pravda. Jestli jsi trochu k světu, určitě bysme se dohodli. V poslední době jsem dost mužům ubližovala, ale minimálně bychom se mohli sejít a zkusit to spolu. Aspoň na jednu noc. Pokud budeme dodržovat pravidla bezpečného sexu (hlavně prezervativ), tak jsem pro.

lenka (St, 15. 2. 2006 - 17:02)

Vy všichni jste ale pořádní kreténi!!

darina (St, 15. 2. 2006 - 11:02)

DAVE kdybys byl trochu příjemný tak rara ti dá!Je vidět že už je na měkko a čeká až se ozveš!

rara (St, 15. 2. 2006 - 10:02)

Protože to mám opravdu ráda. Takové dráždění konečníku by udělalo dobře i vám nezávisle na tom, jestli je to s češkou, australankou nebo thajkou. Co myslíte?

rara (St, 15. 2. 2006 - 09:02)

Takže na závěr, polibte mi všichni p r d e l!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rara (St, 15. 2. 2006 - 08:02)

... :-) kecala jsem, nekoncim, takovou radost bych vam neudelala. ale je fakt, ze jsem se tady na te diskuzi hodne naucila a vzala jsem si ponauceni z dost nazoru, i kdyz jsem reagovala svym zpusobem. musim se nejak bavit, ne? ale mam vas vsechny rada. dnes uz fakt na chvilu koncim, musim taky pracovat. mejte se.

rara (St, 15. 2. 2006 - 00:02)

no jane tys to fakt rozlousknul ty serloku jeden.mimochoden ja uz tu koncim ted se sem vmontovala nejaka jina rara s diakritikou tak at si pokracuje. papa drahousci mejte se

Reklama

Přidat komentář